mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1273, 1274, 1275, 1276, 1277, 1278, 1279 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2015, 13:21 
Cytuj  
No jak? embe głosował, mareczek głosował itd.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2015, 13:22 
Cytuj  
ta , zwlaszcza korpo-warriors , zaden sie nie przyzna :P


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2015, 13:23 
Cytuj  
U mnie korposzczury na nowoczesną, paru na PiS też było.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2015, 13:43 
Cytuj  
http://biznesalert.pl/prezydent-rp-zawe ... matycznym/

me like


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 paź 2015, 13:52 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
pierdolicie , kazdy teraz ze PIS chuj a ciekawet jak uzbierali 40 % poparcia ?

No przecież wstawiałem dane na poprzedniej stronie. PIS wygrywa głosami osób z podstawowym i średnim wykształceniem, robotników i rolników. Gdyby wprowadzić cenzus wyższego wykształcenia do Sejmu wszedłby Korwin, Razem i Zlew, a rząd tworzyłaby PO, bo PIS mimo najlepszego wyniku brakowałoby głosów do uzyskania wotum zaufania :)

http://www.tvn24.pl/wybory-pis-z-najwie ... 077,s.html

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2015, 14:00 
Cytuj  
PO odniosła też wspaniały sukces na Kubie.
No i pewnie tradycyjnie w więzieniach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2015, 14:37 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
No jak? embe głosował, mareczek głosował itd.

Ja głosowałem na jakąś babę od Kukiza, nawet jej nie znam, więc jestem dobrym przykładem że JOW-y to gówno jeśli chodzi o walkę polityczną, a nie konkrety kandydatów.


z innej beczki, ciekawe czy Polański będzie odwiedzał Polskę za miesiąc :D


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 paź 2015, 15:22 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
PO juz skonczylo i to fakt ale ty na sile probujesz wmowic ze nie byli taka zła partia bo przeciez jednak tyle zrobili. takze naprawde jestem ciekaw co oni przez 8 lat takeigo zrobili ze swojego programu. bo liste rzeczy ktorych nie zrobili albo zrobili wbrew temu z czym szli do wyborow jest dluga. wiec jesli chcesz dyskutowac to powiedz co zrobili i nie uogolniaj jak jakis polityk bo to wlasnie jest demagogia albo zamykamy temat na stwierdzeniu ze po nie zrobila nic.


nie próbuje wmówić , że tyle zrobili- odpowiadam Tobie , który mówi ,że NIC nie zrobili - olbrzymie uogólnienie z Twojej strony , w dodatku stwierdzenie ,że jeśli ja czegoś nie napisze to racja jest po Twojej stronie- no powoli stajesz się rzetelnym PISiurkiem :)


kilka spraw:
- zniesienie przywilejów emerytalnych tzw. mundurówki - tego podobnie jak Krusu każdy się bał ruszyć
- zniesienie poboru do wojska, uzawodowienie armii
- darmowe podręczniki
- roczne urlopy rodzicielskie
- nowelizacja ustawy o poręczeniach i gwarancjach udzielanych przez skarb państwa - dająca małym i średnim przedsiębiorstwom dostęp do publicznych gwarancji
- kasową metodę rozliczania VAT-u (firmy, które nie dostały zapłaty za towar lub usługę, nie będą musiały odprowadzać VAT-u z wystawionej faktury, dopóki kontrahent jej nie ureguluje) - bardzo ważna sprawa dla właścicieli firm
- deregulacja zawodów - większa konkurencja, niższe ceny itp

a gdyby cię interesowały konkretne liczby to zerknij na dół tej strony:
https://www.premier.gov.pl/wydarzenia/a ... -2014.html

tak - wiem propaganda sukcesu, ale liczby oficjalne - ogólnie znaczący wzrost nakładów na naukę, szkolnictwo, wojsko, zdrowie itp
co przy haśle ,że 8 lat rządów doprowadziło Polskę do ruiny, to powinny te wszystkie liczby być coraz mniejsze

zdaje sobie sprawę , że zrobili SKANDALICZNIE mało jak na 8 lat, tylko , tak jak mnie drażniło hasło "Polska w ruinie" ( embe dalej twierdzi mimo dowodów , że to wymyśliło PO :) ) , tak drażni mnie pisanie , że nie zrobili NIC, tym bardziej jak to pisze człowiek tak inteligentny jak Ty

qwa Piszpan przestań ulegać modzie bo za łebski jesteś - chyba ,że to forum jest monitorowane i tak należy pisać ???
to ja chciałem dodać ,że w sumie to PO nic nie zrobiło, PIS jeszcze nie zaczął rządzić i już zrobił dużo więcej- to pisze ja - lordyp

