mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 59  Następna strona

Na ktorą liste oddasz głos?
Prawo i Sprawiedliwość 23%  23%  [ 21 ]
Platforma Obywatelska 9%  9%  [ 8 ]
Partia Razem 1%  1%  [ 1 ]
KORWiN 28%  28%  [ 26 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe 1%  1%  [ 1 ]
Zjednoczona Lewica 1%  1%  [ 1 ]
"Kukiz'15" 8%  8%  [ 7 ]
Nowoczesna 14%  14%  [ 13 ]
Inna lista 2%  2%  [ 2 ]
Pierdole nie głosuje 13%  13%  [ 12 ]
Liczba głosów : 92
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 10:55 
 
I to nie był żaden poufny raport, tylko Giertych tak sprawozdanie zatytułował jak się okazało. Żadnej klauzuli poufności tam nie było, bo być nie mogło. :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 11:00 
 
hehehe kurwa, rzeznik, a gdzie ja napisalem, ze bede na niego glosowal?
dla mnie jako twarz w tv/polityce jest nowy. czasy uw to czasy naszego liceum/studiow, wiec w chuj dawno.
tylko KRUL nie zmienia pogladow :)

nigdzie nie pisalem, ze odpowiadaly mi rzady po. nie wiem dlaczego twierdzisz, ze petru to bedzie to samo, moze pominales sie z powolaniem i powinienes zostac wrozbita rzeznikiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 11:02 
 
@Rzeźnik Na pewno partii Petru najbliżej do środowiska PO na scenie politycznej. Wipler wielki liberał latami startował z listy socjalistów z PiS. Takie pierdolenie, że oni be, a nasi cacy na poziomie piaskownicy. Wiara w ideały w polityce, lol. Petru po prostu celuje w elektorat zbliżony do ludzi takich jak ja, więc jest szansa, że będąc u władzy zadba o mój interes. PO mnie bardzo nie skrzywdziło, płacę mniejsze podatki niż człowiek ze średnią krajową w tym kraju. ;) Bardzo bym chciał, taniego państwa, zero biurokracji etc. ale to się nigdy nie wydarzy. Wiesz czemu, bo społeczeństwo tego nie chce? Chce ulg, dotacji, sracji, opieki, więc zawsze będzie wybierać socjalistów. Jedyny prawdziwy przykład liberalnej gospodarki to jakieś enklawy w USA, na cały świat. Zejdź na ziemię.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 11:15 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jedyny prawdziwy przykład liberalnej gospodarki to jakieś enklawy w USA, na cały świat. Zejdź na ziemię.


Chiny :]


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 11:20 
 
No już nie żartuj, Chiny to typowy klientelizm. Jak Grecja.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 11:24 
 
Tor, wszystko się zgadza ale nie uważasz że pora wydorośleć i nie dawać się nabierać na takie rzeczy, dla mnie nowoczesna to takie kolejne palikoty polityczne.
Zejdź na ziemie i pomyśl co może taki petru wnieść do polityki, policz gdzie znajduje się jego partia w słupkach wyborczych i na kogo to pracuje.

Czym w polityce nowoczesna różni sie od PSL, niczym, dawca rąk do głosowania, zero inicjatywy, tylko głodne gęby do wyżywienia.

Nowoczesna to świetna alternatywa w polityce, też bym chętnie na takie coś głosował ale poczekam na nową partie, którą będa zakładać trzej nowi tenorzy ;) Wipler-Petru-Gowin :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 11:26 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
No już nie żartuj, Chiny to typowy klientelizm. Jak Grecja.


Nie żartuj. Chiny to najpotężniejszy kraj na świecie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 11:35 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Wipler wielki liberał latami startował z listy socjalistów z PiS.

Z błogosławieństwem JKM od samego początku - chodziło o przemycenie jednego człowieka do sejmu. JK był też tego świadomy i się na to zgodził.

Cytuj:
płacę mniejsze podatki niż człowiek ze średnią krajową w tym kraju

To akurat zawdzięczasz SLD i potem PiS ;)
PO tylko zaciskało pętlę. Mi też się teraz żyje sto razy lepiej, ale to nie dzięki PO, a własnej harówce. Mi jakoś specjalnie nie zaszkodzili teraz, ale w latach 2009-12 bardzo cierpiałem. No i czuję się wiecznie podsłuchiwany jako przedsiębiorca od siedmiu boleści.
CBA podsłuchiwało grube rybki i polityków, PO dało nadwładzę celnikom i fiskusowi. Nie lubię.

Cytuj:
Bardzo bym chciał, taniego państwa, zero biurokracji etc. ale to się nigdy nie wydarzy.

Pewnie nie, ale przynajmniej zagłosuję z w miarę czystym sumieniem. A chociażby niech będą tym języczkiem, który przeforsuje kilka pozytywnych zmian na tle tych potrzebnych socjalistom i i tak to lepsze niż zmiany tylko w kierunku socjalnym.

