mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 16:09 
Cytuj  
Dana napisał(a):
To się nazywa konserwatywny liberalizm i PO się nie kryje z tymi poglądami. Proste.


http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4638467.html?skad=rss

to jest konserwatywny liberalizm? albo czy wyrazem konserwatywnego liberalizmu jest mianowanie Pawlaka ministrem gospodarki i koalicja z PSL w ogóle? o likwidacji KRUS i prywatyzacji (również szpitali i przychodni) możemy przynajmniej na 4 lata zapomnieć, chyba że będą przyśpieszone wybory...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 16:26 
Cytuj  
Dana napisał(a):
UPR też jest konserwatywno liberalna.

Ale nadal liberalna, natomiast dla PO jest to całkowicie puste hasełko.

Na tym polega ta subtelna różnica.

Spoko - koalicja z PSL to raczej tymczasowa fikcja. Wezmą kilka dziwek z PiS i już będą władać samodzielnie. Uniewinnią Sawicką - bo w końcu jak to może być aby osoba, która pomagała im wypompować kaskę poszła siedzieć.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 16:39 
Cytuj  
Cytuj:
to jest konserwatywny liberalizm?


Nie, to jest wypowiedź (propozycja) jednego posła. Jeżeli to weszłoby w życie, to twoje pytanie byłoby uzasadnione. Ale nie jest.

A co do PSL, to nadal uważam że koalicja z partią o nieco innych poglądach (bo to w końcu centrum) nadal nie świadczy o tym że PO jest takie albo śmakie.

Cytuj:
Uniewinnią Sawicką - bo w końcu jak to może być aby osoba, która pomagała im wypompować kaskę poszła siedzieć.


Pierdolisz farmazony.

Cytuj:
Ale nadal liberalna, natomiast dla PO jest to całkowicie puste hasełko.


Tu też pierdolisz. Rozumiem gdyby rząd trwał już rok, to po ew. wynikach mógłbyś to stwierdzić. Ale teraz lokuję cię w rzędzie PiSowskich szczekaczy (tych od złodzieji, złych liberałów, jeszcze gorszych oligarchów, tych co kumają się ze złodziejami, komuchami i czym tam jeszcze).

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 16:42 
Cytuj  
Uważasz, że program czy poglądy PO są liberalne? Ja wprost przeciwnie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 16:45 
Cytuj  
Ja uważam że jesteś debilem i nie rozumiesz słowa pisanego. Dana jeszcze o tym nie wie i próbuje z tobą dyskutować, jego strata.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 17:00 
Cytuj  
Tru.
Sargeras jak pisze o polityce to przynajmniej sprawia wrazenie obeznanego z tematem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 17:10 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Ja uważam że jesteś debilem i nie rozumiesz słowa pisanego. Dana jeszcze o tym nie wie i próbuje z tobą dyskutować, jego strata.

Bo śmiem mieć zdanie odmienne od twojego i nie gloryfikuję PO?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 17:11 
Cytuj  
Dana napisał(a):
A co do PSL, to nadal uważam że koalicja z partią o nieco innych poglądach (bo to w końcu centrum) nadal nie świadczy o tym że PO jest takie albo śmakie.


PSL to partia ludowa, chłopska, czerpiąca swe tradycje z czasów II RP kiedy to domagała się rozparcelowania ziemi obszarników między chłopów bez odszkodowań dla tych pierwszych. nikt kto ma jakiekolwiek pojęcie o temacie, nie nazwie partii chłopskiej "centrum"

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 17:11 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Uważasz, że program czy poglądy PO są liberalne? Ja wprost przeciwnie.


Ehh, nie nie uważam. Bo w Polsce nie ma partii stricte liberalnych.
Jak już mówiłem, program PO uważam za liberalno-konserwatywny ale posiadającymi elementy np.socjalliberalne (jak niektóre punkty polityki społecznej).

Ale i tak wszystko wyjdzie w praniu. Bo niestety program programem a polityka polityką.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 17:13 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Ja uważam że jesteś debilem i nie rozumiesz słowa pisanego. Dana jeszcze o tym nie wie i próbuje z tobą dyskutować, jego strata.

Bo śmiem mieć zdanie odmienne od twojego i nie gloryfikuję PO?


Nie, dlaczego jesteś debilem napisałem ci w poście który tak ładnie quotujesz, przeczytaj jeszcze raz, może znajdziesz.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 17:16 
Cytuj  
Ja póki co mam ubaw z ich niekonsekwencji. Ubaw ubawem, ale gdy w praniu wyjdzie przykra prawda to nie będzie nikomu do śmiechu :(

Szczerze to chciałbym okazać się debilem i żeby PO zmieniało kraj w dobrym kierunku. Jednak wątpię i w jedno i w drugie.

Na dzień dobry "podatek Religi". Wniosek o zaskarżenie ustawy nie został rozpatrzony w trakcie V kadencji sejmu, a w trakcie VI... PO prawdopodobnie go ponownie nie podda głosowaniu. Czemu? No przecież skądś pieniądze do budżetu muszą płynąć. Najlepiej zabrać ponownie nam - kierowcom.

