mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 21:21 
Cytuj  
Drisker napisał(a):
. Jeszcze tydzien i pewnie bedzie mozna testowac itemki.


Za tydzien bedziemy sie na coopa umawiac ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 39
Dołączył(a): 26.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 21:32 
Cytuj  
Ha, chcialbym. szkoda ze nie ma pelnej interakcji ale i tak nie dziala inventory wiec trzeba jeszcze poczekac. W sumie wystarczylo by mi po ogladanie itemkow i jak wygladaja na postaci.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 21:36 
Cytuj  
No ja niestety na tym emu co podałes Drisker, to zaczynam w wodzie :D, wychodzę na przystań i mogę wejść do miasta ale mobów nie mam.... Na emu z http://www.ownedcore.com/forums/diablo- ... day-3.html

Moby są, ale nie mogę ich bić (male monkiem...)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Posty: 39
Dołączył(a): 26.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 21:42 
Cytuj  
A przepraszam, zapomnialem napisac ze moby spawnujemy skillem monka, tym pod 1 ja tez zaczyalem w wodze wiec jestes blisko, da sie z niej wyjsc. A i nie wchodz do inn, gwarantowany restart gry :) blizzhackers - d3 general discussion - town sandbox. Link na google.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 22:07 
Cytuj  
Ehhh... mialem sie w pierdoly nie bawic, ale nie wytrzymalem i pobiegalem sobie ;]
Fajnie, ale przyznam ze na moim 9600 w 1980x1200 i wszystko na high to nie chodzilo to jakos super. A jesli gra od blizza nie chodzi super, tylko dobrze to czas przestac odkladac upgrade grafy o kolejny rok.

Edit, a nie pewnie przez odpalanie i instalowanie wszystkiego, hona w tle itd chodzilo to wolniej. Za drugim razem okej.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 22:57 
Cytuj  
Ja poczekam tydzień, to pewnie już będzie w miarę ok śmigać :P. Póki co, można grafę tylko obczaić ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Posty: 39
Dołączył(a): 26.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2011, 11:27 
Cytuj  
Ja pierwsze co zrobiłem to spawn 200 zombie i sprawdzenie czy moj sprzet wydoli, komfortowo nie bylo ale da sie grac, gorzej jak dojda efekty spelli. Ustawienia High na 9600GT, 2gb ramu i C2D 4300


_________________
Obrazek


Posty: 39
Dołączył(a): 26.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2011, 12:44 
Cytuj  
Nie mam pojecia, nie interesowalem sie bo i tak nigdy do zadnej bety zaproszenia nie dostalem, wiec na D3 nawet nie licze :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2011, 14:01 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ehhh... mialem sie w pierdoly nie bawic, ale nie wytrzymalem i pobiegalem sobie ;]
Fajnie, ale przyznam ze na moim 9600 w 1980x1200 i wszystko na high to nie chodzilo to jakos super. A jesli gra od blizza nie chodzi super, tylko dobrze to czas przestac odkladac upgrade grafy o kolejny rok.

Edit, a nie pewnie przez odpalanie i instalowanie wszystkiego, hona w tle itd chodzilo to wolniej. Za drugim razem okej.


;]

najkrotszy "rzard" forum mmorpg.pl

Tomu zmienia grafe


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2011, 14:40 
Cytuj  
Co chcesz :F
2 lata temu zmienilem z 7600 zeby dfo chodzilo ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2011, 16:20 
Cytuj  
Hehe, a może chcesz Sapphire 5870 Vapor-X na gwarancji? :P

Dorwałem się wczoraj wieczorem w końcu do beta testu D3 (znajomy był łaskaw użyczyć konta) i ... jestem totalnie zmasakrowany niesamowitą grywalnością tej gierki. Generalnie zrobiła na mnie takie wrażenie, że mogę do końca życia w nic więcej już nie grać :D

Z tymi 200 zombalami to nie jest dobry test wydajności. Zombale niewiele robią, ruszają się wolno itd - lepiej sprawdzić na jakimkolwiek obszarze z dużą ilością świateł, przeciwnikami operującymi czarami i przy wykorzystaniu przez postać obszarówek z większymi efektami graficznymi. Tu taka mała uwaga - faktycznie na Radeonach idzie wymusić filtrowanie anizotropowe i antyaliasing przez sterowniki (jak na razie w grze tej opcji nie ma, a na nVidii to nie przechodzi).

Zjem obiad i wracam do barbariana - wczoraj pierwsze przejście 2 godziny 20 min z zegarkiem na stole, nie wiem jak bardzo się spieszą ci goście co nagrywają filmy ale po drodze można na prawdę sporo ominąć - niektóre elementy scenerii są interaktywne, coś można otworzyć, gdzieś wejść itd. Warto poświęcić trochę uwagi na dokładne zbadanie otoczenia.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2011, 16:43 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Hehe, a może chcesz Sapphire 5870 Vapor-X na gwarancji? :P

Dorwałem się wczoraj wieczorem w końcu do beta testu D3 (znajomy był łaskaw użyczyć konta) i ... jestem totalnie zmasakrowany niesamowitą grywalnością tej gierki. Generalnie zrobiła na mnie takie wrażenie, że mogę do końca życia w nic więcej już nie grać :D

Z tymi 200 zombalami to nie jest dobry test wydajności. Zombale niewiele robią, ruszają się wolno itd - lepiej sprawdzić na jakimkolwiek obszarze z dużą ilością świateł, przeciwnikami operującymi czarami i przy wykorzystaniu przez postać obszarówek z większymi efektami graficznymi. Tu taka mała uwaga - faktycznie na Radeonach idzie wymusić filtrowanie anizotropowe i antyaliasing przez sterowniki (jak na razie w grze tej opcji nie ma, a na nVidii to nie przechodzi).

