mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 213  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 mar 2016, 20:11 
Cytuj  
Apropo Polski i bezpieczeństwa. Raport OECD:

http://www.oecdbetterlifeindex.org/topics/safety/


Polska drugim najbezpieczniejszym krajem OECD po Japonii.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2016, 20:14 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Mark24 napisał(a):
a ja bym obejrzał statystyki. Ilu z tych przyjętych w tym roku w Niemczech "uchodźców" już pracuje i zarabia na siebie. :lol:

Ja się dzisiaj dowiedziałem, że 80% Turków - którzy przybyli do Niemiec już dawno temu "do pracy" - nie pracuje! Myślałem, że Turcy są z jakiejś lepszyj gliny, pracowici, itd. Wychodzi na to, ze to takie same barachło jak reszta tego tałatajstwa. :(

gdzies czytalem ze w szwecji po 10 latach tylko 50% przyjezdnych pracuje

i wynik szwecji jest najlepszy ze wszystkich porownywanych krajow


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2016, 20:16 
Cytuj  
Mogłoby być jeszcze bezpieczniej jakby tak wpompować do nas kilka tysięcy imigrantów czego tu kilku pajaców forumowych bardzo chce.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 29 mar 2016, 20:33 
Cytuj  
Trafiles w sedno, multikulti to moja religia.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 00:24 
Cytuj  
Obrazek

Jako dowód na popularność isis na Bliskim Wschodzie.
Kurwa niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 06:57 
Cytuj  
sula napisał(a):
Apropo Polski i bezpieczeństwa. Raport OECD:

http://www.oecdbetterlifeindex.org/topics/safety/


Polska drugim najbezpieczniejszym krajem OECD po Japonii.


Jednak wskaznik zabojstw juz nie jest taki rozowy 19 pozycja. Szkoda ze nasi oficjele nie podaja tego rankingu i wskaznika ataków jako glownej przyczyny dlaczego nie ma zgoda na przyjmowanie ludzi z bliskiego wschodu/afryki. (nie zeby to byl prawdziwy powod tylko to bylby dobry argument w dyskusji, taki jaki zachod rozumie)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 08:41 
Cytuj  
PiS do logicznego myślenia potrzebuje jeszcze z pięciu przegranych i z dwie wygrane, jest lepiej niż 10 lat temu ale nadal zachowują się jak amatorzy w polityce.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 08:46 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Jako dowód na popularność isis na Bliskim Wschodzie.
Kurwa niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu :lol:


tak se tylko mysle jak oni te dane zbierali. dzien dobry wspiera pan panstwo islamskie? oh nie jestem zdecydowanym przeciwnikiem :)

generalnie chodzi mi o to ze przy wspieraniu isis raczej nikt do tego sie przyznaje.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 11:52 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Jako dowód na popularność isis na Bliskim Wschodzie.
Kurwa niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu :lol:

Uważał bym z interpretacją takich danych. W wielu krajach, szczególnie tych w których upadły rządy po 'arabskiej wiosnie' lub są słabe, instnieją silne ogranizacje, które są konkurencyjne wobec ISIS. Zwolennik Al-Quaidy - zazwyczaj pod postacią zwolennika lokalnej ogranizacji, która 'przysięgła wierność' jak np. Al-Nusra nie będzie określał się jako zwolennik ISIS bo to są zwalczające się(czasem dosłownie za pomocą starć zbrojnych) organizacje. Podobnie zwolennik Bractwa Muzłumańskiego, Hezbollahu, itp

W przypadku takich państw jak Iran trzeba pamiętać, że ISIS to ugrupowanie sunnickie, w dodatku mocno zaangażowane lokalnie w Syrii i Iraku przeciwko m.in. Iranowi, także nie dziwne, że nie ma poparcia tam żadnego. Z kolei w Nigerii muzłumanie to ok 50% populacji, także poparcie wśród samych muzłumanów będzie dużo wyższe. Takie wysokie poparcie tam także m.in. skutkiem tego, że to kraj wielowyznaniowy, a lokalna organizacja radykałów muzłumańskich prowadząca walkę przeciwko rządowi i w celu prozelityzmu islamu przysięgła wierność szefowi ISIS. Itp, etc post byłby olbrzymi jakby każdy kraj z osobna omawiać.


