mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 213  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2016, 10:35 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Antek to amerykanski szpieg, wiadomo nie od dzis. Interes USA przedklada nad interes Polski.

Niahu hackuje konta ? :)

Ja momentami nie wiem już co myśleć o antonim, szkoda że opozycja/media tak ciśnie bo jakby odpuścili na chwilę to by pewnie były zmiany personalne w rządzie, a w takim szumie każda zmiana to pokazanie słabości i przyznanie się do błędów, to że jest kogo wymieniać to oczywiste, problem że nie ma kogo na ich miejsce dawać bo ławki rozsądnych i ogarniętych polityków we wszystkich naszych partiach są króciutkie.

Wyobraźcie sobie rząd specjalistów nowoczesnej, o kur...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 gru 2016, 10:46 
Cytuj  
Czyli gdyby media/opozycja nie cisnely, to by wymienili. Aczkolwiek nie wymieniliby, poniewaz nie ma na kogo?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2016, 10:51 
Cytuj  
Nie wiem ale jakbym to ja rządził to w takiej nagonce jak teraz bałbym się personalnych roszad bo były by z pewnością pożywką do krytyki większej niż na to zasługują.
A to że nie ma na kogo wymieniać to oczywiste, podobny problem miało PO i inni, listy partyjne, na które głosujemy to nie grono specjalistów tylko polityków chcących zrobić swoje i rodzinne kariery, tak było i jest, raczej tak będzie nadal bo propozycje głosowania bezpośredniego żadna korporacja polityczna nie będzie chciała wprowadzać bo to bije w ich interesy prywatne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 gru 2016, 10:53 
Cytuj  
no wiec w tym wypadku nagonka nie ma znaczenia. Wymiany i tak nie bedzie.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2016, 10:55 
Cytuj  
Pewnie nie bo to przyznanie się do błędów personalnych i decyzji jakie są podejmowane.
Jedyna zmiana ale byłaby rewolucją to zmiana premiera i nowa układanka Jarosława, która mogłaby być zrobiona jako przygotowanie do nowej kampanii, czyli może po dwóch latach obecnego rządu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 16 gru 2016, 11:12 
Cytuj  
AKurat kogo Jaro wsadzi na urzad premiera nie ma zadnego znaczenia. To moze byc dowolna miernota polityczna.
Z prezydentem tak zrobil.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2016, 11:14 
Cytuj  
embe napisał(a):
Wyobraźcie sobie rząd specjalistów nowoczesnej, o kur...


Biorę, nawet Krowina bym wolał. Nie da się rządzić gorzej niż PiS, więc ryzyko niewielkie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2016, 11:35 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja momentami nie wiem już co myśleć o antonim, szkoda że opozycja/media tak ciśnie bo jakby odpuścili na chwilę to by pewnie były zmiany personalne w rządzie,


Dobrze ze sie znalezli winni! mamy chujowych ministrow bo media cisna!

Niestety takie osoby jak Fotyga czy Maciar to najbardziej zaufane osoby Imperatora. Mam nadzieje, ze pojdzie w slady innego wielkiego imperatora Stalina i wytnie tych najbardziej zaufanych ludzi. Dopoki tego nie zrobi fobie beda braly gore nad interesem Polski vide likwidacja malego ruchu granicznego z obwodem. To nic ze caly przygraniczny obszar Polski dostal w dupe gospodarczo, wazne ze doojebalismy ruskom co zabili brata imperatora.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2016, 11:37 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
embe napisał(a):
Wyobraźcie sobie rząd specjalistów nowoczesnej, o kur...


Biorę, nawet Krowina bym wolał. Nie da się rządzić gorzej niż PiS, więc ryzyko niewielkie.


Kukiza bierz, potem Korwina, a jak już nic Ci nie zostanie, to Ci Ryśka wtedy wybaczę :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2016, 11:40 
Cytuj  
Nie no, krul, Riczi, Pomaska to byłaby zupełnie nowa jakość.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2016, 11:45 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
embe napisał(a):
Wyobraźcie sobie rząd specjalistów nowoczesnej, o kur...


Biorę, nawet Krowina bym wolał. Nie da się rządzić gorzej niż PiS, więc ryzyko niewielkie.


