mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1249, 1250, 1251, 1252, 1253, 1254, 1255 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2015, 08:15 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
http://namzalezy.pl/wiec-petru-kadr-inny-niz-w-telewizji/
:lol: :lol:


Razem z balonami conajmniej dziesiątki, ale osobiście się wstrzymuję i czekam na nocne liczenia junkiera.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2015, 09:35 
Cytuj  
z tym, że nie są. Prawa mniejszości. Zapomniano zadbać o prawa większości.

Tutaj np. mają problem z cyganami:

Mieszkańcy jednego z puławskich osiedli skarżą się na terror, który sieją Cyganie. Policja jest bezradna do czego bez ogródek przyznaje się przed poszkodowanymi.

Problemy z Romami mają mieszkańcy jednego z bloków przy ulicy Norblina w Puławach. Puławianie boją się robić zakupy w osiedlowym sklepie czy wypuszczać dzieci na dwór. Cyganie grożą, wyzywają i dewastują. Kilka przykładów zachowania agresorów udało się nagrać.

Ten cwel pojechał, ma szczęście, bo bym go wyr.. do mordy. Ja tu będę jeszcze przychodzić. Całe życie mieszkają z nami, a idą i nap… na nas. W dupę nam, k…, wchodzą, ch… warci są. Już ma prz… u nas, już nie ma tu życia, a ty, k…, nie nagrywaj mnie szmato, dziwko j… – brzmi „przekaz” jednego z romskich sąsiadów.

Żona, idąc z dzieckiem, jest wyzywana od szmat, k…, że będzie im za 5 zł robić, że sprzedadzą ją do burdelu. Czy ktoś czułby się komfortowo w takiej sytuacji? – opowiada jeden z Puławian.

Kiedy dziennikarze „Interwencji” poprosili Cyganów z puławskiego osiedla o to, by odnieśli się do oskarżeń pod swoim adresem ci najdelikatniej mówiąc nie byli tym zainteresowani.

Co wy, rasizm szerzycie, pieniądze zarabiacie na Cyganach? My sobie nie życzymy żadnych kamer – mówił jeden z nich, po czym zatrzasnął okno przez które wyglądał.

Roman Ditłow, który jako jedyny zdecydował się na publiczną wypowiedź twierdzi, że cały konflikt zaczął się od rozdziału unijnych pieniędzy w MOPS-ie.

Oni są według mnie promowani w ośrodku pomocy społecznej przy przyznawaniu zasiłków. Żaden z nich nie podjął pracy, wszyscy żyją z zasiłków, mają orzeczenia lekarskie, wszyscy twierdzą, że są chorzy, że to jest ich choroba etniczna – mówi jeden z puławskich radnych – Paweł Maj, po czym dodaje: Romowie żyją tu 600 lat i nie zintegrowali się. Nie wiem, jak będzie przebiegała integracja z imigrantami, skoro tu mamy taki przykład.

Podobnego zdania są sami mieszkańcy, którzy osobiście mają do czynienia z nierównym traktowaniem.

Ja idę po rodzinne – 230 zł, a przede mną Cyganeczka młodziutka 2200 zł bierze. Ja w tej chwili nie mam od dwudziestego pieniędzy, a oni mają na wszystko – żali się jedna z mieszkanek osiedla.

Całkowicie bezradna jest policja wzywana przez terroryzowanych mieszkańców. Często zdarza się, że funkcjonariusze nie wysiadają nawet z radiowozu.

Policja się ich boi, mówią nam wprost, że Romowie są mniejszością narodową i oni nie mają prawa ich tknąć. To znaczy, że Cyganie mogą nas zabić, robić, co chcą, a policja nie zareaguje, bo nie ma prawa? – pyta pani Elżbieta.

Tymczasem Romowie stają się coraz bardziej bezczelni.

Jedna sprawa jest o pobicie, druga o najście na moje mieszkanie przez młodego Roma. Najpierw wyzywał mojego starszego syna i jego kolegów, a kiedy oni weszli do domu, on potrafił wejść za nimi. Moja żona zorientowała się i kazała mu wyjść, a on mówi: „Nie możesz mnie dotknąć, bo ja jestem mniejszość narodowa, jak mnie dotkniesz, pójdziesz siedzieć” – opowiadają mieszkańcy.

Nikogo się nie boję. Zapamiętajcie to sobie. Rozp*** wszystkich. Całe życie rozp*** i rozp***. Ze wszystkimi będę się nap***. Jestem mocny uwierz mi. Trzeba na mnie kozaka, żeby mnie rozj*** jakoś. Nie ma szans – chwali się do kamery jeden z patologicznych sąsiadów.


cały artykuł, to o co mi szczególnie chodzi wytłuściłem.
Takie podejście masz na zachodzie do wszelkich mniejszości - urzędnicy idą tym ludziom po prostu na rękę, często boją się odmówić by nie być przez nie oskarżonymi o rasizm i inne uprzedzenia.
Mógłbym podać śmieszne przykłady z życia - ale nie ma sensu.
Tak samo będą traktowani imigranci z Syrii i okolic. To oni będą tymi równiejszymi i tyle.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 4 paź 2015, 09:53 
Cytuj  
W ciągu ostatnich 3 dni Ruscy zrobili więcej w sprawie rozjebania ISIS niż USA i "sojusznicy" w ciągu ostatnich 5 lat.

W ramach odwetu USA wczoraj zbombardowało szpital w Afganistanie, zabijając 19 osób w tym Doctors Without Borders.

