mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1046, 1047, 1048, 1049, 1050, 1051, 1052 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 10:24 
Cytuj  
Tczewiak jest wkurwiony bo rabin ssal mu penixa przy obrzecaniu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 10:27 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Tczewiak jest wkurwiony bo rabin ssal mu penixa przy obrzecaniu.


Nie tylko przy obrzezniu!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 10:28 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
obrzecaniu.

mrynar napisał(a):
obrzezniu!


Jeszcze trochę i się uda...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 10:34 
Cytuj  
Ah te antysemickie prawilne prostaczki.
Daleko wam do prawicy - jesteście takim lewackim, prostym ścierwem (nefallus i niah). Od ssania penixa to ja mam studentki, a nie jakiś rabinów gejuchy. Nie jestem niahem.
Prawicowo - wolność człowieka kończy się tam gdzie narusza wolność i własność innego.
19latka jest właścicielką swojej cipki. Jeśli umówili się na picie, a nie ruchanie to zakonnik nie miał prawa jej wyruchać nawet jeśli mu zasnęła na łóżku.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 10:37 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
19latka jest właścicielką swojej cipki. Jeśli umówili się na picie, a nie ruchanie to zakonnik nie miał prawa jej wyruchać nawet jeśli mu zasnęła na łóżku.


Czytaj ze zrozumieniem wypowiedzi prokuratury, która umorzyła postępowanie.
Umówiła się na picie i na ruchanie, miała picie i ruchanie. Nawet numer telefonu jej zostawił, jak każdy prawdziwy gwałciciel. :lol:

High dobre :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 10:39 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
19latka jest właścicielką swojej cipki. Jeśli umówili się na picie, a nie ruchanie to zakonnik nie miał prawa jej wyruchać nawet jeśli mu zasnęła na łóżku.

Tczewiak, proszę cię - nie kompromituj się. Kto się umawia na picie do pokoju hotelowego? Od tego są bary i dyskoteki. Jaka szanująca się kobieta w ogóle się upija?
Brzmisz w tym momencie jak jakaś feministka.


Ostatnio edytowano 16 kwi 2015, 10:39 przez ShadeKnight, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 10:39 
Cytuj  
O jaki slodki bol dupy no i od razu od antysemitow od czleka co non stop jezdzi po KK. :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 10:42 
Cytuj  
Cytuj:
Razem zatrzymali się na światłach i zaczęli rozmawiać. Rozmowę kontynuowali przy piwie. Wieczorem trafili do pokoju hotelowego, który wynajął mężczyzna. Oboje byli pijani. W nocy miało między nimi dojść do zbliżenia - jak twierdzi kobieta - bez jej zgody.


Ja tam się nauczyłem, że zawsze lepiej poczekać do rana niż korzystać z wątpliwej okazji po pijaku ;)
To nie jest tak, że laska poznając nowego typa od razu wie, że chce dać się wyruchać - czasami się waha.
Młode pokolenie teraz bardzo chętne i nie ma z tym problemów, grunt to nie ruchać po pijaku :P

Ruchanie nieprzytomnej to jest gwałt. Zawsze.

@nefallus: gdzie ja jadę non stop po kk? Jak już to po każdej idiotycznej religii.

ShadeKnight napisał(a):
Kto się umawia na picie do pokoju hotelowego?

Ummm studentki? Alkohol, jakieś inne używki, zabawa do rana.
Wiesz może jakby nie ruchał nieprzytomnej tylko poczekał do rana to by nawet nie miała pretensji.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 10:46 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ruchanie nieprzytomnej to jest gwałt. Zawsze..

Nie usprawiedliwiaj pijaństwa kobiet. Wychowanie w trzeźwości - zawsze. :]

edit:
tczewiak napisał(a):
Ummm studentki? Alkohol, jakieś inne używki, zabawa do rana.
Wiesz może jakby nie ruchał nieprzytomnej tylko poczekał do rana to by nawet nie miała pretensji.

Ruchanie trupa może i rzeczywiście nie tak, ale tam jest słowo przeciwko słowu - skąd mamy wiedzieć czy miała zgon czy nie?
Może po prostu seks jej się nie spodobał, albo miała wyrzuty sumienia. Wiesz dobrze jakie są kobiety. O gwałt oskarżyć łatwo, gorzej z dowodami.


Ostatnio edytowano 16 kwi 2015, 10:51 przez ShadeKnight, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 10:50 
Cytuj  
Słabo czytasz ze zrozumieniem...

Śledztwo trwało ponad pół roku, ostatecznie prokuratura zdecydowała się jednak odstąpić od zarzutów dla 37-mężczyzny. - Podjęliśmy decyzję o umorzeniu postępowania. Po analizie zebranego materiału dowodowego uznaliśmy, że w czynie, który badaliśmy, nie ma znamion czynu zabronionego. Relacja pokrzywdzonej od początku budziła pewne wątpliwości, wzięliśmy więc pod uwagę także inne dowody, w tym wyjaśnienia mężczyzny czy zeznania pracowników hotelu - mówi Renata Klonowska, szefowa Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Śródmieście.

oraz kluczowe:

Policja bez problemu zatrzymała domniemanego gwałciciela, bo... zostawił on 19-latce swój numer telefonu.

oraz

Prokuratura twierdzi, że informacje, które dotarły do prowadzących postępowanie już w trakcie śledztwa, a wedle których 19-latka miała się leczyć psychiatrycznie, nie były rozstrzygające dla sprawy.


