mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 418 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 14:02 
Cytuj  
Przecież o ile wiem, nawet reverse engineering jest zabroniony prawem i umowami licencyjnymi wieć wtf ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 12:24 
Cytuj  
elo elo

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 12:34 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
elo elo


eeema ziom


Posty: 7
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 13:42 
Cytuj  
Widze, ze prowadzona jest burzliwa dyskusja na temat moongate i jego wlasciciela melantusa (phenixa,sage,ice,mela,melu... szkoda klawiatury). Wloze tez swoje trzy grosze bo mialem watpliwa przyjemnosc bycia GM na moongate. Wszystko rozbija sie o ten nieszczesny donate ktory w rzeczywistosci donatem nie jest, kazdy o tym wie oprocz samego mela ktory ciagle stoi przy swoim i wymachuje jakimis ekspertyzami prawnikow nieokreslonego pochodzenia. Co dziwne mel kiedys wszedl na kanal dla gm i oznajmil nam, ze SPRZEDAZ gotowych template spadla i nalezy cos z tym zrobic. I zrobil zaczal tak mieszac w gainach, ze teraz wogole ich nie ma co zmusza do zakupu skilli. Inna sprawa jest to, ze wszystkie ustawia moongate sa tak zrobione aby wrecz wymusic na graczach zakup w donate. Wszystkie szanse na psy, arty, runik i tym podobne zostaly sciete do minimum. Vet rewards i gifty okolicznosciowe takze sa niedostepne. Oczywiscie dostepne sa one w donate za gruba kase ktora te dzieciaki chyba podkradaja starym z portfela . Kolejna ciekawa rzecza jest tzw mg club. Generalnie wstepuja do niego ludzie ktorzy mieli duzo i stracili konto (o czym pozniej) i ci ktorzy teraz maja duzo i nie chca stracic konta. O co chodzi. Otoz wspanialy mel poprostu banuje im konta bez powodu zrzucajac wine na jakies nieokreslone problemy z skryptami i temu podobne. Ludzi tacy mimo, ze zostali tak potraktowani zwiazani sa mnej lub bardziej z czlonkami swoich gildii wiec wracaja do gry wchodzac do mg clubu aby sie zabezpieczyc przed takimi niespodziankami w przyszlosci i kaska dla mela leci. Mel okazuje sie takze byc bardziej subtelny kasujac tylko(!) niektore przedmioty zakupione wczesniej w donate. Slynna juz sprawa z tubami do kolorowania na niestandartowe kolory. Kazdy z starszych graczy moongate wie o czym mowa. Mel w jeden dzien skasowal wszystkie tuby zakupione w donate usunal takze mozliwosc ich zakupu i zaoferowal mozliwosc nabyca okreslonej partii materialu bodaje po 150 zeta za 50 sztuk (czysta okazja prawie jak w biedronce) i co dziwne ludzie to kupuja !
Przytoczylem tu tylko kilka znanych faktow z dzialalnosci melantusa. Nie bede wspominal historii z serwem HB bo az sie smutno robi ze tacy ludzie zyja wsrod nas.
Na koniec dodam jeszcze, ze melantus nie zna sie na uo jest totalnym leszczem. Wie, ze cos takiego istnieje i ze mozna na tym wyciagnac kase z malolatow.
A teraz element humorystyczny w calym tym bagnie 2006-01-13 20:38:13: 83.5.103.98: Administrator 0x1 "Melantus" ('Skurwialycyrk!') set property 'Dex' of 0x39F "Amasaj" ('xxxx') to '151'
dla tych co nie wiedza 'Skurwialycyrk!' - to jest login mela na konto admina. To chyba wystarczy za komentarz. Log ten pokazuje tez, ze melantus jest mistrzem w propsaniu swoich znajomych.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 15:23 
Cytuj  
To co piszecie tu na temat tego shardu to normalnie opisuje jakąś groteskę. Grałem daaawno temu chwilę na provector, fajnie się grało nawet. Dziwi mnie to bardzo jak można więcej płacić za priv shard niż za oficjala, bez sensu. No i z tego co piszecie to wynika że ten koleś sobie normalnie żyje z tego chyba, przy czym swych klientów ma w pogardzie


_________________
O.o

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 15:32 
Cytuj  
Przeciez oni graja na "fri szardzie" :D Nie placa nic za granie, tylko za skille, itemy, crafty, housing, dostep do innych krain oraz pewnosc ze im konta nie skasuja :D

Ehehe. Gracze MG selfpwnz :P


Posty: 1
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 17:09 
Cytuj  
Lookaz - wybacz.. ale przesadzasz i to na całej linii.

