mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1121, 1122, 1123, 1124, 1125, 1126, 1127 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 09:01 
Cytuj  
spierdoliles do uk a tu wystarczylo do wegier czy rumuni jechac


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 09:02 
Cytuj  
Niestety Lordyp masz rację. Przy Greku polski kombinator to drobny cwaniaczek.
U nich po prostu jest taka kultura i przyzwolenie na kombinatorstwo i zbijanie bąków.
Może klimat u nich nie sprzyja do ciężkiej pracy, bo jak wiadomo w upał nikomu nie chce się zapierdalać,
ale Grecy weszli do strefy euro na zasadzie oszustwa i później ciągneli kasę na zasadzie "jak dają to trzeba brać".
To są po prostu systemowi lewacy, a etos pracy jest im obcy.
Wszędzie przywileje socjalne i dodatki, oszukiwanie państwa na podatkach i rozdmuchana budżetówka.
Z grecką mentalnością miałem niestety osobiście do czynienia będąc świadkiem jak firma Aventurine
przez lata oszukiwała klientów i mamiła obietnicami bez pokrycia, wyciągając kasę z kieszeni naiwniaków takich jak ja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 09:04 
Cytuj  
@lordyp nie do końca. Dokształć się w jaki sposób Grecja została do UE przyłączona.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 09:04 
Cytuj  
hehe aventurine to ta od Darkfalla?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 09:17 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
hehe aventurine to ta od Darkfalla?

Tak. Ostatnio nawet ich CEO napisał, że firma nie działa dla chęci zysku - co niestety widać po ich wynikach finansowych. Najwyraźniej jak ktoś nie chce mieć zysków, to nie będzie miał, ale co kasy zgarnęli z klientów i inwestorów to im nikt już nie odbierze (bo nie ma z czego).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 09:18 
Cytuj  
@tczewiak
nie będę tu pisał w jaki sposób została przyłączona , czy chcieli czy nie- tu nie do końca to ma znaczenia
tu chodzi o podejście do gospodarności- jak rozumiem EU NA SIŁĘ dawała im kredyty :)
biedni Grecy tego nie chcieli i w przypływie buntu ( jak ktoś śmie ich zmuszać do brania kredytów) robili co robili

@embe
jak okłamywali i zmyślali historie ,że chcą więcej kasy bo tak się super rozwijają, że jak dostaną więc to się jeszcze szybciej rozwiną :)

teraz ktoś chce wyruchać EU to jest cool :)
bo EU to samo zło :)

inaczej będzie jak np nam Polakom przyjdzie płacić za Grecję-błyskawicznie zmieni się punkt widzenia :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 09:28 
Cytuj  
ohh lordyp typ myslenia godzien 5-latka. Jedna strona ponosi 100% winy a cale rozbuchane socjalistyczne EU ktore dopuscilo do tak kolosalnego zadluzenia zarabiajac na pozyczkach grekow latami umywa raczki.
Artykul to po prostu troche inne spojrzenie na temat - gdzie autor czesc winy przerzuca na inwestora, ktory rzadza zysku i calkowicie blednym oszacowaniem ryzyka inwestycyjnego tez przyczynil sie do tej sytuacji.

Poslugujac sie podobna 5-latkowa demagogia opisze jak dziala EU. Tylko po to by taki skrajny lewak zrozumial, ze ten twor to nic innego jak socjalistyczny kolchoz:
Jako mer malego miasteczka o okreslonym budzecie oddajesz do Brukseli duza czesc swoich dochodow, Bruksela sprawiedliwie zebrane pieniazki dzieli i przyznaje ci fundusz do wykorzystania, zwiekszasz biurokracje bo wnioski o przeciez wlasne pieniazki ktos musi fachowo wypelnic, w miedzyczasie dostajesz rozporzadzenie ze miejska cukrownia, ktora do tej pory swietnie dzialala musi zostac zamknieta bo limit produkcji cukru w regionie jest przekraczany, nic tam wniosek zostal przez Bruksele rozpatrzony pozytywnie i otrzymasz 70% kwoty na wybudowanie chodnika, na pozostale 30% wezmiesz kredyt bo wiekszosc puli zebranych podatkow (ktore zreszta beda od przyszlego roku mniejsze z racji cukrowni ktora zostala juz przerobiona na meczet bomiasteczko musialo dobrowolnie buhaha przyjac setke imigrantow z afryki wyznania muzulmanskiego) wplaciles Brukseli. Zreszta utrzymanie wlasnej biurokracji (do wypelniania wnioskow o dofinansowania EU oraz badania prawidlowosci kata zgiecia w ogorkach oraz oczywiscie czesci aparatu centralnego. Masa innych plusow - marchewka w koncu stala sie owocem, ogorki maja wymagany kat zgiecia.

