mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 14:11 
Cytuj  
ale jestescie naiwni , jak pamietam to Lepperinio byl juz odwolywany przez kaczorow i w przeciagu miesiaca przywrocony na stanowisko :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 14:44 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ale jestescie naiwni , jak pamietam to Lepperinio byl juz odwolywany przez kaczorow i w przeciagu miesiaca przywrocony na stanowisko :)


"Warchol"
"Ludzie o miernej reputacji"
"Chamstwo"

to cytaty z tamtego okresu. Myslisz ze 2 raz przejdzie ? Ja rozumiem zarzadzanie przez kryzysy, ale bez przesady ;P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 15:09 
Cytuj  
Na mnie cala sprawa dymisji Leppera zrobila o wiele mniejsze wrazenie niz belkot Rydzyka (o ile cos jeszcze w polskiej polityce moze robic wrazenie, heh). PiS troche ryzykujac w tym momencie wyciszyl sobie sprawe narkotykow, Rydzyka, strajkow i korupcji u podwladnych Lipca. Zwlaszcza sprawa Rydzyka wydawala sie wybitnie niezreczna z punktu widzenia Kaczorkow. Na razie z dymisji Leppera robi sie wielkie halo, a tak naprawde zadnych zarzutow mu jeszcze prokuratura nie postawila, Ziobro na konferencji powiedzial o mocnych dowodach co w jego hierarchii wartosci pewnie stoi raczej nisko, a w naszym odbiorze powinno w ogole nie ruszac skoro porazajace dowody wobec pewnego lekarza mozna bylo szybko o kant dupy rozbic.
Jakos nie chce mi sie wierzyc w nowe wybory, zwlaszcza ze PiS juz zapowiada ze sprawa zajmie sie dopiero we wrzesniu (za 2 miesiace!). Przewiduje ze SO nie wyjdzie z koalicji, tlumaczac sie ze dopoki nie zostanie wystawiony akt oskarzenia wobec L., poczeka z decyzja. Sam Andrzej L., swiecie przekonany o swojej niewinnosci, podda sie do dyspozycji prokuratury, ktora szybko stwierdzi ze nie ma zadnych dowodow i Andrzejek w chwale wroci na fotel wiceministra.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 15:13 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
i Andrzejek w chwale wroci na fotel wiceministra.

...kiedy juz nikt nie bedzie pamietal, o co chodzilo z tym rydzykiem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 15:33 
Cytuj  
IMO przygotowują się do władzy na spółkę z PO obecną - pod jakimś nowym szyldem. Upierdzielili na cacy SO i LPR. IMHO takie było zamierzenie od samego początku. Od momentu gdy Plapla Tusk i Jareczek postanowili, że wojują, a nie tworzą koalicji. Chcieli się pozbyć z sejmu wieśmaców i religijnych radykałów. Chociaż przyznam, iż szkoda mi tego, że RG nie dokończy swojego dzieła sprzątania po Handke i Łybackiej. Śmiesznie, bo Kwachu nie zdąży utworzyć "nowej opcji politycznej" hahaha. Szkoda, że nie zdążyła powstać żadna prawdziwa, nowa partia.
Chuj z tym - poczeka się kolejne 5 lat. A może uda sie teraz UPR wejść do sejmu i trwać w opozycji^^


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 15:36 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Chociaż przyznam, iż szkoda mi tego, że RG nie dokończy swojego dzieła sprzątania po Handke i Łybackiej


Piles cos ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 15:39 
Cytuj  
http://janosiecki.bblog.pl/wpis,co;zrobi;pis,5439.html
Ciekawe, szczególnie po spojrzeniu na datę i godzinę postnięcia.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 15:53 
Cytuj  
Keii napisał(a):
http://janosiecki.bblog.pl/wpis,co;zrobi;pis,5439.html
Ciekawe, szczególnie po spojrzeniu na datę i godzinę postnięcia.


No i ? Bylo wiadomo :P Szkoda ze plebs tego nie zauwaza.

Nawiasem mowiac to wg tvn24.pl sie kurwa jakos ugadali (w sensie Samoobrona). Badziew - liczylem na zmiany

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 16:13 
Cytuj  
To było do przewidzienia, i jestem prawie pewien że Andrzej wróci...