:wtf:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2015, 10:29 
Cytuj  
co cie dziwi?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2015, 10:58 
Cytuj  
korwin the movie, lol...
https://www.youtube.com/watch?v=RA_1YAUWux0


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 paź 2015, 11:12 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/wybory-parlamentarn ... 82669.html
ktoś tam pomyślał, bo miller to max 10%, a palikmiot to ze 2-3 razy mniej (jako lider, a nie sumując kilka podmiotów)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 4 paź 2015, 11:17 
Cytuj  
Highlander napisał(a):


No zapowiada sie bardzo ciekawie i wbrew pozorom ma byc bardzo obiektywnie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 paź 2015, 12:07 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=bSii_Ke6qkQ

Robert Gwiazdowski masakruje mafie polityczne.

https://www.youtube.com/watch?v=gk4cORpptww

Liroy nawet spoko, (znacznie) bardziej niż wielu zawodowych polityków.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2015, 15:01 
Cytuj  
Poczytajcie sobie:

http://www.westernspring.co.uk/the-coud ... of-europe/

In his book «Praktischer Idealismus», Kalergi indicates that the residents of the future “United States of Europe” will not be the People of the Old Continent, but a kind of sub-humans, products of miscegenation. He clearly states that the peoples of Europe should interbreed with Asians and colored races, thus creating a multinational flock with no quality and easily controlled by the ruling elite.

Jesteśmy świadkami wprowadzania tego planu w życie.

Obrazek

rosyjska TV na temat muzułmanów we Francji:
https://youtu.be/imL92d8B6g4

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 paź 2015, 17:16 
Cytuj  
Bartosz Węglarczyk
‏@bweglarczyk
Joanna, Polka, w żeńskich oddziałach kurdyjskich walczy z IS. Pierwszy taki znany przypadek HT @cahitstorm

https://twitter.com/bweglarczyk/status/ ... 56?lang=pl

Obrazek

Póki nie walczy z Assadem to duży plus dla niej, ale jestem ciekaw co o takiej sytuacji mówi Polskie prawo?
Z tego co pamiętam to jest to złamanie polskiego prawa.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2015, 17:39 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Bredziu nie tylko opłacił sobie wynajem mieszkania na 5 lat z góry mimo, że ma 2 w W-wie, nie tylko wyczyścił kasę kancelarii prezydenta do ostatniego grosza (na przykład zamawiając zapas mineralnej na 3 lata), ale też wyniósł co się dało...
Jak kurwa czerwonoarmista...ja pierdole...to coś było prezydentem przez 5 lat i mogło być kolejne 5...
http://pikio.pl/pelna-lista-komorowskie ... -patelnie/


Były prezydent zajebał nawet kosze na śmieci, pozrywał kinkiety ze ścian - a do tej pory w mainstreamie ani słowa o tym. Onet, WP, wyborcza, TV - cisza. Rzetelność dziennikarska...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 paź 2015, 17:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Bredziu nie tylko opłacił sobie wynajem mieszkania na 5 lat z góry mimo, że ma 2 w W-wie, nie tylko wyczyścił kasę kancelarii prezydenta do ostatniego grosza (na przykład zamawiając zapas mineralnej na 3 lata), ale też wyniósł co się dało...
Jak kurwa czerwonoarmista...ja pierdole...to coś było prezydentem przez 5 lat i mogło być kolejne 5...
http://pikio.pl/pelna-lista-komorowskie ... -patelnie/


Były prezydent zajebał nawet kosze na śmieci, pozrywał kinkiety ze ścian - a do tej pory w mainstreamie ani słowa o tym. Onet, WP, wyborcza, TV - cisza. Rzetelność dziennikarska...


Według Polskiego prawa miał do tego prawo.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 4 paź 2015, 18:07 
Cytuj  
Cytuj:
art. 141 K.K.
§ 1. Kto, będąc obywatelem polskim, przyjmuje bez zgody właściwego organu obowiązki wojskowe w obcym wojsku lub w obcej organizacji wojskowej,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. Kto przyjmuje obowiązki w zakazanej przez prawo międzynarodowe wojskowej służbie najemnej,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
§ 3. Nie popełnia przestępstwa określonego w § 1 obywatel polski będący równocześnie obywatelem innego państwa, jeżeli zamieszkuje na jego terytorium i pełni tam służbę wojskową.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2015, 18:37 
Cytuj  
będę go wspominał jako człowieka z klasą!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2015, 19:31 
Cytuj  
Jeśli ma dwa obywatelstwa to już jest OK.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 paź 2015, 19:32 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jeśli ma dwa obywatelstwa to już jest OK.

Z pewnością ma obywatelstwo Kurdystanu. :roll: :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2015, 19:37 
Cytuj  
A. Szłapka, z którego pokoju w kancelarii prezia ktoś zaginął obraz Gęsiarka, jest gensekiem Nowoczesna. Tak to się robi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 paź 2015, 19:41 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
A. Szłapka, z którego pokoju w kancelarii prezia ktoś zaginął obraz Gęsiarka, jest gensekiem Nowoczesna. Tak to się robi.

Dokładnie, lepiej bym tego nie ujął. To jest prawdziwy dramat księdza Krzysztofa Charamsy, a nie że lubi zapinac chłopców.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2015, 19:47 
Cytuj  
Nie, chodzi o obywatelstwo, które zezwala na takie coś.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2015, 22:58 
Cytuj  
Obrazek

znalezione w necie :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1249, 1250, 1251, 1252, 1253, 1254, 1255 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.