mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1265, 1266, 1267, 1268, 1269, 1270, 1271 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 10:42 
Cytuj  
niby wyciekly jakies jej rozbierane fotki i ktos jak szantazowal. I przyszla z tym do Stonogi, bo bala sie brata i ojca.
W tle przewija sie obietnica Dudy(?). ze ulaskawi Stonoge. Ale slowa nie dotrzymal.

Ogolnie telenowela jakas.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 10:55 
Cytuj  
Kuźwa do Stonogi przyszła bo się bała brata i ojca...sietfak, ma fantazje dziewczyna (o ile to prawda) :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 11:15 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Wielu migrantów ma AIDS, syfilis, gruźlicę otwartą i inne egzotyczne choroby, których w Europie nie potrafimy leczyć.

To jest zdanie, przy którym powinieneś się zorientować, że tym artykułem ktoś cię próbuje zrobić w chuja.
Cytuj:
Bogowie Chaosu to świry - wszyscy pojebani, no może oprócz Khorne'a.

http://static.comicvine.com/uploads/ori ... -bf063.jpg

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 11:27 
Cytuj  
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/ ... kiego.html

"no i w pizdu"


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 11:35 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jeśli ruscy nas zaatakują to się nie martwcie. Dogadałem się z Bogami Chaosu.


Nurgle już przygotowany na epidemie Ebola w Rosji? :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 11:53 
Cytuj  
ciekawe czemu...mam nadzieję, że po wyborach zmieni zdanie


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 12:40 
Cytuj  
Nudne w chuj jest czytać na twitterze po raz dwudziesty o tym, że pek się pojebało i powiedziała o granicy węgiersko-syryjskiej.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 21:19 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
przedszkole dzieci ja wam to wytlumacze :)

1. marek ma racje ze bez usa jestesmy w dupie i powinnismy ich popierac nawet jak jebia dzikich ale bez klekania bo to nic nie daje.
2. ruscy robia dobra robote w syrii nawet dla nas i tu nefa ma racje. polityczna poprawnosc nakazuje nam niby ich potepiac (bo co sobie niby usa pomysli) ale ja bym nie przesadzal.
3. i marek i nefa macie czesciowo racje ale nie odpuscicie. i to jest chyba tez nasz problem.


Piszpan - możesz tą rację nefastusa deletnąć. Argumentował, że popiera ruskich, bo jak oni zrobią porządek w Syrii i okolicy to tabuny dzikich przestaną do nas walić. Bzdura.
Tabuny dzikich NIE PRZESTANĄ do nas walić, dopóki:
1. będziemy ich przyjmować z otwartymi ramionami
1. będziemy dalej rozdawać chojny socjal

Pretekst taki czy inny zawsze się znajdzie.
Zresztą ustabilizowanie bliskiego wschodu to mrzonki tam się leją odkąd pamiętam i najpewniej będą się lać dopóki im się złoża ropy/innych_minerałów nie skończą - czyli jeszcze kilkadziesiąt lat. Zresztą tak naprawdę absolutnie nikomu tak naprawdę nie zależy na stabilizacji i innych pierdołach - tu chodzi o strefy wpływów. Wolę jak ameryka położy łapę na syryjskiej ropie z trywialnego powodu, bo wtedy jest szansa, że ceny benzyny w UK spadną. Samych syryjczyków mam w głęboko w dupie - mogą ten kraj przeorać bombami i nawet mi powieka nie drgnie. Sorry, że tak brutalnie i bez serca.

Zacznijmy na początek przedkładać własne interesy nad czyjeś interesy. To będzie krok w dobrym kierunku.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 21:28 
Cytuj  
Obrazek

a teraz wypierdalaj


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 21:29 
Cytuj  
ej fajna mapka Niah.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 21:31 
Cytuj  
Troglodyto, jakiej Syryjskiej ropie? Czy ty debilu cokolwiek czytasz przed komentowaniem czy z buta wpieprzasz te swoje kretynizmy bo USA super a Rosja bee. Jeżeli już piszesz o wpływach to amebo miałeś wytłumaczone dlaczego Rosja chce utrzymać Assada i swoje wpływy w Syrii, i nie jest to Syryjska ropa bo Syria prawie nie ma ropy a chodzi o planowany rurociąg z Kataru który by szedł przez Syrię i by mocno uderzył w Gazprom.

Ja wiem że dla ciebie ISIS to ziomki i lubisz widzieć BW w ruinie ale są ludzie myślący którzy nie mają mentalności gorylicy Koko jak ty i chcieliby stabilizacji na BW bo konflikty w tym regionie wpływają bezpośrednio na bezpieczeństwo i stabilność państw europejskich, w tym Polski.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 21:35 
Cytuj  
tak naprawdę w dupie też mam czy walczą o ropę czy o świecące kamyki czy o błyszczące kamyki.
Faktem jest, ze chodzi o strefy wpływów i kasiorę.
Wolę jak poszerzy się NASZA strefa wpływów i nasi zarobią niż obóz przeciwnika. Tylko dlatego popieram działania USA.

