mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1218, 1219, 1220, 1221, 1222, 1223, 1224 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2015, 15:36 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Z matematycznego punktu widzenia jest bardziej prawdopodobne, że niemiecki nazizm wziął się z aryjskich linii twarzy niż chrześcijaństwa. Sam wydedukuj dlaczego.

QFT

Aż chyba sobie w podpis wrzucę. Piękne, eleganckie, genialne.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2015, 15:43 
Cytuj  
no ja zapomniałem że próbuję dyskutować z tępymi poltardami z klapeczkami na oczach.
Chuj z zalewem europy emigrantami z afryki i bliskiego wschodu, którzy przyłażą tu jedynie po zasiłki, nie zamierzają sie asymilować czy podejmować jakiejkolwiek pracy.
Ważne, że spora część essesmanów była chrześcijanami, ważne, że pół wieku temu były krucjaty.
Aktualne problemy od razu bledną i tracą na znaczeniu - skupmy się na tym i podyskutujmy przez następne pięć stron czy aryjczyków wymyślono na potrzeby ideologii nazistowskiej, czy nazizm przypadkiem nie miał korzeni w chrześcijaństwie, czy rasa biała przypadkiem nie jest jeszcze gorsza od tych co próbują żyć na nasz rachunek.
Postawmy jeszcze milion następnych pytań, przedystkutujmy po raz setny kto spalił rzym i dlaczego. Typowo europejskie myślenie - mnóstwo pierdolenia, mało działania.
Junkier, torbis - tak na pewno miałem na myśli, że kształt czoła i kolor oczu zmusił nazistów do budowy obozów śmierci. Serio! :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2015, 16:22 
Cytuj  
Niah napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Mark24 napisał(a):
I nadstawić plecy czy dupę

Niahu przecież lubi nadstawiać dupę :lol:


To ty jesteś cwelem, a nie ja.

Brechłem.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2015, 16:34 
Cytuj  
http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/ ... 5/21258216
Filmik gdzie żakowski zaorał lisickiego :lol: Jaki wstyd :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2015, 17:01 
Cytuj  
Czasem się zgadzam z Żakowskim, czasem nie, ale na pewno odrabia lekcje. Swoje poglądy buduje na wiedzy. Przy Lisickim zazwyczaj mam wrażenie, że reprezentuje "wiedzę" internetową i ten poziom analizy. Tak jak na tym forum mniej więcej.

http://wyborcza.pl/1,75477,18822136,ros ... towej.html
Hamburgery, jako twórcy IS może zaczną ich bronić?


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2015, 17:27 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):


W sumie ciekawy jestem jaki byłby rezultat takiej operacji wojskowej pod dowodztwem Rosji czuje ze oprocz ISIS to ta wolna armie syryjska by kosili bez żadnego wyrzutu sumienia plus sotosowanie konwencji genewskiej to raczej by był wyjątek niż reguła ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2015, 17:32 
Cytuj  
To jest oczywiste, bo Rosja od początku staje po stronie Assada, a prawa człowieka traktuje jako ogólną wskazówkę jedynie. Nie wiem czy chodzi tylko o strefę wpływów, czy coś więcej.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2015, 17:40 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
To jest oczywiste, bo Rosja od początku staje po stronie Assada, a prawa człowieka traktuje jako ogólną wskazówkę jedynie. Nie wiem czy chodzi tylko o strefę wpływów, czy coś więcej.


no chodzi o polityke. ruskie zalatwia sprawe isis a usa bedzie sie oburzac jak ruskie zajma cala ukraine a moze tez panstwa nadbaltyckie :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2015, 17:48 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Chuj z zalewem europy emigrantami z afryki i bliskiego wschodu, którzy przyłażą tu jedynie po zasiłki, nie zamierzają sie asymilować czy podejmować jakiejkolwiek pracy.

Rozmawialiśmy o stawianiu znaku równości między islamem a nazizmem, a ty wyskakujesz z zasiłkami. Negro plz.

Nikt tu raczej nie broni muzułmańskiego fundamentalizmu, natomiast różnimy się w poglądach na temat jego źródła. Dla mnie to skutek biedy, destabilizacji regionu sięgającej czasów kolonialnych i zjebanej polityki asymilacyjnej państw europejskich. Wrzucanie wszystkich muzułmanów do jednego wora z kolesiami z IS jest słabe, przywoływanie kazusu europejskiego narodu, któremu do stworzenia państwa totalitarnego i rozkręcenia ludobójstwa na skalę przemysłową wystarczył kryzys gospodarczy i żal po przegranej wojnie jest tu jak najbardziej na miejscu.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2015, 17:57 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Chuj z zalewem europy emigrantami z afryki i bliskiego wschodu, którzy przyłażą tu jedynie po zasiłki, nie zamierzają sie asymilować czy podejmować jakiejkolwiek pracy.

Rozmawialiśmy o stawianiu znaku równości między islamem a nazizmem, a ty wyskakujesz z zasiłkami. Negro plz.

