mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 22:42 
Cytuj  
kaczynscy zniesli demokracje ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 23:18 
Cytuj  
onet podaje te informacje za chipem online, ze względu na badziewny poziom onetowego arta chciałem doczytać conieco u źródła, a tu niespodziewanka - na chipie ani mru mru nie widze na temat tej planowanej ustawy.

a swoją drogą zastęp fanboi PO jest zatrważający, nie tylko na tym forum. obyście to wy, drodzy peowcy mieli racje w sprawie nowego liberalno-socjalnego rządu, a nie ja!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 23:58 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
http://tnij.org/internet_cenzurowany
http://tnij.org/linux_juz_nie_darmowy


Nie powiem - usmiechnalem sie czytajac to..... ale jesli okazaloby sie ze to prawda to kurwa nic tylko siesc i plakac nad smutnym losem kraju, ktorym przez 2 lata rzadzili ludzie z takimi pomyslami.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 00:14 
Cytuj  
To jest tak samo prawdziwe jak rzekoma ustawa o pracach społecznych na rzecz euro 2012...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 04:15 
Cytuj  
gz tczewiak :)

teraz jeszcze uswiadom reszcie dlaczego fake :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 08:30 
Cytuj  
Cytuj:
Składki z KRUS do Trybunału
(PAP, pb/09.11.2007, godz. 06:17)
Rzecznik praw obywatelskich zaskarży do Trybunału Konstytucyjnego przepis o ubezpieczeniach zdrowotnych rolników. Politycy Platformy zarzucają mu działania polityczne - czytamy w "Rzeczpospolitej".

Według wielu ekspertów sprawa jest przesądzona i Trybunał uzna skargę. Może to oznaczać przełom w wieloletnim sporze o ubezpieczenia rolnicze.

Janusz Kochanowski uważa, że przepis zobowiązujący budżet państwa do finansowania składek na ubezpieczenia zdrowotne rolników bez względu na wysokość ich dochodów jest niekonstytucyjny. "Nastąpiło odstępstwo od zasady równego traktowania, ponieważ składka rolnika finansowana jest z budżetu kosztem tych, którzy płacą podatki" - uzasadnia rzecznik. "Tymczasem rolnicy są grupą o zróżnicowanym poziomie dochodów. Z tego przepisu korzystają zatem również ludzie bardzo zamożni, gospodarujący na tysiącach hektarów, otrzymujący wysokie dopłaty unijne" - uzasadnia.

Jak czytamy w dzienniku, wniosek był przygotowywany od dłuższego czasu. "Postanowiłem jednak poczekać do zakończenia kampanii wyborczej, ponieważ nie chciałem być podejrzewany o wpływanie na wynik wyborów" - mówi Kochanowski gazecie. Zapowiada jednocześnie, że przedyskutuje jeszcze wniosek z ekspertami, których zaprosił w piątek na specjalną debatę na temat KRUS.

Mimo że problem składek rolniczych dostrzegały wszystkie poprzednie rządy, nikt nie zdecydował się na reformę. "Nie zamierzam czekać, aż politycy dojdą wreszcie do porozumienia. Wniosek zmusi ich do podjęcia tematu" - mówi rzecznik, który chce, by Trybunał Konstytucyjny zajął się sprawą jak najszybciej.

Politycy PO nie kryją irytacji. "Działania rzecznika potwierdzają, że reprezentuje interesy pewnej opcji politycznej. Jeżeli miał takie wątpliwości, dlaczego nie wniósł ich do TK pół roku temu" - mówi "Rzeczpospolitej" szef Klubu PO Zbigniew Chlebowski.


http://ubezpieczenia.onet.pl/1637964,wiadomosci.html


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 08:34 
Cytuj  
Wystarczy spojrzeć na adres żeby stwierdzić że to fake.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 10:59 
Cytuj  
Nie zdążyłem, bo onet już się zabezpieczył...

Dla tych co uwierzyli... WASZE STARE! :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 19:30 
Cytuj  
doh ;] ale w uj osob sie nabralo :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 19:33 
Cytuj  
Teraz już na poważnie.
Ogłaszam na plebiscyt na nazwę ugrupowania, które powstanie za 3,5 roku z ludzi, którzy odejdą z PiS i PO.

Obstawiam na coś w stylu "Wyzwolona Prawica".


