mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1181, 1182, 1183, 1184, 1185, 1186, 1187 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 12:30 
Cytuj  
Najdziwniejsze jest że każdego kogo znam i wychodzi temat religii w szkołach to jest tego samego zdania że religia ma być w kościele, a nie w szkole.
To politycy sobie zrobili z religii jeden z wielu tematów, które pomagają im w wyborach.

Z nowości, PSL chce stworzyć regionalne ośrodki dla emigrantów, trzeba by stworzyć instytucje zajmującą się tym i utworzyć budżet itd... skurwysyny bezczelne jeszcze im mało i potrzebują kolejnego sposobu na przewalanie kasy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 14:47 
Cytuj  
Każdy pierdoli jak to chce wywalenia religii ze szkoły, a przychodzi wrzesień i wszyscy grzecznie wysyłają dziecko na religię bo tak wygodniej.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 15:49 
Cytuj  
http://wyborcza.pl/1,75478,18675814,krz ... iazal.html
Chyba Marian chłystkowi przypierdolił. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 15:54 
Cytuj  
Na pewno cię jebie ksiądz :]


http://www4.rp.pl/Konflikty-zbrojne/150 ... Syrii.html
KURWA MAĆ!!! NARESZCIE!!!


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 15:58 
Cytuj  
Niahu, wiemy że tylko ty na tym forum lubisz schadzki z proboszczem, a ja jako lewak nie potępiam. Każdy niech żyje jak chce. Dziwny zbieg okoliczności, że Marian się wycofał i zaraz potem ten chłystek. Dla mnie tylko pozytyw, bo narodowcy nie wejdą na pewno do sejmu.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 16:07 
Cytuj  
biorac pod uwage sytuacje w europie i ilosc brudasow, ktora zaczyna zalewac zachod, to nie wiem czy to tak dobrze.
tylko czekam az w austrii pojawi sie drugi adolf.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 16:10 
Cytuj  
popierdolilo cie?
a co rodzice maja zrobic? z tego co wiem, to kosciol nie oferuje zadnych zajec u siebie, wiec skoncz pierdolic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 16:10 
Cytuj  
Patrząc na polską demografię to już powinniśmy myśleć powoli na otwieranie się na tych "brudasów", bo w perspektywie pokolenia nie będzie miał kto pracować na emerytów. Niestety z naszymi zarobkami to raczej nikogo nie skusimy, bo na zachodzie za nic dają pieniądze. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 16:13 
Cytuj  
moze troche wiecej ukraincow przyjedzie. oni lubia pracowac u nas na budowach.
to mnie wlasnie zastanawia, kiedy zachod sie otrzasnie i kaze wypierdalac tym wszystkim, ktorzy uwazaja, ze naszym obowiazkiem jest pomoc brudasom.

pokazywali dzisiaj ujecia z wegier - bydlo porozkladane na trawnikach.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 16:20 
Cytuj  
Nie wysyłać na religię. Ale jak się jest wygodnym hipokrytą to zostaje narzekanie na mmorpg.pl


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 16:23 
Cytuj  
co ty pierdolisz znowu?
czekam tylko, az kolezanki i koledzy twojego dziecka beda szly do komunii, a ty bedziesz zapierdalal z koperta do ksiedza tydzien przed, byle dziecko dopuscil.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 16:26 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Patrząc na polską demografię to już powinniśmy myśleć powoli na otwieranie się na tych "brudasów", bo w perspektywie pokolenia nie będzie miał kto pracować na emerytów. Niestety z naszymi zarobkami to raczej nikogo nie skusimy, bo na zachodzie za nic dają pieniądze. ;)


Ta ta import sand niggerow to prawdziwe remedium na wszystkie problemy demograficzne, to ja juz wole te pomysly z dawaniem pieniedzy do reki rodzicom, niz importowaniem tego tałatajstwa z afryki i bliskiego wschodu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 16:27 
Cytuj  
Chyba kpisz. Że ty jest kryptokatolikiem to twój problem, a nie mój. Ja z babą mam ustalone, żadnej indoktrynacji kościelnej dziecka. I właśnie tacy hipokryci jak ty są najgorsi. W zaciszu domowym toczy pianę na czarnych, a jak przychodzi co do czego to klęka do miecza klerowi. Nie różnisz się od naszych polityków.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 16:35 
Cytuj  
Zachód który obecnie jest spedalonym starcem sam sobie specjalnie wyhodował wroga na którym zarobił i z którym mógłby walczyć żeby wprowadzać super ustawy usuwające resztki demokracji. Efekt uboczny to także i imigracja ludności, kto jeśli nie zachód miałby płacić za szkody który spowodował? Kurwa niby kto?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 16:42 
Cytuj  
Od kiedy ty się tak o demokrację martwisz? Najpierw kolonializm, eksploatacja i sztuczne granice, które doprowadziły do konfliktów. Potem realizacja interesów zachodnich korporacji pod hasłem "wprowadzanie demokracji" w krajach, które się do tego nie nadają i totalna destabilizacja niektórych regionów. Niech teraz przyjmują uchodźców.

@Dracos A skąd te pieniądze weźmiesz? Dodrukujesz czy opodatkujesz dodatkowo coraz mniejsza grupę pracujących? Sandniggers, Azjaci, Ukraińcy, starzejąca się Europa Zachodnia widzi, że bez nich już byłaby w dupie. Nas też to czeka, bo tej demografii raczej nie da się odwrócić.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 16:43 
Cytuj  
hehe juz widzialem niejedno takie malzenstwo.
a potem dziecko ryczy dwa tygodnie i biegiem zapierdalali zeby zalatwic.
buntownika to mozesz faktycznie udawac na forum i tutaj zakoncz juz swoje wywody.
bo w tym przypadku nie chodzi o to czy tocze piane czy nie, tylko o dziecko, ktore w 2 klasie jeszcze chuja rozumie, ale doskonale zdaje sobie sprawe, ze reszta klasy idzie na impreze.
nie wiem czy lubisz swojej babie klekac do miecza czy nie, ja w tym przypadku pisze o dziecku, a nie o sobie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 16:45 
Cytuj  
Bo się wybiera szkołę, gdzie jest etyka zapewniona. Musiałoby mnie nieźle pojebać, żeby dzieciaka na religię posłał.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 16:48 
Cytuj  
Jak przyjdzie czas to będę myślał nad imprezą lub może się okaże, że nie będę musiał. Bo, że ty nie potrafisz wytłumaczyć dziecku nie oznacza, że inni nie będą potrafili.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 16:50 
Cytuj  
Jesteście upośledzeni odnośnie wiedzy na temat jak wygląda religia obecnie w normalnej szkole, dzieci jak to dzieci jedne nienawidzą matematykę, a inne religie, do tego dochodzą dzieci, którym nadgorliwi rodzice zrobili pranie mózgu o tym jaki to kościół jest zły bo tak mówiły gadające głowy z partii, na którą głosuję.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 16:53 
Cytuj  
To oświeć nas, jak wygląda ta religia. Jest jak rozumiem czymś innym niż katechezą katolicką?


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1181, 1182, 1183, 1184, 1185, 1186, 1187 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.