mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 60  Następna strona

Kogo poprzesz ?
PiS 10%  10%  [ 23 ]
PO 50%  50%  [ 111 ]
LiD 14%  14%  [ 31 ]
PSL 0%  0%  [ 1 ]
Samoobronę 1%  1%  [ 2 ]
LPR 0%  0%  [ 1 ]
UPR 9%  9%  [ 20 ]
Inną partię 1%  1%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem, podejmę decyzję przy urnie 3%  3%  [ 6 ]
Nie pójdę głosować (fail @ social life) 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 221
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 15:10 
Cytuj  
Lil napisał(a):
... W UK sa dobre uczelnie, ale za takie trzeba sporo placic :)


Dlatego najlepiej w polsce za darmoche skonczyc studia i uciekac na wyspy, najlepiej kupic po drodze caly plecak zupek po 0,49zl i cieszyc sie ze w miesiac zarobisz na nowego notebooka lub inne zabawki.

Ja za dawnych czasow jezdzilem pracowac do niemiec zeby zarobic na to co w polsce bylo nieosiagalne, a byl to samochod, tv, audio itp zabaweczki, jednak jak juz poukladasz sobie zycie to nie ma czasu na takie wyglupy tylko trzeba sie wziasc za konkretna robote, dlatego nie widze sensu pracowac jako robol na wyspach majac rodzine.

Jesli decydujesz sie na zamieszkanie tam z rodzina i chcesz zapewnic sobie zycie w normalnym standarcie to musisz miec naprawde dobra robote, napewno nie jako robol na budowach lub na zmywaku bo nie zapewnisz dzeciakom edukacji, nie starczy ci na oplaty itd itp.

Jesli jestes fachowcem i potrafisz znalezc dobra robote na wyspach to zapewniam cie ze wyjdzie cie na to samo w polsce, zarobisz mniej, ale koszty zycia w polsce na dobrym poziomie sa duzo nizsze niz na wyspach.

Natomiast jesli twoja przygoda z praca na wyspach to tylko dorabianie sie to nie ma co sie szarpac i wyzywac kogos od debili bo predzej czy pozniej i tak wrocisz.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 15:12 
Cytuj  
Stomp, wszystko zalezy od punktu widzenia.
Dla Polakow z prowincji to nawet kazde miasteczko ponad 50tys ludzi jest imponujace, a co dopiero Anglia (ktora zna z pocztowek z Londynu - 1 strefy dla turystow) :)
Ja troche Europy juz zjezdzilem i powiem ci ze Anglia jest ostatnim krajem w jakim bym chcial mieszkac. Takiego syfu w miastach na ulicach jaki maja angole to nie uswiadczysz w zadnym innym panstwie. Nasze miasta to oaza czystosci w porownaniu z miastami angielskimi. Angole to najwieksze buraki i brudasy w Europie.
Chcesz tam zyc??? prosze bardzo............... jedz....... :)

embe napisał(a):


Jesli decydujesz sie na zamieszkanie tam z rodzina i chcesz zapewnic sobie zycie w normalnym standarcie to musisz miec naprawde dobra robote, napewno nie jako robol na budowach lub na zmywaku bo nie zapewnisz dzeciakom edukacji, nie starczy ci na oplaty itd itp.

Jesli jestes fachowcem i potrafisz znalezc dobra robote na wyspach to zapewniam cie ze wyjdzie cie na to samo w polsce, zarobisz mniej, ale koszty zycia w polsce na dobrym poziomie sa duzo nizsze niz na wyspach.

Natomiast jesli twoja przygoda z praca na wyspach to tylko dorabianie sie to nie ma co sie szarpac i wyzywac kogos od debili bo predzej czy pozniej i tak wrocisz.


zgadzam sie w pelni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 15:16 
Cytuj  
Co do czystosci miast to nie widziales chyba nigdy centrum hamburga nad ranem, ale trzeba im przyznac ze ten caly syf sprzataja ( najczesciej turcy i polacy ) zanim ludzie wstana :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 15:27 
Cytuj  
Może dlatego, iż większość koszy na śmieci usunięto z obawy, że jakiś wesoły terrorysta wrzuci tam bombę.Tylko, że jest tak jak wspomniał Embe, odpadki są szybko usuwane i przed pójściem do pracy ich nie widzisz.
Co do mieszkania w Anglii to ja osobiście bym nie mógł.Czułem sie tam cholernie obco, a polacy jakoś nie pałali sympatią do swoich rodaków.Na dodatek mieszkałem z 50 letnim facetem, którego widziałem tylko w niedziele, azjatką która robiła bardzo dziwne żarcie i zatruwała swoim zapachem cała kuchnie oraz szwedem, który zdecydowanie zadawał za dużo pytań.

Co do tematu, będę głosował eksperymentalnie na PO.


