mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 60  Następna strona

Kogo poprzesz ?
PiS 10%  10%  [ 23 ]
PO 50%  50%  [ 111 ]
LiD 14%  14%  [ 31 ]
PSL 0%  0%  [ 1 ]
Samoobronę 1%  1%  [ 2 ]
LPR 0%  0%  [ 1 ]
UPR 9%  9%  [ 20 ]
Inną partię 1%  1%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem, podejmę decyzję przy urnie 3%  3%  [ 6 ]
Nie pójdę głosować (fail @ social life) 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 221
Autor Wiadomość
**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 11:59 
Cytuj  
PO stoi tam, gdzie stalo kiedys ZOMO !!!@

Keii - nawet jak w SLD beda tylko ludzie, ktorzy w tamtych czasach nawet jeszcze nie zyli, dalej bedziesz 'przez rodzicow uswiadomiony'? glupota.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 12:04 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Szkoda tez ze nie znasz Histori z tego co widze... Polacy zawsze byli ponizani... III rozbiory polski o czyms swiadcza prawda?? Zawsze bylismy w Europie druga kategoria ludzi. Dlatego Polska bo wyzwoleniu stala sie mocna... Wtedy ludzie wiedzieli co znaczy zyc na wolnosci i kazdy Polak drugiemu nigdy w twarz nie naplul tak ty robisz to dzisiaj kolego. Mowisz ze srasz na Polske - czyli srasz na wszystkich ludzi ktorzy o nia walczyli. Nie masz zadnych wartosci... jestes nikim... Prawdopodobnie srasz tez na swoich dziadkow, pradziadkow... Ktorzy napewno widzac twoje podejscie spalili by sie ze wstydu.


pfff, tak jakbyśmy my nikogo nie atakowali, i nie poniżali... Litwini nie cierpią nas do dziś, i zgadnij dlaczego ? w Rosji obchodzony jest dzień odbicia Moskwy z rąk polaków... zgadnij dlaczego ?

od razu widać, że nie dorosłeś do konwersacji z nami na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia, a do tego w bardzo krótkim poście trzaskasz taką ilość błędów, że głowa zaczyna boleć. Powiem wam... po tych 3 latach historii, pracy licencjackiej, i roku uzupełniających widzę, jaką wypatrzoną wizję polski ma młode pokolenie... normalnie powinni już jakieś nowe podręczniki robić, bo te są jeszcze pełne propagandy post-komunistycznej.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 12:05 
Cytuj  
Dla mnie podstawa patriotyzmu jest szacunek do jezyka, a w tej materii kkkk20, przykro mi, ale nie szanujesz i nie kochasz Polski i swoich pradziadkow :<


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 12:08 
Cytuj  
zapomniałem dodać, że mieszkam na śląsku, a mój pra-dziadek służył w AC w Afryce, czy to czyni mnie gorszym polakiem ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 12:11 
Cytuj  
Enhu, zle sformulowales pytanie. Nie powinno byc 'czy to czyni mnie gorszym polakiem' tylko 'czy moge nazywac sie polakiem'. Bo to ze nim nie jestes chyba jest oczywiste ;) ;) ;) ;) ;)


pozdrawiam

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 12:11 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
pfff, tak jakbyśmy my nikogo nie atakowali, i nie poniżali... Litwini nie cierpią nas do dziś, i zgadnij dlaczego ? w Rosji obchodzony jest dzień odbicia Moskwy z rąk polaków... zgadnij dlaczego ?


proponuje wpierw poznać przyczyny a nie tylko suche fakty


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 12:15 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
pfff, tak jakbyśmy my nikogo nie atakowali, i nie poniżali... Litwini nie cierpią nas do dziś, i zgadnij dlaczego ? w Rosji obchodzony jest dzień odbicia Moskwy z rąk polaków... zgadnij dlaczego ?


To akurat zly przyklad :) Bo odpowiedz na pytanie "dlaczego" brzmi "ze wzgledu na taka a nie inna polityke zagraniczna braci Kaczynskich i minister Fotygi. Przypominam, ze Putin ustanowil to swieto rok temu ;) (pomijam to fakt, ze mocarstwowa Rosja potrzebuje miec wroga, a kraj Kaczynskich (smutne, nie? no sorry - tak jestesmy postrzegani) sie super nadaje)

Zreszta k..mac, jesli my mozemy swietowac Bitwe pod Radzyminem, gdzie jakims cudem pogonilismy ruskich, to oni moga swietowac odbicie Moskwy.

