mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 26  Następna strona

Pad jest:
do wszystkiego 10%  10%  [ 7 ]
do fpsow 3%  3%  [ 2 ]
do gromenia noskilii z pc 11%  11%  [ 8 ]
dla murzynów z afryki 58%  58%  [ 42 ]
random answer o niahu, bo musi byc w kazdej ankiecie 18%  18%  [ 13 ]
Liczba głosów : 72
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 08:59 
Cytuj  
a gdzie mecze koszykowki na wozkach inwalidzkich?

Co do Goerlitz to jeszcze chcialem napisac, ze niemieccy Bauerzy musieli stamtad uciekac jak im z polskiej strony swinie podprawadzali - gdzies kiedys taki artykul czytalem ktory mnie rozbawil dokumentnie. Mnie takie cos smieszy, wy dostajecie ragu i znow byscie wyslali husarie na niemieckie czolgi :D

Nauczycie sie w koncu smiac z samych siebie? nabierzecie dystansu? Czy nie ma szans?
:lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 09:07 
Cytuj  
Nie husarie byśmy wysłali tylko gimbów z padami.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 09:12 
Cytuj  
i trafilibyscie chociaz w jednego czolga czy znow przeczytalbym smieszny artykul, ktory wam podnioslby cisnienie i spowodowal ogolnopolska napinke? ;)

Artykul o swinkach polecam btw. ja brechtalem jak czytalem.

Highlander - jak ktos sie posluguje stereotypami to kiedys taki stereotyp go kopnie w zadek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 09:18 
Cytuj  
Czołga jest łatwo trafić, bo jest aim assista i nie trzeba w ogóle się starać.


_________________
@polygamia

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 09:19 
Cytuj  
czołga? po co miałby się czołgać?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 09:21 
Cytuj  
Mareczku a Ty kim jesteś ćwoku bez tożsamości narodowej? ;]
Kim jesteś? Angolem? Musilmem? Szkotem? Polack?

A ragu to Ty dostajesz. Śmianie się z samego siebie i Ty? lol

Mark24 napisał(a):
i znow byscie wyslali husarie na niemieckie czolgi :D

Jaki ma sens to zdanie, które jest wytworem nazistowskiej propagandy w tym temacie?


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 09:38 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
a gdzie mecze koszykowki na wozkach inwalidzkich?


Jak to gdzie? Na parkiecie:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 09:49 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Mark24 napisał(a):
i znow byscie wyslali husarie na niemieckie czolgi :D

Jaki ma sens to zdanie, które jest wytworem nazistowskiej propagandy w tym temacie?


Paczaj -> BYŚCIE.
On już się z nami nie identyfikuje :(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 09:51 
Cytuj  
highlander - polakiem, ale potrafie sie tez z polakow smiac w odwrotnosci co do poniektorych.
Juz pisalem angol pierdzi przy jedzeniu i sie z tego smieje, niemiec glosno beka i sie smieje, a polak robi sie czerwony na twarzy jak glosniej odetchnie.
Z drugiej strony wielokrotnie pisales ze nie chcialbys miec za sasiadow kogos_tam, podejrzewam ze dla przecietnego niemca polskie sasiedztwo tez nie jest tym wymarzonym. I trzeba to przyjac na klate zamiast strzelac buraka i zaciskac zeby.

Byscie - bo pada nie potraficie obsluzyc o czy by mnie przekonac zuzyliscie juz kilka klawiatur.


Ostatnio edytowano 29 wrz 2014, 10:01 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 09:57 
Cytuj  
Nie sadze bym kiedykolwiek napisał, ze kogos tam nie chciałbym za sąsiada.

Nie pierdol tylko przyznaj, że leczysz kompleksy. No chyba, że siedzisz na niemieckich/angielskich forach i tam tez caly czas pierdolisz o 'cudzych' przywarach?

Umiem się smiac z polakow, białych itp. ale nie mam potrzeby pisania o tym codziennie jakie to polacy to cebulaki i eastern europeens. Naprawde nie sadzisz, ze siedząc w UK, bedac Polakiem i pisać caly czas o biednych polaczkach jest bardzo slabe?

