mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1001, 1002, 1003, 1004, 1005, 1006, 1007 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2015, 18:41 
Cytuj  
król europy bez ochrony lokalnych mediów łapie sporo krytyki w mediach brukselskich
http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/katar ... Id,1694191


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2015, 19:07 
Cytuj  
http://www.pb.pl/4032399,40994,gigantyc ... a-wegrzech


_________________
Bishop - Teon

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 mar 2015, 19:20 
Cytuj  
Gigantyczna piramide finansowa to mamy w Polsce, a na jej czele jest PO.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 10 mar 2015, 19:31 
Cytuj  
http://www.bankier.pl/wiadomosc/W-kamas ... 02457.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2015, 19:34 
Cytuj  
spoko przerwa od pracy.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2015, 19:37 
Cytuj  
A płacą tyle ile zarabiałeś?


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 mar 2015, 20:37 
Cytuj  
2-3x więcej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 mar 2015, 20:49 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
chuj z frankowiczami, dolar niedługo za 4 zł
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Dolar-s ... 40516.html

koniec z tańszymi grami :<

ide palić opony.

Dolar wysoko? W to mi graj. :]

Junkier napisał(a):
http://www.bankier.pl/wiadomosc/W-kamasze-wezma-kazdego-3302457.html

Czyli jednak wojna...

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 mar 2015, 22:26 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Nefa: A jak mam inaczej nazwać? Jak tylko zyskuje popularność to zazwyczaj wychodzi jakiś mini "skandal" i notowania szybują w dół. I tak to się powtarza w jego przypadku od dawna. Jak to jest, że przez tyle lat, mając w rękawie dobre argumenty, można tak niewiele osiągnąć?

A według Ciebie to co? Korwin jest taki zajebisty?

Marek, no przecież korwiny to ostoja liberalizmu teraz... z tym, że im nigdy nie wychodzi.

tusku dał radę na takich obietnicach wygrać https://www.youtube.com/watch?v=Uq2onlnsfeo


Jaki zrobil ostatnio skandal? Chyba szukasz dziury w calym, i generalnie taka jest tendencja co do Korwina, "skandal" bo i chuj. Ostatni jego "skandal" to chyba tap na policzek Boniego, i to zrobil prawilnie. Klepna Boniego po policzku za lustracje, czysty PR a nie walenie po mordzie.

Jak na razie to Korwin i KORWiN robia na plus, i to sporo dzieki Wiplerowi i braku skandalicznego betonu z KNP (tylko szkoda Dziambora i Leszczuka bo to naprawde wartosciowi ludzie ktorzy niestety wybrali sciezke UPR).

Co do samego Korwina, to jak wspominano, to dobra i wartosciowa marka, i tyle. Ja osobiscie nie popieram wiele co Korwin odpierdolil, ale przynajemniej jest wierny ideom ktore promuje i dotrzymuje slowa. Fakt jest ze niestety ale chyba nie jest cyborgiem i wiecznie nie bedzie politykowal, za to Wipler (mimo ze tez mnie wkurwia) ma szanse na bycie kims i moze zawojowac na rzecz zmian.

Na temat Wilka, to niech ten pajac najpierw zbierze podpisy pod kandydature, bo jak widac to ma spory problem i chyba wiecej dzialaczy KORWiN zebralo na niego niz samych dzialaczy KNP. Dla mnie Wilk to scierwo, tak samo jak reszta betonu KNP jak np Szpanelewski czy Pawlak.

Co do Mareckiego (ten z krzeslem) to nawet nie wiem co mowic. Stalinizm. TVN pierdoli o jakims terroryscie co sie ukrywa, ma listy goncze, i generalnie pewnie stracil Tupowlewa krzeslem. Prawda jest taka ze trzymal krzeslo na wiecu Bredzislawa, i tyle w temacie.

Tu macie terroryste co sie ukrywal przez lata i chcial zrobic zamach stanu krzeslem (Tak dla info, Krakowska mlodziezowka UPR kompletnie sie oddzielia od UPR i jest to ugrupowanie wspierajace KORWiN)

https://www.youtube.com/watch?v=iWMOXo1lLp0

Na wiecach Komorwskiego bedzie jeszcze wiecej krzesel a w miedzy czasie sa planowane inne masywne spotkania "taboretowe", wiec ABW i BOR bedzie malo troche zajecia. ;)

Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2015, 23:41 
Cytuj  
Zobaczymy po wynikach wyborów.
Zyskiwali na popularności, rozpadła się partia, sprawa z kochanką itp. Zawsze coś się dzieje. Nigdy nie ma ciągłego wzrostu.

Mnie to nie rusza, ale większość nie lubi Korwina za te bzdury, kojarzony jest z szowinizmem, pajacem, oszołomem itp. I może to nie jest do końca jego wina, tylko, że łatwo obecnie komuś przypiąć łatkę, to działa to tak a nie inaczej. Gdy cokolwiek się powie kontrowersyjnego, publicznie.