Dlatego dopinguje Grekow. Mam nadzieje ze pokaza jaja i zainicjuja reakcje lancuchowa. Dla naszych dzieci wnukow, lepiej bedziej jak gownoburza zwiazana z rozpadem kolchozu przetoczy sie teraz niz za lat 20 czy 50. Straty beda znaczaco mniejsze.


Ostatnio edytowano 30 cze 2015, 09:32 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 09:30 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
inaczej będzie jak np nam Polakom przyjdzie płacić za Grecję-błyskawicznie zmieni się punkt widzenia :)

My już płacimy za Grecję, wtopiliśmy kasę na Ukrainie, a naszym dzieciom i wnukom przyjdzie płacić za złodziejów z Wiejskiej.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 09:33 
Cytuj  
no ale placimy dlatego bo jestesmy czescia socjalistycznego kolchozu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 09:41 
Cytuj  
Dzięki temu kołchozowi możesz robić co robisz i mieszkać gdzie mieszkasz, hipokryto.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 09:50 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Dzięki temu kołchozowi możesz robić co robisz i mieszkać gdzie mieszkasz, hipokryto.


marek to anglik z dziada pradziada :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 09:51 
Cytuj  
chyba nie ma za bardzo swiadomosci ze bez UE na Heathrow angole kazali by mu po prostu wypierdalac i to w podskokach :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 09:56 
Cytuj  
Otworzyli rynek pracy 7 lat przed Niemcami...ktoś im kazał?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 10:02 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Dzięki temu kołchozowi możesz robić co robisz i mieszkać gdzie mieszkasz, hipokryto.


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 10:30 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Dzięki temu kołchozowi możesz robić co robisz i mieszkać gdzie mieszkasz, hipokryto.

serio tak masz ?
ja osobiście zawdzięczam to co mam dziadkom, rodzicom i własnej pracy

od UE nigdy nic nie dostałem


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 10:33 
Cytuj  
Ja? Nie, mi zwisa gdzie pływam tak samo jak armatorowi zwisa skąd jestem.
Serio jesteś takim idiotą, że w ten sposób przeczytałeś mojego posta bezpośrednio do Marka i jego sytuacji?
Jebie Ciebie? Czy masz jakieś braki i nieustający ból dupy to wyjeżdżasz z jakąś martyrologią i chuj wie czym?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 10:34 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=9foi342 ... tu.be&t=42

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 10:45 
Cytuj  
Ja pracowałem zagranicą jak o wejściu Polski do EU nie było raczej mowy, na wczasy jeździłem zagranice, paszport miałem od 7 roku życia w czasach prl, firmę założyłem jak tylko wprowadzili przepisy na to pozwalające w 1990 roku, nie widzę tu żadnej zasługi EU.
Jakieś dziwne wnioski wyciągasz Oyci3C, to że ktoś siedzi w UK to zasługa EU, może w twoim przypadku tak ale nie sugeruj się tym i bądź obiektywny bo jak znajomy przeniósł hurtownie spożywczą na ukraine to zawdzięcza to hmm... Putinowi ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 10:49 
Cytuj  
Strefa szengen to nie ue.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 10:51 
Cytuj  
Otwarty rynek pracy to zasługa UE. Nie wiem co tutaj jest trudne do rozumienia.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1121, 1122, 1123, 1124, 1125, 1126, 1127 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.