mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 59  Następna strona

Na ktorą liste oddasz głos?
Prawo i Sprawiedliwość 23%  23%  [ 21 ]
Platforma Obywatelska 9%  9%  [ 8 ]
Partia Razem 1%  1%  [ 1 ]
KORWiN 28%  28%  [ 26 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe 1%  1%  [ 1 ]
Zjednoczona Lewica 1%  1%  [ 1 ]
"Kukiz'15" 8%  8%  [ 7 ]
Nowoczesna 14%  14%  [ 13 ]
Inna lista 2%  2%  [ 2 ]
Pierdole nie głosuje 13%  13%  [ 12 ]
Liczba głosów : 92
Autor Wiadomość
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 08:53 
 
Następny pozew (mimo że wieczna beka z Tanajny i on to tylko robi pod publikę bo wszyscy mają go w dupie)

http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/ ... l?cookie=1


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 08:53 
 
Obrazek

Sondaż zamówiony przez petru


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 08:56 
 
Mendol napisał(a):
candidoser: przeciez radomiak wodki nie pija.
jakby to w mordorze wygladalo, gdyby sie ktos dowiedzial ;)


nefastus: beke moze masz, problem w tym, ze na forum juz tylko ty pozostales z korwinistow. czyli jednak wpierdol dostajecie ostry.
wrzucaj, wrzucaj, na pewno to pomaga wiplerowi, ze posluguje sie materialami dostarczonymi przez stonoge i bedzie z nim kojarzony.
good job!


Jakie materiały od Stonogi? Czy ty w ogóle przeczytałeś co jest w pozwie który Wipler zgłosił kilka tygodni temu... :wtf: :lol:

Kompromituj się dalej.

Ale na serio i bez złośliwości, byś przeczytał co komentujesz bo zrobiłeś z siebie kompletnego debila.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 14 paź 2015, 09:04 przez Nefastus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 09:01 
 
'Miałem rację w tej sprawie. Stonogę ujawnił materiały pokazujące, że Ryszard Petru nieprawidłowo finansował kampanię...'
'Stonoga właśnie opublikował kilka z kilku tysięcy maili Ryszarda Petru, w których jest posiadaniu. Wydaje mi się, że to prawdziwe maile. ..'

no zglosil pare tygodni temu i co? nic. robi wiec z siebie debila, opierajac sie na tym co stonoga na fejsie wkleja.

tak serio i bez zlosliwosci, sam wkleiles to co wipler zamiescil dzisiaj na fejsie. dlaczego nie wrzuciles tego 22 wrzesnia?
ja sie odnosze do wiplera i stonogi, a nie dat (ktore w tym przypadku nie maja znaczenia).


Ostatnio edytowano 14 paź 2015, 09:08 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 09:05 
 
Próbują sobie zaskarbić elektorat buntu, ale tracą przy tym elektorat zarabiający kilka średnich krajowych, bo taka demagogia to jednak wstyd w chuj.
Inna sprawa, że jak nie KORWiN to nie ma na co głosować.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 09:14 
 
Nie wrzuciłem tego 22 wrzesnia bo nie było tego w necie. Wrzuciłem tylko by pokazać uzasadnienia pozwu od strony Wiplera.

Debila Stonogi "papiery" mam w dupie. Ten psychol codziennie coś wrzuca aby po godzinie usunąć, generalnie jak jest najebany.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 09:49 
 
Cytuj:
ze jak pojawil sie ktos nowy, ogarniety, inteligentny i z wiedza (petru)


Łokureva, ani on nowy, ani z wiedzą (chyba, że na temat tego jak wałki kręcić). Nie rozumiem tego podniecania się Swetru, wbrew faktom.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 09:52 
 
nikt sie nie podnieca, tylko stwierdza fakty.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 09:59 
 
Stwierdzasz fakt, pisząc o człowieku który działał w polityce i blisko polityki głównego nurtu przez ostatnie 20 lat, nowy?
Tudzież mówisz o jego wiedzy, a koleś jedyne czym się popisał, to obłudą i wiedzą insidera, przewalutowując swój kredyt i publicznie głosząc, że CHF są ok i nie ma ryzyka...
Normalnie ideał na przyszłego premiera Polski, o ile podobało Ci się ostatnie 8 lat rządów.

Niezłe "fakty".


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 14 paź 2015, 10:02 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 10:01 
 
Po co się 'produkujesz'? tor pewnie was trolluje


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 10:03 
 
Masz racje, idę czytać te zupełnie niewiarygodne bo uzyskane w wyniku przestępstwa maile :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 10:05 
 
petru byl dosc czestym gosciem w ekg w tok.fm i wiem czym sie 'popisal'.
nie mowie, ze ideal, ale jeden z niewielu, ktory w duzej czesci przypadkow, wie o czym mowi.
lepszy on, niz twoi nieogarnieci wybrancy.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 10:21 
 
Petru jest przeciętniakiem na pasku banków. Kiedy było trzeba wspierał POwskie projekty udając eksperta w TV (jak tą debilną podwyżkę VAT choćby czy kradzież kasy z OFE). Naoglądałem się go w TVN CNBC swego czasu, bo aktywnie grałem na giełdzie.
Zestawiając jego przeszłą działalność polityczną i środowisko w którym przebywał (nieoficjalny doradca Tuska, UW, synekurki z nadania w banku światowym) oraz jego akcje z kredytami frankowymi i teraz te akcje z fundacjami, z dostawaniem milionowych kredytów z banków na partię której prawie nie ma, to nie rozumiem jak świadomy wyborca może chcieć kogoś takiego w rządzie, parlamencie czy generalnie gdziekolwiek blisko swoich pieniędzy.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 10:26 
 
a w bankach pracowal bo mu tusk stanowiska zalatwial - no tak tez moze byc.
on nie musi udawac eksperta bo nim jest, to, ze nie zgadzamy sie ze wszystkim co mowi nie oznacza, ze jest glupi a tylko TY masz racje.

