mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1047, 1048, 1049, 1050, 1051, 1052, 1053 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 13:14 
Cytuj  
Zapobieganie pasożytnictwu
http://biznes.onet.pl/praca/bialorus-ap ... wie/6mqk7s
8)

Komentarz: "Sąsiad bezrobotny dostaje z MOPSu: 540 zł + zapłacony czynsz + 6zł dziennie za cieple posiłki + prąd + opiekuna PCK 3x w tygodniu. Razem ponad 1700zl. Poza tym paczki świąteczne, darmowy obiad, darmową odzież. Dorabia na budowach, czasem zbiera złom. Ma stare Audi A3 i naklejkę niepełnosprawnych, parkuje wszędzie za darmo. Razem czasami biegamy. W sumie sympatyczny. Ale tutaj potrzebny jest dekret prezydenta Alaksandra Łukaszenki o zapobieganiu pasożytnictwu społecznemu. "


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 13:21 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Zapobieganie pasożytnictwu
http://biznes.onet.pl/praca/bialorus-ap ... wie/6mqk7s
8)

Komentarz: "Sąsiad bezrobotny dostaje z MOPSu: 540 zł + zapłacony czynsz + 6zł dziennie za cieple posiłki + prąd + opiekuna PCK 3x w tygodniu. Razem ponad 1700zl. Poza tym paczki świąteczne, darmowy obiad, darmową odzież. Dorabia na budowach, czasem zbiera złom. Ma stare Audi A3 i naklejkę niepełnosprawnych, parkuje wszędzie za darmo. Razem czasami biegamy. W sumie sympatyczny. Ale tutaj potrzebny jest dekret prezydenta Alaksandra Łukaszenki o zapobieganiu pasożytnictwu społecznemu. "

Jak jeszcze pracowałem w korpo to pamiętam, że właściciel musiał wysyłać do swoich zakładów produkcyjnych na Białorusi Polaków, bo tam u nich nikt nie chce robić i tylko chodzą pijani. Tylko za co piją?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 13:32 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
tczewiak napisał(a):
19latka jest właścicielką swojej cipki. Jeśli umówili się na picie, a nie ruchanie to zakonnik nie miał prawa jej wyruchać nawet jeśli mu zasnęła na łóżku.

Tczewiak, proszę cię - nie kompromituj się. Kto się umawia na picie do pokoju hotelowego? Od tego są bary i dyskoteki. Jaka szanująca się kobieta w ogóle się upija?
Brzmisz w tym momencie jak jakaś feministka.

mmorpg.pl delivers

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 13:36 
Cytuj  
Za sprzedany bimber.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 18:04 
Cytuj  
wczoraj przejeżdzałem krótko po tym zdarzeniu...

Co za debil...
http://www.tvn24.pl/poznan,43/karetka-z ... 34098.html
Znam tę ulicę i kierowca osobówki musiał nieźle zapierdalać.


_________________
.


Ostatnio edytowano 16 kwi 2015, 18:12 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 18:08 
Cytuj  
junkier potwierdza 37-letni facet umówił się z 19-letnią dziouchą do wynajętego na godziny pokoiku hotelowego by porozmawiać z nią o robótkach ręcznych oraz sytuacji politycznej w Nadolnoj Karabaczi. Co jeden z tego forum to lepszy pacan :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 18:28 
Cytuj  
Jakiego na godziny? Co ty kurwa pierdolisz. Dlaczego mierzysz wszystkich ludzi swoją - niską miarą?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 18:32 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
junkier potwierdza 37-letni facet umówił się z 19-letnią dziouchą do wynajętego na godziny pokoiku hotelowego by porozmawiać z nią o robótkach ręcznych oraz sytuacji politycznej w Nadolnoj Karabaczi. Co jeden z tego forum to lepszy pacan :lol:

Zazwyczaj jak każdy użytkownik tego forum lubię się trochę ponabijać z twojej tępoty i kompleksów, ale tym razem możesz od razu wypierdalać.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 18:44 
Cytuj  
i dalej w zaparte :lol: Junkier jak zwykle nie omieszkał zaznaczyć swojej "intelektualnej przewagi", tczewiak za to zapomniał napisać, że hotel pewnikiem był 5-cio gwiazdkowy a łóżko niezwykle komfortowe. I tak na pewno mieli mnóstwo tematów do omówienia, delektując się najdroższym winem z Almy, 3 zamówionych skrzypków z kapeli wiedeńskiej im przygrywało pod drzwiami tworząc wręcz niesamowity nastrój.
A potem on ją zgwałcił.
Zrobił błąd bo zostawił numer telefonu po którym bez problemu go namierzono - widać początkujący gwałciciel zbereźnik :lol:

