mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 60  Następna strona

Kogo poprzesz ?
PiS 10%  10%  [ 23 ]
PO 50%  50%  [ 111 ]
LiD 14%  14%  [ 31 ]
PSL 0%  0%  [ 1 ]
Samoobronę 1%  1%  [ 2 ]
LPR 0%  0%  [ 1 ]
UPR 9%  9%  [ 20 ]
Inną partię 1%  1%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem, podejmę decyzję przy urnie 3%  3%  [ 6 ]
Nie pójdę głosować (fail @ social life) 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 221
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 13:12 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Qraczek odbierz pm :) , pytalem czy twoja vga (GTS) bardzo byla duszona przez A64


Odpisalem Ci jakies 4h temu, przy pierwszym logowaniu sie na mmorpga ;) Tresc ponizej - widocznie cos nie zadzialalo.

Cytuj:
Nope. Tzn. jak sie przyjrzec to widac, ze brakuje proca i ramu, ale to nie tak, ze stwierdzasz "kurna, kupilem karta za 1k i zero poprawy". Poprawa jest i to bardzo znaczna - warto.


kkkk20 napisał(a):
Doczekasz... Tylko teraz czeka uczciwa praca a wiec do wieczora a odpowiem ci na wszystkie nurtujace cie pytania. Swoja droga zabawne ze wszystkie bledy przytoczyles z innego flamesa a nie z tego. Do zobaczonka


Jak milo :) A tamtego flame'a po prostu lubie ;)

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 13:19 
Cytuj  
roball napisał(a):
Niech mi ktos poda jeden racjonalny powod dlaczego mialbym zostac w polsce zamiast wyjechac za granice za lepszym (lzejszym) zyciem?


Nie wszystko musi miec racjonalny powod

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 13:23 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
roball napisał(a):
Niech mi ktos poda jeden racjonalny powod dlaczego mialbym zostac w polsce zamiast wyjechac za granice za lepszym (lzejszym) zyciem?


Nie wszystko musi miec racjonalny powod


http://pl.wikipedia.org/wiki/Romantyzm

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 13:24 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):

CHodzi mi o to ze u siebie jestes kims... Jestes Panem mimo ze mozesz byc biednym...


kkkk20 napisał(a):
Niewazne kim jestesmy, wazne jak zyjemy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 13:29 
Cytuj  
dzieki kurak :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 13:39 
Cytuj  
roball napisał(a):
Niech mi ktos poda jeden racjonalny powod dlaczego mialbym zostac w polsce zamiast wyjechac za granice za lepszym (lzejszym) zyciem?


Rodzina.
Choć jest to sprawa dyskusyjna, bo np. jeśli weźmie się ze sobą za granicę małżonkę i dzieci, a rodzice i teściowie są w dobrym zdrowiu, to w zasadzie jest to słaby powód. Ale imho racjonalny.


_________________
O.o

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 13:59 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
WinterS napisał(a):
roball napisał(a):
Niech mi ktos poda jeden racjonalny powod dlaczego mialbym zostac w polsce zamiast wyjechac za granice za lepszym (lzejszym) zyciem?


Nie wszystko musi miec racjonalny powod


http://pl.wikipedia.org/wiki/Romantyzm


dokladnie :)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 14:07 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Enhu, zle sformulowales pytanie. Nie powinno byc 'czy to czyni mnie gorszym polakiem' tylko 'czy moge nazywac sie polakiem'. Bo to ze nim nie jestes chyba jest oczywiste ;) ;) ;) ;) ;)


pozdrawiam


*patrzy na dowód*

"Republic of Poland / Identity card"

mhmmm zn, że jednak jestem polakiem nie ?

a co do pra-dziadka, to był polakiem, ale na śląsku co drugiego brali do niemieckiego wojska, i jakoś akurat tak się to zrobiło, że wylądował w 5 panzerdivisione


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 14:11 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
a co do pra-dziadka, to był polakiem, ale na śląsku co drugiego brali do niemieckiego wojska, i jakoś akurat tak się to zrobiło, że wylądował w 5 panzerdivisione


http://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gli ... en/5PD.htm

5ta nie byla w Afryce :) Cos krecisz kolego - przyznaj gdzie dziadek sluzyl!

