mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1060, 1061, 1062, 1063, 1064, 1065, 1066 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2015, 22:18 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
No no no
http://pikio.pl/duda-in-vitro-i-zwiazki ... warunkami/

Mam nadzieję, że to zdroworozsądkowe podejście zachowa i po ewentualnej elekcji.


buhahah, ostatnie badania opinii publicznie pokazały ze Polacy są za invitro, wiec teraz duda jest ZA. Po wyborach będzie przeciw, chyba ze przezes zarządzi inaczej.


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2015, 22:25 
Cytuj  
A Komorowski?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2015, 22:39 
Cytuj  
kto wygra to raczej malo wazne, ale chyba mimo wszystko duzo zyskaja partie antysystemowe.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2015, 11:36 
Cytuj  
http://www.rmf24.pl/news-zamierzal-post ... Id,1725349


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2015, 11:49 
Cytuj  
Nie lubię "partie antysystemowe", bo kojarzy mi się to z anarchizmem. To są raczej partie postulujące zmianę systemu, a nie antysystemowe.
Sam w wyborze pomiędzy JKM, a Kukizem coraz mocniej skłaniam się w stronę muzyka. JKM już schodzi ze sceny, a mam nadzieję, że na wybory parlamentarne Wipler sam się wylansuje i dostanie się ze swoją partią (jakkolwiek będzie się ona nazywać).
Za to Kukiz musi zdobyć teraz poparcie, aby związać ze sobą środowiska antykorwinowe i ujebać po kilka procent z elektoratu popisu.
Nam potrzeba małych partii w sejmie, a nie duopolu politycznych biznesmenów. Więc trzeba teraz ludziom pokazać, że jest opcja, że są możliwości.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2015, 11:51 
Cytuj  
ja sie zastanawiam czy ryszard petru sam wpadl na pomysl stowarzyszenia/partii, czy tez sprytne po mu podpowiedzialo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2015, 11:52 
Cytuj  
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/c ... 66576.html

:DDDDDDDDDDDDDDDD


Rafał Otoka-Frąckiewicz
"SS czyli 44 czyli symbol Powstania Warszawskiego, a my dalej pultajmy się, że John z Arizony nie wie kim był Chopin"

:D


Ostatnio edytowano 29 kwi 2015, 11:55 przez tiomor, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2015, 11:54 
Cytuj  
Daj spokój. petru który jest chujowym ekonomistą, balcerowicz chujowy polityk i kiepski ekonomista i frasyniuk cham i prostaczek. Druga palikotowa partia.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2015, 11:57 
Cytuj  
petru akurat lubie i dosc czesto mowi bardzo sensownie. nie wiem czy jest chujowym ekonomista, bo nie mi to oceniac, podobnie jak tobie niahu.
frasyniuk moze i cham ale tez ma niezle doswiadczenie w biznesie i porownanie do tego jak sie robi interesy np. w niemczech.
a na dzien dzisiejszy wiecej teoretykow juz nie potrzebujemy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2015, 12:02 
Cytuj  
Kukiz to pewnie wytrych :p

Chajzer to tez mocno montuje te filmy, ale i tak masakra.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2015, 12:06 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
petru akurat lubie i dosc czesto mowi bardzo sensownie. nie wiem czy jest chujowym ekonomista, bo nie mi to oceniac, podobnie jak tobie niahu.
frasyniuk moze i cham ale tez ma niezle doswiadczenie w biznesie i porownanie do tego jak sie robi interesy np. w niemczech.
a na dzien dzisiejszy wiecej teoretykow juz nie potrzebujemy.


Zgadza sie. Petru i Frasyniuka znam osobiscie, obaj sa sensownymi ludzmi.

Balcerowicza nie lubie, ale jest to mimo wszystko jakis autorytet.

Ogolnie nie wroze takiej partii sukcesow, ale fajnie jakby zabrala PO z 5-10%. Narazie z tego co wiem Petru zalozyl tylko stowarzyszenie, czyli kolejny twor kanapowy. Jesli partia ma zainstniec na rynku to niestety potrzebuje grubej kasy (najlepiej z jakis przekretow jak PO i PIS), ja nie za bardzo widze nikgo kto chcialby taki nowy twor sfinansowac.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2015, 12:19 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=iOfXOfmDX0A
Jak tylko schudł to sensowniej zaczął się wypowiadać, a spasła świnia bredzi aż do porzygania.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2015, 12:30 
Cytuj  
Niah napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=iOfXOfmDX0A
Jak tylko schudł to sensowniej zaczął się wypowiadać, a spasła świnia bredzi aż do porzygania.