nie bardzo rozumiem dlaczego nie mogl dostac kredytu na te 'miliony', bo z tego co kojarze to raczej kiepsko nie zarabia.

ciekawe na czym wipler dorobil sie kasy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 10:26 
 
Mendol, jak palikmiot zakończył robienie imprez dla PO i dali mu szanse na zabawę w polityka to też często gadał dobrze, nie chce mi się szukać tu na forum jak był wychwalany, petru podobnie ale ten przynajmniej trzyma jakiś poziom kultury.
Petru nie wniesie nic do polityki, jako szalupa ratunkowa dla osieroconych z PO jest idealny ale musi zebrać więcej niż te marne 5-8% bo szybko wszyscy się od niego ewakuują do głównego statku PO lub PiS.

PiS przecież też ma podobne partyjki potworzone, jeden lider plus jego dwór pełny głodnych gęb do wyżywienia, pogódźmy się z tym że to juz 13 lat jak politycy dawnego KLD i UD/UW wpadli na pomysł że podział społeczeństwa jest najlepszym sposobem na biznes/karierę, dlatego podziała na PiS i PO będzie trwał jeszcze długo.
Moja teoria że jak wygra PiS to PO się rozpieprzy traci sens jak mamy takich petru, to będzie nadal trwać.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 10:27 
 
Czasem troluję, ale akurat oddam głos na Petru. To, że przyszedł z biznesu nie jest dla mnie wadą, zaletą. Nie mam problemu z tym, że ma jakichś ludzi, którzy mają partyjną przeszłość. A takie screeny to mogę przygotować w 5 minut sam, będzie mail od Komorowskiego do Rzeźnika, ze łyka jak pelikan. hehe Popieranie KORWINa, dopóki rządzi nim Krul jest poniżej godności inteligentnego człowieka, a fakt że dla Wiplera jest mentorem nie świadczy o tym całkiem dobrym polityku najlepiej. Kukiz? Niggro pls. Nic innego nie ma, poza postkomuną, postsolidarnością i złodziejami z PSL.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 10:31 
 
Mendol napisał(a):
a w bankach pracowal bo mu tusk stanowiska zalatwial - no tak tez moze byc.
on nie musi udawac eksperta bo nim jest, to, ze nie zgadzamy sie ze wszystkim co mowi nie oznacza, ze jest glupi a tylko TY masz racje.

nie bardzo rozumiem dlaczego nie mogl dostac kredytu na te 'miliony', bo z tego co kojarze to raczej kiepsko nie zarabia.

ciekawe na czym wipler dorobil sie kasy.


Czyli wszystko nie ważne, bo w bankach pracował i jest ekspertem, bo tak powiedzieli w TV.
Kredytu nie dostał Palikot, który jest znacznie bogatszy, a Rysiek na rozkręcenie dostał parę milionów, za ładne oczy.

A zresztą, bierzcie Ryska, wejdzie do koalicji z PO i będą kolejne 4 udane lata. Rysiek nadzieją na zmianę buehehe...mózg rozjebany po prostu :lol:

Oczywiście Tor, że wszystko spreparowali. Kilka tysięcy maili, bo jakby zrobili ze 100 albo 200 spreparowanych to by nikt nie uwierzył. :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 10:39 
 
a gdzie napisalem, ze jest to niewazne.
ale takie pierdolenie jest nudne.
napisz do banku z pytaniem dlaczego palikot nie dostal kredytu (byc moze mial opoznienia w splatach poprzednich kredytow? z tego co kojarze to byla tez jakas aferka z kasa palikota).
przypuszczam, ze petru zajmujacy wysokie stanowiska w bankach jest dla banku osoba bardziej wiarygodna niz ty czy ja.
z tego co kojarze to petru dostal 2mln, taki kredyt daja banki osobom, ktore zarabiaja powyzej 30k miesiecznie.

nie wiem co mowili o nim w telewizji, ja opieram sie na tym co uslyszalem od niego i osob, z ktorymi dyskutowal.

mozg jest rozjebany, jak sie ciebie czasami czyta :(

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 10:43 
 
Jeżeli ważne to jak możesz głosować na niego?
Nie masz na kogo głosować, to zostań w domu, ale nie kompromituj się przedstawianiem gościa umoczonego w systemie (UW-PO) po uszy jako nowego.

Napisz wprost, odpowiadały mi rządy PO, Petru to to samo środowisko, a ponieważ głosowanie na PO to obciach to zagłosuję na Petru. W TV mówili, że to ekspert, no i Nowoczesna to fajna nazwa.

Tor tak sobie wytłumaczył, jestem pewien :wink: :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 10:52 
 
"Senator Platformy Obywatelskiej Łukasz Abgarowicz złożył wniosek o przesłuchanie Beaty Szydło w sprawie afery taśmowej.

Powodem są słowa kandydatki PiS na premiera po publikacji "Newsweeka", który sugerował powiązania z aferą polityków PiS. Tygodnik cytował "poufny raport", z którego ma wynikać, że "większość tropów" w aferze taśmowej prowadzi do "ludzi związanych z PiS". Wkrótce okazało się, że dokument przygotowali prawnicy związani z kancelarią Romana Giertycha."


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 59  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.