mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1107, 1108, 1109, 1110, 1111, 1112, 1113 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 10:42 
Cytuj  
mi akurat ta wypowiedź wyjątkowo się podoba bo ma w 100 % racje
programy to faktycznie hasła wyborcze- wiadomo , że potem się to olewa

zarysowanie obszarów gdzie widzi się problemy i cos z tym chce zrobić już lepiej wygląda- przy jednoczesnym zaznaczeniu , że będzie korzystał z pomocy w tym od ludzi znających się na rzeczy- wiec dla mnie wreszcie jakiś pozytyw

@High- niestety nie masz racji Kukiz tak naprawdę zna się na polityce i ekonomi tak jak i my tu na forum- dobrze , że przynajmniej nie udaje , że jest inaczej i nawet o tym pisze- dla mnie to olbrzymi plus

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 11:05 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Z tym 'nie znam się, ale inni się znają' trochę przesadza...


Miła odmiana w stosunku do obecnych polityków, którzy "znają się" na wszystkim. :]

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 11:07 
Cytuj  
Lord a wg Ciebie ludzie tu piszący nie znają się na ekonomii czy polityce bo?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 11:25 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
@High- niestety nie masz racji Kukiz tak naprawdę zna się na polityce i ekonomi tak jak i my tu na forum- dobrze , że przynajmniej nie udaje , że jest inaczej i nawet o tym pisze- dla mnie to olbrzymi plus


A skad Ty wiesz kim są ludzie siedzący tu na forum?


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 11:31 
Cytuj  
korwin bawił się w politykę jeszcze w prl i tak jest chujowym politykiem FAIL


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 11:33 
Cytuj  
zawodowy polityk to chujowy zawód, od początku do końca.

Ziemkiewicz:
- Mówiąc poważnie, obawiam się, że Kukiz jest człowiekiem zbyt uczciwym do polityki. Może stać się tak, że w jego otoczeniu szybko pojawi się ktoś, kto, że tak powiem, przejmie aktywa i stopniowo może stać się tak, że zepchnie go na bok, na pozycję symbolu.

- Kukiz jest tak naprawdę człowiekiem z obu bajek – jest jednocześnie i PiS-owcem i Platformersem. I lewakiem, i prawicowcem.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 12:01 
Cytuj  
hehe jaka zaraz obraza

miałem na myśli po prostu expertów a danych dziedzinach- może faktycznie nie do końca dobrze sformułowałem wypowiedź - mea culpa :)
można miec sporą wiedzę w danej dziedzinie , ale to nie oznacza , że na na czymś zna , na tyle żeby pisać ustawy itp
prowadzę własna działalność kilkanaście lat- wiem co bym chciał zmienic , co jest złe i głupie w przepisach itp , ale nie uważam się za takiego experta :)

w Polsce problem tkwi własnie w tym , że
- mamy 40 milionów expertów- np od piłki nożnej, katastrof lotniczych itp
- można zrobić z etnografa ministra np sprawiedliwości
itp itd

i nie napisałem że tu na forum nie znamy się na ekonomi i polityce a napisałem :
Kukiz tak naprawdę zna się na polityce i ekonomi tak jak i my
było to po prostu uogólnienie, a nie wytykanie , że ktoś się nie zna
haha nie wiedziałem ,że niektórych tak to zaboli od razu :)
swoją drogą jeśli można macie wykształcenie z politologii czy ekonomii?

jedna z bolączek tego forum to BRAK CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM postów innych

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 12:25 
Cytuj  
Nikt się nie obraża, tylko pytamy... skąd to wiesz? To zwyczajne pytanie.

Ale nie sądzisz, że w niemal we wszystkich dziedzinach starcza : wiedza specjalistyczna + trochę zdrowego rozsądku?

Z drugiej strony patrząc, to to takie ustawy formułują prawnicy to się można pochlastać.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 12:34 
Cytuj  
lordyp, strasznie powielasz rzeczy zasłyszane i z wątków mających tysiące postów wyciągasz stereotypy, a zapewniam cie że są wyjątki i to spore.

Znać się na polityce może każdy i trudno to zanegować, to tak samo jak trudno odmówić komuś po informatyce że na niej się nie zna bo zainstalowanie windowsa to już umiejętność ponadprzeciętna.

Polityk nie musi się na czymś znać, generalnie 90% polityków to dyzmy i tego nie unikniesz, ci co się na czymś znają nie osiągają wielkiej kariery politycznej bo nie są oni potrzebni w korporacjach politycznych do niczego.

