mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1300, 1301, 1302, 1303, 1304, 1305, 1306 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 11:46 
Cytuj  
Przez ciebie i tobie podobnych. Zniechęciliście do partii sporo ludzi tym negatywnym skakaniem na Kukiza zamiast przymknąć te durne ryje.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 11:48 
Cytuj  
ja jebie, najpierw zgadzam sie z niah'em, teraz z tczewiakiem.
no ale piatek 13go.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 11:50 
Cytuj  
Nie no oczywiście to moja wina, mimo że ja i wielu innych błagaliśmy Wiplera i JKM o merytoryczną kampanie a nie jazdy po innych. Jeszcze napisz że jestem odpowiedzialny za 9/11 i Smoleńsk. Tak dla informacji to mam wyjebane co sobie pejsaty kundlu myślisz bo chuja wiesz co robiłem. A za porażkę KORWiN są odpowiedzialni właśnie kretyni jak ty i piesek Niah którzy pieprzą kretynizmy że JKM jest agentem i glosują na autentycznych debili od Kukiza jak Winnicki, Sanocki, Marowiecki czy Liroy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 11:55 
Cytuj  
No jakoś tutaj na forum zajmowałeś się jazdami po innych, a nie merytoryczną kampanią. Czym zraziłeś Mendola i Tora. Takich jak ty zjebów w necie było sporo i sprawili, że głosy przeszły do nowoczesnej albo się zmarnowały. Ja głosowałem na KORWiN, a nie Kukiz'15 także strzelasz ślepakami.
W trakcie kampanii jak widziałem twoje posty to strzelałem facepalm za facepalmem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 11:56 
Cytuj  
No podaj przykład.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 12:01 
Cytuj  
jaki przyklad? pisalem ci sam o tym pare razy, co zawsze konczylo sie bluznierstwami z twojej strony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 12:01 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Trzymam cie za slowo, bo ja jestem pewny ze Swetru, jak i PSL i Zlew, z buta wejda w koalicje z PO.

Kukiza ugrupowanie rozpierdoli sie zaraz po wyborach. Czesc ktora zostanie z Kukizem pewnie bedzie chciala koalicji z PiS, a reszta albo stworzy wlasne kolka albo nawet przejdzie do PO/Zlew.


Nefastus napisał(a):
Primo, Kukiz'15 to nie partia, są tam ludzie z różnych, skrajnie zróżnicowanych ugrupowań i partii (od skrajnych socjalistów, związkowców, po skrajnych nacjozjebów i gospodarczych liberałów). PiS nie ma co wysysać od Kukiza kiedy to ugrupowanie rozjebie się bez niczyjej pomocy.

Secundo, mimo że PO kurwą jest, szacowanie ich na 15% to jest czysty debilizm.

Meterrr na dzis.


Nefastus napisał(a):
Fajny ten Kukiz, raz nosi kapitalistyczne Red is Bad, a teraz inne na wzór Nacjo Socjalistów z ONR.



a jeszcze jest temat wyborczy, którego mi siejuż nawet nie chce przeszukiwać.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 12:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jaki przyklad? pisalem ci sam o tym pare razy, co zawsze konczylo sie bluznierstwami z twojej strony.


Jedyne co robiles to robienie z siebie kretyna po przez wrzucanie tekstow "JKM 3% huehuehue".


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 12:06 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
glosują na autentycznych debili od Kukiza jak Winnicki, Sanocki, Marowiecki czy Liroy.


Dawno po ryju nie dałeś?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 12:07 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Trzymam cie za slowo, bo ja jestem pewny ze Swetru, jak i PSL i Zlew, z buta wejda w koalicje z PO.

Kukiza ugrupowanie rozpierdoli sie zaraz po wyborach. Czesc ktora zostanie z Kukizem pewnie bedzie chciala koalicji z PiS, a reszta albo stworzy wlasne kolka albo nawet przejdzie do PO/Zlew.


Nefastus napisał(a):
Primo, Kukiz'15 to nie partia, są tam ludzie z różnych, skrajnie zróżnicowanych ugrupowań i partii (od skrajnych socjalistów, związkowców, po skrajnych nacjozjebów i gospodarczych liberałów). PiS nie ma co wysysać od Kukiza kiedy to ugrupowanie rozjebie się bez niczyjej pomocy.

Secundo, mimo że PO kurwą jest, szacowanie ich na 15% to jest czysty debilizm.

Meterrr na dzis.


Nefastus napisał(a):
Fajny ten Kukiz, raz nosi kapitalistyczne Red is Bad, a teraz inne na wzór Nacjo Socjalistów z ONR.



a jeszcze jest temat wyborczy, którego mi siejuż nawet nie chce przeszukiwać.