Ale nie - przeciez my jako narod jestesmy idealni ..., nie ?
Mysmy nie mordowali, u nas nie bylo zadnych pogromow zydowskich, a plakaty "Syjonisci do syjonu" na zdjeciach z 60tych lat to przywidzenie. kkkk20 - czy identyfikujesz sie takze z tymi polakami, ktorzy dopuszczali sie czynow mniej honorowych, czy tylko wybiorczo patrzysz na dumne szarze naszej husarii ? Pytam bez zlosci - bo wydaje mi sie, ze szerokim lukiem omijasz mniej chwalebne momenty polskiej historii.

Enhu napisał(a):
zapomniałem dodać, że mieszkam na śląsku, a mój pra-dziadek służył w AC w Afryce, czy to czyni mnie gorszym polakiem ?


Zakladam ze chodzi o AK jak Afrika Korps :) BTW - dziadek w Wehrmahcie to jest to - dajesz na szefa jakiejs partii.


Ostatnio edytowano 10 wrz 2007, 12:18 przez Qraczek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 12:17 
Cytuj  
Hmm bledow sie czepiacie czi literowek?? Pisze na szybko nie czytam tego... coz trudno bledow ortograficznych raczej nie robie... Stylistyczne kazyd moze zrobic piszac na szybko...

Ale nie o to chodzi, sami sie czepiacie bo sie z czyms nie zgadzacie??

A pojecie o Histori wieksze niz ci sie zdaje drogi kolego... Ale ok EoT - kazdy ma swoje zdanie juz je wypowiedzial i to wszystko. Jak to mowia I Herkules dupa kiedy ludu kupa. Po prostu latwiej sie z kims rozmawia kiedy jest sie w grupie na jednego.. prawda??

Zreszta widac w kim patriotyzm zanikl w kim zanika...
I nie ma roznicy w jakich czsach zyjemy Patriotyzm to patriotyzm - zawsze to slowo znaczylo to samo


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 12:28 
Cytuj  
Chyba zaczyna Wam brakować argumentów, wytykanie literówek to ostateczna deska ratunku? Teraz czekam aż powiecie "nie gadamy z Tobą bo piszesz białymi literkami" :-)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 12:33 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Chyba zaczyna Wam brakować argumentów, wytykanie literówek to ostateczna deska ratunku? Teraz czekam aż powiecie "nie gadamy z Tobą bo piszesz białymi literkami" :-)


To samo chcialem powiedziec:( - bo ortograficznych bledow nie robie... Chyba ze gdzies tanm sie zdarzy ale bardzo rzadko...

A literowka hmm... coz odniose sie tylko do postu Lil


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 12:38 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Chyba zaczyna Wam brakować argumentów, wytykanie literówek to ostateczna deska ratunku? Teraz czekam aż powiecie "nie gadamy z Tobą bo piszesz białymi literkami" :-)

Nie robi literowek, tylko wali takie ortografy ze az sie smutno robi.


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 12:39 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Lil napisał(a):
Chyba zaczyna Wam brakować argumentów, wytykanie literówek to ostateczna deska ratunku? Teraz czekam aż powiecie "nie gadamy z Tobą bo piszesz białymi literkami" :-)

Nie robi literowek, tylko wali takie ortografy ze az sie smutno robi.


Daj przyklad chociaz 10 ortografow we wszystkich moich postach... badz co badz dlugie byly...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 12:40 
Cytuj  
roball napisał(a):
Niech mi ktos poda jeden racjonalny powod dlaczego mialbym zostac w polsce zamiast wyjechac za granice za lepszym (lzejszym) zyciem?


Bo w powszechnym podejsciu, wymeczony przez 30 lat Fiat 126p (czytaj maluch, kaszlak itd) jest lepszy niz uczciwie, ale np. w Anglii, wypracowany Opel. I nie - to nie moje zdanie - ale plebs tak na to patrzy. Podobnie jak np. to, ze plebs patrzy na bogatych sadzac ze nakradli. "bo przeciez nie da sie uczciwie zarobic miliona zlotych". Itd itd ... Ciesz sie ze kobieta nie jestes, bo gdybys wrocil z Anglii z pieniedzmi, plebs uznalby, ze dawales dupy.

