mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 20:26 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Nie rozumiesz czemu obywatele poczuli się urażeni?


mow za siebie.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 20:47 
Cytuj  
Lil napisał(a):
mrynar napisał(a):
Havel mocno przesadzil. Kazdy Polak (niezaleznie od sympatii politycznych) powinien sie poczuc urazony.


biorac pod uwage aktualna sytuacje polityczna w Polsce, ktora zywcem przypomina Bialorus, to pomysl Havla jest jak najbardziej na miejscu.


Jaka Białoruś, zastanów się za nim coś napiszesz

tczewiak napisał(a):
"Jesteście niedojrzali, dajecie się ruchać w dupę, sami nie potraficie wybierać sobie rządu - niech wybiorą za was inni..."


dokładnie

PS. Zrób coś z sigiem, jeśli chcesz pisać po za ff (gdzie sigi to jakieś nieporozumienie delikatnie mówiąc) to stosuj się do zasad


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 3 wrz 2007, 20:53 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 20:48 
Cytuj  
Robię :P właśnie wybieram ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 20:55 
Cytuj  
Lil napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Nie rozumiesz czemu obywatele poczuli się urażeni?


mow za siebie.


Ciebie pikselku mógłby urazić tylko cios w mordę irl.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 20:56 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
mrynar napisał(a):
Havel mocno przesadzil. Kazdy Polak (niezaleznie od sympatii politycznych) powinien sie poczuc urazony.

Mocno przesadzil to sie zgadza, ale dlaczego obywatele mieli by sie poczuc urazeni? To ocena rzadu, a nie spoleczenstwa.
tczewiak napisał(a):
Havel to kretyn, który stara się zarobić swoją lolKsiążką...

On walczyl o wolnosc w swoim kraju i zostal dwukrotnie wybrany prezydentem, a ty kim jestes? Nie mow, sam zgadne: nastoletnim debilem.


A skąd się bierze rząd, jak nie ze społeczeństwa?


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 20:58 
Cytuj  
Sądząc po tym co się obecnie dzieje, to jestem chyba nawet za stwierdzeniem, że z kosmosu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 21:18 
Cytuj  
Tak w odpowiedzi na nową reklamówkę LiD:

Obrazek

Tak jakoś mi się skojarzyło ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 21:47 
Cytuj  
Lil napisał(a):
mrynar napisał(a):
Havel mocno przesadzil. Kazdy Polak (niezaleznie od sympatii politycznych) powinien sie poczuc urazony.


biorac pod uwage aktualna sytuacje polityczna w Polsce, ktora zywcem przypomina Bialorus, to pomysl Havla jest jak najbardziej na miejscu.


W Polsce nie zostaly naruszone zadne demokratyczne reguly zwiazane z wyborami. Rzadzi partia, ktora zostala wybrana w normalnych wyborach. Parlament moze zmienic rzad (przy konstruktywnym votum nieufnosci), albo sam sie rozwiazac.

Nie zostala przedluzona kadencja ani nic w tym stylu.

Mozna atakowac PiS za styl rzadzenia, ale nie Polske za to, ze nie potrafi sama przeprowadzic demokratycznych wyborow.
I to do tego mowi to przywodca Czechow, ktorzy sie podwiezli na naszym okraglym stole. Dla mnie zalosne...

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 21:59 
Cytuj  
mrynar napisał(a):

W Polsce nie zostaly naruszone zadne demokratyczne reguly zwiazane z wyborami.


Tu bym sie nie zgodzil. Nasza ordynacja wyborcza jest wyjatkowa i nie ma takiej drugiej na swiecie. Glosujesz nie na czlowieka tylko na partie, nie masz wplywu na to, kto bedzie cie reprezentowal w Sejmie czy Senacie, gdyz partia kogo innego moze wystawic na listach wyborczych a kogo innego wprowadzic do Sejmu czy Senatu. Nie jest to demokracja, tylko dyktat partii politycznych.