Tu dane bardziej reprezentatywne i interesujące. Niestety z 2007, ale nie mam nowszych, które by można uznać za wartościowe, a nie mam czasu szukać atm. Z drugiej strony społeczeństwa były mniej zradykalizowane 9 lat temu, także można się zastanawiać czy dzisiaj te dane byłyby wyższe czy niższe?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 16:46 
Cytuj  
sula napisał(a):
Tu dane bardziej reprezentatywne i interesujące. Niestety z 2007, ale nie mam nowszych, które by można uznać za wartościowe, a nie mam czasu szukać atm. Z drugiej strony społeczeństwa były mniej zradykalizowane 9 lat temu, także można się zastanawiać czy dzisiaj te dane byłyby wyższe czy niższe?

https://www.youtube.com/watch?v=jWjN48_Zx3E#t=26m35s

https://www.youtube.com/watch?v=jWjN48_Zx3E#t=27m54s

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2016, 15:39 
Cytuj  
W Górnym Karabachu gorąco. Podobno Azerbejdźańska ofensywa rozpoczęta w nocy z 1 na 2 kwietnia. (choć oczywiście, są też sygnały, że sytuacje sprowokowali Armeńcy ostrzałem wojsk Az.) Narazie mówi się o 2 helikopeterach zestrzelonych, paru czołgach zniszczonych i niemałej ilości zabitych i rannych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2016, 00:02 
Cytuj  
https://youtu.be/t-zCsd9RJ-s


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2016, 00:21 
Cytuj  
Ekstremiści.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 11:22 
Cytuj  
http://wyborcza.biz/biznes/1,148065,198 ... -niue.html

Ładny skandal się szykuje.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 11:25 
Cytuj  
Gdzie tu skandal? Plebs będzie miał ból dupy. Gdyby nie wysokie podatki to nikt by nie kradł.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 11:29 
Cytuj  
Tutaj:
Spośród 11,5 mln dokumentów, które pochodzą z panamskiej kancelarii podatkowej Mossack Fonseca, niektóre pośrednio lub bezpośrednio wskazują, że z rajów podatkowych korzystał tuzin obecnych i byłych głów państw oraz 128 polityków i urzędników państwowych.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 11:34 
Cytuj  
Tak jak "zawsze się trochę gwałci" tak zawsze się trochę kradnie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Ostatnio edytowano 4 kwi 2016, 11:43 przez Niah, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 11:34 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Gdzie tu skandal? Plebs będzie miał ból dupy. Gdyby nie wysokie podatki to nikt by nie kradł.

Chodzi o hipokryzję tych, którzy te podatki narzucają.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 12:10 
Cytuj  
Tak, ale też http://www.rp.pl/Panama-Papers/16040974 ... eksze.html


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2016, 14:18 
Cytuj  
Ściganie się z rajami podatkowymi o niskość podatków sensu nie ma. Zawsze zaoferuję one dużo niższe stawki, w razie potrzeby nawet stawkę zerową bo to też się opłaca dla jakiejś małej wyspy.

Korporacje korzystają bo są fizycznie w stanie z nich skorzystać. No i dlatego, że konkurencja korzysta.


tczewiak napisał(a):
Niah napisał(a):
Gdzie tu skandal? Plebs będzie miał ból dupy. Gdyby nie wysokie podatki to nikt by nie kradł.

Chodzi o hipokryzję tych, którzy te podatki narzucają.

Niewykluczone, że niektórzy z polityków sami specjalnie uczestniczą w tworzeniu prawa ułatwiającego skorzystanie z rajów. W dupie głęboko mają to, że są hipokrytami. Jak dużo zwykłych ludzi też zresztą. Dzień jak codzień.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 213  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.