mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2013, 21:33 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
candidoser napisał(a):
A jak komus sie podoba zarowno D3 jak i PoE, to co? Schizofrenik?:)

To znaczy, ze potrafi sie dobrze bawić i odpocząć przy kompie bez stresu ;]

Otóż to. :)

Niektórym bardzo przeszkadza, że ktoś może czerpać przyjemność obcując z danym tytułem i muszą wrzucić muchę do czyjeś zupy.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 sty 2013, 10:13 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Niektórym bardzo przeszkadza, że ktoś może czerpać przyjemność obcując z danym tytułem i muszą wrzucić muchę do czyjeś zupy.


True.

Sęk w tym, że niektórzy nie kończą na tej muszce tylko pakują ją wraz z tym na czym siedziała i to w sporej ilości. Tak, niektórzy lubują się w rzeźbieniu w g... :roll:


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 11:23 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
GW2 jest chujowe i D3 tez. To sa Fakty.

I nikt nikomu wodnisiu nie narzuca swojego zdania poprostu stwierdza sie fakty. Lubisz prostackie, miainsteramowe gierki dla debili do tego robione w filozofii Pay2Win i tyle. To czy jest sie czego wstydzic pozostawie do oceny kazdemu z osobna.

"Najlepsze aRPG" ahahaha... good joke m8. :) Pisalem wielokrotnie ze ludzi tacy jak ty sa rakiem branzy i podtrzymuje to w 100% dalej. Dobrze przynajmniej ze cale scierwo trzyma sie razem w superprodukcjach typu KalOfDjuti czy Diabolo Czy. Zostan tam sobei z bogiem ze swoim chujowym gustem i zerowymi wymaganiami. Ze juz o ciaglym postowaniu i jaraniu sie obietnicami devsow, kltore sa nie spelniane w 99% przypadkow juz nie wspomne. Az zal to czytac.



Faktem jest, że jesteś idiotą a gry są dla ludzi nie dla idiotów. Przestań prowokować dupne dyskusje i wracaj do topiku PoE bo tylko tam Cię chyba ludzie tolerują. Starzy na prawdę powinni Ci w latach dzieciństwa zablokować internet albo dać klocki lego zamiast komputera.

Raka to ty masz mózgu co najwyżej (forumowa zrzutka na tomografię dla kabry?)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 11:44 
Cytuj  
czesc gier jest jednak obecnie dla idiotow.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 13:20 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hehehe, kabraksiu widze powrocil z wyjazdu i 'atakuje'.


Raczej dziecku ferie zaczeły sie w małopolskim.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 14:56 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
czesc gier jest jednak obecnie dla idiotow.


This. I nie czesc a znaczna, ZNACZNA wiekszosc. Niestety jak sie idiotom i bezgusciom powie prawde to zaczynaja pyszczyc co widzimy w postach zabolkow, jabadich i innych wodnych. Chlopcy jaraja sie growym odpowiednikiem Justina Biebera i tej panny od 'Piatek' i sie pluja gdy ktos im to mowi prosto w twarz heh... pathetic.

Ale nie przejmujcie sie - w kadej dziedzinie musi byc i bedzie motloch konsumujacy bezwartosciowa papke z najnizszych polek jakosciowych wiec gier dla 'ludzi' wam nie zabraknie. Korporacje spiace na dolarkach i trzymajace was za morde DRMem, online only, DLC i setka innego gowna az zacieraja rece jak widza idiot... zabolkow tego swiata.
Z tym ze wlasnie dzieki wam ta branza dzis wyglada jak wyglada, wypuszczajac nobrainera za nobrainerem z 156 DLC za laczna kwote 200 USD... a IDIOCI sie ciesza.
Cieszcie sie do woli tylko ja bede was nazywal idiotami - deal with it. Bo 95% gier wychodzacych od paru lat gier powinna miec na pudelku zbiorczy slogan: "OD IDIOTOW DLA IDIOTOW".

I srly... GW2 i D3 to najwieksze crapy, nobrainery i przehypowane gowno od czasow chyba Daikatany. :) I powinny miec ten slogan wieksza czcionka.