Tak się składa , ze ja i grupka moich przyjaciół mamy na tym shardzie konta. Ja sam gram na nim od ubiegłych wakacji... i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi sie abym stracił w sposób niewyjasniony cokolwiek a juz napewno konto. Nie wiem jaki masz cel w opowiadaniu takich rzeczy ale wiem ze w wielu opisanych tu kwestiach grubo przesadzasz. Mi osobiscie jak i moim przyjaciołom gra sie tutaj bardzo przyjemnie, postaci jakos nie tracimy, banow nie zarabiamy (raz kumpel przegiął wiec dostał 4 dni paki dla postaci - hehe faktycznie terror jak sie patrzy, szczególnie ze kolo sam potem stwierdził ze zasłuzył :)). Wiecej, do wpłacania czegokolwiek komukolwiek nikt nas tutaj nie zmuszał a mamy i artefakty i uber stuff i postacie zrobione przy obecnym tempie nauki i jakos np ja osobiscie nie wydałem na to ani grosza. jest nam tutaj poprostu dobrze.

Co do tak krytykowanego przez ciebie klubu - mam przyjaciela ktory do niego przystapił nie dlatego ze mu konto skasowano (nigdy bym nie uwierzył ze znalazłby sie ktos kto po takiej akcji wogóle by sie tam wpisac chciał) ale dlatego ze mial taki kaprys, bo tak jak i mi gra na tym shardzie sie podoba.

I na koniec jedna uwaga. Tak sobie niekiedy czytam krytyke niezadowolonych ze ekipa mgate czy mel nie znaja sie na tym czy na tamtym i ze odwalają kaszane i badziew na calej linii a wogóle chuja wiedza o uo a caly ten shard to chujnia do kwadratu. Nikt nieomylny nie jest to fakt ale skoro ten serwer jest taki brzydki, głupi, oparty na chorych zasadach, przykręcony, zdonaciony i Bóg dobry wie co jeszcze to moze ktos potrafi mi wyjasnic czy moze boss uzywa magii vodoo czy moze innych mentalnych mocy (palpatine?) czy co, że cały czas jest to najliczniej odwiedzany shard w Polsce (a patrzac na gateway - równiez jeden z liczniejszych na świecie).

I juz naprawde koncząc bez urazy Lookaz (o ile to naprawde Ty to pisałeś) , wyraziłem tylko swoje zdanie. I dzieki za wszystko - szczególnie za pomoc jaka kiedys mi udzieliłeś (moze pamietasz, moze nie zwazywszy ilosc helpow co dnia)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 19:05 
Cytuj  
shar napisał(a):
ciach! ...to moze ktos potrafi mi wyjasnic czy moze boss uzywa magii vodoo czy moze innych mentalnych mocy (palpatine?) czy co, że cały czas jest to najliczniej odwiedzany shard w Polsce (a patrzac na gateway - równiez jeden z liczniejszych na świecie).

Bo jest za darmo?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 7
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 19:05 
Cytuj  
Drogi shar prosilbym abys przypomnial mi sie z nicka jaki posiadasz w grze, w jakiej jestes gildii i jacy gracze do niej naleza a takze do jakich gildii nalezales wczesniej jesli nalezales.
Niestety sklonny jestem sadzic, ze jestes kolejnym wcieleniem mela.
Dlaczego tak sadze ? Osoba z Twoim stazem na mg powinna dobrze wiedziec co sie tam dzieje.

Cytuj:
Wiecej, do wpłacania czegokolwiek komukolwiek nikt nas tutaj nie zmuszał a mamy i artefakty i uber stuff i postacie zrobione przy obecnym tempie nauki i jakos np ja osobiscie nie wydałem na to ani grosza. jest nam tutaj poprostu dobrze.