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 14:13 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jakbyś nie zauważył roball jest tam studentem. Hmmm pomyślmy jak żyje przeciętny student w Polsce. Zapewne ma mieszkanie, żonę, pięciorgo dzieci, państwo daje mu socjal na wychowanie dzieciaków, samochód prosto z fabryki. A może jednak kisi się w akademiku z 2-3 współlokatorami, jeździ kaszlakiem lub starym zachodnim rzęchem, nie zawsze starcza mu na uszczelki, liczy na to, że przetrwa od pierwszego do pierwszego jedząc konserwy i paprykarza...


no wlasnie tak jest:

roball napisał(a):
Mieszkam w akademiku, mam pokoj dla siebie z laczem 10mbit i widokiem na morze, duza kuchnie, 2 lazienki ktore dziele z 4 innymi osobami, zle mi? nie.

Samochodu nie mam .


To juz studenci w polskich akademikach maja lepiej, bo lacza sa 100 mbit :)

Nie widze tu zadnej roznicy pomiedzy zyciem studenta w akademiku w Polsce czy w Anglii.. taka sama "bida" :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 14:15 
Cytuj  
za granica brakowaloby mi : bigosu , polskich dziewczyn , Bieszczad , i popijaw w polskim gronie :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 14:19 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Enhu napisał(a):
a co do pra-dziadka, to był polakiem, ale na śląsku co drugiego brali do niemieckiego wojska, i jakoś akurat tak się to zrobiło, że wylądował w 5 panzerdivisione


http://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gli ... en/5PD.htm

5ta nie byla w Afryce :) Cos krecisz kolego - przyznaj gdzie dziadek sluzyl!


z tego co wiem, to się nazywała 5 lekka dywizja afrykańska


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 14:19 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
bigosu

Widzisz, a wy mi to ciągle wypominacie ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 14:26 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
z tego co wiem, to się nazywała 5 lekka dywizja afrykańska

5th Leichte (Panzer) Division - juz lepiej :)


Posty: 42
Dołączył(a): 7.09.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 14:35 
Cytuj  
Lil napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Jakbyś nie zauważył roball jest tam studentem. Hmmm pomyślmy jak żyje przeciętny student w Polsce. Zapewne ma mieszkanie, żonę, pięciorgo dzieci, państwo daje mu socjal na wychowanie dzieciaków, samochód prosto z fabryki. A może jednak kisi się w akademiku z 2-3 współlokatorami, jeździ kaszlakiem lub starym zachodnim rzęchem, nie zawsze starcza mu na uszczelki, liczy na to, że przetrwa od pierwszego do pierwszego jedząc konserwy i paprykarza...


no wlasnie tak jest:

roball napisał(a):
Mieszkam w akademiku, mam pokoj dla siebie z laczem 10mbit i widokiem na morze, duza kuchnie, 2 lazienki ktore dziele z 4 innymi osobami, zle mi? nie.

Samochodu nie mam .


To juz studenci w polskich akademikach maja lepiej, bo lacza sa 100 mbit :)

Nie widze tu zadnej roznicy pomiedzy zyciem studenta w akademiku w Polsce czy w Anglii.. taka sama "bida" :)

to znaczy ze nie wiesz jak zyja studenci w uk , jesli akurat chodzi o studia to UK >> PL i tu nawet nie ma dyskusji , wystarczy porownac budżety typowych uczelni w pl i uk ... a pozatym co za roznica czy masz łacze 1Gb 100Mb czy 10Mb ? no chyba ze kazdy film musisz sciagnac ... lol bo ja nie widze roznicy w niczym powyzej 5Mb (no moze tylko e-peen rosnie)


_________________
Stomp.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 14:51 
Cytuj  
ale nie o to chodzi jaki budzet ma dana uczelnia, tylko roball napisal, ze ma tam duzo lepiej niz w Polsce.. a sie okazuje ze ma tak samo, no moze z wyjatkiem tego widoku na morze, nie wiem czy ktorys polski akademik ma okna wychodzace na morze :) Tez sie kisi w 4 wspolokatorami, nie stac go na wlasne mieszkanie ani samochod, zre chinskie zupki za funta dziennie...... to ma byc ten RAJ ???
W UK sa dobre uczelnie, ale za takie trzeba sporo placic :)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 14:58 
Cytuj  
Lil napisał(a):
no moze z wyjatkiem tego widoku na morze, nie wiem czy ktorys polski akademik ma okna wychodzace na morze :)


Slyszalem ze UJ ma akademiki z widokiem na morze - ktos moze potwierdzic ?

