mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 20:23 
Cytuj  
A kto ty Krid w ogole jestes? Przedstaw sie i wtedy bedziemy mogli rozmawiac, bo nikt o tobie raczej nie slyszal:(

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2004-03-03 20:24 ]</font>

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 20:34 
Cytuj  
heh oki jestem Krid :smile: a jesli o mnie nie slyszales to juz nie moja wina, jestem graczem ktory tylko i wylacznie gra na pvp serverach a w przeciwienistwie co do niektorych to jak zaczynam grac to staram sie dojsc jak najdalej na takim serverze a nie zrobic minimalny lvl i " dostac wpierdol" pare razy, uciec na borda i tylko plakac jak to na takich serverach jest zle i jakie to pvp jest beznadziejne.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 20:44 
Cytuj  
Konrador, to o tobie nikt nie słyszał jako, że pewnie pograłeś troche w Tibie i sie cwaniaczysz, a Krid zanim nie sprzedał konta miał najlepszego SB na serwerze PvP Camlann.
P.S. SB to Shadowblade a nie Shadowbane jak pewnie myślisz hehe.
P.S.2 A ja miałem najlepszego szamana na Camlanie zanim nie sprzedałem konta, jako że grałem z Kridem.


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 20:45 
Cytuj  
To super. Widze, ze robisz podobnie jak ja: Jesli o tobie nie slyszalem tzn. ze nie grales w zadne gry, w ktore ja gralem na pvp serwerach... Chociaz czekaj, raz spotkalem chyba ciebie i paru innych na Excalibur, jak robiliscie postacie (Basia, Kasia itp.). Szkoda, ze na Camlann was nie bylo widac :<

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 20:49 
Cytuj  
Ta zownowales mnie Vissegard zupelnie : Odkryles od dawna skrywana przeze mnie tajemnice... Nikt nigdy o mnie tak naprawde nie slyszal, bo gralem tylko w Tibie!~ Co ja teraz poczne!?!?
Teraz mozecie wrocic do porownywania p33now i stwierdza kto kiedy gdzie i o kim slyszal...

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 20:49 
Cytuj  
No koloeś jestes zabawny. Powiedz jaka postacia grałes na Camlanie i jak ty byłeś widoczny? Zrobiłeś chociaż 51 lev? Raczej nie sądze hehe. także rób co najlepiej robisz FLAME ON, jako ze te 3k postów to tylko na tym zrobiłeś.
A co do L2 to mam tam 23lev Artisiana i 26 lev Knighta ze sprzetem za ponad 1,5 mln adena.
"ZOWNOWALES" co ty bredzisz napisz po angielsku a nie jakies makaronizmy walisz.

_________________
The Gentle Art Of Making Enemies.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vissegard dnia 2004-03-03 20:51 ]</font>

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 20:51 
Cytuj  
heh Konrador czlowieku ty sobie jakies okularki spraw albo jakiegos najblizszego okuliste odwiedz moze cos zaradzi na ta twoja zacme , nas nie bylo widac na Camlannie LOL , jak juz Visegard pisal ja mialem najlepszego Shadowblade (SB) o on mial najlepszego Shamana na serverze a pozatym jak gralismy to bylismy w pierwszej 15 na serverze . Btw o tobie to nawet na excalu slychac nie bylo choc tam tak latwo bylo cos zrobic :smile:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 20:52 
Cytuj  
Doprawdy zajebisty jestes : Jakbys tak szybko postukowal sobie teraz glowa o sciane, jak szybko stukasz w grach levelki, to moze by cos z ciebie jeszcze bylo. kthxbye nie odpisuj, bo nie chce mi sie z toba polemizowac nt. gier, w ktorych najwiekszym osiagnieciem jest dojscie do 51lvlu po zabiciu 59034805345890 monsterkow.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 20:54 
Cytuj  
Krid i viss do czego ma prowadzic ta dyskusja? Kto ma wiekszego?

Druga strona medalu to taka: że jeszcze nie wyszedł mmorpg który wcelowałby w wasze gusta. Od kiedy tu jestem każdy nowy tytuł jest mieszany z błotem i wyśmiewany. Zresztą starszych tytułów też nie oszczędzacie.
Czy ty mareczek myslisz ze jak zaczynam grac to mysle tylko o tym ze by ta gre zjechac na bordzie?
Nawet bym chcial zeby to L2 okazal sie ta gra ale niestety tak nie jest.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 20:55 
Cytuj  
Oczywiście odpowiedz typu GEY WORLD, pochwal sie cwaniaku no pochwal, bo narazie to widac tylko kolesia ktory wali za zergiem na Excalu i tak dorobiłsie pewnie 2L4 hehe.


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 20:56 
Cytuj  
Aenima, denerwuje mnie jak koles gada o gwiazdach a świnie pasa.