PS. High - quotuje ciebie ale post nie jest do ciebie. ty masz gust i smak... przynajmniej jesli chodzi o FPSy. ;)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 sty 2013, 15:07 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 15:04 
Cytuj  
jesli o mmorpg to tez, booo w nic nie gram :D a tak naprawde, to gdybym mial wiecej czasu, to dalbym szanse EvE. Ale obecnie to moge cos co najwyzej na szybko pyknąć w multi. Niby duzo w necie siedze, ale malo grania z tego.

A z D3 jestem wiekszym rebelem niz Ty, bo nawet nie kupilem ;) Ty natomiast zbrukałeś swoje dlonie lol


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 15:07 
Cytuj  
W EVE mozesz kopac na AFK :P


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 16:03 
Cytuj  
Kabra teks "od idiotów dla idiotów" jest po prostu piękny bo pokazuje jakim ignorantem jesteś i jak bardzo ograniczony jesteś pod tym względem. Po prostu jesteś nerdem i tyle, chyba do tego możesz się akurat przyznać? Bo definicja pasuje do Ciebie idealnie wręcz.

Idąc twoim tokiem rozumowania to powinieneś używać Linuxa(najlepiej archa albo mageia) bo przecież windows jest dla cip. Wszystko na tacy, partycje formatuje się z prawokliku, odpalanie gier jest proste, wszystko śmiga i praktycznie nie musisz robić. Możesz sobie nawet jądro skompilować i masz system jak ta lala! System w pełni modowalny, nikt Ci nie broni używać distro starego jak świat i samemu sobie kompilować paczki. Byłbyś pro!

Gry są po to, żeby grać, mają dawać fun. Pierdolenie że gra jest "za prosta" i dlatego osoba która w nią gra jest idiotą świadczy tylko o tym co się w ten sposób wypowiedział - że sam jest idiotą.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 16:12 
Cytuj  
haha... taki prostaczek a tak podskakuje. :)
Myslelem ze wrociles na forum bo ci w koncu psychoanalityk pomogl ci wyleczyc sie z obsesji "Kabra". Jednak dalej widze ze dotyka ona najnizsze warstwy spoleczne forum, ktore od zawsze tepilem i bede tepil wlasnie za glupote, bezguscie, kretynizm i prostactwo. Tbh to mozesz sie czuc niejoko wyrozniony - moze to ci pomoze. :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 16:18 
Cytuj  
Tyle, ze w tym wypadku to zabol ma akurat racje. Tzn. obaj ja macie. Ty mowiac, ze gry sa coraz prostsze. Bo sa. A zabol mowiac, ze w tej kwestii masz klapki na oczach.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 16:24 
Cytuj  
Pewne rzeczy i zachowania trzeba tepic.
Nie chce mi sie po raz kolejny tlumaczyc jak takie zachowania i podejscie psuja branze i gry ogolnie (bo kazdy ogarniety to widzi) ale mnie osobiscie to wrecz razi i bede rzeczy nazywal po imieniu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 16:44 
Cytuj  
nie zwalaj wszystkiego na zachowania i na ludzi.
parenascie lat temu na tym forum bylo pewnie pareset osob. w tej chwili jest parenascie tysiecy.
branza sama zaczela wprowadzac zmiany, ktore zostaly zaakceptowane przez target - bo mlodziez nie ma punktu odniesienia, w przeciwienstwie do dziadow :)
i gra w to co dostaje.

a poza tym, mimo wszystko kazdy ma swoje zdanie i gust w kwestii gier - podobnie jak w przypadku filmow czy seriali.
nie moge zrozumiec, czemu musisz czepiac sie tego, ze komus podoba sie dfo, gw2 czy d3.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 17:00 
Cytuj  
Kabra, ile godzin dziennie srednio poswiecasz na granie?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 17:10 
Cytuj  
Ja tak samo jak spora rzeczy ludzi ma jakiś punkt odniesienia i pamięta czasy q1/q2/dooma/et, starą dobrą ultime pre AoS czy początki rpg na pC (rpg a nie dc). I jakoś nikt nie popada w paranoję, nikt nie obraża innych bo mają inne zdanie i nie wytyka ich palcem jak odmieńców. Jakaś kultura dyskusji obowiązuje nawet tutaj, tylko Kabra jej nie przestrzega notorycznie. Dlaczego krippnie napierdalaja postów w stylu kabry albo nie wrzuca gdzieś video w wersji "hard", tylko potrafi z sensem i normalnie się wypowiedzieć i nikogo przy tym nie obrazić? Niektórzy po prostu mają mózg na swoim miejscu.