Piskorskie to chuj jakich malo w polityce

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2015, 12:41 
Cytuj  
Porównując transformację u nas i w innych krajach bloku sowieckiego w tym w samym ZSRR to Balcerowicz zrobił dobrą robotę. Za nieprawidłowości trudno go obarczać, reformy i ich kształt jako całość był słuszne. Może tylko zbyt płytkie w niektórych obszarach. FOR to też bardzo dobra inicjatywa, tylko zupełnie nieskuteczna. Jeżeli Balcerowicz założyłby partie to ma mój głos, z czystym sumieniem. Prawdziwy liberał i wolnościowiec, a nie klaun jak Mikke. Brakuje w naszej polityce ludzi jak Balcerowicz czy Olechowski. Mamy miernoty jak Komorowski albo debili w stylu Kukiza czy Palikota.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2015, 12:44 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Prawdziwy liberał i wolnościowiec. Brakuje w naszej polityce ludzi jak Balcerowicz czy Olechowski.


Co za kretyn z ciebie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2015, 12:46 
Cytuj  
no stowarzyszenie petru bedzie partia, dzisiaj rano cos juz krecil na ten temat w telewizji.
moze wtedy balcerek tez sie zdecyduje oficjalnie wstapic i poprzec.
w przeciwienstwie do kukiza/korwina koncentruja sie tylko na zmianach gospodarczych, bez dodatkowego pitolenia o karze smierci i inwalidach.
ale jak pisalem wyzej, obawiam sie, ze to kolejna sprytna zagrywka po, zabrac kukizowi i korwinowi, petru bedzie mial te 10%, a i tak zagra jak mu nuty podamy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2015, 12:51 
Cytuj  
Bo gospodarka i sprawne państwo to podstawa. W kwestiach społecznych jestem skrajnie liberalny i antyklerykalny, ale to nie są w tej chwili najważniejsze tematy dla Polski.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2015, 12:57 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Bo gospodarka i sprawne państwo to podstawa. W kwestiach społecznych jestem skrajnie liberalny i antyklerykalny, ale to nie są w tej chwili najważniejsze tematy dla Polski.


Szkoda, ze niestety wiekszosc ludzi wrzuca wszystko do jednego wora, czyli kazdy homolub to musi byc socjalista itp...

Inna sprawa, ze tematy spoleczn esą zazwyczaj na 1 miejscu a gospodark gdzies tam w tyle.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2015, 13:07 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Porównując transformację u nas i w innych krajach bloku sowieckiego w tym w samym ZSRR to Balcerowicz zrobił dobrą robotę. Za nieprawidłowości trudno go obarczać, reformy i ich kształt jako całość był słuszne. Może tylko zbyt płytkie w niektórych obszarach. FOR to też bardzo dobra inicjatywa, tylko zupełnie nieskuteczna. Jeżeli Balcerowicz założyłby partie to ma mój głos, z czystym sumieniem. Prawdziwy liberał i wolnościowiec, a nie klaun jak Mikke. Brakuje w naszej polityce ludzi jak Balcerowicz czy Olechowski. Mamy miernoty jak Komorowski albo debili w stylu Kukiza czy Palikota.

Pewnie nie często ale tym razem zgadzam się w prawie wszystkim.
Patrząc na to jak komuniści oddawali "wolność" i ustawiali się od przynajmniej 1984 roku w nowej jeszcze wtedy nie znanej przyszłości to Balcerowicz odwalił kawał dobrej roboty.
Trudno dopatrywać się w działaniach Balcerowicza czegoś szkodliwego dla Polski, za to znajdziemy spokojnie spory tłum tych, co wykorzystywali przemiany dla interesu swojego, partii, służb specjalnych, mediów itd.
Niech przykładem będzie przestępcze/aferalne KLD->PO

Jedynie nie zgodzę się z określeniem klaun wobec Mikke czy debil Kukiz, ci ludzie zasługują na szacunek, jeden za to ze nigdy nie zminił swoich pogladów, a drugi za odwagę, tak odwagę bo jak widzimy poświęca nawet swoją karierę by coś zmienić, za nim nie ma tłumu głodnych władzy ćwierćinteligentów itd.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2015, 13:12 
Cytuj  
Balcerowicz byl... jeden? + całe stado sępów czyhających na okazję. Według mnie trudno go winić za te wszystkie nieprawidłowości.

Według mnie szkoda Palikmiota, miał potencjał by zdziałać coś sensownego, a tak wszystko zmarnował.

Znajoma co pracuje w budżetówce, to stare ramole tam drżą na samą myśl o Korwinie, diabel wcielony ;]


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1060, 1061, 1062, 1063, 1064, 1065, 1066 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.