Oyci3C - bardzo mnie smuci ta utrata wśród narodu polskiego.


_________________
.


Ostatnio edytowano 29 wrz 2014, 09:59 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 09:58 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Juz pisalem angol pierdzi przy jedzeniu i sie z tego smieje, niemiec glosno beka i sie smieje, a polak robi sie czerwony na plazy jak glosniej odetchnie.


Czy to nie są przypadkiem te stereotypy, których tak bardzo nie lubisz? :(

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 10:00 
Cytuj  
Marek ma zakres uwagi złotej rybki, także nie oczekuj, że jego posty będą spójne z tym co pisał 30 minut wcześniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 10:05 
Cytuj  
Złote rybki nie mają tak słabej pamięci jak się uważa. Tak na marginesie.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 10:31 
Cytuj  
torbis - ty tez kiedys strzeliles ze nie chcialbys mieszkac w "takiej" dzielnicy z innymi narodowosciami. Po czym bylo wielkie oburzenie na forum, rozsylanie wici bo trzeba zbluzgac mareczka ktory stwierdzil ze mieszkanie w typowo polskiej dzielnicy a tylko takie sa w Polsce, srednio mu lezy... rotfl
Przypomnialem co nieco, czy w Putinowskim stylu znow pojdziesz w zaparte?

Junkier ktory napisal ze kulturowo angole sa lata swietlne przed polakami. Owszem sa. Wiec bluzgajcie Junkiera bo tez winny.

Highlander - a czy ja pisze codziennie? Ja tylko odpisuje na posty co wiekszych przyglupow ktorzy niewystawiwszy nosa z kraju pierdola smuty jak to polacy sa lepsi niz turasy. Jak juz uciekasz sie do takich przyglupich stereotypow bo do ciebie w tym momencie uderzam to wiedz, ze gdzies tam mieszka rownie przyglupi niemiecki bauer, ktory uwaza sie za lepszego jedynie z racji miejsca urodzenia. A polscy zlodzieje swinek tylko utwierdzili go w tym mysleniu.

gosugamer1 - to sa dokladnie te stereotypy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 10:47 
Cytuj  
A ja debilu nie jestem uprzedzony.
- jak spotkałem murzyna/ów nie wyzywałem go od czarnuchów
- jak gadałem z japońcem to nie mówiłem, że jest zółtkiem z małym penisem
- wierzę, że są porządni Niemcy jak i Rosjanie, i jak wszędzie, że są też zjeby.
- nigdy nie napisałem, ze nie moglbym mieszkac w jakiejś dzielnicy, o dziwo chyba sam raz cos takiego napisales.

A generalizowanie to nie znaczy, ze każdy. Polacy maja wiele chujowych cech, zwłaszcza po prlu.
A tekst z turasami tekst znajomego mieszkającego w Austrii, czyli kogos rownie swiatowego jak Ty.
Serio skad wniosek,ze nie byliśmy zagramanica, no wtf.

Ale Ty w niemal każdym temacie albo polaczki, albo kąsole, albo android/ios...


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 10:50 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Junkier ktory napisal ze kulturowo angole sa lata swietlne przed polakami. Owszem sa. Wiec bluzgajcie Junkiera bo tez winny.

Xanth napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Xanth - ale kto zaczal?

Proszę pani, ale to on zaczął!

Może czas na powrót do przedszkola z taka argumentacją?

X.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 11:04 
Cytuj  
przedszkolak wyzywajacy od gimbusow. Bezcenne.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 11:40 
Cytuj  
Highlander - no to po co ta cala dyskusja. Ja wyjechalem prawie dekade temu, odeszla ode mnie ta polska glupia duma nakuzajaca uwazac polakow za narod wybrany i najlepszy pod sloncem, nie napinam sie bo nie ma o co. Pisalem kilka godzin temu: nabierz dystansu do siebie i do polakow - bo biadolenie za kazdym razem jak ktos negatywnie napisze o innym polaku jest po prostu zenujaco slabe.

candidiser - l2r, pretensje do arheriusa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 11:53 
Cytuj  
a co ma do tego atherius?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2014, 11:58 
Cytuj  
wszystko to wina kąsol


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 516 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.