mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 00:08 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Znacznie ciekawszy jest filmik podany pod tym materiałem, jeśli polacy nie zechcą jeździć prywatną płatną autostradą to firma dostanie kasę od państwa. Patrząc na przykład hiszpanii można z duma powiedzieć, że chociaż raz mądry polak przed szkodą ;)

Dobrze, że zwróciłem uwagę. Filmiku nie obejrzałem.
W każdym razie:
Lol co za idiotyzm. Czyli państwo bierze na siebię całe ryzyko, a dla inwestora to po prostu maszynka do robienia kasy? Ja pierdole co za rządy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 00:37 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Znacznie ciekawszy jest filmik podany pod tym materiałem, jeśli polacy nie zechcą jeździć prywatną płatną autostradą to firma dostanie kasę od państwa. Patrząc na przykład hiszpanii można z duma powiedzieć, że chociaż raz mądry polak przed szkodą ;)

nie rozumiem. dlaczego mialbym opłacać prywatnej firmie nieudana inwestycje. "kasa od państwa" czyli ode mnie, mojej sąsiadki i sąsiada.
ja nie jeżdżę autostradami bo nie lubię. wole jechać 120 za darmo a przy tym pali mi 4 litry zamiast z 8 przy 160


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 00:39 
Cytuj  
Mogę podejrzewać, że bez takich warunków w przetargu na budowę nikt by się tą autostradą nie zajął i Państwo musiałoby samo ją obsługiwać.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 00:50 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Mogę podejrzewać, że bez takich warunków w przetargu na budowę nikt by się tą autostradą nie zajął i Państwo musiałoby samo ją obsługiwać.

Biorąc pod uwagę, że Hiszpanom udało się znaleźć takie firmy obstawiam, że znalazły by się. Zresztą jak nie to nie. Nie ma inwestora na autostrady boryzyko nie rentowności jest zbyt duże to trzeba było państwowe drogi szybkiego ruchu zbudować zamiast droższe autostrady i chuj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 01:09 
Cytuj  
Hiszpanie a Polacy, trochę jednak różnicy jest, w biznesie również.
To jak Hiszpania teraz wygląda też ładnie widać.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 08:18 
Cytuj  
Żartujecie z tym, że nie wiedzieliście o takich zapisach? Przecież o tym było głośno już za czasów jak budowano autostrady, podobnie jak o zapisach, że państwo nie może budować dróg alternatywnych. Były nawet jakieś spięcia jeśli chodzi o remonty już istniejących.
Odnośnie tego artykułu o hiszpanii, ktoś pisał w komentarzach, że problem tyczy się autostrad budowanych w celu odciążenia dróg szybkiego ruchu w okolicy madrytu. Te autostrady są więc trochę nietypowe i przede wszystkim mają alternatywne drogi o dobrej jakości. Swoją drogą ostatnio chyba w wiadomościach słyszałem, że hiszpanie przyjeżdżają pracować do polski, chętnie wezmę jakąś ładną hiszpankę do sprzątania mam nadzieję, że będzie potrafiła okazać wdzięczność za pensję równą najniższej krajowej :roll:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 09:09 
Cytuj  
Niah napisał(a):
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12788539,Komisja_Europejska_ws__Nergala__Artysta_powinien_miec.html

ke znów dała dupy i broni tego chujowego celebrytę

Jarasz się tym jak ksiądz nowym ministrantem. Komisja Europejska ma rację, artysta ma prawo szokować.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 09:36 
Cytuj  
Niah napisał(a):
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12788539,Komisja_Europejska_ws__Nergala__Artysta_powinien_miec.html

ke znów dała dupy i broni tego chujowego celebrytę

Glupoty gadasz straszne i nie masz sie czego czepić.
Nergal to przynajmniej nie jest znany z tego ze jest znany.
Moze udaje, moze robi pod publike, a moze to lubi. Tak czy inaczej jego przynajmniej idzie za to zapamiętać.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 10:11 
Cytuj  
Niech Pan Ryszard Nowak oskary rowniez biskupa Jareckiego o obraze uczuc religijnych za jezdzenie po pijaku. Niech oskarzy kler za pedofilie bo to imho tez obraza uczucia religijne. Do tego pewnie pierdyliard innych grzeszkow....
Nie bronie Darskiego bo dla mnie to kolejny nic nie znaczacy celebryta w naszym kraju. Rownie dobrze moglby podrzec trylogie Tolkiena albo Kroniki Narnii... i zostac oskarzony o obraze uczuc jakiejs grupy spolecznej/wyznaniowej.
Koncert , na ktorym Darski dokonal podarcia tejze ksiazki byl impreza zamknieta i nie przebywali tam raczej ludzie, ktorzy by sie tym przejmowali. Jesli kogos to obraza to poprostu nie uczeszcza na imprezy tego typu tylko zapierdala do kosciola zmowic paciorek.
Ciesze, sie, ze istnieja sady i inne instytucje, ktore nie ulegaja chorej presji Watykanu czy lokalnych wladz koscielnych.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 10:43 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Niah napisał(a):
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12788539,Komisja_Europejska_ws__Nergala__Artysta_powinien_miec.html

