mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1109, 1110, 1111, 1112, 1113, 1114, 1115 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 21:51 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Bahamut napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
sezon się zaczął na dobre i już wszyscy jarają na balkonach, wieczorem otworzyć balkon w bloku jest porównywalne z pójściem do knajpy parę lat temu jak się paliło na legalu fajki w knajpach

Właśnie wróciłem z palenia przy oknie :]
Strasznie mnie wkurza jak ktoś się pluje o takie rzeczy :] To tak jak ja bym poszedł do sąsiada i miał pretensje do niego że ma samochód, bo przecież spala benzynę i emituje gazy.


To Ty mi śmierdzisz okno obok?

Jak czujesz zapach szlachetnego tytoniu to ja :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 21:57 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
sezon się zaczął na dobre i już wszyscy jarają na balkonach, wieczorem otworzyć balkon w bloku jest porównywalne z pójściem do knajpy parę lat temu jak się paliło na legalu fajki w knajpach


Ojej.


http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?p=1122465#p1122465

temat wraca co roku, bo chuje palą, proste ;P

Oyci3C napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
nie wnerwia Was jak chuje palą na balkonach albo w okolicach i śmierdzi petami w chacie? idzie wiosna i mam znowu to samo, nie po to rzucałem fajki 4 lata temu żeby teraz wdychać ten smród. powinni walić za to po 2koła kar jak ktoś jara na balkonie.


Sam jeszcze palę ale się zgadzam. Niech sobie w domu palą albo tak żeby nie leciało do innych chałup.


Więc mi to nie ojejuj Ojcze ;P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 22:03 
Cytuj  
nie ból dupy- to wy tak widzicie KAŻDY wpis który w jakiś sposób krytykuje poczynania PIS-u- tak to teraz wygląda- co ktoś napisze źle o PIS , to zaraz ze PO miało 8 lat itp

STANDARDEM w cywilizowanych i demokratycznych krajach jest to , że wygrana partia desygnuje na premiera swojego szefa- tak wyśmiewana PO też tak postąpiła
ale oczywiście jak PIS tego nie zrobi i ktoś ŚMIE na to zwrócić uwagę, to jest odwrócenie kota ogonem i pisanie w kółko tego samego- to naprawdę zaczyna być fanatyzm

tak samo jak Duda wystąpił z PIS ( nikt tego od niego nie wymagał) bo chce być prezydentem BEZPARTYJNYM - czyli wszystkich Polaków, po czym przyjeżdża na konwencje PIS ( tu oczywiście nie mam nic do tego ) ale nawołuje w przemówieniu na głosowanie na PIS- tylko pls nie wyjeżdżajcie co to nie robił Komorowski- to po prostu przykłady podwójnej moralności PIS- co innego się mówi , co innego robi ( pod publiczkę wsio można)
oczywiście wiem , ze PO tez dużo obiecało nic nie zrobiło itp

ale teraz przecież ma być inaczej- prawda?

to macie jak jest inaczej- słodka naiwności :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 22:17 
Cytuj  
Kukiza to (obawiam się) zjedzą w sejmie. Nie ma rozeznania w politycznej kuchni i pewnie to będą co sprytniejsi wykorzystywać. Zmiany można np. przeprowadzać działając w komisjach sejmowych, a tam "telefon do przyjaciela" z think tanku raczej nie wchodzi w grę. Można tam oczywiście dać ludzi bez pojęcia w temacie, co zresztą się robi od zawsze, ale wtedy ci bardziej rozgarnięci przepchną korzystne rozwiązania. Kukiz działa na rympał, "jakoś to będzie". W sejmie zasiądą w większości stare wygi z doświadczeniem, co takich świeżaków nie raz rozgrywały.
Cytuj:
tak samo jak Duda wystąpił z PIS ( nikt tego od niego nie wymagał) bo chce być prezydentem BEZPARTYJNYM