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 15:01 
Cytuj  
roball napisał(a):
Niech mi ktos poda jeden racjonalny powod dlaczego mialbym zostac w polsce zamiast wyjechac za granice za lepszym (lzejszym) zyciem?


jezdzenie po prawej stronie jezdni, msza swieta w jezyku polskim, jedzenie (nie bez przyczyny schudles), kkk dbajacy o porzadek w autobusach, gorace 16nastki

a wy wszyscy patrioci dbajcie o te polske, chociazby wyrzucajac papierki do kosza, a nie obok, sprzatajac klatke schodowa/chodnik, a nie marudzic jaki kto malo patriotyczny jest

wracajac do tematu - pis wyciaga, poki co, swoje male armatki - relige i gilowska. tlumy szaleja i sie ciesza. religa sypie kasa do dziurawego wiadra i mowi 'malo, malo, malo'. lekarze nadal strajkuja. otwarto cale 500m nowej autostrady - powinni od razu postawic bramki i kasowac tak z 5zl.
... a mimo to mowia, ze zyje sie nam lepiej


Posty: 42
Dołączył(a): 7.09.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 15:04 
Cytuj  
po pierwsze za wszystkie sie placi, nie za lepszy czy gorsze (chyba 3k funtow rok) po drugie polskie akademiki i angielskie to dwa rozne swiaty,
wogole studia w uk musial bys zobaczyc , mialem to szczescie ze studiowalem w polsce (i dalej to robie) po roku wziolem year gap i mieszkalem w bham w studenckiej dzielnicy, i porownujac zaplecze uni of bham to mysle ze w Polsce niejedno miasto moglo by tego pozazdroscic a co dopiero uczelnia:)

pozatym jak jestes studentem to masz całkiem sporo pomocy i dostep do tanich kredytow, no i najwazniejsze w angli można spokojnie pogodzić studia z pracą


_________________
Stomp.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 15:04 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Logain - masz to w dupie zreszta jak wszystko... az dziw ze szanujesz swoja rodzine. Ciekawe czy oni wiedza o twoim podejsciu do sprawy.

Szkoda tez ze nie znasz Histori z tego co widze... Polacy zawsze byli ponizani... III rozbiory polski o czyms swiadcza prawda?? Zawsze bylismy w Europie druga kategoria ludzi. Dlatego Polska bo wyzwoleniu stala sie mocna... Wtedy ludzie wiedzieli co znaczy zyc na wolnosci i kazdy Polak drugiemu nigdy w twarz nie naplul tak ty robisz to dzisiaj kolego. Mowisz ze srasz na Polske - czyli srasz na wszystkich ludzi ktorzy o nia walczyli. Nie masz zadnych wartosci... jestes nikim... Prawdopodobnie srasz tez na swoich dziadkow, pradziadkow... Ktorzy napewno widzac twoje podejscie spalili by sie ze wstydu.

Jeste zwyklym gnojkiem ktory tylko mieszka w Polsce ale nie jest Polakiem bo tak naprawde byc Polakiem znaczy cos wiecej niz posiadanie Żbywatelstwa Polski. To kim ty wlaciwie jestes... Coz nikim... nie utazsamiasz sie z nikim ani z niczym twoj swiat zamyka sie chociaz na szczescie jeszcze na rodzinie jak to mowisz... Wogole dyskusja z ludzmi twojego pokroju mija sie z celem.


Nie chciałem zabierać głosu w tej durnej dyskusji, ale ta wypowiedź mnie po prostu "rozwaliła".

Należysz dokładnie do tego typu ludzi przez który cholernie żałuje, że urodziłem się w takim, a nie innym kraju. Szczyt ciemnoty połączony z wiecznym kompleksem umęczonego, poniżanego narodu. Ciągłe zapatrzenie w krzywdy z przeszłości, i spoglądanie w przyszłość przez pryzmat wszystkiego najgorszego co minęło. Nie potrafisz zaakceptować że świat się zmienia, bo ci wygodnie trwać w takim a nie innym stanie, bo masz przez to o sobie wyższe mniemanie.

"Patrzcie na mnie, to ja Polak mały. Mój naród, biedny poniżany, gnębiony i uciskany przez stulecia, ale przetrwaliśmy! Patrzcie, jesteśmy od was lepsi o niskie narody które miałyście więcej szczęścia"

Rzygać się chce.

Najgorsze jest jeszcze to że każdy kto choć trochę inny światopogląd niż ty ma to jest odrazu wróg narodu! Zdrajca, anty-patriota, chuj który powinien wypierdalać co prędko z kraju.

Żebyś się nie zdziwił jak kiedyś tak się stanie. I taka ciemna masa jak ty zostanie tu sama, będziecie mogli się kisić w swoim szambie i rozpamiętywać latami dawne krzywdy, kiedy wokoło was świat sobie spokojne pójdzie do przodu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.