ke znów dała dupy i broni tego chujowego celebrytę

Glupoty gadasz straszne i nie masz sie czego czepić.
Nergal to przynajmniej nie jest znany z tego ze jest znany.
Moze udaje, moze robi pod publike, a moze to lubi. Tak czy inaczej jego przynajmniej idzie za to zapamiętać.


ad1
sam spierdalaj
ad2
nie był znany, zachował się jak chuj zaczął być rozpoznawalny, związał się z Dodą, zachorował (taka karma), zaczął pojawiać w gali i w innych chujowych gazetach = dzięki czemu jest znany
ad3
złodzieje też kradną z różnych z powodów; jak ci nasram na klatę to pewnie też to zapamiętasz :roll:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 10:52 
Cytuj  
Niah napisał(a):
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12788539,Komisja_Europejska_ws__Nergala__Artysta_powinien_miec.html

ke znów dała dupy i broni tego chujowego celebrytę


To jest obrona wolnosci slowa a nie jakiegos celebryty. Nasz przepis prawny dotyczacy obrazy uczuc religijnych jest tak chujowo zacofany ze az strach... normalnie inkwizycja.


_________________



***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 11:07 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Niah napisał(a):
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12788539,Komisja_Europejska_ws__Nergala__Artysta_powinien_miec.html

ke znów dała dupy i broni tego chujowego celebrytę


To jest obrona wolnosci slowa a nie jakiegos celebryty. Nasz przepis prawny dotyczacy obrazy uczuc religijnych jest tak chujowo zacofany ze az strach... normalnie inkwizycja.


powiedział huragan który zmienia poglądy jak palikot


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 11:29 
Cytuj  
Co Ty pierdolisz?
Nergal był znany w chuj lat przed tą aferką. To nowak się na tym wybił, a nie nergal.
Cały ten paragraf jest idiotyczny, bo w sposób znaczący ogranicza wolność wypowiedzi i w dodatku stara się kneblować ludzi przed mówieniem prawdy (chociażby o zbrodniach sekt).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 11:34 
Cytuj  
Niah napisał(a):
nie był znany, zachował się jak chuj

to cos jak ty. Teraz musisz tylko zwiazac sie z Doda, zachorowac, a Gala sama do ciebie zadzwoni.
Peter z Vadera pewnie tez jest zwyklym randomem. Albo Titus z Acidow :lol:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 11:55 
Cytuj  
Nie wiem czy on troluje czy zwyczajnie jest tak głupi. Obrona przepisu o obrazę uczuć religijnych kojarzy mi się ze średniowieczem. Behemoth był jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich zespołów zanim nergal został celebryta.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 12:23 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie wiem czy on troluje czy zwyczajnie jest tak głupi. Obrona przepisu o obrazę uczuć religijnych kojarzy mi się ze średniowieczem. Behemoth był jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich zespołów zanim nergal został celebryta.


Dokładnie.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 12:25 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie wiem czy on troluje czy zwyczajnie jest tak głupi.


Ja nie troluje, więc wynikałoby z tego, że jestem głupi.

Tor-Bled-Nam napisał(a):
Obrona przepisu o obrazę uczuć religijnych kojarzy mi się ze średniowieczem.


Chciałbym zauważyć, że nie broniłem przepisu, tylko atakowałem ke

Tor-Bled-Nam napisał(a):
Behemoth był jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich zespołów zanim nergal został celebryta.


Potrafisz rozróżnisz osobę od zespołu?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 12:30 
Cytuj  
Niah brniesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 12:42 
Cytuj  
Nergal i Inferno byli znani już w latach 90tych...
KE wyjątkowo ma rację. Oby to podtrzymali względem przeciwników pedalstwa i innych feministek.
A Nergal mógłby sobie biblią czy dowolną inna książką dupę podetrzeć i sprawa powinna być umorzona na samym starcie, a nie ciągnąć się latami...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 13:39 
Cytuj  
Jakby se podtarł dupę koranem, to jego by umorzyli już dawno.
Tyle w kwestii średniowiecznych metod.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.