mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 23:20 
Cytuj  
O nie nie... daleki jestem od głosowania na PiS. Ale też nie zagłosuję na żadną z partii zasiadających obecnie w sejmie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 23:50 
Cytuj  
lil wykresik z przed 4 lat chyba jest lekko nie na czasie imo


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 00:35 
Cytuj  
Niestety, ale jeśli PiS ma stracić władze to trzeba głosować na PO. Zresztą lubie Rokite, bo to inteligenty człowiek, a Tusk ma niezłą córke 8)


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 06:40 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
lil wykresik z przed 4 lat chyba jest lekko nie na czasie imo

aktualnie nie wiele sie zmienilo w procentach... Polsat spadl 2 % a TVN wzroslo 2%.. wiec na jedno wychodzi.

Obrazek


Ostatnio edytowano 4 wrz 2007, 07:47 przez Lil, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 07:31 
Cytuj  
Lil napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Może TVP to JEDYNA telewizja w tym kraju?.


nie jedyna, ale majaca najwiekszy zasieg i ogladalnosc. TVP ma aktualnie ponad 60% widowni, a taka np TVN 13%, Polsat 17%.. reszta sie nie liczy.

Obrazek

Majac wiec TVP, masz ogromna przewage nad reszta.


kto ma TVP? PiS przejął TVP? Bo jak wyjeżdżałem z tego kurwidołka to wszystkie stacje równo jechały po PiSie, zaraz za nimi szkalująca wybiórcza i reszta pomniejszych dzienników, nie pamiętam też stacji radiowej które zapomniałoby wypomnieć że Kaczyński się dzisiaj nie dogolił czym przyniósł wstyd wszystkim polakom. Imho wszystkie media równo jechały po PiS-ie, kiedyś się nawet zastanawiałem skąd PO i poplecznicy mają na to kasę i czas.


Ostatnio edytowano 4 wrz 2007, 07:41 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 07:40 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

kto ma TVP? PiS przejął TVP?


Mareczku, ty chyba jakas inna telwizje ogladasz, ale na pewno nie ta pod rzadami Andrzeja Urbańskiego, glownego propagandyste Kaczynskich od czasow Porozumienia Centrum.
Ile razy widziales w TVP reklamowki PISu a ile razy reklamowki jakiejs innej partii ??? :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 07:49 
Cytuj  
problem w tym, że ja nie oglądam TV od jakichś 8 lat. Odzwyczaiłem się i nie żałuję. Polecam.
Mimo to w 100% uciec się nie da, bo w każdym domu jest teraz TV czasami kilka więc czasami coś tam zmuszony jestem obejrzeć.

Gratuluję ufności lil. Zyczę ci by ludzie ruszyli tłumnie do urn (chociaż może nie bo wtedy wygra solidarność - LPR), więc może życzę by co bardziej inteligentni ruszyli do urn (bleh oni dawno olali ten chory kraj i albo są daleko od urn, albo kręcą własny biznes a politykę mają w d...), pójdą ci co zwykle - frustraci, uparcie po raz N+1 wierzący, że aktualnie rządząca partia jest EVIL, za to ta w opozycji jest GOOD, może nawet GOD. Po czym opozycja przejdzie do centrum, prawica do lewicy, ludzie z PiSu do PO, z LPR do PiS, z Samoobrony do PO i kurwa na kogo nie zagłosujesz i tak na stołkach usiądą ci sami co od lat z tym samym programem (żadnym) ty dopiszesz kolejny płaczliwy post we flamesach.
Dorośnij, zrozum w końcu kurwa, że wszystkim tym ludziom chodzi o kasę a nie o to by coś zmieniać w kraju. Kasa to głowny priorytet. Jak to do ciebie dojdzie przestanieć płakać po forach na politykę i polityków.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 08:15 
Cytuj  
nie bardzo jest co oceniac na podstawie tych wynikow gdy brakuje np tvn24.
na ktorym rowniez leca reklamowki pis'u co chwila. nie sadze wiec zeby mozna bylo oceniac politycznosc stacji telewizyjnej na podstawie spotow.
inne partie nie posiadaja takowych trudno wiec je wyswietlac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 08:27 
Cytuj  
Moze to juz oklepane, ale na polskiej scenie nic sie nie zmieni dopoki nie wymrze pokolenie Solidarnosci. Uraz z jakim traktuje dzisiaj wszystko i wszystkich przeslania jakiekolwiek racjonalne posuniecia. Jesli przez ostatnie 2 lata jakies 7 dni zostalo w rzadzie poswiecone na sprawy zmian gospodarcych (juz nie mowie jakie i czy w dobrym kierunku idace) a pozostale 720 na seksafery, haki, skandale to trudno oczekiwac sympatii kogokolwiek z zewnatrz.

Polska jawi sie obecnie jako panstwo aferalne bo taki ton nadaje mu polityka, a zaraz za nia wdzieczace sie media...


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 08:33 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie bardzo jest co oceniac na podstawie tych wynikow gdy brakuje np tvn24..