Zjem obiad i wracam do barbariana - wczoraj pierwsze przejście 2 godziny 20 min z zegarkiem na stole, nie wiem jak bardzo się spieszą ci goście co nagrywają filmy ale po drodze można na prawdę sporo ominąć - niektóre elementy scenerii są interaktywne, coś można otworzyć, gdzieś wejść itd. Warto poświęcić trochę uwagi na dokładne zbadanie otoczenia.


Nienawidze cie :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2011, 17:57 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Hehe, a może chcesz Sapphire 5870 Vapor-X na gwarancji? :P

.


o a kiedys sie zastanawialem czy masz ta stara karte jeszcze :) , orientacyjna cena za to cacko?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2011, 19:19 
Cytuj  
Nie wtracaj sie alda;]
A tak serio, liczymy na jaka relacje z pierwszej reki. Niby kazdy juz wszystko widzial (18min speed run, albo 4x naked barbarian run), ale dobrze jeszcze jakies poboczne uwagi uslyszec.
Bo na jakies fiale pokroju sobtainera nie ma co liczyc.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 39
Dołączył(a): 26.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2011, 19:21 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Z tymi 200 zombalami to nie jest dobry test wydajności. Zombale niewiele robią, ruszają się wolno itd - lepiej sprawdzić na jakimkolwiek obszarze z dużą ilością świateł, przeciwnikami operującymi czarami i przy wykorzystaniu przez postać obszarówek z większymi efektami graficznymi.


Zdaje sobie z tego sprawe, niestety nie mam jak sprawdzic rzeczy ktore wymieniles bo blizzard mnie nie lubi.

PS. Nie lubie cie ;(


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2011, 19:40 
Cytuj  
O ja pierniczę, ale mam rzeszę zwolenników... :o

@Aldatha
Ten Vapor-X to akurat Kaiki, nie mój - ja miałem Toxica, poszedł na pniu ładne parę miesięcy temu. Orientacyjna cena? Pfff, hmm, echh.. Nie wiem, rzuć coś na PM - obiecuję, że nie zedrę. Karta jak nowa, pudełeczko, kabelki + faktura zakupu z Camino.pl (gwarancja pewnie jeszcze z 10 mcy).

@tomugeen
Dostałem betę dosłownie na 24 godziny bo znajomy wyjeżdżał w delegację, jutro z rana żegnam się z D3 :( Nie wiem co za bardzo pisać bo w zasadzie tyle tego po necie krąży, że na pewno bym się powtarzał. Generalnie rzuciłem się na barbariana i staram dobić do max poziomu (jeszcze 2 levelki ;)) no i męczę crafta (też staram się dobić do maxa ale to raczej mi się nie uda bo z kasą ciężko). Jak macie pytania to walić, postaram się odpowiedzieć najlepiej jak potrafię (i zgodnie z tym stanem wiedzy po parunastu godzinach styczności z betą).

@Drisker
Co do testu wydajności to powiem jeszcze tak - największa zadyma jaka miała miejsce w grze to było gdzieś w katedrze, niedaleko Leorica - zrobiłem zrzut ekranu specjalnie aby moby policzyć- było ich ok 20 (łucznicy stali dalej, więc nie weszli mi w kadr). Większych grup nie obczaiłem, więc test 200 zombali na raz w sumie nie do końca jest taki zły ;)


_________________
For the pony!


Posty: 39
Dołączył(a): 26.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2011, 19:51 
Cytuj  
Tak przy okazji spytam, ktos w europie dostal juz klucz ?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2011, 02:10 
Cytuj  
W mordę jeża.. Serwer down :( Mają wrzucić w końcu nowego patcha (4).

Co do europejskich zaproszeń to kiepsko to wygląda, koreański site cytował ostatnio wypowiedź Mike Morhaime'a - wygląda na to, że Blizzard nie ma w swoich planach poszerzenia beta testu poza region Ameryki Północnej.
Link do źródła: http://www.playxp.com/news/read.php?news_id=3411523 (oryginał w koreańskim)

Edit:
Wygląda na to, że wczoraj w stanach ruszyły zaproszenia z Opt-In. Naliczyłem niecałe 20 osób, które zgłaszały się na bieżąco na forum głównym w miarę otrzymywanych zaproszeń. Prawie sami amerykanie, dosłownie kilku kanadyjczyków. Z niewiadomych przyczyn 20-sto stronicowy thread został skasowany przez moderatorów..


_________________
For the pony!


Ostatnio edytowano 27 wrz 2011, 08:25 przez yabaddi, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 39
Dołączył(a): 26.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2011, 08:19 
Cytuj  
Jakas kpina z ta beta, najpierw pogloski o braku kluczy dla europy a teraz kasowanie threadow ?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2011, 08:22 
Cytuj  
U nas też dostali..... http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/2723295098#10 , pewnie po pracy etc, kilka osób sprawdzi maile i też się dostanie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.