Właściwie to wymagał, konstytucjonaliści są zgodni, że Prezydent nie może być członkiem partii politycznej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 22:31 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Właściwie to wymagał, konstytucjonaliści są zgodni, że Prezydent nie może być członkiem partii politycznej.


konstytucjonaliści są zgodni , że prezydent nie może być szefem partii :
art. 132. konstytucji, który mówi że prezydent "nie może piastować żadnego innego urzędu ani pełnić żadnej funkcji publicznej, z wyjątkiem tych, które są związane ze sprawowanym urzędem.


co do bycia szeregowym członkiem to już są różne opinie :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 cze 2015, 22:50 
Cytuj  
Obrazek

he
he
he
he


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 07:56 
Cytuj  
no i skonczyl sie korwin.
3% poparcia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 08:06 
Cytuj  
No i według mnie to bardzo źle.

Jak Rzeźnik wkleił coś takiego, to zmian jakos nie ma co oczekiwac...
http://pikio.pl/kulisy-negocjacji-kukiz ... systemowe/
- Powodem postawienia przez kukizowców takiego wymogu były zamówione przez nich badania, które wskazywały, że większość elektoratu Pawła Kukiza to ludzie poglądowo bliżsi lewicy i centrolewicy. Dlatego podnoszenie konserwatywnych postulatów mogłoby zaszkodzić dobremu wynikowi Kukzia w nadchodzących wyborach.

- W odczuciu Wiplera takie zachowanie pełnomocników Kukiza to – jak pisze w swojej relacji – próba rozbicia realnie istniejących formacji faktycznie antysystemowych i zapakowanie ich szczątek do bagna klejonego od prawa do lewa, z niejasnym programem, wspólnymi wartościami, poza zwykłą ludzką lojalnością.

Wipler: https://www.facebook.com/wipler/posts/943925682325423

Gdyby nie Kukiz to pewnie Korwin miałby 10-15%...


---
Tymczasem: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Fiskus- ... 65333.html
'Aparat skarbowy ma dostęp do historii naszej choroby, czyli jak konstytucyjne prawo obywateli do ochrony prawnej życia prywatnego jest fikcją. I to ma być demokratyczne państwo prawa? Powinien być sąd karny za łamanie konstytucyjnie gwarantowanych praw obywatelskich Cykl: "Trzeba zmienić ten system!"' - by CAS


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 08:39 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
nie ból dupy- to wy tak widzicie KAŻDY wpis który w jakiś sposób krytykuje poczynania PIS-u- tak to teraz wygląda- co ktoś napisze źle o PIS , to zaraz ze PO miało 8 lat itp

STANDARDEM w cywilizowanych i demokratycznych krajach jest to , że wygrana partia desygnuje na premiera swojego szefa- tak wyśmiewana PO też tak postąpiła
ale oczywiście jak PIS tego nie zrobi i ktoś ŚMIE na to zwrócić uwagę, to jest odwrócenie kota ogonem i pisanie w kółko tego samego- to naprawdę zaczyna być fanatyzm



więc jeżeli to jest standardem i PO robiło to samo to na cholerę wytykać to Dudzie/PiS? To mi dopiero zakrawa na podwójne standardy i fanatyzm.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 08:43 
Cytuj  
Jak Komorowski był prezydentem to z niego się polewało. Jest nowy to można się pośmiać z bohatera od hostii. W czym problem? A no tak, ty jesteś wyborcą PiSu i sekty.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 08:47 
Cytuj  
polewało przez bardzo krótki okres czasu, (zresztą akurat komorowski to taki tragikomiczny błazen, że ciężko z niego było nie polewać) - jak wychynął na 2 miesiące przed wyborami by zostać mimo klęski w wyborach człowiekiem roku.
Jeżeli nie widzisz różnicy to cóż - pitol dalej dyrdymały o smoleńskach, hostiach, moherach, katolach i socjalizmie. Czego więcej po takim betonie jak ty można się zresztą spodziewać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 08:49 
Cytuj  
Absolutnie niczego więcej. PiS dla mnie powinie wypierdalać razem ze swoim eks kolegami z PO.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 08:54 
Cytuj  
"mniejsze zło" - zapomniałeś?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 08:57 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
więc jeżeli to jest standardem i PO robiło to samo to na cholerę wytykać to Dudzie/PiS? To mi dopiero zakrawa na podwójne standardy i fanatyzm.