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2015, 15:23 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
No jak? embe głosował, mareczek głosował itd.



nie glosowalem, ale gdybym glosowal to moze bym zaglosowal. Wystarczy, ze na prezydenckich moj glos poszedl "na marne".
Wstydzilbym sie gdybym PO popieral, jeszcze by wyszlo na jaw ze mam niepelne podstawowe i siedze w niemieckim pierdlu.

Przejscie na armie zawodowa ktos przypisal PO? Rotfl, przeciez ten proces to sie zaczal jak jeszcze na WAT-ie studiowalem...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2015, 15:56 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
- darmowe podręczniki


chujowe, darmowe podreczniki nie naprawia tego co zjebali z 6 latkami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2015, 16:13 
Cytuj  
Goń dzieci do nauki, żeby się wykształciły i utrzymywały ojca, a nie narzekasz, że wcześnie zaczną.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2015, 16:20 
Cytuj  
przeciez nie beda w polsce pracowac, a do zmywaka/elektryka w uk wyksztalcenia nie potrzebuja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2015, 16:29 
Cytuj  
W sumie racja. Może nawet Marek na czeladnika weźmie, musisz dbać o stosunki z nim.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2015, 16:45 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
- zniesienie przywilejów emerytalnych tzw. mundurówki - tego podobnie jak Krusu każdy się bał ruszyć

Daleko od ideału z ich reformą. Sry mate.

Cytuj:
- zniesienie poboru do wojska, uzawodowienie armii

To nie PO. Oni tylko dokończyli.

Cytuj:
- darmowe podręczniki

No popatrz. Same się produkują. Nikt za to nie płaci. Cud normalnie. Przypadkiem jak zabrakło konkurencji to koszt ich wcale nie wzrósł lolz.

Cytuj:
- roczne urlopy rodzicielskie

No zajebiście. Zablokowany wakat w pracy.

Cytuj:
- nowelizacja ustawy o poręczeniach i gwarancjach udzielanych przez skarb państwa - dająca małym i średnim przedsiębiorstwom dostęp do publicznych gwarancji

Tutaj muszę się dokształcić.

Cytuj:
- kasową metodę rozliczania VAT-u (firmy, które nie dostały zapłaty za towar lub usługę, nie będą musiały odprowadzać VAT-u z wystawionej faktury, dopóki kontrahent jej nie ureguluje) - bardzo ważna sprawa dla właścicieli firm

Tutaj warto jednak wspomnieć jak dużo wobec nas - przedsiębiorców i już byłych przedsiębiorców PO spierdoliło.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2015, 16:52 
Cytuj  
ty lordyp jestes jednak debil. pisurem glosowalem na korwina debilu. to co wymieniles to wiecej gmina w 20 tys powiecie z zadzluzonym budzetem zrobi niz to. zreszta co ty wogole pierodlisz o odliczeniu vat. jak ci kontrahent nie zaplaci to US to jebie bo ty musisz i tak zaplacic i vat i dochodowy ale ale za to jak ty nie zaplacisz komus faktury to juz nie mozesz sobie takiej faktury wrzucic w koszty. normalnie mafia ale rozumiem ze to dla ciebie sukces 8 letnich rzadow. ja jebie. PO nie zrobilo nic. wielkie zero plus to co zrobilo na minus to jest koszmar ktory jeszcze na naszych dzieciach bedzie ciazyl. ale rozumiem ze lubisz duzo tv ogladac i jak ktos ci mowi cos niewygodnego to go wystarczy pisurem nazwac i sie japa cieszy co?