Nikt tu raczej nie broni muzułmańskiego fundamentalizmu, natomiast różnimy się w poglądach na temat jego źródła. Dla mnie to skutek biedy, destabilizacji regionu sięgającej czasów kolonialnych i zjebanej polityki asymilacyjnej państw europejskich. Wrzucanie wszystkich muzułmanów do jednego wora z kolesiami z IS jest słabe, przywoływanie kazusu europejskiego narodu, któremu do stworzenia państwa totalitarnego i rozkręcenia ludobójstwa na skalę przemysłową wystarczył kryzys gospodarczy i żal po przegranej wojnie jest tu jak najbardziej na miejscu.


QFT


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2015, 20:35 
Cytuj  
http://www.sadistic.pl/witamy-w-bulgarii-vt378786.htm ;)


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2015, 21:06 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Chuj z zalewem europy emigrantami z afryki i bliskiego wschodu, którzy przyłażą tu jedynie po zasiłki, nie zamierzają sie asymilować czy podejmować jakiejkolwiek pracy.

Rozmawialiśmy o stawianiu znaku równości między islamem a nazizmem, a ty wyskakujesz z zasiłkami. Negro plz.

Nikt tu raczej nie broni muzułmańskiego fundamentalizmu, natomiast różnimy się w poglądach na temat jego źródła. Dla mnie to skutek biedy, destabilizacji regionu sięgającej czasów kolonialnych i zjebanej polityki asymilacyjnej państw europejskich. Wrzucanie wszystkich muzułmanów do jednego wora z kolesiami z IS jest słabe, przywoływanie kazusu europejskiego narodu, któremu do stworzenia państwa totalitarnego i rozkręcenia ludobójstwa na skalę przemysłową wystarczył kryzys gospodarczy i żal po przegranej wojnie jest tu jak najbardziej na miejscu.


Dla mnie to porównanie to szczegół. Jest to i tak o wiele trafniejsze niż porównanie chrześcijaństwa do nazizmu, lub wskazywanie na chrześcijaństwo jako jedną z przyczyn powstania nazizmu. I do tego jedynie się odnosiłem.
Już pisałem - dla mnie takie idiotyczne dyskusje sięgające czasami nawet tysiąca lat wstecz są zwykłym przelewaniem z próżnego w próżne. Co da nam teraz roztrząsanie kto więcej złego/dobrego zrobił na świecie na przestrzeni ostatnich wieków? Po co porównywać w ten sposób dwie religie?
Nie lepiej skupić się na problemie i szukać sposobów rozwiązania? A problemem całej EU jest chyba zalew imigrantów oraz islamizacja, tak?

Nie wrzucam wszystkich muzułmanów do jednego wora. Mam sporo dobrych kolegów wyznania muzułmańskiego, moja żona ma kilka koleżanek. Tylko, że ja uważam, że wystarczy iż kilka procent ichnich radykałów wparuje do Europy i to wystarczy by zrobić tu niezły pierdolnik.
Dodając do tego fakt, iż przeważająca część imigrantów w dupie ma jakąkolwiek asymilację, w dupie ma pracę, płacenie podatków etc. moim zdaniem wystarczy by zamknąć granicę i się od problemu po prostu odciąć. Bo ich problemy nie są problemami Europy.


Ostatnio edytowano 15 wrz 2015, 21:16 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2015, 21:14 
Cytuj  
Nie sądziłem, że z ciebie taki człowiek czynu gardzący pseudointelektualistami i ich internetowym teoretyzowaniem. Trochę zmyliły mnie te 19452 posty i tematy o tym co by było gdyby dało się przekroczyć prędkość światła.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2015, 21:17 
Cytuj  
do prędkości światła z chęcią wrócę za kilka-kilkanaście lat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2015, 21:58 
Cytuj  
hehe ja pierdole, nawet wojewodzki probuje z kuzniara gwiazde zrobic.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2015, 22:52 
Cytuj  
Jak motorem w kury


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2015, 23:23 
Cytuj  
Nyx napisał(a):


Filmik chyba z 2012, ale bydło dobrze zostało potraktowane.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2015, 00:23 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Nyx napisał(a):


Filmik chyba z 2012, ale bydło dobrze zostało potraktowane.


Nie wiesz kto kogo przejechał, ale jebnąć lewacki post musiałeś :lol: Gdybyś spojrzał dokładniej to na filmiku agresywnie zachowuje się tylko 3-4 osoby, a przejechanych zostało więcej, także tych które broniły osób z drugiego samochodu.

Kurdowie z PKK to terroryści, więc na chuj jątrzysz :lol:

Obrazek

True :/


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2015, 00:27 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/asad-zabral-glos-ws ... 583,s.html

Assad mówi jak jest + kolejne potwierdzenie, że zachód jest odpowiedzialny za problem z uchodźcami i współodpowiedzialny za śmierć tysięcy ludzi i za isis.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2015, 01:44 
Cytuj  
Niahu tobie to już kompletnie odjebalo.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1218, 1219, 1220, 1221, 1222, 1223, 1224 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.