mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 10:41 
Cytuj  
klient jest w necie juz od paru dni,ale nie ma cracka ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 10:52 
Cytuj  
pisze ze nie mam licencji na diablo3 :p
bez jaj musze kupic od blizzarda jakas gre zeby dostac sie na beta testy d3?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 11:17 
Cytuj  
Nie no co Ty. Przyślą Ci mailem zaproszenie bez zbędnych ceregieli.
/facepalm

Skoro jest to - jak mówili - najmniej rozpowszechniana beta spośród tych, które do tej pory przeprowadzali to chyba oczywiste, że nie będą rozdawać kluczyków ludziom, którzy nie mają zarejestrowanych gier. Niby dlaczego ktoś, kto ma wszystkie gry i wyłożył na to xxx$ miałby nie dostać bety po to, żeby mógł ją dostać ktoś, kto w gry nie zainwestował?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 11:19 
Cytuj  
Bo osoba która ma wszystkie gry i tak posłusznie pobiegnie do sklepu w dzień premiery po pudełko, a ktoś kto nie ma ani jednej gry może dzięki becie przekonać się do gier Blizzarda i kupić.

Simple.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 11:19 
Cytuj  
U Blizzarda nie ma nic za darmo. Nawet Bety wiaza sie z zainwestowaniem kasy. :) Powinniscie sie juz nauczyc.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 11:22 
Cytuj  
Znaczy co? Wszyscy na gwalt beda teraz robili resub do WoWa i kupowali Starcraft i Diablo? :lol: Mysle, ze ostatecznie kazdy zagra w bete ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 11:24 
Cytuj  
Bo tak na dobrą sprawę ta beta to nie beta, tylko wersja demonstracyjna gry.

Zmienią napis końcowy na "Congrats you have finished Diablo 3 demo" i puszczą w obieg.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 11:27 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Bo osoba która ma wszystkie gry i tak posłusznie pobiegnie do sklepu w dzień premiery po pudełko, a ktoś kto nie ma ani jednej gry może dzięki becie przekonać się do gier Blizzarda i kupić.

Simple.


Ta, jeszcze powiedz, że nie wzbudziłoby to ogromnych kontrowersji, płaczów i lamentów, a w rezultacie też na pewno odejścia pewnej części 'abonentów'. Czy może ci, którzy dostali kluczyki, a nie mają gier mieliby złożyć śluby milczenia?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 11:28 
Cytuj  
Szczerze to lipa ta beta jest - 1,5h grania i max 13lvl, brak run, brak gemow, chyba brak Unikatow i Setow (no chyba ze drop rate jest taki zal.pl niski) itp....
Obejrzalem na YT - potwierdzilo sie moje wczesniejsze przekonanie ze nawet fajne ale czapki z glowy nie zrywa. Moge czekac na premiere.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 11:31 
Cytuj  
ClouD napisał(a):

Ta, jeszcze powiedz, że nie wzbudziłoby to ogromnych kontrowersji, płaczów i lamentów, a w rezultacie też na pewno odejścia pewnej części 'abonentów'.


Cytując ulubione powiedzonko niektórych tutaj: "i tak by kupili". :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 11:34 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
ClouD napisał(a):

Ta, jeszcze powiedz, że nie wzbudziłoby to ogromnych kontrowersji, płaczów i lamentów, a w rezultacie też na pewno odejścia pewnej części 'abonentów'.


Cytując ulubione powiedzonko niektórych tutaj: "i tak kupią". :)


Fix'd ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 11:34 
Cytuj  
nie ma za duzo konkurencji w mrocznych HnS z solidnym multi, wiec i tak nie pozostawiono nam duzego wyboru.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 11:39 
Cytuj  
Pani Wizard na 13 levelu:
http://www.youtube.com/watch?v=YalWHT2hwls :lol:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 11:39 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Szczerze to lipa ta beta jest - 1,5h grania i max 13lvl, brak run, brak gemow, chyba brak Unikatow i Setow (no chyba ze drop rate jest taki zal.pl niski) itp....
Obejrzalem na YT - potwierdzilo sie moje wczesniejsze przekonanie ze nawet fajne ale czapki z glowy nie zrywa. Moge czekac na premiere.