Sorry, ale jeśli czyjeś "granie" wygląda tak:

info o grze -> napierdalam w alfe -> napierdalam w CB -> napierdalam w OB i rozgłaszam z ambony jaka to gra jest zajebista - > czas wolny poświecam na czytanie patch notes -> napierdalam w release ile fabryka dała i tak po kolei bo gry są dla hardkorów..

To nic, tylko współczuć takiej osobie :-?

A Mendol ma rację - młodzież nie ma porównania ale spokojnie może sobie te tytuły odgrzebać(Gdyby nie było takiej potrzeby to nie było by goga np.) i nie trzeba po nich jechać za to, że się później urodzili.

A może po prostu hejterstwo jest w modzie?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 17:16 
Cytuj  
zabolek mozesz sobie pierdolic do woli - idiota zostanie dla mnie idiota, bezguscie bezgusciem. Koniec. Kropka.

I srsly... jesli tak was prawda boli to propononuje sie zmienic i przestac konsumowac papke dla debili a nie zwalac na mnie ze was obrazam lol. Biedaczki. Obrazam zaboleczka bo gra w giereczki dla debili... oj oj.... :lol: :lol: :lol:


Cytuj:
Kabra, ile godzin dziennie srednio poswiecasz na granie?


Zdziwilbys sie jak malo. Jak pisze ze nie ma w co grac to nie pisze tego ot tak. Przecietna gra dluzej mi sie sciaga na necie dwudziestce niz w nia gram. :) Nie gram rowniez aktywnie w zadne MMO bo tez nie ma w co.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 17:22 
Cytuj  
Dobrze, to zapytam inaczej: ile mozesz poswiecic czasu na granie (gdybys mial w co grac)?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 17:30 
Cytuj  
A co cie to lol? Rozmowy w toku sobie chcesz urzadzic?

Nastepnie co zapytasz? Gdzie pracuje i czy mam zamiar miec dzieci?
Co to ma do tematu rozmowy?

Jebie mnie np ile ty masz czasu - to nie ma nic wspolnego z niskimi wymaganiami czy gustem choc rozumiem ze pewnie ty i wiekszosc ludzi tak sobei to spozywanie papki usprawiedliwia.

Co ma ilosc czasu do jakosci gier jako takiej? Serio wytlumacz mi lol.
Nie moja wina jest ze ktos tego czasu np nie ma a ta marne resztke ktora ma wykorzystuja na konsumpcje mialkiego gowna.

rotfl.

A czasu mam tyle samo ile przecietny czlowiek - pracuje 40h w tygodniu. Sypiem po 6-7h ma dobe. Reszte czasu mam do wlasnej dyspozycji. Jesli juz musisz wiedziec.

Srsly.. po chuj do tego dorabiac filozofie... sa ludzie z gustem - sa tez bezguscia. Sa rzeczy na poziomie - jest mialka papka od korporacji. To sa proste fakty. Jebie mnie kto i dlaczego, 'bo nie mam czasu'. :roll:
I ZAWSZE jest pewna grupa spoleczna ktora ta papke bedzie konsumowac z usmiechem na twarzy - w grach video tez. Z tym ze wlasnie przez taka bezmyslna konsumpcje mamy takie gry jakie mamy i branza wyglada jak wyglada.

A czemu sie czepiam? bo lubie wkurwiac zabolka. :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 17:37 
Cytuj  
klapki na oczach, nic wiecej.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 17:38 
Cytuj  
A może Ciebie znudziło granie? Mam ziomka który tak samo hejtował wszystko co się pojawiło aż w końcu doszedł do tego wniosku. Pytam z ciekawości bo ciężko mi uwierzyć że tylko PoE Cię interesuje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.