mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1037, 1038, 1039, 1040, 1041, 1042, 1043 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2015, 10:47 
Cytuj  
Interesujace:

http://www.wprost.pl/ar/501314/Jak-Wars ... y-wyplaty/

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2015, 13:06 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
2k w dużym mieście to raczej próg ubóstwa.


W Krakowie przeciętny pracownik w nagrodę dostaje umowę na 1800zł tak by po roku mógł brać zasiłek, większość i tak pracuje na umowach zlecenie ( które osobiście chwale ) za niskie kwoty i coś tam dostają na rękę.
Oczywiście specjaliści w każdej dziedzinie raczej są poszukiwani i tu można spokojnie liczyć na 3-3,5k nawet oficjalnie, a w wielu dziedzinach można dorobić i wyciągać spore kwoty.
Jednak większość zatrudnionych raczej marzy o etacie i pewnym 2k na rękę.

Kraków obecnie nie nadaje się dla przyjezdnych ponieważ koszty życia nie wiele niższe jak w stolicy, a pensje o wiele niższe, do tego przyzwyczajenie że lepiej zapłacić uczącym się parę groszy za byle co i byle jak, tylko by nie ponosić kosztów związanych z zatrudnieniem.

Nadal poszukuje się handlowca czy kierowcy z własnym samochodem do rozwozu cateringu za 2k na rękę plus zwrot za paliwo, nadal poszukuje się magazynierów z uprawnieniami na wózki na pół etatu, nadal poszukiwane są osoby uczace się do obsługi sklepu internetowego za 1000zł.

Luksus to praca w biurze w administracji/budrzetówce, 2,5k plus socjal, stała umowa, kasa porzyczkowa, wczasy pod gruszą itd, raj na ziemi, ewentualnie praca w biurowcu jakiegoś corpo przy kompie za 2k w dynamicznym i młodym zespole z opcja rozwoju kariery itd.

Takie są realia i nie ma się co rozmieniać na drobne wymieniając ludzi zarabiających po 8-10k bo to elita regionalna.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2015, 13:36 
Cytuj  
Warte przeczytania

http://wyborcza.pl/magazyn/1,144507,17699870,Jak_pieniadze_pustosza_nasz_swiat.html#TRwkn


_________________
Bishop - Teon

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2015, 23:32 
Cytuj  
TAK czy NIE - Wadim Tyszkiewicz (prezydent Nowej Soli) vs Piotr Ikonowicz

https://www.youtube.com/watch?v=GVXHPWE262s


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2015, 23:40 
Cytuj  
https://twitter.com/Samueljrp/status/584838023101177856
;]


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2015, 09:57 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=VkUhpKxTMww
michnik został rozjebany w trzy dupy


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 15:24 
Cytuj  
http://polska.newsweek.pl/ile-wynosi-no ... html#fp=nw

"Trzy razy więcej pieniędzy dostaną rodzice ubezpieczeni w KRUS."
Wybory juz tuz tuz :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 15:29 
Cytuj  
hmm.. do tego doliczyć trzeba będzie socjal czyli domy dziecka bo nie jedna szmata dla kasy urodzi, efekt polityczny i społeczny ok bo będzie przyrost naturalny


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 15:43 
Cytuj  
Idą wybory, więc obywatele powinni szykować portfele, tyle że większości będą z nich wyjmować.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 16:44 
Cytuj  
moze w koncu zauwazyli zapasc demograficzna?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 16:55 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
http://polska.newsweek.pl/ile-wynosi-nowe-becikowe-dla-kazdej-matki-zasilek,artykuly,360568,1.html#fp=nw

"Trzy razy więcej pieniędzy dostaną rodzice ubezpieczeni w KRUS."
Wybory juz tuz tuz :D

Ciekawe skąd wezmą na to pieniądze?
Żeby komuś dać, trzeba najpierw komuś innemu zabrać.
Planują znowu podwyższyć składki ZUSowskie w ramach walki z bezrobociem?
A może to już wrzutka dla PiSu na odchodne? :lol:

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 17:22 
Cytuj  
masakra...banda jebanych osłów


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 20:13 
Cytuj  
imho kiełbasa wyborcza - nic takiego nie zrobią.
Bardziej racjonalne byłoby np. zwiększenie kwoty wolnej od podatku do standardów chociażby krajów 3-go świata. Lepiej mamić ludzi obiecankami z dupy.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 20:50 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=w8yJfk7 ... e=youtu.be