No i gdzie w tych tekstach nie mam racji? Chyba to wrzuciles aby pokornie mi pogratulowac.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 12:07 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Jedyne co robiles to robienie z siebie kretyna po przez wrzucanie tekstow "JKM 3% huehuehue".


widzisz, nawet teraz nie potrafisz przestac.
a skoro nie skumales po co wrzucalem te teksty, to tylko swiadczy o tym, iz bardzo dobrze, ze jednak korwin nie wszedl.
bo liroy przy was to inteligent i czlowiek kultury.

nie rozmawiamy o tym czy masz racje czy nie - bo czesto trzeba sie bylo zgodzic z tym co pisales.
niestety twoj przekaz na poziomie polskich youtuberow, odrzuca kazdego normalnego czlowieka i z czasem nabiera sie wrecz obrzydzenia do pewnych rzeczy, kiedy opowiada/tlumaczy je taki czlowiek jak ty.


Ostatnio edytowano 13 lis 2015, 12:09 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 12:08 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Nefastus napisał(a):
glosują na autentycznych debili od Kukiza jak Winnicki, Sanocki, Marowiecki czy Liroy.


Dawno po ryju nie dałeś?


Co tam szczekasz kundlu?


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 12:09 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Jedyne co robiles to robienie z siebie kretyna po przez wrzucanie tekstow "JKM 3% huehuehue".


widzisz, nawet teraz nie potrafisz przestac.
a skoro nie skumales po co wrzucalem te teksty, to tylko swiadczy o tym, iz bardzo dobrze, ze jednak korwin nie wszedl.
bo liroy przy was to inteligent i czlowiek kultury.


Czyli brak argumentow i standardowa osobista jazda po mnie. Sama kultura. Przybij sobie piatke z kwitesencja kultury kundlem Niahu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 12:10 
Cytuj  
arugmentem bylo to, ze nie potrafisz prowadzic normalnej dyskusji, tylko za kazdym razem sam robisz osobiste jazdy - to TY zawsze zaczynasz.
ale widac ten typ tak ma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 12:11 
Cytuj  
Źle, że KORWiN nie wszedł, ale młodzieżówka tej partii to ja pierdolę... Ludzie bez ogaru brani z łapanki. Nefastus nie jest jedynym. Przez nich czasami wstyd się przyznać, że kibicuje się temu samemu ugrupowaniu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 12:13 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Niah napisał(a):
Nefastus napisał(a):
glosują na autentycznych debili od Kukiza jak Winnicki, Sanocki, Marowiecki czy Liroy.


Dawno po ryju nie dałeś?


Co tam szczekasz kundlu?


Obrazek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 12:18 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
arugmentem bylo to, ze nie potrafisz prowadzic normalnej dyskusji, tylko za kazdym razem sam robisz osobiste jazdy - to TY zawsze zaczynasz.
ale widac ten typ tak ma.


Z kazdym? Ja do ciebie nigdy nic nie mialem, to Ty ciagle szukasz zaczepek i wlasnie dlatego wrzucales debilne teksty ala "JKM 3%". Oczywiscie zawsze jechalem po kretynach jak Junkierzuma czy po chamskich wiejskich bydleciach jak Niahu, co nie znaczy ze jezdze po wszystkich. Nie wywijaj kota ogonem.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 12:19 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Źle, że KORWiN nie wszedł, ale młodzieżówka tej partii to ja pierdolę... Ludzie bez ogaru brani z łapanki. Nefastus nie jest jedynym. Przez nich czasami wstyd się przyznać, że kibicuje się temu samemu ugrupowaniu.


Z tym sie zgodze, niestety KORWiN ma wyjatkowo debilna mlodziezowke i to co sporo odpierdala to jest po prostu tragedia.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 12:23 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Z kazdym? Ja do ciebie nigdy nic nie mialem, to Ty ciagle szukasz zaczepek i wlasnie dlatego wrzucales debilne teksty ala "JKM 3%". Oczywiscie zawsze jechalem po kretynach jak Junkierzuma czy po chamskich wiejskich bydleciach jak Niahu, co nie znaczy ze jezdze po wszystkich. Nie wywijaj kota ogonem.


A to myslisz, ze od razu po mnie musisz jezdzic?
Otoz nie.
Gdybys wlasnie nie jezdzil po tych 'kretynach' czy 'bydleciach' ale ograniczyl sie do normalnej dyskusji, to odbior twojej osoby/Korwina bylby zupelnie inny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2015, 12:25 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/alicja-tchorz-200-z ... 122,s.html


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1300, 1301, 1302, 1303, 1304, 1305, 1306 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.