mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 17:08 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Niektóre umiejętności Czarownika kosztują 60-70 AP. AP jest tylko 100. To zasób gdzie tanie i słabe spelle można spamować do woli. Najsilniejsze umiejętności będzie można wykorzystywać znacznie rzadziej. AP u Czarownika to odpowiednik Energy u Rogue w "WoW". :)


Ja to rozumiem. Wiem jak to dziala. Wiec jak juz porownujemy do WoW to wyrazam tylko zaniepokojenie ze gra Wizardem atm wyglada jak Sinister Strike spam w WoW i ze mam nadzieje ze nie bedzie tak w late-game.

Srsly czego ragnaroki i te inne nie rozmieja w tekscie "koles przez 1,5h spamuje jeden skill, rozpierdalajac przy tym wszytko na luzie i sorry ale nie wyglada to zbyt zachecajaco". Bo tak to wyglada.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 17:11 
Cytuj  
@wodny
Jesli juz silisz sie na uzywanie spolszczen to uzywaj w calosci i zwiesniacz AP/ Energy/ rogue i nazwe kazdego skilla.

Nie wiem czy ogladaliscie, ale sa juz osoby ktore maja ~15lvl i dostep do pierwszych passive skilli no i wiecej zwyklych skilli.
Kolesie grinduja tez matsy w cathedral i leveluja artisana ;]

Daje to pewien obraz mocy playera kilka leveli wyzej.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 17:42 
Cytuj  
revange napisał(a):
I co z tego, ze jest? Jakie to kurwa klasyczne zagladanie do cudzego portfela. Moze gosc ma w pizdzie ile to kosztuje, zarabia wystarczajaco duzo zeby byc leniwym chujem, otworzyc sobie allegro i kupic produkt ktory chce i miec wyjebane na zdanie takich ludzi jak wy co placzecie jak macie za gre 150 zloty wydac


Oj jaki rage, oj, oj , czy ja to napisałem złośliwie lub sarkastycznie?

Nie, więc wyp.... albo zmień leki.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 17:56 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
@wodny
Jesli juz silisz sie na uzywanie spolszczen to uzywaj w calosci i zwiesniacz AP/ Energy/ rogue i nazwe kazdego skilla.

Nie wiem czy ogladaliscie, ale sa juz osoby ktore maja ~15lvl i dostep do pierwszych passive skilli no i wiecej zwyklych skilli.
Kolesie grinduja tez matsy w cathedral i leveluja artisana ;]

Daje to pewien obraz mocy playera kilka leveli wyzej.

to wklej jakied dobre filmiki z wyzszego levela

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 18:10 
Cytuj  
Nie ma co ogladac 15levelowca grindujacego godzinami w 9lvl area ;] Raczej chodzilo o rare itemki z artisana, passive i wzrost dmg na skillachz levelem i itemami.

Na incgamers powininen być juz zbior tych passive i dalych skilli w akcji.


A tak na marginesie - Wizard z unique swordem, Griswold's Edge http://www.youtube.com/watch?v=rdWLAG-u ... _embedded#!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 19:49 
Cytuj  
Tomu gdzieś ty 15 lvl widział? Beta ma cap na 13 lvl ... :o (chyba, że w patchu coś zmienili) Passive mógł mieć bo pierwszy jest odblokowany na 10 lvlu, kolejny już na 20tym.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 19:52 
Cytuj  
No to wymaksowanego na 13,999... Ten ~15 to skrót myslowy ;]
Chodzilo mi o to ze nie ma co ogladac bicia mobkow 5 leveli nizej, juz lepiej sledzic zebrane info o skillach i passive.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 19:59 
Cytuj  
A to na pewno, wg testerów przewaga nawet 2/3 poziomów nad mobem lub moba nad graczem robi sporą różnicę (innymi słowy: można spuścić niezły łomot lub dostać niezły wpiernicz :D)

Niezłe zestawienie skilli wraz z efektami run:
http://panikmeister.pa.funpic.de/d3/index.html

I drugie zestawienie, tym razem active i passive skilli:
http://www.diablofans.com/topic/26671-t ... ve-skills/


_________________
For the pony!

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 10:37 
Cytuj  
Ponoć trzeba mieć zarejestrowane "WoW" lub "SC2" na swoim koncie Battle.net by być jedną z osób, które będą miały szansę na udział w becie. :o