I nie - to nie jest moje zdanie - podkreslam :) Ja tam inicjatywy typu wyjazdu popieram - jak ktos ma odwage to czemu nie.

kkkk20 napisał(a):
Lil napisał(a):
Chyba zaczyna Wam brakować argumentów, wytykanie literówek to ostateczna deska ratunku? Teraz czekam aż powiecie "nie gadamy z Tobą bo piszesz białymi literkami" :-)


To samo chcialem powiedziec:( - bo ortograficznych bledow nie robie... Chyba ze gdzies tanm sie zdarzy ale bardzo rzadko...

A literowka hmm... coz odniose sie tylko do postu Lil


Niecierpliwie czekam na odpowiedz na moj post ;) Szczegolnie, ze oprocz pewnego zaslepienia prezentujesz tez momentami pewne elemtny merytoryczne (co powoduje ze jestem mile zaskoczony).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 12:42 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Daj przyklad chociaz 10 ortografow we wszystkich moich postach... badz co badz dlugie byly...

Nie jestem az tak znudzony w pracy jak Qraczek, zeby znajdowac ci orty. Sam sobie poszukaj w ramach samodoskonalenia.
Nad stylistyka... tez moglbys popracowac... :wink:


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 12:45 
Cytuj  
roball napisał(a):
Niech mi ktos poda jeden racjonalny powod dlaczego mialbym zostac w polsce zamiast wyjechac za granice za lepszym (lzejszym) zyciem?


Co masz na mysli piszac lzejszym/lepszym zyciem ???
Masz wlasne mieszkanie czy mieszkasz na kupie z 4 kolegami litwinami w wynajetej ruderze ?
Masz wlasny samochod (max 5 letni) ?

Nie musisz odpowiadac, bo w poprzednim poscie napisales ze nie masz.... faktycznie masz lzejsze zycie :) LOL

Poczekajmy az zalozysz rodzine :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 12:49 
Cytuj  
roball napisał(a):
Niech mi ktos poda jeden racjonalny powod dlaczego mialbym zostac w polsce zamiast wyjechac za granice za lepszym (lzejszym) zyciem?

Ja wiem! Bitwa pod Grunwaldem! A na haslo "bij Niemca" serce ci roscie.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 12:56 
Cytuj  
cypis napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Daj przyklad chociaz 10 ortografow we wszystkich moich postach... badz co badz dlugie byly...

Nie jestem az tak znudzony w pracy jak Qraczek, zeby znajdowac ci orty. Sam sobie poszukaj w ramach samodoskonalenia.
Nad stylistyka... tez moglbys popracowac... :wink:


Cypis - czy jestem az tak przewidywalny ? :)

kkkk20 napisał(a):
Jebnol by tego menela tak zeby nastepnym razem sie 10 razy zastanowil zanim cos takiego do kogos powie, i bravo za to dla kolegi krzyska.


Jebnalby

kkkk20 napisał(a):
Czemu niewierzysz, aby taki czlowiek jak ja mohl grac w mmorpg?? Cos sugerujesz??


Nie wierzysz

kkkk20 napisał(a):
Qurak, ale zes teraz wymyslil... Wow jestem pod wrazeniem twojego wywodu o ewolucji... Normalnie pieknie piszesz, ahh od malpy to ty moze pochodzisz, bo ja napewno. Widze teoria pochodzenia od malp ci jakos rajcuje??


Na pewno

kkkk20 napisał(a):
A skoro juz tak lubisz pisac o ewolucji... zdaje mi sie ze ty ominoles pewien szczebelek... mianowicie - odwage... Czlowiek od zarania dziejow walczyl o swoje, tylko ze kiedys walczyli o ziemie, o ojczyzne, o honor.
Wiesz to tak jakby dzisiaj walczyc o swoj dom, o rodzine.


