mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 498 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 22:12 
 
Icekk napisał(a):
wypierdalac debile :o przestancie floodowac


ale masz zaplon

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 22:13 
 
Ehh nie stac was na wiecej jak jednozdaniowe odpowiedzi typu: ssij, ciagaj, spierdalaj... Naprawde wasze skromne umysly nie znaja innych slow?? :-?

Przeciez suchota tu zajezdza na odleglosc... Wcale bym sie nie zdziwil jak ostatnie dwie strony flamu przeprowadzila jedna i ta sama osoba, pod roznymi nickami - dziecko neo :roll:

Skonczcie juz z tym flamsem przynajmniej w tym topiku, tu sie nalezy jakis szacunek dla poleglych zolnierzy, a tu banda blaznow robi sobie marnej jakosci przedstawienie :har:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 22:15 
 
kkkk20 napisał(a):
Skonczcie juz z tym flamsem przynajmniej w tym topiku, tu sie nalezy jakis szacunek dla poleglych zolnierzy, a tu banda blaznow robi sobie marnej jakosci przedstawienie :har:


wiedzialem ze w koncu napiszesz cos madrego

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 22:21 
 
kurwa czlowiek wyszedl do sklepu po pivko (zaraz sie jakas banda pojebow przyczepi), pogadal ze znajomym i dochodzi do wniosku ze popkorna nie kupil. 3 strony zaległości...

*crancz* *crancz*


_________________
oumn da lololegend

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 22:46 
 
Nic ciekawego, grupa moich fanów, którzy nagle wyszli z jakiejś nory, próbuje dokonać czegoś i pytanie moje brzmi, czego ?

Specjalnie dla nich:

Pisanie jest sztuką i sztuką są wszystkie dziedziny, do których jest wykorzystywane. Potrzebna jest technika, styl, pomysł i finezja, to one czynią mnie tym, kim jestem i sprawiły, że po dwóch latach flame'u stałem się jego arcymistrzem, stałem się arcymistrzem pisania, słów, pomysłów, techniki, stylu i finezji. Logiczny jest fakt, że istnieje grupa moich fanów, którzy chcą sięgnąć po moją sławę, chcą być mną, bo widzą we mnie swojego guru. Istnieją, a nie powinni, są i przychodzą do mnie, otaczają mnie, instynkt im każe, coś ich przyciąga, szepcze do podświadomości rozkazy...załóżmy konto, zróbmy alt'a, piszmy, piszmy tak jak On, bądźmy tacy jak On, bądźmy Nim...ale nie będziecie, brakuje wam inteligencji, wiedzy i świadomości tego, co robicie. Są ludzie zwykli, jak wy, i ludzie wyjątkowi, jak ja, którzy osiągają najwyższy poziom w tym, co robią, zawsze, bez wysiłku. Ogranicza ich jedynie lenistwo, hehe.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 22:56 
 
Nie jestes niestety arcymistrzem.Twoje posty sa zbyt dlugie, wydumane, patetyczne i zawieraja 0 poczucia humoru.Dobry "flejm" uprawial z tego co pamietam roball, ale nie widze aby cos pisal ostatnio.
Pocaluj mu stopki i spytaj sie go jak wrzucic komus jednym krotki zdaniem.Tylko zastanow sie czy chcesz byc taki jak on.Mozesz skonczyc na saksach ogladajac kiepskie filmy z chinkami :]

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 23:06 
 
teraz juz chyba nawet niemozna mowic o jakimkolwiek poziomie :(


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 23:08 
 
Bo lubię dużo pisać i dobrze się bawię pisząc moje wiadomości, a wy mnie gówno obchodzicie, a tym bardziej wasze poczucie humoru. No i to ja mam swoich fanów, psy i naśladowców.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 23:15 
 
kaczynski tez ma fanow...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 23:19 
 
Cytuj:
a wy mnie gówno obchodzicie, a tym bardziej wasze poczucie humoru


jak cie nie obchodzimy to pisz sobie w notatniku


_________________
Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 23:30 
 
patataj88 napisał(a):
jak cie nie obchodzimy to pisz sobie w notatniku


Po co, jak mogę tu publikować swoje przemyślenia i teksty.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 23:42 
 
Ashton napisał(a):
teraz juz chyba nawet niemozna mowic o jakimkolwiek poziomie :(


poziom to plejboj działu l2 ;D


_________________
oumn da lololegend

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 10:17 
 
Rage to troll drugiej generacji,a reszta kretynów to nie są nawet trolle to są kurde gnomy (flameu)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 13:08 
 
Tak mi się Rage z niejakim kominkiem skojarzył. Prawie.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 13:27 
 
Nie no kurwa... Porównywać tego hiphop/rap/emo ciecia do kominka dziennikarza... Profanacja.
Kominka czyta się z przyjemnością. Kominek jest parówkowym profesjonalistą. A to coś? Toć to tylko bluzgać potrafi, a nie wypowiadać się na jakikolwiek temat.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 13:51 
 
CouRage napisał(a):
Nic ciekawego, grupa moich fanów, którzy nagle wyszli z jakiejś nory, próbuje dokonać czegoś i pytanie moje brzmi, czego ?

Specjalnie dla nich:

Pisanie jest sztuką i sztuką są wszystkie dziedziny, do których jest wykorzystywane. Potrzebna jest technika, styl, pomysł i finezja, to one czynią mnie tym, kim jestem i sprawiły, że po dwóch latach flame'u stałem się jego arcymistrzem, stałem się arcymistrzem pisania, słów, pomysłów, techniki, stylu i finezji. Logiczny jest fakt, że istnieje grupa moich fanów, którzy chcą sięgnąć po moją sławę, chcą być mną, bo widzą we mnie swojego guru. Istnieją, a nie powinni, są i przychodzą do mnie, otaczają mnie, instynkt im każe, coś ich przyciąga, szepcze do podświadomości rozkazy...załóżmy konto, zróbmy alt'a, piszmy, piszmy tak jak On, bądźmy tacy jak On, bądźmy Nim...ale nie będziecie, brakuje wam inteligencji, wiedzy i świadomości tego, co robicie. Są ludzie zwykli, jak wy, i ludzie wyjątkowi, jak ja, którzy osiągają najwyższy poziom w tym, co robią, zawsze, bez wysiłku. Ogranicza ich jedynie lenistwo, hehe.


ty masz chuja w mordzie u dupie a nie fanow..

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 13:57 
 
Brodaty napisał(a):
Tak mi się Rage z niejakim kominkiem skojarzył. Prawie.


Źle ci się skojarzył, ale nie po raz pierwszy tutaj czytam takie porównanie.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 13:58 
 
Pozwole sobie zacytowac
'Proponuje banowac dlugo, namietnie i do skutku.'

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 13:58 
 
Icekk napisał(a):
Pozwole sobie zacytowac
'Proponuje banowac dlugo, namietnie i do skutku.'


Nie pozwalaj sobie bo cie klawiatura w dupe kopnie...

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2008, 14:01 
 
Cytuj:
Nie pozwalaj sobie bo cie klawiatura w dupe kopnie...

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 498 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.