mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 11:09 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
tczewiak napisał(a):
A Wy wiecie gdzie jest Honduras?


i to ma być argument? nie porównuj Hondurasu z Polska

Dlaczego? Ja sie czuje ostanio jakbym mieszkal w republice bananowej.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 11:15 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
i to ma być argument? nie porównuj Hondurasu z Polska

Dlaczego nie? Tak samo mało znaczący kraik z punktu widzenia Amerykanów jak dla nas Honduras. Problem Amerykanów polega na nieznajomości geografii sąsiadów (nie wszyscy wiedzą gdzie leży Kanada :D), a nie z olewaniem geografii państw 3 świata (myślicie, że przeciętny Japończyk czy Chińczyk wiedzą co to Polska?).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 11:41 
Cytuj  
Japończyk przeciętny wie, ponieważ uczą się oni dużego materiału w szkole (dość dużo większego jak u nas), a dla Chińczyków jesteśmy tymi 'zdrajcami' , którzy odrzucili 'jedyną słuszną drogę', jaką jest komunizm. Uczą o nas u nich na historii :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 11:47 
Cytuj  
Wracajac do naszego podworka:
http://www.dziennik.pl/Default.aspx?Tab ... leId=52255
Wcale bym sie nie zdziwil, jesli to okazaloby sie prawda

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 12:07 
Cytuj  
ja jestem z tego samego "rzutu" pokoleniowego co Nestor i bylo podobnie
w liceum bylo alko na wycieczkach i szlugi na przerwie ale do nauczycieli a zwlaszcza tych starszych mialo sie zajebisty szacunek nawet jak byla to kosa , "rebeli" szybko odsiewano , dostawal kopa w dupe i ladowal w klasach gdzie bylo pelno podobnych , tam odrazu mu pokazywano gdzie jego miejsce . Jedyny przedmiot na jaki mielismy wyjebane to Religia ale to glowny blad byl prowadzacych ktorzy nie potrafili zainteresowac mlodych przedmiotem , i byli za slabi psychicznie , koniec koncow pare siostrzyczek zakonnych sie przewinelo zanim dali nam twardego zawodnika w osobie ksiedza :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 12:16 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ja jestem z tego samego "rzutu" pokoleniowego co Nestor i bylo podobnie
w liceum bylo alko na wycieczkach i szlugi na przerwie ale do nauczycieli a zwlaszcza tych starszych mialo sie zajebisty szacunek nawet jak byla to kosa , "rebeli" szybko odsiewano

Same, tyle ze ja jestem z ostatniego rocznika tego "rzutu", zreszta nie raz podkreslalem, ze te stare metody byly swietne.
Kazdy znal swoje miejsce, co nie przeszkadzalo uczniom wykonywac glupich akcji (ale najwyzej glupich, nie agresywnych czy majaych na celu skrzywdzenie kogos), wrecz wydaje mi sie, ze dzieciaki bardziej sie jednoczyly "przeciwko" nauczycielom.
Wszystko bylo duzo zdrowsze, normalniejsze.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 12:17 
Cytuj  
Ja sadze, ze najwiekszy hardcore jest w gimnazjum. Moj rocznik jako pierwszy trafil do gimnazjum i juz wtedy nie bylo lekko ;) Boj sie Boga co sie teraz dzieje. W LO byl w miare spokoj i raczej ten co podskakiwal to obrywal, ale szacunek mielismy raczej do tych nauczycieli co umieli wzbudzic respekt i nie dali sobie wejsc na glowe.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 12:20 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ja jestem z tego samego "rzutu" pokoleniowego co Nestor i bylo podobnie


No ja chyba tez. Dodam jeszcze, ze w moim rzucie pokoleniowym (piekne :P) ludzie robiacy bledy ortograficzne byli balwanami i po paru gongach bardzo szybko uczyli sie zasad ortografii (a nie biedymi dysgrafikami, dysortografikami czy dysdebilami do wsparcia ktorych obecnie szkola zatrudnia dodatkowego psychologa).