Cieszy mnie twoje szczescie ale jesli posiadasz to co masz to napewno cie znam i powiedz mi w jakis sposob zrobiles postaci przy obecnych gainach ?


Posty: 9
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 19:09 
Cytuj  
Hehe shar... LooKaz był GMem na moongate.
Ja osobiście będąc zawsze dosyć związany z GMami mogę w pełni potwierdzić to co mówi LooKaz... A na MG grałem od samego początku... przekrętów było znacznie więcej tylko stratą czasu byłoby o nich mówić teraz...


Posty: 10
Dołączył(a): 2.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 19:13 
Cytuj  
To co mówicie o shardzie MG to totalna bzdura. Mogę śmiało powiedzieć, że moongate jest jednym z najlepszych shardów, gdize można spokojnie pograć i gdzie napewno nikt ci nic nie odbierze. Dodatam takze ze gram tam od samego poczatku, jak w uo takze bardzo dlugo i mogę powiedzieć, że moi poprzednicy kłamią.
Nigdize tak szybko mi się nie koxa jak na mg, a gra tam to po prostu miód.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 19:18 
Cytuj  
A teraz wyjmij jezyk z pupy i powiedz to jeszcze raz :(.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 10
Dołączył(a): 2.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 19:23 
Cytuj  
Gram tam od bardzo dawna i mogę zaświadczyć, że nikt mi nic nie zabrał, gracze i GMowie są życzliwi, a sam Melantus zawsze pomoże w trudnej sytuacji ( np jak ustawić template). Więc go nie oczerniajcie.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 19:27 
Cytuj  
Fondecc napisał(a):
Gram tam od bardzo dawna i mogę zaświadczyć, że nikt mi nic nie zabrał, gracze i GMowie są życzliwi, a sam Melantus zawsze pomoże w trudnej sytuacji ( np jak ustawić template). Więc go nie oczerniajcie.


O RE'LLY?!o;

Fondecc napisał(a):
To co mówicie o shardzie MG to totalna bzdura. Mogę śmiało powiedzieć, że moongate jest jednym z najlepszych shardów, gdize można spokojnie pograć i gdzie napewno nikt ci nic nie odbierze. Dodatam takze ze gram tam od samego poczatku, jak w uo takze bardzo dlugo i mogę powiedzieć, że moi poprzednicy kłamią.
Nigdize tak szybko mi się nie koxa jak na mg, a gra tam to po prostu miód.


Zomg, selfownage!

Anyway, fajna drama sie zrobila:D ludzie przychodza nie wiadomo skad i war sobie urzadzaja, aczkolwiek wg mnie dobrze ze przyszeld ktos kto bym bylym gmem i wyjasnil co nieco, mozna smialo powiedziec ze jak i server tak i jego wlasciciel 310 1c3 smierdzi kau;(


Posty: 10
Dołączył(a): 2.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 19:30 
Cytuj  
Nie wierzcie lokazowi ! TO kłamca, chciał jak najwięcej dla siebie dlatego wywalilo go z ekipy i teraz tak gada!

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 19:35 
Cytuj  
Aj Waj !


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 19:39 
Cytuj  
To mi przypomina radio z twarza :>

Fondecc ty jestes widze bardzo blisko zwiazany z icem i ekipa moongate co ? :)

Ale to mozna prosto sprawdzic, chocby wypytac osoby grajace poprzez irca, fora czy samemu zagrac :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 4
Dołączył(a): 7.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 19:41 
Cytuj  
Oj biedny lookaz. Siedział w tym po uszy, wiedział o tym co teraz wypisuje, loga chomikował i nagle gdy GM byc przestał naszło go na zwierzenia jaki to na shardzie wał . :lol: :lol: :lol: :]

Pamietniki napisz... moze kolejny Harry Potter z tego wyjdzie :D

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 19:43 
Cytuj  
hm moze ice ma spore zaburzenia osobowosci ? :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 10
Dołączył(a): 2.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 19:46 
Cytuj  
klamiecie i to ciezko... Dawno sie z takim oczernianiem nie spotkalem. Sam wydalem tylko 1200zl w donate i uwazam ze madrze postapilem. Robie to dlatego poniewaz uwazam ze warto jest wspierac prace Melantusa ktory jest zlotym czlowiekem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 418 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.