mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1002, 1003, 1004, 1005, 1006, 1007, 1008 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 11:30 
Cytuj  
https://vimeo.com/121759435
pracownik palikmiota w akcji, jak jakiś dureń sądził, że palikmiot nie gra na po, to teraz już musi to zauważyć inaczej albo jest z po albo brak mu mózgu


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 11:55 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... oxNewsLink

No poszedłbym i najpierw wyjebał jej w ryj a potem do mediów.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 12:24 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Obecnie nie ma ;)

Czyli miała...
Highlander napisał(a):
ale jej siostra ma

obecnie :D
Highlander napisał(a):
i myślą podobnie.

Współczuję.
Highlander napisał(a):
Pracują w branży prawniczej :)

Czyli seks w wielkim mieście... wszystko się zgadza. Obudzą się po czterdziestce. :wink:

... abstrahując
Grecki minister: albo nam pomożecie, albo zalejemy Europę imigrantami i dżihadystami
Cytuj:
– Jeśli Europa nas zostawi w kryzysie, zalejemy ją milionami imigrantów, wśród których z pewnością znajdą się dżihadyści Państwa Islamskiego – zagroził minister obrony Grecji Panos Kammenos. To otwarty szantaż nowych władz tego kraju skierowany do eurogrupy, a zwłaszcza Niemiec.

Lewak gotowy własną matkę sprzedać dla benefitów. :har:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 12:34 
Cytuj  
Rozumiem, ze wszyscy wasi znajomi i rodzina to liberały i rycerze prawilności, a jeśli tak nie jest to nawracacie?

Mnie się znudziło tłumaczenie podstawy podstaw ;] albo dlaczego nie podoba mi się, że w rodzimej miejscowości władza wydaje hajsy na ścieżki rowerowe, zmiana kostki brukowej na rynku i inne zbędne rzeczy kiedy szpital tonie w długach. ("no jak jest kasa to lepiej jeśli ją wydadzą, niee?!")


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 12:47 
Cytuj  
Wydawanie kasy przez polityków to jedyne co mają właściwie robić, można spokojnie wymieniać kilka razy bruk byle kasa trafiła tam gdzie trzeba, teraz już nawet nie ma łapówek, parę lat rządów PiS nauczyło ich że dawanie łapówek jest niebezpieczne i można wpaść, teraz podstawa to działać zgodnie z prawem, dlatego każdy polityk jest tak obrośnięty prywatnymi firmami, jedna dają jemu zarobić, inne rodzinie, reszta tym co wyciągają rękę.

Co do tego kto jakie ma poglądy polityczne to często można wywnioskować po samych wyglądzie, jakie ma auto, dom, jaką ma pracę czy firmę itp.
Trudno wymagać od wózkowego w markecie poglądów liberalnych, albo od młodego wilczka z 10k na rękę miesięcznie by miał poglądy konserwatywne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 12:56 
Cytuj  
Znajoma w Polsce w tamtym roku wydała 1800zł na prawko, dwa razy oblała jazdę za błędy nie związane z bezpieczeństwem na drodze, do kolejnego nie podchodziła ze względu na wyjazd, obecnie chwali się że zrobiła prawko w atlancie w godzinę plus wcześniejszy "wywiad" teoretyczny i kosztowało ją to 27$.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 13:09 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Rozumiem, ze wszyscy wasi znajomi i rodzina to liberały i rycerze prawilności, a jeśli tak nie jest to nawracacie?

Ja już nie nawracam. Jestem zdania, że każdy ma prawo zrujnować sobie życie według własnego upodobania, byleby później nie wyciągał ręki po nieswoje pieniądze.

embe napisał(a):
Co do tego kto jakie ma poglądy polityczne to często można wywnioskować po samych wyglądzie, jakie ma auto, dom, jaką ma pracę czy firmę itp.
Trudno wymagać od wózkowego w markecie poglądów liberalnych, albo od młodego wilczka z 10k na rękę miesięcznie by miał poglądy konserwatywne.