A to tylko taki pierwszy smaczek. Uważam, że będzie gorzej niż za czasów PiS, bo tamci chociaż robili to co robili było zgodne z ich poglądami i obietnicami populistycznymi. Obecni zaś najzwyczajniej w świecie wydymają wyborców. Ponownie :(

P.S. Nie ma sensu likwidować KRUSu. Trzeba zlikwidować KRUS i ZUS, a ubezpieczenia uczynić prywatnymi. Nieobarczonymi państwową bzdurokracją. Tak żebym płacił tyle co sobie sam zażyczę, a nie żeby państwo decydowało, że składka ma być relatywna do zarobków. Wolę samodzielnie te pieniądze zainwestować i żyć na starość z oszczędności niż polegać na tym dziwnym socjaltworze.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 17:22 
Cytuj  
@Taunis

Czyli ty wiesz lepiej od Waldka Pawlaka, tak ?

@Tczewiak

Śmiać mi się chce. Jesteś jednym z tych podróżników w czasie którzy wieszczą koniec świata a jednak nazbyt często używają trybu przypuszającego czy słówek takich jak "prawdopodobnie".

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 17:51 
Cytuj  
Dana napisał(a):
@Taunis

Czyli ty wiesz lepiej od Waldka Pawlaka, tak ?


wiem że w interesie Pawlaka leżało przekonanie ludzi do tego, że PSL jest partią centrową.

przypominam przy tym, że PSL po 90 roku tworzyło do tej pory koalicję jedynie z postkomunistami z SLD i skrajnym lewactwem z UP. w związku z tym nie widzę żadnych podstaw, by wysnuwać wniosek o centrowości tej partii (sferę deklaratywną, można zupełnie pominąć, bo politycy mają to do siebie że oszczędnie gospodarują prawdą).

są w zasadzie dwie alternatywy: albo PSL jest partią bezideową na tyle, by wchodzić w koalicję ze wstrętnymi liberałami, albo to ci zadeklarowani liberałowie tak naprawdę są na tyle bezideowi, by wchodzić w koalicję z poplecznikami SLD i samego Leszka Millera (co chyba wydaje się bardziej prawdopodobne, gdy przypomnimy sobie przedwyborczą kokieterie PO w stosunku do lewaków z LiD-u)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 17:58 
Cytuj  
Kolejny debil, nie pamietacie Paunisa ?, to ten który wmawiał ludziom że są niewolnikami bo uczciwie pracują a nie 'mają swoje sposoby' tak jak on. Doprawdy wyborne towarzystwo tu mamy atakujące PO, buntowniczy nastolatek z pentagramem w sigu i faszystowski czokobo rider. To ja już wole magpiesa :(


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 18:05 
Cytuj  
dalej cię boli, że zapierdalasz za grosze jako najemnik? przykra sprawa. ja już dawno zapomniałem o tamtej dyskusji... no ale po części cię rozumiem - w Radomiu chyba za dużo floty nie idzie zarobić :(

a ataki ad hominem to najbardziej żałosna z możliwych próba dyskredytowania moich argumentów.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 21:00 
Cytuj  
W jedenj sprawie tczewiak ma racje. Zlikwidowac w pizdu te wszystkie zusy i krusy... Dlaczego panstwo ma nam narzucac podatek...

Swoja droga KRuS to jest jeden wielki przekret, tak naprawde nikt nie sprawdza to czy ktos uprawia ziemie.

Wystarczy miec kilkaset arow na wiosce i juz sie placi KRUS, a cwaniacy smieja sie w twarz uczciwym ludziom bo wykupili gdzies na wsi kawalek ziemi i placa gorsze na ubezpieczenie.

Mieszkam na wsi i widze co tu sie wyrabia - istna paranoja z wykupem ziemi... Nawet probowalem interwieniowac w skarbowce i zusie ale nie raczyli sie tym przejac... coz...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 21:09 
Cytuj  
Taunis niestety albo stety ma rację, PSL to chłopstwo, może jesteście za młodzi by pamiętać skąd się wywodzi ta partia ale to taka dzisiejsza samoobrona+ (albo -).

Zlikwidować KRUS i ZUS - dobre sobie, najłatwiej napisać, w sumie dosyć łatwo też to przegłosować, szkoda tylko że wykonalność zerowa. Więc po co poruszać ten temat gdy i tak niezawiele się wskóra w tej dziedzinie? :lol:

PO nikt nie atakuje, albo tylko ja tych ataków nie widzę, kliknijcie kilka stron wcześniej zobaczycie jak wyglądają ataki (na PiS). Fanatyzm..

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 21:28 
Cytuj  
Olga Tokarczuk chciała się zarejestrować w KRUS, to ją pogonili, bo wg babek z okienka ona jest pisarką (i to, że ma gospodarstwo:ziemie,kozy itd. już do nich nie docierało) ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 22:15 
Cytuj  
http://tnij.org/internet_cenzurowany
http://tnij.org/linux_juz_nie_darmowy

;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 22:31 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
http://tnij.org/internet_cenzurowany


Chwila. Gdzie głosowanie za tą ustawą? Mają już większość, czy to jest dopiero ich poroniony wymysł?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.