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 10:44 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Ponoć trzeba mieć zarejestrowane "WoW" lub "SC2" na swoim koncie Battle.net by być jedną z osób, które będą miały szansę na udział w becie. :o

Ano , żadna to nowość.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 10:44 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Ponoć trzeba mieć zarejestrowane "WoW" lub "SC2" na swoim koncie Battle.net by być jedną z osób, które będą miały szansę na udział w becie. :o

official info? takich roznych opowiastek jest full widac co bete - przy becie sc2 tez ludzie mieli jakies metody "zaklinania" konta, by mialo wieksze szanse na invite do bety :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 10:46 
Cytuj  
Źródło:
http://diablo.incgamers.com/blog/commen ... ow-players


Jeżeli to prawda to się nie napalam już. Na swoim koncie mam zarejestrowane tylko "DII" i dodatek. :o


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 10:51 
Cytuj  
wcale mnie to nie dziwi.
na jednym koncie mam podstawke wowa, na drugim sc2 - moze beta sie trafi ;p


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 10:52 
Cytuj  
sula napisał(a):
wodny napisał(a):
Ponoć trzeba mieć zarejestrowane "WoW" lub "SC2" na swoim koncie Battle.net by być jedną z osób, które będą miały szansę na udział w becie. :o

Ano , żadna to nowość.


Cytat z FAQ D3 Beta Testu:
( http://us.blizzard.com/support/index.xm ... &gameId=14 )

Cytuj:
Q. How do I get into the beta?
A. To have a chance at being selected, you’ll need to complete our beta opt-in process. You can find instructions on doing so, here: http://blizzard.com/support/article/betaoptin


I zapytanie wysłane bezpośrednio do supportu Blizzarda:
Cytuj:
Me:
Just to clarify, I am still eligible even if I do not currently have a WoW or SC2 account. I do have a current blizzard store and battle.net account with 5 other titles tied to them. Is this correct?

Them:
Greetings!

Game Master Sorovoukk here. Thanks for contacting us today!

You are eligible as long as you opt in on your battle.net account.

To dismiss this window, you may click “Message Read” below, or you can request additional assistance by clicking “Need More Help.” You can always let us know how we’re doing by e-mailing [email protected].

Best Regards,

Game Master Sorovoukk


_________________
For the pony!

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 10:55 
Cytuj  
OK, dzięki. Ufff. To teraz czekam niecierpliwie na rozpoczęcie testów. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 10:55 
Cytuj  
@yabaddi

Wychodzi na to więc ,że Community representative na forum blizza napisał źłe informację albo zostało to źle zinterpretowane (ponoć trzeba mieć WoW/SC2 żeby móc postować na forum bety D3) przez graczy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 10:59 
Cytuj  
I jeszcze z oficjalnej strony D3 Beta testu ( http://us.battle.net/d3/en/blog/3435025#blog ):

Cytuj:
Interested in signing up for an advance look at Diablo’s coming invasion of Sanctuary? To be eligible to participate in the Diablo III beta test, you need an active Battle.net account with any Blizzard game title attached to it.


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 11:01 
Cytuj  
sula napisał(a):
Wychodzi na to więc ,że Community representative na forum blizza napisał źłe informację albo zostało to źle zinterpretowane (ponoć trzeba mieć WoW/SC2 żeby móc postować na forum bety D3) przez graczy.


Masz link do tego posta pracownika Blizzarda na oficjalnym forum? Chętnie poczytam.


_________________
For the pony!

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 11:08 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
sula napisał(a):
Wychodzi na to więc ,że Community representative na forum blizza napisał źłe informację albo zostało to źle zinterpretowane (ponoć trzeba mieć WoW/SC2 żeby móc postować na forum bety D3) przez graczy.


Masz link do tego posta pracownika Blizzarda na oficjalnym forum? Chętnie poczytam.

Kurwa chyba zbyt szybko wnioski wyciągnąłem , właśnie to sprawdziełm i dałem się ponieść plocie , bo nie ma dokładnego linka do czegoś takiego. My bad.

edit: idę się kawy napić coby nieco jaśniej myśleć


Ostatnio edytowano 11 wrz 2011, 11:10 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 11:09 
Cytuj  
Ponad godzina z Panią Wizard:
http://www.youtube.com/watch?v=KELGm0045hw :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.