Aaaaa .. i jeszcze cos. Jak ktos sie za duzo krecil to sie mowilo ze ma robaki w dupie, a nie ze ma ADHD. I terapia byla zwykle szybka i skuteczna.

79 jakby ktos pytal :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 12:33 
Cytuj  
Bo gimnazjum to wielka pomyłka. System 8+4 był dużo skuteczniejszy/wydajnieszy niż 6+3+3.
Przede wszystkim przy przejściu do gimnazjum uczniowie tracą około pół roku na zapoznanie się z nowym środowiskiem i o zgrozo znalezieniem swojego miejsca w szeregu. Każdy wtedy dojrzewa i w nowym środowisku stara się być jak najbardziej "zajebisty". Efekty... Widać na co dzień.
U mnie na koniec podstawówki było 3 niesfornych uczniów. Jeden wyjął fujarę w trakcie lekcji... 3 tygodnie zawieszenia w prawach ucznia, nagana i groźba, że żadna zawodówka go nie przyjmie - przywrócili go do pionu.
Dwóch pozostałych to kompletne patole, złodzieje, margines. Jednego wypierdzielili ze szkoły i posłali do OHPów, a drugi jakoś podstawówkę z 2-3 letnim poślizgiem skończył. I wszyscy oni panicznie bali się pewnej matematyczki, która się nie cackała - a linijki miała drewniane ;).
Teraz zaś? Szczeniak pokazuje władzę nad nauczycielem. Poniżanie, wyzwiska, przebijanie opon w samochodzie... norma >.>
Kiedyś za coś takiego był poprawczak. Pojeby wiedziały, że lepiej takich numerów nie robić i było dobrze. Zalążek zmian zasiał Handke reformą i ograniczeniem praw nauczycieli. Potem pojawiła się iście komunistyczna Łybacka... Wszyscy są równi, wszyscy niech zostaną idiotami. Ja miałem to szczęście, że byłem ostatnim rocznikiem z normalnymi egzaminami do liceum. Podanie tylko do jednego liceum, dwudniowy egzamin. Napiszesz za słabo to szukasz na siłę zawodówki. Dostałem się do najlepszej klasy (wtedy można jeszcze było segregować). Teraz w moim liceum jest kompletny burdel. Najlepsi nauczyciele poodchodzili, uczniowie mają wbitę na naukę. W lepszym liceum jest niewiele lepiej. Zabawy dzwonkiem w trakcie matur, niszczenie WC, palenie papierosów na przerwach... Zupełnie się tym dzieciakom popierdoliło.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 12:37 
Cytuj  
a w moim rzucie na studiach jest nawet sporo osob co pisze: muj, ktury, wogle itp. :-? oczywiscie wszyscy mają dysgówna.

W moim LO tez burdel i co lepsi nauczyciele poodchodzili.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 13:16 
Cytuj  
ja niedawno bylem odwiedzic liceum i ze starej gwardi nie bylo prawie nikogo , ucialem sobie pogawedke z polonista (notabene swietnym ) i mowil ze wymiekali jeden po drugim , totalna przepasc a roczniki 1990+ to juz wogole makabra , starzy nauczyciele nie umieli sie za bardzo odnalezc , bo jak mozesz dyskutowac z gnojem ktory na lekcji pali fajke albo piwo i gowno mu zrobisz bo jego stary to dyrektor Orlenu :-?

jebniesz go to masz gwarant ze wylecisz z roboty z ladnym paragrafem w zwolnieniu i mozesz zapomniec o posadzie pedagoga w okregu


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 14:44 
Cytuj  
To tak a propo waszej kolejnej dysputy o szkolnictwie w Polsce:

http://www.gazetawyborcza.pl/1,75480,4297676.html

Nie wiem czy to bardziej pasuje tutaj czy do tekstow zabawnych ;)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 17:15 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
tczewiak napisał(a):
A Wy wiecie gdzie jest Honduras?