Po prostu nie rozumiem jak można być takim pospolitym tępakiem. Tczewiak zdążył się już parę razy wykazać, ale ty Junkier? Ohh wait - niech zgadnę Rzeźnik ci kiedyś ładnie pojechał, wyczułeś moment i postanowiłeś się odegrać. Cóż nie wyszło panie burak - wyczucie chujowe, zresztą jak zwykle. Gdzie się podziała ta intelektualna przewaga..? a może jej nigdy nie było?
Rotflłem i poszŁEM. Coby buroctwem i motłochem nie przesiąknąć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 19:16 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
w Nadolnoj Karabaczi. Co jeden z tego forum to lepszy pacan :lol:


Nie ma czegos takiego jak Nadolnoj Karabaczi. Jest tylko Nagornoj Karabaczi czyli po naszemu Gorski Karabach.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 19:17 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
mmorpg.pl delivers

Bez dwóch zdań. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 21:14 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Zrobił błąd bo zostawił numer telefonu po którym bez problemu go namierzono - widać początkujący gwałciciel zbereźnik :lol:


Większość gwałtów jest dokonywana przez osoby znane ofierze, więc nie musza nawet numerów zostawiać. A forumowemu mizoginowi jak żone/córke po drinku przeleci stado murzynów to pewnie też się pośmieje.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 21:17 
Cytuj  
Monti jeszcze niech napisze, że to był 100% gwałt na podstawie jednego artykułu w prasie. Będzie komplet forumego lewactwa.
Tczewiaka nie liczę - on się po prostu zgubił.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 22:12 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Większość gwałtów jest dokonywana przez osoby znane ofierze, więc nie musza nawet numerów zostawiać.

Wzruszyła mnie twoja historia. :cry:

Tor-Bled-Nam napisał(a):
A forumowemu mizoginowi jak żone/córke po drinku przeleci stado murzynów to pewnie też się pośmieje.

Z murzynami (ani nawet obok nich) się nie pije, chyba że chce się być zgwałconą.
Upijać się do nieprzytomności i płakać później, że ktoś skorzystał to jak położyć się na torach i płakać, że pociąg nogi ujebał.
Upojenie alkoholowe nie zwalnia nikogo z obowiązku dbania o swoje bezpieczeństwo.
Niepojęte, wiem... :roll:

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2015, 23:23 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=clfI0R63Hts
bycie platformianą presstytutką to już religia


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 06:31 
Cytuj  
Masz siostrę? Dziewczynę?
Bo rozumiem, że jak się ze mną napije to mam pełne prawo wyruchać?
No bo urwie się jej film - gwarantuję to.
Zresztą ruchanie pijanej jest już samo w sobie słabe. Ruchanie nieprzytomnej to definitywnie gwałt.
Taki problem poczekać do rana? Większe doznania, chuj wiecznie hardy, a i problemów moralnych później nie ma. Tylko pipeczki ruchają po pijaku (no chyba, że to już stała partnerka albo FWB).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 06:38 
Cytuj  
aż ciekawe co szmaciarze z tego zmontowali


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 07:00 
Cytuj  
oj tczewiak uwazaj zeby ktoras z tych modelek ktore ruchasz w tym swoim apartamencie na co dzien, po ~10 piwach i pokrzykiwaniu "bierz mnie" na drugi dzien nie zglosila gwaltu. Pamietaj - nie zostawiaj numeru telefonu bo cie zlapiom.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 07:08 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Masz siostrę? Dziewczynę?
Bo rozumiem, że jak się ze mną napije to mam pełne prawo wyruchać?
No bo urwie się jej film - gwarantuję to.

Moje kobiety są pod moją ochroną.
Chyba nie myślisz, że pozwoliłbym im z tobą pić bez nadzoru?
Jeśli mimo zakazu poszłaby z tobą do pokoju hotelowego pić alko, to po mojemu możesz ruchać.
Teoretycznie chroni ją jeszcze Polskie prawo, ale tylko teoretycznie, bo praktycznie jak zechcesz to wyruchasz.

tczewiak napisał(a):
Zresztą ruchanie pijanej jest już samo w sobie słabe. Ruchanie nieprzytomnej to definitywnie gwałt.
Taki problem poczekać do rana? Większe doznania, chuj wiecznie hardy, a i problemów moralnych później nie ma. Tylko pipeczki ruchają po pijaku (no chyba, że to już stała partnerka albo FWB).

Zgadzam się, ale tobie ciągle chodzi o prawo spisane na papierze. Papier jeszcze nikogo nie ochronił przed gwałtem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2015, 07:11 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=-NfheZRzklc
Dobre. :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1047, 1048, 1049, 1050, 1051, 1052, 1053 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.