marek niestety tym zdaniem ( a szczególnie to co podkreśliłem) pokazujesz jaki jest typowy przedstawiciel PIS-u
z innych się śmiejemy, wytykamy błędy a naszym to już nie można, tak było i widzę że tak jest i będzie- to jeden z powodów dla których jestem właśnie przeciw PIS- oni robią swoim wyznawcom właśnie taką sieczkę z mózgu- jak to się nazywa odpowiedz sobie sam

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 09:34 
Cytuj  
Z Kaczyńskiego kpiono nawet na scenie międzynarodowej dzięki mediom przychylnym PO, spory udział w tym mieli politycy PO, z bronka śmiano się wyłącznie w internetach, a co do Dudy to zobaczymy, mam nadzieje że nie będzie dostarczał dziennikarzom PO sporo radości, a politycy ograniczą się zapewne ponieważ muszą gdzieś się przenieść z rozpadającego PO.


http://www.tvn24.pl/manifestacja-przeci ... 314,s.html
nawet tam PiS atakuje !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 09:38 
Cytuj  
Zawsze można się wyprowadzić do domu na przedmieścia z wielką działką by mieć bufor od sąsiadów :)
Jak tam grille na balkonach ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 10:16 
Cytuj  
troche populistycznie o wolnosci gospodarczej ale dobry spot
https://www.youtube.com/watch?v=H_x-CJweTPM


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 10:34 
Cytuj  
W domkach masz ten problem, że sąsiedzi będą cie zadymiali dymem z kominków palonych drewnem lub ogrzewania na węgiel albo miał, a niektórzy tak ogrzewają lub dogrzewają całymi dniami przez 8 miesięcy w roku. Otwierasz okno i masz automatycznie wędzarnie w domu jakby ktoś ci ognisko rozpalił pod oknem.

W zależności na jakim terenie mieszkasz, jacy sąsiedzi, w jakiej zabudowie, itp to bloki potrafią być pod względami zadymienia znacznie lżejsze od domków. Papieros / grill to liga przedszkolna vs ogrzewanie drewnem, węglem, miałem i inną tzw. niską emisją.

No chyba, że ma się dużo kasy na jak piszesz wielką działkę, w dobrym umiejscowieniu (żadne niecki terenowe, itp)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 11:38 
Cytuj  
W krakowie ostro cisną ten temat i praktycznie cała okolica jaką znam jest na gazie, kominki były modne jakiś czas, a teraz to najczęściej dekoracja lub odpalanie jak goście przychodzą :)
Opalanie węglem, ekogroszkiem, miałem, mazutem, olejem przeszło już do historii ze względu na koszty i koszty dodatkowe.

Ja mam najbardziej eko ogrzewanie bo elektryczne, więc mogę od czasu do czasu odpalić grilla :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 13:01 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
z innych się śmiejemy, wytykamy błędy a naszym to już nie można, tak było i widzę że tak jest i będzie- to jeden z powodów dla których jestem właśnie przeciw PIS- oni robią swoim wyznawcom właśnie taką sieczkę z mózgu- jak to się nazywa odpowiedz sobie sam


kiedy i czym mi ten PiS zrobił sieczkę z mózgu? Bo ja mogę bez problemu podać setki przykładów kiedy PO zrobiło sieczkę z mózgu tobie i tobie podobnym.
Tak jak pisałem, podwójne standardy - od lat brechtamy z Macierowicza który próbował dojść prawdy, za to o komisji Millera, której dochodzenie było oparte na tym co przekazała im strona rosyjska jest cicho. Dla mnie obaj są siebie warci. Dla ciebie, leminga po praniu mózgu, jedynie Macierewicz to dureń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1109, 1110, 1111, 1112, 1113, 1114, 1115 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.