Ostatnio edytowano 10 wrz 2007, 15:37 przez Motopompa, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 42
Dołączył(a): 7.09.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 15:35 
Cytuj  
Cytuj:
Stomp, wszystko zalezy od punktu widzenia.
Dla Polakow z prowincji to nawet kazde miasteczko ponad 50tys ludzi jest imponujace, a co dopiero Anglia (ktora zna z pocztowek z Londynu - 1 strefy dla turystow)
Ja troche Europy juz zjezdzilem i powiem ci ze Anglia jest ostatnim krajem w jakim bym chcial mieszkac. Takiego syfu w miastach na ulicach jaki maja angole to nie uswiadczysz w zadnym innym panstwie. Nasze miasta to oaza czystosci w porownaniu z miastami angielskimi. Angole to najwieksze buraki i brudasy w Europie.
Chcesz tam zyc??? prosze bardzo............... jedz.......


byłem widziałem i to fakt , dlatego nie składałem tam papierow(chociaz polakow traktuja tak jak anglikow jesli chodzi o papiery , jedynie IELTS musisz zaliczyc), nie lubie tego kraju po prostu , i w porownaniu do Wroc, Trojmiasta lob innych wiekszych miast w polsce to anglia jest wsią :D - jak się widzi całe stada pakistanczyków syf smród na ulicach :)


_________________
Stomp.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 15:38 
Cytuj  
Wspólny start w wyborach LPR, UPR i Prawicy RP
Czyżby ktoś się bał, że nie wiejdzie do sejmu?


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 15:51 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
Wspólny start w wyborach LPR, UPR i Prawicy RP
Czyżby ktoś się bał, że nie wiejdzie do sejmu?


I tak nie wejda, nawet laczac sie nie przejda 5%. A oddanie glosu na UPR to tak naprawde oddanie glosu na PIS - wejda teraz 3 partie i tyle.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 15:51 
Cytuj  
http://www.pardon.pl/artykul/2449/ostra ... ozwiazaniu

jak widac przy wódce podzialy polityczne gina :)

O 2:30 do baru trafił Przemysław Gosiewski. Zaczęło się przytulanie i całowanie w kark. Krzysztof Grzegorek, poseł PO ze świętokrzyskiego w przypływie szczerości wyznał: Panie premierze, dobrze rządziliście przez te dwa lata.

rofl


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 16:13 
Cytuj  
Nie ma podziałów - podziały są dla ciemnego ludu ino. Ktoś kiedyś rzekł - swych ludzi trzeba mieć i w rządzie i w opozycji. I to jest właśnie układ >.<

Dlatego głosować będę na UPR. Niech będzie w końcu ktoś nowy - nie w rządzie, ale chociaż w parlamencie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 16:21 
Cytuj  
ta kolaka upr+lpr+pr zapowiada się nadzwyczaj interesująco ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 16:25 
Cytuj  
upr tylko tak ma szanse (sladowa niestety) wejsc i cos zrobic w sejmie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 16:28 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
azjatką która robiła bardzo dziwne żarcie i zatruwała swoim zapachem cała kuchnie
.


ja bym tam sie nie obrazil :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 16:31 
Cytuj  
A zmienisz zdanie jak napisze, iż była po 40 ? :]

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 16:57 
Cytuj  
Aldathcie to nie przeszkadza, on kiedys napisal, ze: "idealne mmo jak idealne kobiety - nie istnieja i sie nie pojawia "

Tak wiec widac, ze facet jest realista i nawet z 40-letnia azjatka bylby zadowolony :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 17:15 
Cytuj  
Pytanie, czy ta Azjatka miała, czy wyglądała na 40 lat. Bo w tym drugim wypadku mogła mieć nawet 60.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 17:24 
Cytuj  
Wiecie co, już sam nie wiem.Wyprzedzając następne pytania oznajmiam, że nie mam do niej tel ani nie sprzedaje jej bielizny na allegro.
Sry :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 18:18 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Takiego syfu w miastach na ulicach jaki maja angole to nie uswiadczysz w zadnym innym panstwie. Nasze miasta to oaza czystosci w porownaniu z miastami angielskimi. Angole to najwieksze buraki i brudasy w Europie.


Ależ bzdura, byłes w południowych włoszech? Od miesiaca mieszkam w Neapolu i wierz mi, takiego syfu 24 godziny na dobę nikt z Was nie widzial ^^

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 18:20 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Lil napisał(a):
Takiego syfu w miastach na ulicach jaki maja angole to nie uswiadczysz w zadnym innym panstwie. Nasze miasta to oaza czystosci w porownaniu z miastami angielskimi. Angole to najwieksze buraki i brudasy w Europie.


Ależ bzdura, byłes w południowych włoszech? Od miesiaca mieszkam w Neapolu i wierz mi, takiego syfu 24 godziny na dobę nikt z Was nie widzial ^^


Lans...

A angole nie są brudasami... zależy też w jakiej dzielnicy mieszkasz...

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 18:28 
Cytuj  
Heh widze ze flames poszedl do przodu... Sorry quraczek jestem zbyt zmeczony i wogole zgubilem watek, na ktory mialbym odpowiedziec:(

Jeszcze post goatusa czy jakos tak... Teraz tego nie skomentuje jak to mowi qurczak merytorycznie:)... A raczej slangowo wiec wole nie...

Ktos tam napisal ze kkk strzegacy porzadku w autobusie:)... nawet mnie to rozsmieszylo:]


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 18:39 
Cytuj  
Escobar napisał(a):
A angole nie są brudasami...


specjalnie dla ciebie wiec... prawdziwy wizerunek Londynu:

http://youtube.com/watch?v=NO5XAJhfs10

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.