Prosty przykład mojej kuzynki, która nie ma pojęcia jakie poglądy ma Korwin, ale drży na samą myśl jak ten 'szowinista' ma wejść do sejmu. Sama głosuje na jakiś łbów SLD/Twój Ruch o mentalności takiego Siwca... Niestety tak to działa. Może nie powinna mieć prawa wyborczego, ale ma.

Powodzenia z takim społeczeństwem.


_________________
.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 00:24 
Cytuj  
Kalisz ma drugie dziecko i sie wlasnie ozenil z 20 latka. Rozmawiamy na tym poziomie.

Moze Ciebie takie sprawy obchadza, w takim razie nie dziwne ze mamy dyskusje na poziomie co zrobil Korwin, zamiast merytorycznych debat dlaczego nie glosowac na Korwina bo Wilk, Kukiz, Braun, Kowalski czy nawet bieda Deske.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 00:29 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Prosty przykład mojej kuzynki, która nie ma pojęcia jakie poglądy ma Korwin, ale drży na samą myśl jak ten 'szowinista' ma wejść do sejmu. Sama głosuje na jakiś łbów SLD/Twój Ruch o mentalności takiego Siwca... Niestety tak to działa. Może nie powinna mieć prawa wyborczego, ale ma.


Współczuje.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 01:15 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Zobaczymy po wynikach wyborów.
Zyskiwali na popularności, rozpadła się partia, sprawa z kochanką itp. Zawsze coś się dzieje. Nigdy nie ma ciągłego wzrostu.

Mnie to nie rusza, ale większość nie lubi Korwina za te bzdury, kojarzony jest z szowinizmem, pajacem, oszołomem itp. I może to nie jest do końca jego wina, tylko, że łatwo obecnie komuś przypiąć łatkę, to działa to tak a nie inaczej. Gdy cokolwiek się powie kontrowersyjnego, publicznie.

Prosty przykład mojej kuzynki, która nie ma pojęcia jakie poglądy ma Korwin, ale drży na samą myśl jak ten 'szowinista' ma wejść do sejmu. Sama głosuje na jakiś łbów SLD/Twój Ruch o mentalności takiego Siwca... Niestety tak to działa. Może nie powinna mieć prawa wyborczego, ale ma.

Powodzenia z takim społeczeństwem.


Po jakich wynikach?

Prezydenckie to 4%+ i tyle.

Cel tych wyborow nie jest wygrana (duh!) ani druga tura. Celem jest 4%+, gdzie dotychczas dostawal standarowe 2.5%.

Niech Duda wygra, albo przegra. Tu chodzi o typowego Kowalskiego i wybory jesienne.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 07:38 
Cytuj  
Parlamentarne, jeszcze się okaże, że nie wejdą w ogóle...

Napisałem kurwa jasna, że mnie te sprawy nie ruszają (ale większość osób tak) i zagłosuję pewnie na KNP czy tam Korwina albo wcale. Z tym, że to jeden głos, a takich głosów jak moja kuzynka będzie 10 razy więcej. Czyli "głosuje na tego bo ładnie mówi".

No ale może Korwinom starczy 5%...


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 09:20 
Cytuj  
http://dorotawiniarska.natemat.pl/13617 ... st-z-tvn-u
lis ma swoich następców


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 09:24 
Cytuj  
W sumie to warto sprawę biednego Durczoka porównać do tej z pijakiem Wiplerem.

Cała prawda, całą dobę.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 10:04 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Prosty przykład mojej kuzynki, która nie ma pojęcia jakie poglądy ma Korwin, ale drży na samą myśl jak ten 'szowinista' ma wejść do sejmu. Sama głosuje na jakiś łbów SLD/Twój Ruch o mentalności takiego Siwca... Niestety tak to działa. Może nie powinna mieć prawa wyborczego, ale ma.

Czy ona ma faceta? Pewnie nie... Choduje koty?
Kolejna ofiara marksizmu-feminizmu. U mnie w rodzinie też mam taką.
Moje kondolencje.
Highlander napisał(a):
Powodzenia z takim społeczeństwem.

Demokracja to rządy hien nad osłami. Arystoteles miał rację.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 10:13 
Cytuj  
Obecnie nie ma ;) ale jej siostra ma i myślą podobnie. Prywatnie są ok, ale o polityce itp. mają bardzo słabe pojęcie. Pracują w branży prawniczej :) I jak się widzi coś takiego to trudno wierzyć w demokrację.

"choduje" - ała :)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 10:16 
Cytuj  
A ładna? młoda? blondynka? niebieskooka? boobz? ;D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 10:17 
Cytuj  
Spoko, ale, że rodzina to nie dla psa kiełbasa hehe


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1001, 1002, 1003, 1004, 1005, 1006, 1007 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.