I możecie dalej pierdolić o swojej stabilizacji (hahahaaha), zakończeniu imigracji (buhahaahaa), zlikwidowaniu ISIS (buhahaahahahaah) i co na tym zyska Europa (zapomniałem: buahahahaha) jak to Rosja się wjebie do syrii. A ja dalej będę z was głośno brechtał.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 21:40 
Cytuj  
Ale to że jesteś idiotą i nic do ciebie nigdy nie dociera to ogólnie znany fakt od wielu lat.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 21:43 
Cytuj  
Wow, Nefastus sprawia wrażenie tego inteligentniejszego w dyskusji z drugim człowiekiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 21:52 
Cytuj  
Marka swiat jest malo skomplikowany, generalnie chodzi w nim o to, zeby benzyna w UK byla tansza.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 22:17 
Cytuj  
generalnie chodzi mi o to, że nie wierzę w dobre intencje ruskich, zaprowadzenie pokoju czy zaprzestanie masowej imigracji nawet jeżeli wojna tam się skończy i wyślemy im stada kóz by im jądra przestały puchnąć.
Gawiedź niech sobie dalej w te populistyczne bzdury wierzy.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 22:18 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tak naprawdę w dupie też mam czy walczą o ropę czy o świecące kamyki czy o błyszczące kamyki.
Faktem jest, ze chodzi o strefy wpływów i kasiorę.
Wolę jak poszerzy się NASZA strefa wpływów i nasi zarobią niż obóz przeciwnika. Tylko dlatego popieram działania USA.


Interesujące, jakim cudem poszerzy się NASZA strefa wpływów? Mówiąc nasza masz na myśli zachodni świat?
Załóżmy na chwilę, że Assad przegrywa :cry: i amerykanie wprowadzają demokrację i co wtedy? Irak 2.0 500km bliżej do Europy.
Super kurwa plan.

Cytuj:
I możecie dalej pierdolić o swojej stabilizacji (hahahaaha),


Dzięki Panu prezydentowi Baszszarowi al-Asadowi Syria była krajem stabilnym, bezpiecznym, rozwijającym się i tolerancyjny dla wszystkich religii. Niestety z powodu wpierdala się amerykanów zawsze i wszędzie zaczęli oni wspierać bandytów i terrorystów widząc w nich szansę na obalenie "faszystowskiego" rządu. No jak nie ma demokracji i to jeszcze demokracji na wzór zachodni no to trzeba płynąć i bombardowaniem zmusić miejscowych do tego żeby się wyzwoli i wprowadzili sobie "najlepszy" ustrój na świecie, a jak ktoś się nie zgadza no to mu w ryj (dadzą).
Naprawdę jakie ma znaczenie dla samych Syryjczyków i Bliskiego Wschodu kto im pomaga (i to tylko pośrednio!) przed terroryzmem politycznym (usa, tylko przypominam, że amerykanie bombardują bez pozwolenia Syrii terytorium syryjskie i wspierają bandytów i terrorystów) i militarnym (isis)?

Cytuj:
zakończeniu imigracji (buhahaahaa),


Rozmowa jest o Syrii, a nie o jakiś murzynach z Afryki, a przed Syryjską Wojną Domową imigracja Syryjczyków była niewielka (mniejsza niż Polaków :roll: )

Cytuj:
zlikwidowaniu ISIS (buhahaahahahaah)


Możesz nie wierzyć w skuteczność szybkiego pokonania ISIS gdyż amerykanie zrobili w tym temacie bardzo niewiele. Zaorane.

Cytuj:
i co na tym zyska Europa (zapomniałem: buahahahaha)


Zmniejszenie imigracji Syryjskiej, zwiększenie stabilności na Bliskim Wschodzie, zniszczenie ISIS, rzeczywiście nie wiele.

Cytuj:
A ja dalej będę z was głośno brechtał.


Może to być objaw choroby psychicznej, idź się przebadaj.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 22:23 
Cytuj  
1. tak zachodni świat, do któego od pewnego czasu należy też Polska. Na pewno się nie poszerzy gdy wjadą tam ruskie.
2. powtórzę po raz n-ty - nikomu nie zależy na ustabilizowaniu tamtego regionu. Jeżeli wierzysz, że rosjanom zależy to ja już leżę i brechtam.
3. do nefastusa z tym, bo to on wyskoczył, ze europa po tym jak rosja dobrodusznie ustabilizuje sytuacje w Syrii jedynie zyska bo imigrańci przestaną tu się pchać.
4. ruskie też niewiele - zresztą bardzo wątpię, by akurat rosjanom tak bardzo zależało na zlikwidowaniu ISIS - średni mają w tym interes, a przynajmniej dużo mniejszy niż zachód którego jesteś częścią.
5. brechtam
6. znów brechtam

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 paź 2015, 00:17 
Cytuj  
Super.
Przykład Syrii to modelowy przykład tego, że można z dobrych pobudek czynić zło (usa) i ze złych pobudek czynić dobro (kacapy i Hezbollah)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2015, 07:49 
Cytuj  
zobaczymy za parę lat te dobro. Syria mnie mało obchodzi - już pisałem. Nie wierzę natomiast że jak syria wpadnie w łapki rosjan to europa w jakikolwiek sposób na tym zyska. To nie jest w interesie rosji. Fakt, że jakby wpadła w ręce amerykanów też najprawdopodobniej niewiele lub nic byśmy zyskali. Nie wierzę też w dobre pobudki USA i złe rosjan - oba kraje są tam jedynie dla kasiory.
Tak samo nie wierzę w ukrócenie imigracji do EU - oni idą głównie po socjal, łatwe życie na koszt bogatych europejczyków którzy na nich będą pracować. W nastepnych latach jak polityka eu się nie zmieni, nawet mimo możliwego ustabilizowania sytuacji w syrii może być imigracyjny potop.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1265, 1266, 1267, 1268, 1269, 1270, 1271 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.