Petru dla mnie jest niewiarygodny jako osoba i polityk.
Zachowanie Wiplera mi się nie podoba. Idzie po elektorat młodocianego buntu. Zero myślenia o pozyskaniu i zachowaniu starszego wyborcy.
Ale mają fajne dupeczki w strukturach :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 11:36 
 
@Niah Raz, że nie prawda, dwa że nie ma związku bezpośredniego związku z tym jaki system społeczno-ekonomiczny panuje w tym kraju.

@embe Na Palikota się nabrałem, ale nie w tym sensie, że był wybiegiem PO, ale że przeceniłem go jako polityka. Wydawało mi się, że połozy nacisk na gospodarkę, a poszedł w jakieś śmieszne przepychanki w sprawach społecznych.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 11:40 
 
Politycy zawsze wbijają nam do łba że to dzięki nim coś się zmieniło i dzięki nim żyje się lepiej czy gorzej, na to akurat łapią się wszyscy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 11:41 
 
Mendol napisał(a):
hehehe kurwa, rzeznik, a gdzie ja napisalem, ze bede na niego glosowal?
dla mnie jako twarz w tv/polityce jest nowy. czasy uw to czasy naszego liceum/studiow, wiec w chuj dawno.
tylko KRUL nie zmienia pogladow :)

nigdzie nie pisalem, ze odpowiadaly mi rzady po. nie wiem dlaczego twierdzisz, ze petru to bedzie to samo, moze pominales sie z powolaniem i powinienes zostac wrozbita rzeznikiem.


Mendol, to fakt, nie napisałeś wprost, ale uznałem, że nie pisałbyś o nim, że to nowa jakość, że taki spoko loko ekspert ot tak, bez przekonania, że oddasz na niego swój głos.

UW to dawno, ale doradca Tuska to już nie dawno, eksperckie opinie w TV uzasadniające ruchy Tuska typu VAT, OFE to też nie dawno.
Dlatego pisze, że to będzie to samo...zresztą Petru to Keynsista. Zero wizji zmian, które dałyby nam w UE przewagę konkurencyjną jak choćby głęboka reforma podatkowa. A my tego potrzebujemy jeżeli mamy wyjść z pułapki średniego dochodu i dogonić poziomem życia państwa zachodu.

Tor, jak będziesz tak głosował, to rzeczywiście nigdy nie będzie taniego państwa, z niskim poziomem biurokracji i z prostymi podatkami nie opartymi o dochód a o konsumpcje. Dopóki się ludzie inteligentni nie ogarną i nie przestaną się łapać na kolejne inicjatywy "nowych, świeżych" Palikotów w Swetrach, to nic się nie zmieni.
Zszedłem na ziemię właśnie, za to ty bujasz w obłokach absurdu, jeżeli uważasz, że Petru coś Ci da. Co najwyżej da Ci garba na starość od zapierdalania na pensje prezesów w bankach...no i panów co wrócą z emigracji na emeryturke :D ;)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 14 paź 2015, 11:43 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 11:42 
 
A jak wiadomo wszyscy keyniści to prostytutki.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 11:51 
 
Petru Keynesistą? Balcerowicz krytykował Keynesa, więc wątpię żeby tak odszedł od swojego mentora. Mam nadzieję, że KORWIN kogoś wprowadzi do sejmu, byle nie Krula. ;) Ja zostanę przy swetrach i mojej naiwnej wierze, że reprezentuje ludzi jak ja.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 11:58 
 
Żeby nie było, nie jestem bezkrytycznym wyznawcą KORWINy, ta kampania jest prowadzona słabo, bez polotu.
W partii jest sporo miernot niestety, chyba nie można mieć wszystkiego.
To co odwalił dziś Bryczkowski, który nie potrafił wykorzystać wywalczonego czasu antenowego na zaoranie Ryśka każe mi wątpić, że to będzie jakościowa zmiana, ale alternatywy nie widać.
Cała moja nadzieja w Wiplerze i tym że ogarnie tą partię.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 12:00 
 
Wipler to bez wątpienia inteligentny człowiek, ale brak mu charyzmy, nie jest typem lidera. A tacy ludzie nie wygrywają wyborów.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 12:06 
 
Jedyna nadzieja w Bogu-Imperatorze który zacznie swój podbój Ziemi. Chociaż bardziej prawdopodobne, że wcześniej świat podbiją Chińczycy. Też dobrze. W końcu kurwa zobaczę ten kapitalizm.








:]


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 12:11 
 
Tor Rychu też jej nie ma, no chyba, że niczym Michał Kucharczyk wierzysz, że ma dobry look i będzie jak Obama :lol:
Obrazek

Powoli brnę, spoko lektura te maile :wink: :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 12:13 
 
Japierdole Rzeźnik

Tym postem zachowałeś się jak typowy czytelnik faktu.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 12:15 
 
Korwin zostanie w PE. Tutaj wystartuje tylko dla głosów przecież, a mandat wezmą kolejni na liście :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 12:18 
 
Bardzo bym się zdziwił. Politykę robi się w kraju, a nie w Brukseli.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 59  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.