mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 09:11 
Cytuj  
italios1 napisał(a):
WKurwiłem sie.

Po wygranym meczu cały tramwaj śpiewał i po "biale kaski robia laski" na przystanku wjebaly sie psy i WSZYSTKICH wyjebali z tramwaju. Dobre 50 minut czekałem na dowod bo tylko do jednej kabaryny chodzili sprawdzac. No kurwa mac. Do tego pajace straszyly, ze beda potem sprawdzac na nagraniach kto spiewal(taa, zaparowane szyby). Normalnie cisnienie mi skoczylo.


Wzruszyla mnie twoja historia. CALY tramwaj darl morde, a potem zdziwko, ze WSZYSTKICH wyjebali z tramwaju. No, fakt - dziwne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 09:36 
Cytuj  
niestety nasi kibice to banda prostakow, debili i chamow.
wczoraj mialem okazje widziec jak zbierali sie przed meczem pod hipermarketem.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 11:40 
Cytuj  
Eh, niedawno banda kiboli robiła rozróbę na meczu klubowych 9 latków bo dzieci z Legi grały z dzieciakami z Polonii.... Takiego kretyństwa to jeszcze nie widziałem.


_________________
Obrazek

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 11:59 
Cytuj  
Kolejny palant, który wiedzę na temat wydarzeń z meczu trampkarzy Legii i Polonii czerpie z tvn i głosu tel avivu.
Meczu nie przerwał sędzia (o czym pisały media) a trener Polonii nakazał chłopcom zejść z boiska. Na filmach dostępnych z zajścia nie widać rzucanych kamieni i butelek, nie słychać wyzwisk. O jakiej rozróbie mówisz?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 12:24 
Cytuj  
Trener tak z nudów, powiedział dzieciakom żeby zeszły z boiska? Nigga, please.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 12:24 
Cytuj  
Cardano napisał(a):
Kolejny palant, który wiedzę na temat wydarzeń z meczu trampkarzy Legii i Polonii czerpie z tvn i głosu tel avivu.
Meczu nie przerwał sędzia (o czym pisały media) a trener Polonii nakazał chłopcom zejść z boiska. Na filmach dostępnych z zajścia nie widać rzucanych kamieni i butelek, nie słychać wyzwisk. O jakiej rozróbie mówisz?


Ja mieszkam na Bemowie i znam paru co tam byli. O rozróbę to chodzi o wydzieranie sie wulgarnie na małych i machanie racami i browarami na meczu 9 latkow. Trochę kultury bałwany.

Kolejny palant co broni debilnych kiboli.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 17:08 
Cytuj  
odjebcie sie od kiboli to prawdziwi sportowci i abstynenci ktorzy wspieraja druzyne i pokojowo kibicuja!

jak dla mnie to zwykli przestepcy ktorzy jak inni powinni isc siedziec. szkoda tylko ze policja boi sie tlumow. a podszywanie sie pod ideologie klubu kibicowania sportu aby sobie wypic i obic pare mord lub zrobic burde... weak w chuj.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 17:12 
Cytuj  
uwazaj bo zaraz shp z varenthinem wpadna i zaczna krzyczec znowu, ze to nieprawda :)

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 17:25 
Cytuj  
SAme Janusze tutaj...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 17:58 
Cytuj  
Slang więzienny ?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 18:04 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
uwazaj bo zaraz shp z varenthinem wpadna i zaczna krzyczec znowu, ze to nieprawda :)


Piszpan ma racie akurat, powinni zacząć wreszcie strzelać do tej hołoty - pracą by się jakąś zajęli a nie demolowaniem


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 19:19 
Cytuj  
italios1 napisał(a):
WKurwiłem sie.

Po wygranym meczu cały tramwaj śpiewał i po "biale kaski robia laski" na przystanku wjebaly sie psy i WSZYSTKICH wyjebali z tramwaju. Dobre 50 minut czekałem na dowod bo tylko do jednej kabaryny chodzili sprawdzac. No kurwa mac. Do tego pajace straszyly, ze beda potem sprawdzac na nagraniach kto spiewal(taa, zaparowane szyby). Normalnie cisnienie mi skoczylo.

