mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1248, 1249, 1250, 1251, 1252, 1253, 1254 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 22:35 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat ... 82133.html

polityka na poziomie neolitu


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 08:04 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Fakt, trochę cię przeceniłem sądząc, że swoje rewelacje czerpiesz od mimo wszystko podpisujących się z imienia i nazwiska reporterów, a nie od anonimowych randomów z komentarzy. My bad.


i jeszcze żeby to była wyborcza/tvn, bo cała reszta jest zupełnie niewiarygodna.

Junkier napisał(a):
Po prostu zowniłem cię na tyle, że podkuliłeś ogon i uciekłeś się do inwektyw.


raczej stwierdzenie faktu. Poczekaj na torbisia, we dwóch dacie mi radę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 09:11 
Cytuj  
nie wiem czy niah wklejal ale:

http://blogpublika.com/2015/09/30/krysztopa-ja-chyba-snie-szef-polskiego-msz-nie-mozemy-specjalnie-traktowac-osob-polskiego-pochodzenia/

ja mysle ze w swoich wypowiedziach oni juz przekroczyli wyzyny oderwania sie od rzeczywistosci i teraz nie wiem gdzie sa ale pewnie jakby na trzezwo pomyslal to by glowe pochylil nad swoja glupota.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 09:31 
Cytuj  
Europa zapędziła się na własne życzenie w ślepa uliczkę, obawiam się że wyjściem z tego może byc jedynie jakaś tragedia, która może być też zainicjowana przez służby, a to już nie jest ciekawa wizja przyszłości europy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 3 paź 2015, 09:31 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 09:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Junkier napisał(a):
Po prostu zowniłem cię na tyle, że podkuliłeś ogon i uciekłeś się do inwektyw.


raczej stwierdzenie faktu. Poczekaj na torbisia, we dwóch dacie mi radę.

Nie ma potrzeby. Ty się masakrujesz sam, prowadząc dyskusję ze swoimi urojeniami na temat poglądów współdyskutanta.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 11:00 
Cytuj  
Bredziu nie tylko opłacił sobie wynajem mieszkania na 5 lat z góry mimo, że ma 2 w W-wie, nie tylko wyczyścił kasę kancelarii prezydenta do ostatniego grosza (na przykład zamawiając zapas mineralnej na 3 lata), ale też wyniósł co się dało...
Jak kurwa czerwonoarmista...ja pierdole...to coś było prezydentem przez 5 lat i mogło być kolejne 5...
http://pikio.pl/pelna-lista-komorowskie ... -patelnie/


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 11:57 
Cytuj  
przyjunkieruje - pikio.pl, niezalezna.pl really?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 12:14 
Cytuj  
junkier -wklej jeszcze jakis funny filmik by podkreslic, na jakim poziomie sie zatrzymales.

embe - ja sklaniam sie ku tezie, ze ci imigranci maja odegrac w przyszlosci role kozla ofiarnego. System socjalny w calej EU (moze oprocz skandynawii) chyli sie ku upadkowi, zadluzenie rosnie z roku na rok, mimo kolosalnych podatkow jakie placi sie w EU w porownaniu do reszty swiata. Juz pomijajac bolaczki centralnego sterowania EU, ubijania przedsiebiorczosci systemem dotacji itd.
Mozliwe, ze chca caly system doprowadzic do zapasci, wskazac winnego - czarna/ciapata imigracja, tym samym unikajac odpowiedzialnosci - a to wazne bo ani helmuty ani smithy nie odpuszcza gdy dowiedza sie ze skladek ktore placili przez cale zycie nie ma i emerytur nie ma.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 12:32 
Cytuj  
Ja ufam tylko komentarzom pod artykułami. Ostatnio ktoś gdzieś napisał, że marek lubi przyjmować do buzi męskie członki, brzmi to jak jakieś kompletne SF, ale z drugiej strony znakomicie się wpisuje w całokształt.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 12:43 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
nie wiem czy niah wklejal ale:

http://blogpublika.com/2015/09/30/krysztopa-ja-chyba-snie-szef-polskiego-msz-nie-mozemy-specjalnie-traktowac-osob-polskiego-pochodzenia/

ja mysle ze w swoich wypowiedziach oni juz przekroczyli wyzyny oderwania sie od rzeczywistosci i teraz nie wiem gdzie sa ale pewnie jakby na trzezwo pomyslal to by glowe pochylil nad swoja glupota.

Tak by się można spodziewać, ale niestety wypowiedzi i działania polityków na zasadzie "obywatele innych krajów/uchodźcy są tak samo ważni jak nasi obywatele/naród" pojawiają się niestety od pewnego czasu na tzw. 'zachodzie'.