Kukiza bierz, potem Korwina, a jak już nic Ci nie zostanie, to Ci Ryśka wtedy wybaczę :lol:


Kukiz to taki Beppe Grillo, chociaż paru sensownych ludzi w ekipie ten ruch jest tak samo nędzny jak Palikot. Krul jest szalony, ale może przynajmniej by zmniejszył etatyzm i ucywilizował daniny dla państwa. Co do Ricziego to nie wiem jakie ma poglądy i program, ale dobrze się ubiera i pracował w sektorze prywatnym, czego nie można powiedzieć o piosenkarzu i zawodowych politykach od Kaczyńskiego po Schetynę.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2016, 11:50 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Kukiz to taki Beppe Grillo, chociaż paru sensownych ludzi w ekipie ten ruch jest tak samo nędzny jak Palikot. Krul jest szalony, ale może przynajmniej by zmniejszył etatyzm i ucywilizował daniny dla państwa. Co do Ricziego to nie wiem jakie ma poglądy i program, ale dobrze się ubiera i pracował w sektorze prywatnym, czego nie można powiedzieć o piosenkarzu i zawodowych politykach od Kaczyńskiego po Schetynę.


kurwa, liczy się wnętrze!
Kukiz-Krul to jak rozumiem byłoby bardziej Tyszka-Wipler. Takiemu tandemowi dałbym szansę.
Jak to nie zadziała, to uj, może być i Riczi, niczego to już nie zmieni :cry:

Z Riczim jest ten problem, że z pustego i Salomon nie naleje...a tam w głowie pustoooooo.
Nie oszukujmy się, Riczi to nie jest człowiek, który się nagle obudził i stwierdził: Muszę uratować mój ukochany kraj!
Z nim u steru wiadomo co będzie, nie bądźmy naiwni. :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2016, 12:45 
Cytuj  
Nie wiem Riczi jest głupi czy nie, jeśli za oznakę głupoty uznajesz jakieś bzdety z memów to gg. Chce być w mediach non stop, więc pierdoli czasem głupoty, siła skali. Przy głupotach Korwina czy Pawełku to i tak tytan intelektu. Riczi ma dla mnie jedną zaletę, którą napisałem powyżej. Pracował w BRE i PwC, coś tam się musiał nauczyć. Reszta polskich liderów politycznych nie zna nic poza polityką (i śpiewaniem piosenek). Nowoczesna jest kolejnym rozczarowaniem, żeby nie było niedomówień. Zamiast na konkretach skupiają sie na PR. Ale z drugiej strony kto dzisiaj oczekuje konkretów? 5% społeczeństwa?

Nie wiem co Tyszka z Wiplerem mają do zaproponowania konkretnie. Mam nadzieję, że nie republikańskie podejście do gospodarki na wzór USA, bo oczywiste jest, że to bzdura, która służy tylko elitom.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2016, 12:58 
Cytuj  
Eee Morawiecki tez ma doświadczenie w prywatnym biznesie, do tego o lepszej proweniencji, a nijak to się nie przedkłada na bycie lepszym ministrem czy też wicepremierem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2016, 13:11 
Cytuj  
Ale nie jest liderem swojej partii. Musi robić to co mu każe człowiek, który nie ma rodziny i życie zna z polityki tylko.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2016, 13:13 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ale nie jest liderem swojej partii. Musi robić to co mu każe człowiek, który nie ma rodziny i życie zna z polityki tylko.


Ja myślę, że w sprawach gospodarki ma wolną rękę (chyba niestety), tak jak to miała Zyta.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2016, 13:31 
Cytuj  
Wolnej ręki na pewno nie ma, bo PiS postawił na socjalizm, redystrybucję i etatyzm, i Morawiecki musi się tego trzymać. Natomiast możliwe, że ma takie poglądy.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2016, 13:36 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Wolnej ręki na pewno nie ma, bo PiS postawił na socjalizm, redystrybucję i etatyzm, i Morawiecki musi się tego trzymać. Natomiast możliwe, że ma takie poglądy.


Niestety ma, bo inaczej sobie działań nie potrafię wytłumaczyć. Nikt mu się nie wtrąca w sposób w jaki sfinansuje programy socjalne. To on sam wychodzi z tymi cudnymi pomysłami. :evil:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2016, 14:58 
Cytuj  
masakra
https://www.facebook.com/witold.jurasz. ... 7556519958


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2016, 17:44 
Cytuj  
a na swiecie takie rzeczy
http://www.independent.co.uk/news/world ... 84586.html

jestes ministrem skarbu, robisz walek z kumplem na 400M E, sad uznaje cie winnym ale poniewaz jestes wazna osoba to nie wymierza kary
ach te europejskie podwojne standardy

ja pierdole, przekrecic 400 M E wszyscy o tym wiedza, a ty smiejesz im sie w twarz


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 213  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.