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 20:22 
Cytuj  
Wp.Pl - Wyzwolona Prawica Polski Ludowej??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 22:31 
Cytuj  
wiesz co tczewiak, ja generalnie uważam, że PiS sie rozpadnie, i po części zostanie wchłonięty przez PO i po części przez... SLD
a parę osób utworzy swoją własną partie (z kaczką na czele), która nie uzyska wystarczającej liczby głosów, żeby się dostać do rządu. Ale na bank najwięcej osób z PiS trafi do SLD


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 23:07 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
wiesz co tczewiak, ja generalnie uważam, że PiS sie rozpadnie, i po części zostanie wchłonięty przez PO i po części przez... SLD
a parę osób utworzy swoją własną partie (z kaczką na czele), która nie uzyska wystarczającej liczby głosów, żeby się dostać do rządu. Ale na bank najwięcej osób z PiS trafi do SLD

jak już to nie do SLD, a LiD - jako "Demokraci" ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 23:12 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Enhu napisał(a):
wiesz co tczewiak, ja generalnie uważam, że PiS sie rozpadnie, i po części zostanie wchłonięty przez PO i po części przez... SLD
a parę osób utworzy swoją własną partie (z kaczką na czele), która nie uzyska wystarczającej liczby głosów, żeby się dostać do rządu. Ale na bank najwięcej osób z PiS trafi do SLD

jak już to nie do SLD, a LiD - jako "Demokraci" ;)


ano właśnie sry :)

SLD LiD, czy jak oni się teraz zowią... parszywi komuniści :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 00:51 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Ale na bank najwięcej osób z PiS trafi do SLD


:lol: a właśnie, że przez po


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 00:54 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Enhu napisał(a):
Ale na bank najwięcej osób z PiS trafi do SLD


:lol: a właśnie, że przez po

przez PO do SLD? nie rozumiem chyba.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 18:17 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
wiesz co tczewiak, ja generalnie uważam, że PiS sie rozpadnie, i po części zostanie wchłonięty przez PO i po części przez... SLD
a parę osób utworzy swoją własną partie (z kaczką na czele), która nie uzyska wystarczającej liczby głosów, żeby się dostać do rządu. Ale na bank najwięcej osób z PiS trafi do SLD


dlaczego druga partia w Polsce ma się rozpaść? Polacy to naród wiecznie niezadowolony. Euforia z wygranej PO szybko minie i zaczniemy (zaczniecie w sumie) wieszać psy na PO. Inna sprawa, że aby poparcie dla parti utrzymało się na jakimś rozsądnym poziomie trzeba TEŻ prowadzić politykę socjalną. Dać górnikom, pielęgniarkom, lekarzom czy kolejarzom. A z pustego i salomon nie naleje (nie to, że widzę jakieś podobieństwo pomiędzy Tuskiem a Salomonem - raczej wręcz przeciwnie Tusk to człowiek który widzi najpierw swój tyłek potem Polskę).
Reszta która poleciała na obiecanki-cacanki czy kiełbasę przedwyborczą też się zacznie wykruszać. Pozostanie jakieś 20-30% fanatyków (w tym Enhu, Dana i jeszcze parę osób z tego forum). Jak znam życie to w ciągu tych kilku lat wyjdą jakieś mniejsze lub większe afery. I PO poleci ze stołków kto wie czy z nie większym hukiem niż PiS.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 19:07 
Cytuj  
anyway:
Oficjalny plan Tuska (fragmenty):
    *będziemy prowadzić liberalną politykę gospodarczą i solidarną politykę społeczną;
    *obniżymy, choć nie radykalnie, podatki i uprościmy je;
    *podniesiemy pensje w budżetówce;
    *wprowadzimy deregulację, czyli ograniczmy konieczność zdobywania zezwoleń (np. budowlanych), będziemy opierać się na oświadczeniach zamiast zaświadczeniach;
    *zniesiemy przymusowe opłaty na rzecz państwa (np. za dowody osobiste);
    *zniesiemy abonament RTV;
    *zlikwidujemy urzędy wojewódzki, zostawimy tylko gabinety wojewody z prawną obsługą;
    *nie pozwolimy posłom na udział w spółkach Skarbu Państwa; będziemy je prywatyzować;
    *nie będziemy zmieniać konstytucji pod dyktando PiS;
    *utworzymy komisję śledczą dla zbadania nadużyć władzy;
    *w 2008r. nasza misja w Iraku dobiegnie końca.


+ polecam przeczytać 4-ro stronicowy wywiad z Tuskiem w aktualnej "Polityce".


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 19:11 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
I PO poleci ze stołków kto wie czy z nie większym hukiem niż PiS.

Nic w tym zlego. Jedyne co mnie cieszy to to, ze byc moze juz nigdy nie ujrzymy Jarusia na zadnym stanowisku majacym zwiazek z wladza. Jego brat ma jeszcze 3 lata. A potem arivederci.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 19:13 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Mark24 napisał(a):
I PO poleci ze stołków kto wie czy z nie większym hukiem niż PiS.

Nic w tym zlego. Jedyne co mnie cieszy to to, ze byc moze juz nigdy nie ujrzymy Jarusia na zadnym stanowisku majacym zwiazek z wladza. Jego brat ma jeszcze 3 lata. A potem arivederci.

imho za 3 lata Cimoszewicz zostanie w końcu prezydentem - zobaczycie ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.