A w tej chwili teoria Julii Pitery zyskuje na prawdopodobieństwie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 16:19 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Piles cos ?

ile masz lat?

Nie masz najwidoczniej pojęcia co się działo za czasów poprzednim MEN'ów...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 16:22 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Piles cos ?

ile masz lat?

Nie masz najwidoczniej pojęcia co się działo za czasów poprzednim MEN'ów...


Piles cos? Czy moze za dlugo na Chocobo jezdziles? Kretynie? RG prowadzi do zniszczenia MEN


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 16:43 
Cytuj  
Weź się emofagu nie wychylaj.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 17:03 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Piles cos ?

ile masz lat?

Nie masz najwidoczniej pojęcia co się działo za czasów poprzednim MEN'ów...

Ja tez nie wiem ale z checia sie dowiem. Powiedz nam.
Co do systuacji w rzadzie to widac, ze Kaczynscy to jednak wytrawni gracze polityczni. Pozbeda sie Leppera, odswieza wizerunek partii(glownie moralny), zachowaja wiekszosc i do przodu. Afera z Rydzykiem przykryta. Mam nadzieje, ze Lepper ma jadnak wiekszy autorytet wsrod swoich ludzi i rozpierdoli ta kolalicje. Chociaz pewnie wladza przy korycie bedzie silniejsza niz wodz, ktory ich do koryta doprowadzil.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 17:10 
Cytuj  
Keii napisał(a):
http://janosiecki.bblog.pl/wpis,co;zrobi;pis,5439.html
Ciekawe, szczególnie po spojrzeniu na datę i godzinę postnięcia.


Czy każda afera musi być nazwana przykrywką dla innej afery i wywołaną przez PiS? To już nudne jest. W rządzie nie ma miejsca dla przestępców i chyba każdy premier by tak zrobił. Resztę pokaże historia. Mogę się zgodzić, że Jarek wyciąga trzymane w rękawie asy w chwili kiedy mu się to podoba, ale wątpię, że tylko po to, by zająć czymś widownię. To niektórzy 'znafcy' chyba myślą, że ludzie są tak głupi i daliby sie otumanić jak barany. I co wy tu mówicie o plebsie, który tego rzekomo nie widzi? Już nawet nie wiem ile razy w mediach słyszałem podobną teorię. Lepiej się zastanów kto tu próbuje manipulować ludźmi.
Aha, mam nadzieję, że będą nowe wybory na jesień i wygra PO. Pokażą jacy to z nich liberałowie. A kto wie, może akurat coś zdziałają?

Smashie napisał(a):
RG prowadzi do zniszczenia MEN


Chciałbym, żeby tak było ^^. Centralizacja edukacji jest zła i jest niczym innym jak indoktrynacją, niezależnie od tego czy rządzi faszysta, komunista, czy liberał.
A tak właściwie, to co ten Giertych z edukacją robi takiego złego? Oprócz tego, że nieraz pierdoli smuty? :). Aha, wywalenie Gombrowicza i dowalenie papieża. Rzeczywiście karygodne. A tak poważnie w dupie mam wszelkie kanony. Czytam co mi się podoba, jak chyba wszyscy zresztą.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 17:33 
Cytuj  
Każda szkoła i tak sama ustala lektury ponadobowiązkowe.
Co złego zrobił więc Giertych? Amnestia? To wynik burdelu by Łybacka.
Jak można MŁODZIEŻ nie poinformować na czas o tym jak będzie wyglądać ich matura, co się zmieni, a co nie?
Co zrobiła Łybacka? Rok 2002. Styczeń. Po >3 letnich przygotowaniach do nowej matury... "piszecie starą maturę". YAY - zajebista pani minister kurwa jego mać.
Handke? Reforma edukacji, gimnazja. Wszystko w temacie. Kompletny rozpierdol to zrobiła potem właśnie Łybacka - ZAKAZ dzielenia klas na lepsze i gorsze (czyli wciskanie na siłę tumanów do klas z dobrymi uczniami - efekt - starsi o 2 lata kretyni znęcający się nad uczniami ze swojej klasy).