lokureva :o


07.04.2015 r BRONKOBUS I PREZYDENT BRONISŁAW KOMOROWSKI ZAWITALI DO GDAŃSKA.Podczas rejestrowania przeze mnie kamerą wypowiedzi PREZYDENTA RP nagle jeden z niby dziennikarzy łapie za trójnóg mojej kamery i ją przesuwa .Postawilem kamerę tak aby PREZYDENT był w kadrze , ponownie szarpią moją kamerę w inne miejsce i z boku jakiś facet mnie ciągnie z rękaw kurtki !?Za chwilę pojawia się nie ogolony facet z mikrofonem w uchu i nie przedstawiając się wyciąga mnie od kamery i wraz z drugim gośćiem ciągną mnie 50 metrów dalej.Krzyczę do Prezydenta , że zabieraja dziennikarza ale on nie reaguje!?Zaciągają mnie za furgonetke i jeden facet straszy mnie , że mam być cucho i nic nie mówić , bo wezwą Policję i pójdę siedzieć!Ja się pytam czy tak w POlsce wygląda DEMOKRACJA i WOLNE MEDIA!?Pokazuję im moją legitymacją prasową i mówię , że w 1981 r. prześladowała mnie SB a dzisiaj oni robią dokładnie to samo!BRONISŁAW KOMOROWSKI skończył wypowiedz a mnie wypuszczono.Znalazłem moją kamerę odstawioną na bok - zrejestrował ona plecy tych z ...mikrofonami!TAKA W POLSCE JEST DEMOKRACJA I WOLNE MEDIA - KAMERZYSTA POLSATU - ZAPEWNE TAJNY WSPÓŁPRACOWNIK BOR -NAZWAŁ MNIE PALANTEM I GROZIŁ MI PRZY BOROWCACH BO MU ZASŁANIAŁEM JEGO WIELKĄ KAMERĘ!?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 21:55 
Cytuj  
Akurat ten koleś jest popierdolony. Napada na ludzi w Gdańsku, including turyści.
Koleś ma chyba nawet żółte papiery.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 21:59 
Cytuj  
nie dla psa kiełbasa


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 22:18 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=w8yJfk7r0Fk&feature=youtu.be

lokureva :o


07.04.2015 r BRONKOBUS I PREZYDENT BRONISŁAW KOMOROWSKI ZAWITALI DO GDAŃSKA.Podczas rejestrowania przeze mnie kamerą wypowiedzi PREZYDENTA RP nagle jeden z niby dziennikarzy łapie za trójnóg mojej kamery i ją przesuwa .Postawilem kamerę tak aby PREZYDENT był w kadrze , ponownie szarpią moją kamerę w inne miejsce i z boku jakiś facet mnie ciągnie z rękaw kurtki !?Za chwilę pojawia się nie ogolony facet z mikrofonem w uchu i nie przedstawiając się wyciąga mnie od kamery i wraz z drugim gośćiem ciągną mnie 50 metrów dalej.Krzyczę do Prezydenta , że zabieraja dziennikarza ale on nie reaguje!?Zaciągają mnie za furgonetke i jeden facet straszy mnie , że mam być cucho i nic nie mówić , bo wezwą Policję i pójdę siedzieć!Ja się pytam czy tak w POlsce wygląda DEMOKRACJA i WOLNE MEDIA!?Pokazuję im moją legitymacją prasową i mówię , że w 1981 r. prześladowała mnie SB a dzisiaj oni robią dokładnie to samo!BRONISŁAW KOMOROWSKI skończył wypowiedz a mnie wypuszczono.Znalazłem moją kamerę odstawioną na bok - zrejestrował ona plecy tych z ...mikrofonami!TAKA W POLSCE JEST DEMOKRACJA I WOLNE MEDIA - KAMERZYSTA POLSATU - ZAPEWNE TAJNY WSPÓŁPRACOWNIK BOR -NAZWAŁ MNIE PALANTEM I GROZIŁ MI PRZY BOROWCACH BO MU ZASŁANIAŁEM JEGO WIELKĄ KAMERĘ!?


TV Trwam nagrywała bez problemów. Przypadek??? nie sadzę.

Oczywisce tego "grożenia" już nie nagrał. Przypadek??? Nie sadzę.


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 22:54 
Cytuj  
Montezuma prosze Cię zamilknij, bronisz palantów którzy z Polski robią drugą "Białoruś"...

jak to się mówi? 25 lat, kurwa, demokracji...?

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2015, 23:29 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
TV Trwam nagrywała bez problemów. Przypadek??? nie sadzę.

Oczywisce tego "grożenia" już nie nagrał. Przypadek??? Nie sadzę.


Po incydentach z krzesłem i z zaklejaniem ludziom ust taśma oraz po relacjach KORWiNowcow z Poznania nic mnie nie zdziwi w wykonaniu ludzi Bredzisława.
Kampania WSI-Bronka to jedno wielkie pasmo przypadków :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2015, 07:33 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Akurat ten koleś jest popierdolony. Napada na ludzi w Gdańsku, including turyści.
Koleś ma chyba nawet żółte papiery.


Prawda. To jest psychik.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1037, 1038, 1039, 1040, 1041, 1042, 1043 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.