TVN24 jest nadawane tylko przez kablowki, a one maja jedynie 3% widowni, wiec ta stacja telewizyjna jest bez znaczenia.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 08:50 
Cytuj  
BTW kasy, ostatnio jak gupi roman w trójce rano się wypowiadał kilka dni temu, to coś bąkał o jakiejś fundacji która ma majątek na 1 miliard złotych, a z którą jakoby ścisły związek ma Jarosław Kaczyński. Niestety nie słuchałem uważnie :( Pamiętam że ten buc strasznie psioczył na Kaczyńskiego jak zwykle, ch.. niewdzięczny.

edit:
O, mam:
http://www.polskieradio.pl/trojka/salon ... x?id=14398


_________________
O.o


Ostatnio edytowano 4 wrz 2007, 08:56 przez Brodaty, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 08:50 
Cytuj  
3%? nie wiem skad masz te dane ale jakos nie bardzo chce mi sie wierzyc.
jest rok 2007 a nie 2003 i mysle ze jest to troche wiecej niz to co podajesz.
wsrod moich znajomych 100% ma kablowke i oglada tvn24.


anyway ogladal ktos wczoraj leppera w tvn? wedlug mnie koles sie totalnie skonczyl.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 08:57 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
anyway ogladal ktos wczoraj leppera w tvn? wedlug mnie koles sie totalnie skonczyl.

Mialem takie same odczucia, ale potem przyszlo mi do glowy czy wyborca Leppera oglada TVN? Zreszta i tak go wykonczyli seksafera czy korupcja w ministerstwie rolnictwa. Caly plus tego balaganu moze bedzie taki, ze nastepny parlament powstanie bez lpr i samoobrony.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 08:59 
Cytuj  
nie no wczesniej dawal jeszcze rade. ale wczoraj wyciagajac ta niebieska kartke wydrukowana w domu (ktora miala byc dowodem na machloje pis'u) niestety pograzyl sie totalnie i jednoczesnie poprawil pewnie notowania kaczynskich.
jedna rzecz jest pozytywna w tym wszystkim. zawsze jest na co popatrzec w tv ;-)

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 09:18 
Cytuj  
Hujagan - z dupy chyba te 3% wziales...


http://reklama.tvn.pl/6905,dane.html

Prosze bardzo, ogladalnosc maja way much than 3%, w tej chwili jest to niezmienne 10% ogolnie i prawie 30-40% jezeli odrzucimy wies, przedszkolakow i wszelkie mochery. Tvn24 czasami przesadza, jak wszelkie media, ale jest dosc dobrym kanalem informacyjnym.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 09:21 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
3%? nie wiem skad masz te dane ale jakos nie bardzo chce mi sie wierzyc.
jest rok 2007 a nie 2003 i mysle ze jest to troche wiecej niz to co podajesz.
wsrod moich znajomych 100% ma kablowke i oglada tvn24.
.


no nawet przesadzilem z tym 3%, bo TVN24 ma tylko 2% widowni :)

Obrazek

zrodlo: http://www.krrit.gov.pl/sprawozdania/sp ... w_2007.pdf

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 09:34 
Cytuj  
no sliczny wykresik. i nadal mnie nie przekonuje a juz z pewnoscia nie ogloszony przez krrit. ale kto wie, moze nasz narod faktycznie jest tak glupi ze popularnosc zdobywa sie poprzez seriale puszczane na tvp1/tvp2.
zreszta to i tak bez znaczenia, pis 30% i od nowa polska ludowa.
i jesli mam byc szczery to proby obejrzenia czegokolwiek sensownego w tv w weekend ograniczaja wybor do kanalow discovery. sorry ale debilizm puszczany rano w tvn, czy wiesci z watykanu w niedziele masakruja mnie :-)

anyway ladnie wczoraj panowie zmasakrowali leppera ;-)
no i joasia kurwiszcze tez byla dobra "jak mu cos nie wychodzilo to zlosc wyladowywal na nas" ;-)

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 10:38 
Cytuj  
lil - z tego wykresu wynika, ze TVP nadal ma 50% rynku, co jest g prawda totalnie - juz dawno sie to zmienilo. Dodatkowo to co pokazales, to wykres ogladalnosci telewizji ogolem ( wliczajac dobranocki i teleranki + domowe przedszkole), a tu raczej chodzi o kanaly i bloki informacyjne - raczej nikt nie puszcza pisoreklam przed misiem kolargolem. Zreszta te wykresy zaleza od tego, kto je robi - co widac na 2 totalnie roznych zestawach danych powyzej.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 11:25 
Cytuj  
Tych darmozjadów solidaruchów powinni wystrzelać. Ot co. Ciekawe, że w zawodach twórczych nikt nie bawi się w jakieś pochrzanione związki zawodowe. Szef podskakuje, szef źle traktuje - nie ma problemu - idzie się do innej pracy. Niech wtedy się szef martwi o to, że brakuje mu siły roboczej.

Lil ma jakieś informacje i statystyki prosto z dupy. W moim mieście kablówkę ma ~70% mieszkańców. Wiem, że to akurat sporo, ale w takim Gdańsku ta ilość także przekracza zdecydowanie 30%.

50% udziału TVP? Bzdura. Chyba, że w godzinach emisji klanów, złotoryjskich czy temu podobnego crapu dla koła gospodyń wiejskich. Na wioskach ludzie pomontowali sobie cyfrę+, polsaty cyfrowe i zwykłe satelity. To już nie te czasy gdzie 90% ludzi leci na antenie siatkowej.
Te wykresy zaś prawie sugerują jaki jest zasięg stacji na siatkowych lol. Z tą różnicą, iż chyba nigdzie się nie złapie tvn24 :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2007, 11:34 
Cytuj  
no i o to mi chodzilo. lil czy tam huragan naczyta sie glupot w internecie, ktore rzad publikuje i wierzy bezgranicznie.
anyway tak jak pisalem patrzac dookola na Lodz to mysle ze 80% ludzi ma kablowke z czego powiedzmy polowa posiada pakiet z kanalami informacyjnymi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.