Nikt nie gwałcił, Śmiećweek rozkręcił aferę, bo zakonnik to smaczny kąsek, a Ty to łyknąłeś bez popity...

Pamiętaj, błądzić jest rzeczą ludzką. Trwać w błędzie jest głupotą! :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 10:56 
Cytuj  
Teraz kazdy gwalciciel bedzie zostawial numer telefonu :lol:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 10:58 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Teraz kazdy gwalciciel bedzie zostawial numer telefonu :lol:


Dziwne, że wcześniej tego nie robili przecież to takie oczywiste.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 10:59 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Ruchanie trupa może i rzeczywiście nie tak, ale tam jest słowo przeciwko słowu - skąd mamy wiedzieć czy miała zgon czy nie?

Wróćmy do tego czego dotyczy dyskusja. RAZ stwierdził, że jebanie nieprzytomnej jest spoko i kto nie wykorzystał niech rzuca kamieniem. Więc rzucam. Bo jak mi laska traci kontakt ze światem to nigdy nie tykam aż do rana. Dla mnie to taka oczywista oczywistość, a dla takich prawilniaków jak RAZ, niah, nefallus czy rzeźnik już nie.
Obrazek

No i kurwa życie w trzeźwości? Bez jaj - nie żyjemy w XIX wieku.
Za obopólną zgodą nie widzę problemu. Ruchanie trupa... bleh.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 11:07 
Cytuj  
Ziemkiewicz oczywiście pisał o jebaniu niekontaktujących trucheł na imprezie. To właśnie wynika z tego tweeta, to chciał przekazać...szczególnie w kontekście nagonki rozkręconej przez śmiećweeka... :lol: :lol:
Lokurva...ginąca to sztuka jednak, to czytanie ze zrozumieniem...

Wyborcza i śmiećweek nieźle niszczą głowę widzę.

Ja myślałem, że to takie baity na Niaha, a tu widzę, że w przypadku tczewiaka to szczera wiara :o


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 11:28 
Cytuj  
Głowy to wy już macie kompletnie zniszczone, prawilne chłopaki. :lol:


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 11:35 
Cytuj  
No to pseudoprawilniaki może kolejność zdarzeń.
1. Zakonnik rucha 19nastkę.
2. Ta mówi, że nie chciała.
3. Ten mówi, że chciała i zruchał, a ona tylko nie pamięta, bo urwał się jej film.
4. Media oburzone (osobiście w dupie mam media - od wyborczej po wDupie)
5. RAZ pisze, że kto nie wykorzystał pijanej ma rzucać kamieniem.
6. Niahu broni swego idola.
7. Rzucam kamieniem.

I tak od pół roku.
Jak urwał się film to znaczy, że nieprzytomna, nieświadoma tego co się dzieje. Skoro po takim zeznaniu RAZ wyskakuje z takim tekstem to znaczy, że popiera ruchanie nieprzytomnych. Prosta kolej rzeczy.
Nie buduję swojej opinii na podstawie jakichkolwiek gazetek dla pedałów czy katoli. Idol niaha się wypowiedział, mnie ta wypowiedź wkurwiła.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 11:51 
Cytuj  
tczewiaj skoncz juz pls.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 12:05 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
No to pseudoprawilniaki może kolejność zdarzeń.
1. Zakonnik rucha 19nastkę.
2. Ta mówi, że nie chciała.
3. Ten mówi, że chciała i zruchał, a ona tylko nie pamięta, bo urwał się jej film.
4. Media oburzone (osobiście w dupie mam media - od wyborczej po wDupie)
5. RAZ pisze, że kto nie wykorzystał pijanej ma rzucać kamieniem.
6. Niahu broni swego idola.
7. Rzucam kamieniem.


1. Zakonnik rucha 19nastkę.
2. Ta mówi, że nie pamięta, ale ją zruchał i dał numer telefonu.
3. On przyznaje, że jak każdy gwałciciel, dał numer telefonu nieprzytomnej (pewnie jej wcisnął między nogi żeby nie zgubiła) i mówi policji, że ją zruchał bo chciała
4. Media oburzone na zakonnika, że gwałci
5. RAZ pisze tweeta, o wykorzystywaniu nietrzeźwych i nagonce na zakonnika
6. Tczew się oburza, bo uznaje, że RAZ chce gwałcić nieprzytomne laski, które po wszystkim biorą od gwałcicieli numery telefonów.
7. I rzuca kamień
8. Prokuratura mówi, że gwałtu nie było, a dziewczyna się w przeszłości leczyła psychiatrycznie
9. Tczew nie ogarnia sytuacji i dalej rzuca, ruchając przy tym pewnie jakieś wstawione niunie na imprezach bez pytania o zgodę, czy już ruchać czy jeszcze nie
10. Kontrolnie sprawdzam, czy on tak na serio
11. Niestety na serio :lol:
:roll:

Edyta: Jeszcze zaraz się okaże, że Tczew przed wsadzeniem podpisujesz z nietrzeźwą pisemną zgodę na seks...czekam z niecierpliwością na tą deklaracje.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 12:26 
Cytuj  
Poniosła cię fantazja. Gonisz marka.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 12:38 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Edyta: Jeszcze zaraz się okaże, że Tczew przed wsadzeniem podpisujesz z nietrzeźwą pisemną zgodę na seks...czekam z niecierpliwością na tą deklaracje.

Słyszałem, że co mądrzejsi w USA już tak robią, także się nie śmiej. Bonerro już konwencję podpisał także się zastanawiam, czy sam tak nie zacząć robić.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1046, 1047, 1048, 1049, 1050, 1051, 1052 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.