Zapewniam cie że na tym forum znajdziesz więcej konkretów i dobrych rozwiązań odnośnie gospodarki czy ekonomii niż przez ostatnie 26 lat wdrażano u nas.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 12:41 
Cytuj  
czas na partię 'trololo mmorpg.pl'


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 12:42 
Cytuj  
e tam - wróćmy do tematu

Szydło kandydatką na premiera :)
Jarek w cieniu- zmęczony czy znów geniusz polityczny? :)

tak w sumie można mieć o Jarku różne zdanie - ale skubany ma łeb i wyczucie- Duda najlepszym przykładem

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 12:44 
Cytuj  
wczoraj rano posluchalem lisa, zakowskieg w tok.fm - nie mam juz do nich sily.
bylo chwile spokojnie i znowu zaczynaja - za duda stoi kaczynski, za szydlo stoi kaczynski - nie sa nikim wiecej niz tylko kukielkami w rekach kaczora.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 12:46 
Cytuj  
To po prostu dalszy ciąg straszenia Kaczyńskim który nawet w 1% nie zaszkodził krajowi tak jak Tusk i PO.
Pewnie zaraz wojny zaczną rozpętywać, do kościołów ludzi gonić i krzyże stawiać na każdym skrzyżowaniu.
Lordyp zresztą widzę dokładnie w tym samym Lisowskim tonie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 12:51 
Cytuj  
@Mendol
może się mylę , ale w PIS-ie o wszystkim decydował Kaczyński ( oczywiście czasami z różnymi podszeptami, ale jednak), więc na prawdę wierzysz , że Duda i Szydło będą podejmować samodzielne decyzje, bez konsultacji z szefem?

@marek
post wyżej przyznałem ,że Kaczyński ma łeb na karku i wyczucie polityczne- do niego szacunek jako polityka mam, co innego do jego działań
a ty jesteś zaślepiony nienawiścią do PO, choć podczas ich rządów siedziałeś cały czas w ciepełku w UK :)
mnie zaczyna wqrwiać rząd w Sri Lance !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 12:56 
Cytuj  
A co ten Kaczyński to jakaś reinkarnacja Hitlera czy co? Nawet jakby wszystkim sterował Kaczyński to co?
Przecież w PO wszystkim sterował Tusk, a teraz steruje Kopacz. W czym oni są lepsi?

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 12:59 
Cytuj  
Duda jak najbardziej może mieć wyjebane. Szydło jako premier musi liczyc na poparcie partii więc oczywiste, że Jarek będzie miał sporo do powiedzenia.

A tu RAZ o Olejnik, Piechocińskim i KRUS
http://dorzeczy.pl/id,6535/Firma-Monika ... -KRUS.html


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 20 cze 2015, 13:01 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 13:00 
Cytuj  
Lordyp - oczywiście, że nienawidzę PO bo przez te ugrupowanie politycznie kraj stracił całą dekadę. Od czasu niedoszłego POPiSu.
Za to ty jesteś zaślepiony do nie tak dawna jeszcze bardzo modną nienawiścią do PiSu i Kaczyńskich. Której co już udowodniłeś nie potrafisz w zaden racjonalny sposób uargumentować.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 13:02 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
@Mendol
może się mylę , ale w PIS-ie o wszystkim decydował Kaczyński ( oczywiście czasami z różnymi podszeptami, ale jednak), więc na prawdę wierzysz , że Duda i Szydło będą podejmować samodzielne decyzje, bez konsultacji z szefem?


a komorowski czy kopacz podejmuja samodzielne decyzje?
na razie w nic nie wierze, czekam, az duda zostanie prezydentem i wtedy sie okaze, czy jest samodzielny czy tez nie.
co do komorowskiego to juz sie przekonalismy, ze jest tylko marionetka, dudzie nalezy sie szansa, taka sama jaka dostal obecny prezydent.
opierajmy sie na faktach, a nie na tym co nam sie wydaje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 13:04 
Cytuj  
Gorszej partii od PO nie było.

A Duda chyba już więcej zrobił niż Komorr przez cala kadencje :P


http://www.uwazamrze.pl/artykul/1015163 ... przez-unie
Zbiednieliśmy przez Unię
Przez dziewięć lat przed wstąpieniem do Unii Europejskiej Polska rozwijała się szybciej niż w ciągu dziewięciu lat członkostwa w UE


_________________
.


Ostatnio edytowano 20 cze 2015, 13:05 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 13:05 
Cytuj  
gdzie napisałem ,że fakt słuchania szefa przez Dude i Szydło to jakieś zło ?
napisałem ,że uważam , że tak będzie bo to raczej oczywiste- tak jak Komorowski słuchał pewnie podszeptów Tuska

klapki na oczach się porobiły, z każdego postu wysuwa się wnioski pasujące w danej chwili :)

edit:
Mendol- w 100 % sie zgadzam :)
wbrew powszechnej opini na tym forum , że jestem Lisowczykiem i zajadłym zwolennikiem PO :)


Ostatnio edytowano 20 cze 2015, 13:06 przez lordyp, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1107, 1108, 1109, 1110, 1111, 1112, 1113 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.