Powinienes dostać mandat za pzreklinanie w miejscu publicznym ze 200zł i byś się cepie nauczył.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 19:29 
Cytuj  
italios nikt nie jest swiety kazdy kiedys jak byl maly cos wypil w grupie czlowiek odwazniejszy wiadomo to i "kibicowanie sie zdarzylo", jakies wyzywanie milicji, jakies grupowe bitki dobre to dla malolatow i tyle pozniej czlowiek z tego wyrasta. tylko teraz wlasnie bardziej sie to nazywa kibicowaniem czy tam protestem spolecznym czy tam czymkolwiek jeszcze ale zawsze bylo i bedzie ze grupka malolatow plus alkohol = rozroba. kolesie po 30 ktorzy sie jaraja takim kibicowaniem bo to adrenalina czy cos ja jebie niech se skoczy ze spadochronem banji czy cos. dzieciniada i tyle z ktorej sie po prostu wyrasta. jeszcze jedna rzecz italios mowisz ze wpadliscie do tramwaju i darliscie ryje i jestes oburzony ze was zgarneli. ja mysle ze ci ludzie ktorzy w tym tramwaju wracali z ciezkiej pracy, szpitala wizyty etc. mogli na chwile chociaz od was odpoczac pytanie czy jakby 10 chlopa wpadlo ci na chate i imprezowali do bialego rana a ty next dzien masz prace cokolwiek nie wezwalbys policji zeby ich wyjebali? (nie mow ze sam bys 10 chlopa wywalil:D)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 19:40 
Cytuj  
No ja jebie, naprawdę. Jak drzecie mordę dużą grupą w tramwaju,że "ciągną laski" to nie dziwne, że Policja się wkurwiła i zgarneła i spisała. Jak nie zawsze Policję popieram, to w tym wypadku zrobiła co powinna.

Może ktoś nie wie bo na WoS w szkole nie uważał, ale formalnie to państwo ma monopol na przemoc(to, że może te uprawnienie delegować to inna sprawa), a Policja jest podstawowym narzędziem i jako takie powinno wzbudzać mimimum respektu w społeczeństwie.

Naprawdę pluć się, że się było spisanym po gromadnym rzucaniu mięchem na Policję, nie mówiąc o tym, że nawet nikt mandatu nie dostał.

W co poniektórych krajach za takie coś to byłby wpierdol pałami i jeszcze wnioski do sądu albo areszt.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 19:44 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Piszpan ma racie akurat, powinni zacząć wreszcie strzelać do tej hołoty - pracą by się jakąś zajęli a nie demolowaniem


ja tez sie z nim calkowicie zgadzam :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 21:10 
Cytuj  
Nie kumacie tych emocji cipki:

http://www.youtube.com/watch?v=u1lJ8Hi4 ... re=related

Trzej krolowie wielkich miast:

http://www.youtube.com/watch?v=3hOSeZXW ... re=related

Zadymy na stadionach to juz powoli przeszlosc. kiedys byly wysokie siatki odgradzajace kibicow, ktore oczywscie byly rozpierdalane, teraz nie ma nawet plotku i jakos nikt na plyta nie wychodzi. Policja jest tylko przed stadionem i jest spokoj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 21:16 
Cytuj  
nie wpierdalaj sie mrynar ze swoimi smutnymi historiami.
banda zjebow i swin, ktore wjebaly sie do sklepu kupic piwo przed meczem, nie patrzacy na nikogo dookola.
i nikt nie mowi o zadymach na MECZU. zacznij czytac ze zrozumieniem albo skoncz pierdolic.
serio.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 21:22 
Cytuj  
italios1 napisał(a):
WKurwiłem sie.

Po wygranym meczu cały tramwaj śpiewał i po "biale kaski robia laski" na przystanku wjebaly sie psy i WSZYSTKICH wyjebali z tramwaju. Dobre 50 minut czekałem na dowod bo tylko do jednej kabaryny chodzili sprawdzac. No kurwa mac. Do tego pajace straszyly, ze beda potem sprawdzac na nagraniach kto spiewal(taa, zaparowane szyby). Normalnie cisnienie mi skoczylo.

lol

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 21:24 
Cytuj  
italios był na pierwszym meczu w życiu, kibice głośno śpiewali, była policja, podzielił się tym ważnym wydarzeniem z nami


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 21:29 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
italios był na pierwszym meczu w życiu, kibice głośno śpiewali, była policja, podzielił się tym ważnym wydarzeniem z nami


lol

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 261 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.