Dobrze mówisz... a że większość w Polsce zawsze będzie klepać biedę, dlatego lewactwo tutaj zawsze będzie na propsie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 13:34 
Cytuj  
embe napisał(a):
Co do tego kto jakie ma poglądy polityczne to często można wywnioskować po samych wyglądzie, jakie ma auto, dom, jaką ma pracę czy firmę itp.
Trudno wymagać od wózkowego w markecie poglądów liberalnych, albo od młodego wilczka z 10k na rękę miesięcznie by miał poglądy konserwatywne


To akurat prawda (jeżeli przez konserwatyzm miałeś na myśli republikańską wizję gospodarki), ale w wielu krajach rozwiniętych państwo opiekuńcze ciągle ma się dobrze. Lewicowe spojrzenie na gospodarkę i rolę państwa wynika z tego, że większość ludzi woli poczucie bezpieczeństwa kosztem wyższej daniny dla państwa.

No i sam konserwatyzm chyba jest dość luźno powiązany ze stanem posiadania. Raczej doszukiwałbym się korelacji pośredniej, związanej z tym, że wyższe wykształcenie zapewnia wyższe dochody, a co za tym idzie edukacja przesuwa poglądy w lewo na poziomie statystyki.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 15:22 
Cytuj  
Ale rozumiesz, że w tych 1800zł to był kurs, który nauczył ją jeździć?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 15:25 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Spoko, ale, że rodzina to nie dla psa kiełbasa hehe

Ale ja nie chciałem żebyś niahowi ją podsyłał ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 16:35 
Cytuj  
Serio uważasz że nasz system zdobycia prawa jazdy uczy jeździć ?
Jakoś statystyki na drogach tego nie potwierdzają.

edit: W jej rodzinie w atlancie od uczenia mają tatę lub brata, ewentualnie można się doszkolić w pro kursach ale nie jest to wymagane do egzaminu.
Liczy się sam fakt łatwości dostępu, prawko to jedna z wielu rzeczy, fakt ze stany na wschodnim wybrzeżu wprowadzają dziwne rzeczy ale i tak jest lepiej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 16:46 
Cytuj  
nie jest też ministrantem ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 16:49 
Cytuj  
Chodzi mi o sam koszt. Tam za pro kurs zapłaciłaby więcej. Nie można porównywać 1800zł do 27$ tylko koszt egzaminu w PL (~100zł?) do 27$.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 16:50 
Cytuj  
No to tym bardziej nie ma dla niaha kiełbasy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 17:02 
Cytuj  
Śmieciu chcesz tego żebym wkleił twoje zdjęcie?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 17:05 
Cytuj  
W krakowie kurs doszkalający w pro firmie 300-500zł widziałem, w usa pewnie podobnie lub więcej.
Egzamin najtaniej u nas z tego co widziałem to jakieś 1200zł, dodatkowo nie zrobisz tego w dwa dni, w usa jedyne koszty jak potrafisz jeździć to 27$, czujesz różnice ?
Jebane urzędasy do spółki z prywatnymi firmami zrobiły sobie eldorado na zdobyciu prawka, a jak ktoś jest oburzony to mu statystyki pokazują ile ludzi ginie na drogach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 17:06 
Cytuj  
A Ty chcesz żebym wkleił Twoje? :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 17:07 
Cytuj  
No pierdolnąłeś teraz populizmem ostro. Obowiązek ukończenia kursu jest chory owszem. Ale za kurs płacisz 1200zł-1800zł. Za egzamin grosze.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 17:27 
Cytuj  
ale do egzaminu nie podejdziesz bez zaswiadczeniu o ukonczeniu kursu.
co wiecej takie zaswiadczenie tez jest wazne tylko pare miesiecy.
ogarnij sie tczewiak.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2015, 17:32 
Cytuj  
Przyczepiłem się tego, że nie da się wprost porównać tego, że tu ktoś wydał 1800zł, a tam 27$, bo to nie to samo.
Dlatego sprawiedliwie jest porównać same ceny egzaminów, a odnośnie obowiązkowości kursu - już napisałem, że OBOWIĄZEK jest zły.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1002, 1003, 1004, 1005, 1006, 1007, 1008 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.