nawet mi sie nie chce ci wyliczac tych sukcesow bo za glupi jestes. wzrost gospdoarczy? zwiekszenie nakladow? przy jednoczesnym zajebaniu ofe i wzrostem zadluzenia o ile? a te naklady na co? na nie dzialajace urzedy pracy? szkolenia? i tak mozna w kolko ale widac takie sukcesy trafiaja do ciebie bo to ladnie wyglada :) jak mozna byc tak glupim. chociaz wroc 8 lat temu glosowalem na po takze inaczej , jak ciagle mozna byc tak glupim?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 paź 2015, 17:12 
Cytuj  
- poprawki ustawy o zamówieniach publicznych
- ulgi podatkowe na kolejne dzieci
- liberalizacja dostępu do zawodów
- poprawki prawa budowlanego, m.in. likwidacja obowiązku otrzymania pozwolenia na budowę domu jednorodzinnego
- szybsza rejestracja działalności gospodarczej
- nowelizacja ustawy o podatku od spadków i darowizn
- nowelizacja procedury karnej i zmiana procesu na kontradyktoryjny
- największa od 1997 r. nowelizacja kodeksu karnego
- nowelizacja ustaw dot. ruchu drogowego
- zmiany w ustawie o ubezpieczeniach na korzyść klientów towarzystw ubezpieczeniowych
- zmiany lub regulacja kwestii finansowych w dziedzinie kredytów konsumenckich

PO było partią władzy nastawioną na trwanie, natomiast trochę poprawek wprowadzili, oczywiście trochę tego mało, żeby pozwolić im rządzić trzecią kadencję. Jak ktoś uważa, że zrobili
Cytuj:
wielkie zero plus to co zrobilo na minus to jest koszmar

to polecam kubeł zimnej wody i nieco mniej memów.


Ostatnio edytowano 28 paź 2015, 17:16 przez Junkier, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 paź 2015, 17:16 
Cytuj  
zawsze tak jest - jak kończą sie argumenty zaczynają się wyzwiska

sorki to ja też muszę teraz napisać- Piszpan sam jesteś debil - nie rozumiesz co się pisze- nie napisałem ,że to są jakieś super osiągnięcia- jakieś tam są co ma stanowić przeciwieństwo do NIC, co ty bez przerwy OSTATNIO powtarzasz

co tam - ucieły się kontrakty w budownictwie, znajomego CBA złapało i teraz jakiś żal wychodzi?

przykro mi

darmowy podręcznik to darmowy podręcznik- dla niektórych ludzi to bardzo dużo, wiem ,że wśród informatyków zarabiających po kilka-kilknaście tyś miesięcznie to żadna kasa- sporo rodzin myśli inaczej

powtarzam - nie zrobili za wiele , ale coś tam zrobili, nie to że bronie PO , ale nie lubie jak ktoś w jakiejś tam zawziętości próbuje pisac nieprawdę

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2015, 17:22 
Cytuj  
Problem w tym, że mogli więcej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2015, 17:29 
Cytuj  
lordyp: ale ty kumasz roznice pomiedzy darmowy i dobry, a darmowy i chujowy? bo w takim czasie, w jakim po przygotowalo ten podrecznik, to mozna co najwyzej kiepska powiesc fantasy napisac.
mogli za darmo elementarz rozdawac, bylby lepszy efekt.
darmowy podrecznik nie wyrownuje tej chujozy, ktora w duzej czesci szkol zaserwowano dzieciom - dodam do tego jeszcze tylko kwestie 'smieciowego jedzenia' i nie nadajacych sie do jedzenia obiadow w szkolach - super zmiany kurwa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2015, 17:36 
Cytuj  
jak widze czyjas glupote to mnie kurwica strzela i tyle. ale ok widze ze wy dalej swoje a ja dalej swoje ze nic i zero. ok cos tam zrobili dziwne zby przez 8 lat nie zrobili kompletnie nic ale dlaczego zero. juz wyjasniam :) masz 0 i konczysz z 0 to jest zero tak? PO zaczela z zero zadluzyla sie z wielkim minusem do tego dolozyla kase z ofe i wyszla nie nawet na zero ale na duzy minus. duzy. w sumie lepiej zeby przez te 8 lat wogole nie bylo rzadu. lordyp cba serio? to chyba raczej powienem plakac platformo wroc. rence normalnie. przez te 8 lat polacy i ich jakosc zycia sie polepszyla ale w niczym to nie byla zasluga rzadu a wrecz rzad na kazdym kroku probowal wszystko utrudniac. zmiany w prawie budowlaym ok ale kiedy weszly po 7 latach?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1273, 1274, 1275, 1276, 1277, 1278, 1279 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.