Cytuj:
Rzadzi partia, ktora zostala wybrana w normalnych wyborach.


Nie bardzo, bo zadna z partii nie ma wystarczajacej ilosci miejsc w parlamencie by rzadzic sama, wiec musi zawiazywac koalicje z innymi partiami a to prowadzi to do tego ze program partii nie jest realizowany.

Cytuj:
Parlament moze zmienic rzad (przy konstruktywnym votum nieufnosci), albo sam sie rozwiazac.


Parlament nic nie moze, bo marszalek Sejmu moze blokowac glosowania :)

mrynar napisał(a):
Mozna atakowac PiS za styl rzadzenia, ale nie Polske za to, ze nie potrafi sama przeprowadzic demokratycznych wyborow. .


ale tu nie chodzi o liczenie glosow w urnach, tylko o styl prowadzenia kampani wyborczej i rowne szanse w mediach dla kazdej partii.
PIS ma teraz Telewizje publiczna i widzisz co sie dzieje ??? Czy moze nie widzisz ? TVP KLAMIE - to haslo z czasow stanu wojennego, gdy telewizje miala tylko jedna partia i TV byla jej tuba propagandowa. Teraz jest identycznie, a to nie wrozy dobrze dla wyborow. Partie polityczne nie maja rownych szans w telewizji publicznej, bo to jest telewizja PIS. Nie ma wiec demokracji, jest dykatura.. polityczna dyktatura jak za czasow PZPR

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 22:29 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
(...)
A skąd się bierze rząd, jak nie ze społeczeństwa?

Rzad powstal z glosow okolo 20% Polakow uprawnionych do glosowania, wiec jesli byles wsrod nich to mozesz sie czuc obrazony(choc ciagle nie widze powodu). Havel sugeruje, ze wladza moze naduzywac sluzb przy wyborach - tyle. Ocenia to po tym co dzieje sie ostanio, a nie z jakimi haslami szedl PiS w 2005, na podstawie ktorych wyborcy glosowali.
mrynar napisał(a):
I to do tego mowi to przywodca Czechow, ktorzy sie podwiezli na naszym okraglym stole. Dla mnie zalosne...

Wypominanie sasiadom, ze skorzystali na przemianach w Polsce jest jedna z bardziej zalosnych rzeczy jakie od dawna slyszalem. Malostkowosc godna radia Rydzyka.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 22:33 
Cytuj  
Tak samo było po AWSach i SLDekach... Więc nie pierdol za przeproszeniem głupot.
Obecna opozycja co rusz wpierdala sobie samobóje...
LPR... współpracowaliśmy ze skurwielami, wiedzieliśmy o tym, teraz się błaźnimy
SLD... my to zawsze byliśmy zajebiści i nieskazitelni... hahaha oni też mają afery
SO... dodajcie paszy do koryta
PO... no chłopaki czas rozdzielić stołki, bo wygrana w kieszeni... tak jak w 2005... Panie prezydencie Tuskm panie premierze Rokita...

Pominąłem jakiś pedałów?
W tym kraju nie będzie normalnie dopóki do polityki nie usiądą zupełnie inni ludzie.Nie ma to nic wspólnego z wolnością, zamachami na demokrację...

A burak Havel pierdoli jak potłuczony. Drugi kurwa Kwaśniewski...

Cytuj:
glosow okolo 20%

Reszta będzie miała prawo się wypowiadać jak ruszy śmierdzące, leniwe dupska do urn. Jak nie to niech wypierdalają na biegun północny.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 22:37 
Cytuj  
Cytuj:
A burak Havel pierdoli jak potłuczony. Drugi kurwa Kwaśniewski...