Bo to jest bardziej stress test serwerow i nowego battle.neta niz testowanie samej gry/balansu i czekanie na feedback garczy, tak jak to mialo miejsce np. z SC2. Dlatego ta beta nie potrwa dlugo, pewnie max 2 miesiace.

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 11:41 
Cytuj  
Stress test w becie? Ciekawe.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 11:43 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Szczerze to lipa ta beta jest - 1,5h grania i max 13lvl, brak run, brak gemow, chyba brak Unikatow i Setow (no chyba ze drop rate jest taki zal.pl niski) itp....
Obejrzalem na YT - potwierdzilo sie moje wczesniejsze przekonanie ze nawet fajne ale czapki z glowy nie zrywa. Moge czekac na premiere.


Bo to jest bardziej stress test serwerow i nowego battle.neta niz testowanie samej gry/balansu i czekanie na feedback garczy, tak jak to mialo miejsce np. z SC2. Dlatego ta beta nie potrwa dlugo, pewnie max 2 miesiace.


Przecieki na diablofans dotyczace ilosci postow raportujacych bugi na zamknietym Beta Forum mowia co innego. :) Czyt. jest ich duzo.

Pojawily sie nawet posty ze jesli takie ratio Bugi/content bedzie zachowane w contentcie PostAct1 to albo przeloza premiere albo po lauchu patch codziennie przez 2 tygodnie. :)


Ostatnio edytowano 9 wrz 2011, 11:53 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 11:46 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
You must be new

Bodziu napisał(a):
He is really new ;)

Chyba na to wychodzi :/
Grałem w D1 i to chyba ze 2-3 razy przeszedłem.
Diablo 2 nie skończyłem , bo mi się znudziło , tylko nie pamiętam dlaczego. Nie wiem czy było za łatwo? Albo z jakiegoś innego powodu?
Zupełnie nie pamiętam jak w D1 i D2 było z poziomami trudności tbh.

Bodziu napisał(a):
No ale w czym problem ? W multi zawsze ktos moze zrobic przewozke do kosza, nieprawdaz ? Mysle, ze nawet na 10lvl byscie mieli powazne problemy z zabiciem moba na 1akcie kosza LOL patrzac z perspektywy D2.

Ja mówie o single , nie o multi.
I chciałbym w single zacząć grać od razu na wysokim poziomie trudności i żebym uczył się gry , musząc się wysilać i dostając wpierdol nie raz.

Widziałem z tej Bety czy jak słusznie Razoth powiedział po prostu dema Diablo 3 chyba ze 20 filmików i nie widziałem żeby ktoś choć raz zginał ,a większość tych ludzi grała słabo. Być zmuszanym do przejścia gry na takim poziomie truności to trochę słabo. No , ale nic nie marudzę już.
Z jakiś dziwnych powodów tak Blizz zdecydował i już.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 11:52 
Cytuj  
W D2 remedium na niski poziom trudnosci (z niektorymi buildami nawet na Hell) byly mody. W D3 Blizzard zdecydowal ze mody to zlo. :/
Po raz kolejny polece odswiezenie sobie Diablo 2 z modem Median XL (wersja Omega). Act1 Normal potrafi bedziej wkurwiac niz Hell w Vanilla LOD. :)
A przy tym nie jest to "sztuczny" poziom trudnosci jak np. po wpisaniu "Players 8" (tylko HP mobow itp..) tylko poprostu tak ten mod jest zrobiony... potworki sa ciekawe, maja fajne umiejetnosci, potrafia one-two shotowac (niektore), itp...

Marzeniem dla mnie byloby jakby Inferno prezentowalo poziom trudnosci Mediana wlasnie.

PS. Wie ktos czy beda EU serwery/region? Nie usmiecha mi sie grac w singleplayera na US z pingiem 300ms.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 11:57 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
PS. Wie ktos czy beda EU serwery/region? Nie usmiecha mi sie grac w singleplayera na US z pingiem 300ms.

W becie na pewno takich serwerów nie będzie. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 12:11 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
PS. Wie ktos czy beda EU serwery/region? Nie usmiecha mi sie grac w singleplayera na US z pingiem 300ms.


No co ty, chlopie, nie bedzie nawet serwerow w US, serwery gry beda stac tylko w Australii. Ja pierdole... /facepalm

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.