Teraz po tych idiotach właśnie tak znienawidzony Romek sprząta (chuj z tym, że ma spierdolone poglądy, że jest fanatykiem religijnym - swoich poglądów nikomu nie narzuci).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 17:40 
Cytuj  
O, muszę przyznać się do błędu. Zapomniałem o amnestii.
Nieważne, jakie intencje miał Roman. Nie można promować lenistwa i głupoty. Ale to wina tego, że istnieje jakiś dziwny kult liceum i technikom, na siłę wpychają się tam ludzie, którzy normalnie powinni iść do zawodówek. Robią tylko siarę ludziom, którzy chcą coś z tej szkoły wynieść. Masa zawodówek przerobiła się na licea ze względu na małe zapotrzebowanie. Widać wyniki, normalnie co czwarty uczeń nie zdałby matury (gdyby nie amnestia).
Świetnie wyszli na tym ci, którzy jednak nie silili się na ambicję i poszli wyuczyć się zawodów. Mój kumpel kończy rolniczą. Zrobił sobie prawa jazdy na kilka pojazdów (za grosze), kursy na obsługę różnych urządzeń (podobnież) i teraz ma naprawdę zajebiste perspektywy.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 18:12 
Cytuj  
prawda jest taka, że trzeba być idiotą do potęgi N, żeby nie zdać 'nowej' matury:|


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 18:54 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Każda szkoła i tak sama ustala lektury ponadobowiązkowe.
Co złego zrobił więc Giertych? Amnestia? To wynik burdelu by Łybacka.
Jak można MŁODZIEŻ nie poinformować na czas o tym jak będzie wyglądać ich matura, co się zmieni, a co nie?
Co zrobiła Łybacka? Rok 2002. Styczeń. Po >3 letnich przygotowaniach do nowej matury... "piszecie starą maturę". YAY - zajebista pani minister kurwa jego mać.
Handke? Reforma edukacji, gimnazja. Wszystko w temacie. Kompletny rozpierdol to zrobiła potem właśnie Łybacka - ZAKAZ dzielenia klas na lepsze i gorsze (czyli wciskanie na siłę tumanów do klas z dobrymi uczniami - efekt - starsi o 2 lata kretyni znęcający się nad uczniami ze swojej klasy).

Teraz po tych idiotach właśnie tak znienawidzony Romek sprząta (chuj z tym, że ma spierdolone poglądy, że jest fanatykiem religijnym - swoich poglądów nikomu nie narzuci).

Jeden blad Lybackiej z matura, poza tym nic. Zakaz dzielenia klas to swietna decyzja. Przeciwko Handke nie podales zadnego argumentu, poza jakimis ogolnikami. Natomiast twoj ulubieniec Roman: amnestia, mundurki, trojki giertychowskie, kanon lektur, religia na maturze, "propaganda homoseksualna", karne szkoly dla niesfornych dzieci... i jeszcze pare innych.
Obrazek


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 19:07 
Cytuj  
Zakaz dzielenia klas to kretyńska decyzja. Wciskanie na siłę przerostów do dzieciaków to idiotyzm. Do tego zakaz wypierdalania ze szkoły gnojostwa...

Trójki giertychowskie miały na celu "wybadanie" problemu - dobrze
Mundurki - w najlepszych szkołach są - szkoła to nie wybieg gdzie snoby mają się chwalić stanem posiadania i znęcać się psychicznie nad biedniejszymi
Kanon lektur - opisałem to już wcześniej
Religia na maturze - tak samo jak historia tańca - czemu by nie? Jak ktoś lubi...
Karne szkoły - jak najbardziej za. Kiedyś były OHPy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 19:23 
Cytuj  
Tutaj muszę przyznać rację. Ale to już nie sprawka Giertycha tylko tak jest od... 18 lat :(
Albo jesteś katolikiem albo inne dzieci będą wytykać Cię palcami...
Ja akurat w liceum miałem w klasie Jehowego, ateistę (siebie) i przyszłego księdza (jest teraz przed święceniami)... Jakoś się to kulało. Ale ludzie z innych klas wytykali "jehowego"... Tak jakby on kogokolwiek namawiał na zmianę wiary czy coś... Takie mamy popierdolone katolicko społeczeństwo... W podstawówkach/gimnazjach jest jeszcze gorzej.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.