Schetyna się po prostu w to ładnie wpisał.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 14:24 
Cytuj  
Jak docierają do mnie informacje co wyprawiają na najniższych szczeblach władzy to nie dziwi mnie zachowanie bronka.
Większość funkcjonariuszy partyjnych i ludzi na stanowiskach zależnych od polityków, delikatnie mówiąc zwija interes i zabezpiecza się na różne sposoby.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 14:25 
Cytuj  
Idź z tym na policje.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 14:29 
Cytuj  
a będzie akcja forumowiczów mmorpg.pl by mnie uwolnić z ciupy po trzech latach bez wyroku ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 16:32 
Cytuj  
Jestem prawie pewien, że rosja albo chiny wcześniej czy później przyjdą z altruistyczną pomocą ;)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 17:18 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Jestem prawie pewien, że rosja albo chiny wcześniej czy później przyjdą z altruistyczną pomocą ;)


Jesteś pojebany.
Tylko takie zjebane polaczki jak ty patrzą na geopolitykę przez różowe okulary. Zamiast myśleć o korzyściach, zjebane polaczki myślą kategoriami romantycznymi.

Jeden pierdolony fakt który może do ciebie dotrze.
ruskie nas atakują i niby jak amerykanie mogą nam pomóc?
Sankcjami? :lol: rosja jest słaba ekonomicznie i sankcje taki kraj nie są wstanie zaszkodzić na tyle ile byśmy chcieli
Lotniskowcami? :lol: Na zachodzie nie wpłyną, na wschodzie nie ma co atakować
Dywizjami? :lol: Przemieszczają z europy, zmniejszają kasę dla wojsk lądowych
Atakiem nuklearnym? :lol: Jasne. Rozpoczną wojnę nuklearną w obronie Polski

Niech będzie drugi.
Wszyscy mają w dupie ukrainę. Tylko polaczki chciały pomagać, po dla %, a pis pewnie uczciwie z powodu głupoty.

https://www.youtube.com/watch?v=8AjGmIw3pjU
Porównaj sobie co ma do powiedzenia Jacek Bartosiak i te dwa debile zaproszone po chuj nie wiadomo kurwa po co. "uczeń Brzezińskiego Grzegorz Kostrzewa- Zorbas" przypadek? no kurwa nie sądzę.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 17:43 
Cytuj  
niah - post powyżej to był sarkazm. Ja w odwrotności do Ciebie nie wierzę w żadną altruistyczną pomoc, zaprowadzanie ładu, sprzątanie po kimś, światowy pokój i tym podobne bzdety dla nawiedzonej gimbazy.

Jeżeli ktokolwiek nas zaatakuje to pomogą nam Ci którym się to będzie opłacać. Jesteśmy w NATO - atak na członka NATO powinien natychmiastowo doprowadzić do reakcji całych wojsk NATO. Jak będzie ciężko powiedzieć - bo tak jak zawsze zadecyduje kasa. Jeżeli reakcji nie będzie to sojusz automatycznie traci na znaczeniu. A na znaczeniu sojuszu opeira się bezpieczeństwo całej Europy, w tym Niemiec, Francji, UK etc.
Europa rzeczywiście jest bezsilna i najchętniej perorowałaby całymi miesiącami, licząc potencjalne koszta i straty. Ameryka ma trochę szybsze kalkulatory i osobiście na nich bym liczył. Oczywiście nic za darmo - dług byśmy spłacali następnymi dziesiątkami lat. Jak nie setkami. Chyba każdy jest tego świadom.

Z tym, ze jak już liczymy komu opłaca się nam pomóc, to policzmy czy komukolwiek opłaci się nas zaatakować. Jesteśmy w Nato, stoi za nami cała EU i USA. Rosja niby zaryzykuje konflikt (nawet jeżeli prawdopodobieństwo reakcji wojska USA/EU będą liczone w pojedynczych procentach przez ichnich speców) atakując Polskę? Co niby na tym zyska? Panikujesz Niahu, dosłownie srasz w gacie - zamiast sobie wziąć zeszyt i policzyć, że po prostu Rosji NIE OPŁACA się nas atakować.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 18:31 
Cytuj  
Cripple fight o USA vs Ruskie, popcorn gotowy.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 21:08 
Cytuj  
Obrazek
https://twitter.com/Exen/status/6503697 ... 60?lang=pl

Co oni tam jarają? :lol: :wtf:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2015, 23:11 
Cytuj  
http://namzalezy.pl/wiec-petru-kadr-inn ... telewizji/
:lol: :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 paź 2015, 02:25 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/naloty-rosyjskie-w- ... 643,s.html

anglia rozpierdoliła libię, irak i co tam jeszcze, ale to Assad broniący kraj przed terrorystami wspieranych przez usa jest rzeźnikiem. :wtf:
Wiele wyjaśnia fakt, że cameron jest/był dewiantem.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1248, 1249, 1250, 1251, 1252, 1253, 1254 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.