_________________
The Gentle Art Of Making Enemies.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vissegard dnia 2004-03-03 20:56 ]</font>

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 20:59 
Cytuj  
heh Aenima nie o to chodzi kto ma wiekszego :smile: ale o to ze po jaka cholere ktos taki jak Konrador wypowiada sie na temat pvp jak on tak naprawde nawet pewnie nie wie co ten skrot znaczy , nigdy niczego nie sprobowal tak naprawde a wielkiego znawce i krytyka udaje .

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 21:02 
Cytuj  
: Visretard, levelowanie jakos malo mnie interesowalo zwykle, wiec dlugo miejsca nie zagrzalem w grach, w ktorych najwyzsze Realm Ranki zazwyczaj osiagali ci najbardziej wytrwali, co ig biegali z damskimi imionami (Kasia, Basia... krzyk), a irl pewnie w damskich ciuszkach. Gdybyscie grali pod swoimi prawdziwymi imionami, to moze moglbym chociaz stwierdzic, ze kiedys o was uslyszalem i nie musielibyscie sie teraz zloscic na forum i pokazywac ile to wy osiagneliscie zabijajac moby. Gratuluje znalezienia sie w pierwszej 15 na serwerze, na ktorym nikt nie gral...

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 21:09 
Cytuj  
Hehe pewnie dostałes po dupie i poszedłeś sie wypłakać mamusi w fartuszek (na PvP), spoko stary hehe. A co do Levelowania i robienia "HIGH RR" jak to okresliłeś to my przynajmniej na tym niezle zarobiliśmy $. A ty ciagle tylko zajmujesz sie krytyką czegoś o czym nie masz najmniejszego pojecia. Także walnij se konika w swoje podwiazki i daj spokój normalnym ludziom.
P.S. "Szkoda, ze na Camlann was nie bylo widac :<
" to twoje słowa także określ sie koleś kim grałes jeżeli nas nie było widac. I czas zacząć myśleć co sie pisze Franiu.


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 21:11 
Cytuj  
"Visretard" Tak było łatwo przewidzieć, jeżeli nie ma sie jakichkolwiek argumentow, zaczynaja sie pseudo zniewagi hehe. Zapraszam do dalszego wymyślania, a moze iloraz inteligencji ci podskoczy od myślenia na całe 77.

_________________
The Gentle Art Of Making Enemies.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vissegard dnia 2004-03-03 21:12 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 21:17 
Cytuj  
Hehe pewnie dostałes po dupie i poszedłeś sie wypłakać mamusi w fartuszek (na PvP), (...)

No i w tym momencie przebiles po prostu wszystko. GG zycze owocnych dyskusji z samym soba.

O prawdziwym PvP nie masz pojecia, bo skad, jesli grasz tylko w gry, w ktorych cos osiaga sie poprzez zbieranie swiecacych itemow i zabijanie potworkow: Idz grac w Lineage i nie mecz juz wiecej, Basiu.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 21:25 
Cytuj  
Własnie udowodniłeś, że twoja głupota nie ma granic i jestes niestety niereformowalny a pozatym to nie wiesz jaka miałem ksywe na Camlanie, także niewyjezdzaj mi z basiami.
odpowiedz chociaż na jedno pytanie kim grałeś na Camlanie ze tak "OWNOWALES"????
Mam nadzieje, ze twoj Bóg natchnie twoj zlasowany mózg i bedziesz w stanie odpowiedziec na to pytanie. Ale ja powatpiewam. To mój ostatni post jako ze z twoja głupota nie da sie walczyc z rezultatem pozytywnym.
Powodzenia w Tibi obys dotrwał do 12 lev!!!!


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 21:34 
Cytuj  
Basiu, ja nie bede sie znizal do twojego poziomu i obrzucal sie z toba inwektywami, bo nie mam na to czasu i ochoty. Wystarczy, ze juz ci do policzkow krew naplynela i zaciskasz piastki z nerwow... Odpusc juz sobie flamowanie i pogodz sie z tym, ze ile bys sobie levelkow nie nabil, to i tak pozostaniesz no-namem :(

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 21:38 
Cytuj  
hmm Konrador ty naprawde jestes jakis inny , dlaczego tak bardzo nie chcesz sie przyznac kim naprawde grales na CAmlannie czyz by to byl az taki wstyd czy to moze twoja ukryta ksywka to Agata lub Krystyna :smile: czlowieku jak juz to moze ty lubisz sie przebierac w damskie ciuszki i paradowac po chacie , dam ci dobra rade odwiedz pychologa a moze nawet psychiatre :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Krid dnia 2004-03-03 21:39 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 21:44 
Cytuj  
Trzeba bylo nie edytowac posta, Kasiu. Z krzyk zamiast konrador dobrze brzmialo ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.