Na razie największym burakiem jesteś ty, śmieszny mały ludziku, który nie potrafi nawet wyraźic swojej opinii w sposób cywilizowany. Osiągnij chociaż jedną setną tego co osiągnął ten człowiek.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 22:44 
Cytuj  
Sorry winetou, ale nie będzie mi żaden szkop, żabojad, czy "sąsiad" z południa mówił jak mam głosować. Ci odsunięci od polityki we własnym kraju mają zwykle wiele do powiedzenia poza granicami...

Czujesz się szykanowany? Zmuszany do głosowania na PiS? Może TVP to JEDYNA telewizja w tym kraju? Może kanały z ciekawszą ramówką nie reklamują innych partii? Może cenzura jest taka straszna, że aż opozycja może w swoich reklamówek OBRAŻAĆ obecny rząd?
No kurwa niesamowity zamach na demokrację.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 22:48 
Cytuj  
Ale nie wiem w czym taka kontrola może zaszkodzić ? Może tylko pomóć. Patrząc na wybryki PiS-u można mieć obawy że ta partia chwyci się wszystkich możliwych środków by utrzymać się przy władzy (oczywiście jeśli będzie zmuszona, patrząc na wyniki sondaży nie muszą się specjalnie martwić). Lepiej dmuchać na zimne.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 22:51 
Cytuj  
Widać nie zrozumiesz... Sama sugestia tego typu to potwarz...

I z ciekawości... Co to za unikalne wybryki PiSu?
Bo jak dla mnie to tylko wzmożona nagonka medialna opozycji (od samego początku tych rządów)...
Może przypomną AWS... UOP narzędziem partii w celu wyciągania brudów na opozycję
SLD... CBŚ i WSI
PiS... CBA

Jak dla mnie jeden chuj... Wszyscy robią dokładnie TO SAMO!


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 3 wrz 2007, 22:54 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 22:53 
Cytuj  
Ja bym to nazwał uzasadnioną obawą.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 23:02 
Cytuj  
Czego tu się obawiać? Ludzie mózgów nie posiadają?
Może w końcu ruszą dupska do urn - to byłby dopiero zamach na demokrację... O TAK!

Jeśli już chcemy mówić o zamachu na demokrację - to jest nim system jaki u nas panuje... 3 znaczące partie - wszystkie stare i przegniłe do szpiku kości i brak możliwości przebicia się przez nowe. Może wtedy nie bylibyśmy skazani na POPiSowe wygłupy...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 23:09 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Może TVP to JEDYNA telewizja w tym kraju?.


nie jedyna, ale majaca najwiekszy zasieg i ogladalnosc. TVP ma aktualnie ponad 60% widowni, a taka np TVN 13%, Polsat 17%.. reszta sie nie liczy.

Obrazek

Majac wiec TVP, masz ogromna przewage nad reszta.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 23:13 
Cytuj  
hehe a co ja znalazlem w kilku pierwszych komentach na onecie

Cytuj:
Byłem już dwa razy obserwatorem międzynarodowym, w tym jeden raz obserwatorem
OBWE. I tyle wiem o tych sprawach:

Polska zaprasza systematycznie obserwatorów OBWE oraz obserwatorów każdego z
państw członkowskich oddzielnie. Polska się do tego zobowiązała w porozumieniach
tworzących OBWE. Trochę wstyd, że Havel, były prezydent kraju członkowskiego
OBWE, który te porozumienia podpisał i tak samo jak Polska systematycznie
zaprasza obserwatorów, tego nie wie. ....


http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=68454390 :F

pozatym popieram to co mowi tczewiak : )

sam tez nie widze jakiejkolwiek alternatywy , chociaz sam nie przepadam za kaczorkami : P

bo kto ma rzadzic ? mysle ze tczewiak sensownie podsumowal kolejne partie : )

a te zamachy na demokracje sa smieszne : )

edit: done :)
edit2 : zapomnialem emotki po edit :<


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 3 wrz 2007, 23:25 przez meterrr, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 23:16 
Cytuj  
Zapomniałeś emotka po linku : )


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.