Ominales

kkkk20 napisał(a):
Zreszta sam napisales, ze nie wiesz jakbys sie zachowal gdyby ktos grozil twojej rodzinie?? Nie zycze ci takiej sytuacji, ale na 99% jestem pewien ze stanolbys jednak w obronie bliskich, i jakby chodz w malym stopniu bylo zagrozone ich zycie, nie zawachalbys sie przed poslaniem do piachu bandyte, uwierz mi... Kiedys myslalem podobnie jak ty poki nie przezylem paru przykrych sytuacji...


Stanalbys, zawahalbys

To tak na szybko z dwoch stron mojego ulubionego flame'a.



I niewielka dygresja - cytat z Ciebie samego z tamego flame'a.

kkkk20 napisał(a):
A skoro juz tak lubisz pisac o ewolucji... zdaje mi sie ze ty ominoles pewien szczebelek... mianowicie - odwage... Czlowiek od zarania dziejow walczyl o swoje, tylko ze kiedys walczyli o ziemie, o ojczyzne, o honor.
Wiesz to tak jakby dzisiaj walczyc o swoj dom, o rodzine.


I teraz powiedz mi - jak to sie ma do tego tematu? Bo Ci ktorzy wyjezdzaja wlasnie na swoj sposob walcza o dom i rodzine.

No i oczywiscie ciagle czekam na odpowiedz o mniej chwalebne momenty polskiej historii. Ale sie chyba nie doczekam

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 12:58 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Co masz na mysli piszac lzejszym/lepszym zyciem ???

Pewnie miał na myśli życie. Wiele osób w Polsce wegetuje - życiem nie można nazwać wegetacji za 1800zł na 4 osobową rodzinę.

Cytuj:
Masz wlasne mieszkanie czy mieszkasz na kupie z 4 kolegami litwinami w wynajetej ruderze ?

A w Polsce to co? Ja akurat mam mieszkanie, ale większość ludzi nie ma - wynajmuje.

Cytuj:
Masz wlasny samochod (max 5 letni) ?

A w Polsce to co? Może powodem do dumy jest kaszlak czy dojebany 20 letni złom po turkach z niemiec? Uprzedzając Twoje pytania - mój złom (wyprodukowany w Polsce :( - pierdolone gówno) ma 10 lat. Wolałbym 10-15 letniego Vauxhalla Vectrę...

Cytuj:
Nie musisz odpowiadac, bo w poprzednim poscie napisales ze nie masz.... faktycznie masz lzejsze zycie

Bo Ty oczywiście wiesz jak żył w Polsce... Pewnie leżał do góry brzuchem i pieniądze same spadały z nieba.

Cytuj:
Poczekajmy az zalozysz rodzine :>

Powiedzmy, że założy - z kobietą też tam mieszkającą (Polką lub nie - Jego wybór). Dostanie dodatek socjalny gdy ta zajdzie w ciążę - taki, że śmieszne becikowe możesz sobie w buty wsadzić. Dostanie korzystny kredyt mieszkaniowy - taki, że spłaci go w 10 lat.
Znajomi tak wyjechali. Facet pracował tam dwa lata, sprowadził żonę w ciąży i dostali pełen, brytyjski socjal. Dziecko urodziło się już jako Anglik. Gościu produkuje okna (w Polsce firma mu się sypała - tonął w długach - tam kwitnie). Także skończ pierdolić, że tam nie ma szans na mieszkanie, że musi sie kisić z innymi, bo to wierutne bzdury.

Jakbyś nie zauważył roball jest tam studentem. Hmmm pomyślmy jak żyje przeciętny student w Polsce. Zapewne ma mieszkanie, żonę, pięciorgo dzieci, państwo daje mu socjal na wychowanie dzieciaków, samochód prosto z fabryki. A może jednak kisi się w akademiku z 2-3 współlokatorami, jeździ kaszlakiem lub starym zachodnim rzęchem, nie zawsze starcza mu na uszczelki, liczy na to, że przetrwa od pierwszego do pierwszego jedząc konserwy i paprykarza...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 12:59 
Cytuj  
Qraczek odbierz pm :) , pytalem czy twoja vga (GTS) bardzo byla duszona przez A64


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 12:59 
Cytuj  
Doczekasz... Tylko teraz czeka uczciwa praca a wiec do wieczora a odpowiem ci na wszystkie nurtujace cie pytania. Swoja droga zabawne ze wszystkie bledy przytoczyles z innego flamesa a nie z tego. Do zobaczonka


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.