i to ma być argument? nie porównuj Hondurasu z Polska

dlaczego przecietny amerykanin ma obowiazek wiedziec gdzie jest jakas polska, a przecietny polak może być na tyle głupi by móc pozwolić sobie na bardzo pokaźne braki w edukacji i nie wiedziec gdzie jest Honduras?
Dla US jesteśmy jakimś krajem 3-go świata gdzies w Europie, na innym kontynencie. Niczym się przecież nie wybijamy (może ktoś tam słyszał o Wałęsie, ale w sumie co przecietnego amerykanina obchodzi jakiś gość z wąsami który dostał nagrodę nobla - przeciętny polak też nie wymieni wszystkich amerykańskich noblistów, ba nawet nie będzie wiedział czy gość był wąsaty czy nie). Jedyna szansa w dowcipach o Polakach :lol:

roball napisał(a):
Tak, odizolowac "zla mlodziez", zamknac razem tych co pala ziolo, dresow i psycholi. Wszystkim to pomoze! Bo przeciez latwiej jest zaszufladkowac ludzi niz probowac im pomoc, nie?

Pierdolenie o szopenie.


krytyka konstruktywna roball - krytykujesz, piszesz, że coś jest złe, nie na miejscu, podaj swoje niewątpliwe lepsze, ba nawet genialne rozwiązanie. Możesz debilowi-gangsterowi pomóc w normalnej klasie? W jaki sposób?

pisanie pomysł chujowy, ale nie mam lepszego, ba nawet równie chujowego nie posiadam źle świadczy o tobie...


Ostatnio edytowano 11 lip 2007, 17:35 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 19:32 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/1570213,11,item.html

O jacię pierdolę :) I tacy ludzie reprezentują nasze państwo w parlamencie europejskim.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 19:42 
Cytuj  
Mój Boże, to teraz osoba winna jest niewinna a winna inaczej jest kozłem ofiarnym. Ja pierdole...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 19:51 
Cytuj  
Ktos jest zaskoczony? Przeciez to zwyczajna proba wykorzystania konfliktu PiS-Rydzyk do wkupienia sie w laski tego klechy. LPR nigdy nie mialo kregoslupow moralnych, wszystko co robia, robia w celu podniesienia sie z sondarzowego dna.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 20:15 
Cytuj  
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,wid,90 ... caid=14153

ciemnogród...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 23:18 
Cytuj  
Odnośnie najnowszej aferki:
http://www.blog.gwiazdowski.pl/index.ph ... t=1&id=198

Edit:
Nius trochę stary, ale fajny. Jakby ktoś miał wątpliwości co do wolnego rynku w UE:
http://www.kapitalizm.org/?action=show_ ... rt_id=2243

Cytuj:
UE krytykuje niskie podatki w Szwajcarii. Twierdzi, że są swego rodzaju państwową subwencją. Działania takie utrudniają wolny przepływ towarów i są sprzeczne z porozumieniem o wolnym handlu, które UE i Szwajcaria zawarły przed 35 laty.


Subwencją, hahahaha. Aż dziwne, że ta czerwona hołota nie oskarżyła ich o protekcjonizm.

Priceless.

Obrazek


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 13:17 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... l?skad=rss
No i to by bylo na tyle na temat wyborow

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2007, 14:28 
Cytuj  
http://media.wp.pl/kat,38214,wid,901315 ... caid=14167

Cytuj:
Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami za propagatorów satanizmu uznał Sex Pistols, The Doors, Led Zeppelin, The Police, a także Trubadurów, Myslovitz i Jana Borysewicza


The Doors, Led Zeppelin, The Police

Jeżeli ten komitet się na tym tak zna, to ja w 2010 kandyduję na prezydenta bo się znam na wowie.

P.S
U mojego wujka, na grobie, było puszczone Led Zeppelin - Stairway to Heaven jak moja ciocia wygłaszała mowę. Więc mam lola na maxa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.