mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1318, 1319, 1320, 1321, 1322, 1323, 1324 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 10:24 
Cytuj  
haha Torbiś - idealnie podsumowałeś

+100 :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 10:45 
Cytuj  
Trochę szacunku do kolegi leminga, na torbiś to jesteśmy z Mareczkiem. :)


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 10:54 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
generalnie zawsze łatwiej rozdawać, bo to i fajnie wygląda i łatwe, gorzej zrobić tak by to miało ręce i nogi- w tym przypadku


najłatwiej to podnosić podatki nie dając absolutnie nic w zamian - niech Kowalski zapierdala i zaciska pasa kolejne 20 lat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 10:55 
Cytuj  
Niah napisał(a):
@Tor
Zauważ, że duży wysiłek Partii jest kładziony właśnie na zmniejszenie oszczędzania kasy na później, żeby zwiększyć popyt wewnętrzny i jeśli się to im uda to wygrali wszystko i amerykanie mogą swoje lotniskowce zezłomować ;]


Zgadza się, ale znów nie rozumiem, dlaczego przeskakujesz do kolejnego wniosku. Pytanie jak długo wzrostem mogą kupować sobie spokój społeczny. Teraz w celach kontroli społeczeństwa rozbudzają patriotyczne emocje, prawdziwi technokraci.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 11:01 
Cytuj  
http://niewygodne.info.pl/artykul6/0261 ... ukseli.htm


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 11:12 
Cytuj  
embe napisał(a):
wiesz jaki jest bilans od przyjęcia Polski do EU ?

Nie będę teraz wyliczać pełnego bilansu, ale ponownie wskażę patologię.
http://poig.parp.gov.pl/index/index/744

Cytuj:
Budżet i poziom dofinansowania:

Budżet Działania wynosi 385 635 294,00 EUR.

Kwota środków przeznaczonych na konkurs projektów wynosi:

względem przedsiębiorców wskazanych powyżej w literze A - 28 000 000,00 PLN;
względem przedsiębiorców wskazanych powyżej w literze B - 21 000 000,00 PLN.


Czyli tak:
1. Unia "daje" 385,5 mln €
2. Polski urząd z tych 1 635 mln zł rozdaje 50mln zł beneficjentom.

We wcześniejszych latach było 360mln € zamieniane na 300mln zł, ale na koniec to już jakaś pierdolona masakra.
To są wszystko jawne dane. Udział z podatków w tych działaniach jest zdecydowanie wyższy nić 50mln zł, a te urzędowe kurwy przeżerają 97% kwoty unijnej. To jest kurwa nie do pomyślenia.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 11:14 
Cytuj  
Chiny klase srednia juz maja, szacuje sie, ze to 300 mln osob.

Teraz glowny cel to zapewnienie bezpieczenstwa socjalnego robotnikom w miastach, ale mysle ze im duzo nie trzeba zeby byli szczesliwi. :)

Glebokim chinskim zadupiem raczej nikt sie nie przejmuje, podobnie jak w wielu innych krajach. Wazne zeby metropolie funkcjonowaly sprawnie i generowaly popyt wewnetrznny.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 11:23 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Przedstawię wam teraz pewien hipotetyczny scenariusz: (...)


Ładne :D

Ale pewnie pamiętasz, że kilka stron temu pisałem o tym, że powinni to dać ludziom w formie np. obniżenia podatków albo danin na ZUSy srusy. Byłoby taniej i trafiłoby do ludzi pracujących. :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 11:32 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Przedstawię wam teraz pewien hipotetyczny scenariusz:

"PO od nowego roku wprowadza 500 dofinansowania na dziecko....itd"

No właśnie czytam te ostatnie posty i oczom nie wierzę.
Cytuj:
yep. to nawet korwin powtarza im mniej kasy w budzecie a wiecej u ludzi = profit.

Korwinowi zdecydowanie chodzi o coś innego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 11:32 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
powiem tak - tczewiak podatki płaci bo musi, gdyby mu pozwolono to by nie płacił

Szklana kula ci powiedziała? A może jednak nie jestem szmatą na twoim poziomie? Uczciwą stawkę podatków płacić można. Optymalizuje się jedynie wtedy gdy stawka przekracza zdrowy rozsądek.

Cytuj:
na chwilę obecną tczewiak jest wyrobnikiem w jakiejś firmie

Pierdolony brudasie, jebany śmieciu ludzki. Firmę prowadzę od 10 lat. Przy okazji jestem korposzczurkiem na kontrakcie, bo mi się to po prostu opłaca.
Ludzi zatrudniałem i dokładałem z własnego gdy państwo pod rządami po wyjebało mnie bez mydła. Sznur na małych US zaciskało z polecenia PO więc... chuj tobie i innym zwolennikom na grób.

Cytuj:
jak czytam bez rodziny i dzieci - jednym słowem- wegetacja- gdyby stworzył firmę , dał ludziom pracę, zapewnił byt ( nie tylko sobie) , płacił podatki uczciwie z tej firmy, gdyby miał dzieci- min 2 żeby utrzymać demografię to tak w obecnych czasach byłby dla mnie patriotą

a ty masz firmę, dzieci i nadal jesteś gównem popierającym po.

Cytuj:
czasami te wasze argumenty mnie przerastają :)

ciebie wiele przerasta. Łącznie z ortografią i umiejętnością korzystania z przecinków.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 11:58 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Pierdolony brudasie, jebany śmieciu ludzki.

tczewiak napisał(a):
chuj tobie i innym zwolennikom na grób.

tczewiak napisał(a):
a ty masz firmę, dzieci i nadal jesteś gównem popierającym po.

Widzę, że ostro na mózg ci coś siadło. Nefastus zaczyna przy tobie wyglądać jak tytan intelektu i kulturalnej dyskusji

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 12:05 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
haha Tor-Bled-Nam - idealnie podsumowałeś

+100 :)


tylko tak mogę :)


Mark24 napisał(a):
lordyp napisał(a):
generalnie zawsze łatwiej rozdawać, bo to i fajnie wygląda i łatwe, gorzej zrobić tak by to miało ręce i nogi- w tym przypadku...


najłatwiej to podnosić podatki nie dając absolutnie nic w zamian - niech Kowalski zapierdala i zaciska pasa kolejne 20 lat.


jak już coś wycinasz to rób tak by miało to sens- pozostawienie zdania po przecinku bez reszty trochę wypacza tę wypowiedź, bo dalej pisze , że to popieram- hmmm skąd to znamy ? :)
a tam delikatna manipulacyjka :)

@tczewiak
jeśłi prowadzisz firmę - zwracam honor i przepraszam , nie do końca więc się Ciebie tyczyło w sposób jaki napisałem
poza tym jesteś cham i prostak :)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 12:33 
Cytuj  
Takie rzeczy tylko w Polsce: PO złoży do Trybunału wycofaną przez PiS skargę na... ustawę o Trybunale, którą uchwaliła PO. Powótrzyć?


konstruktywna opozycja :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 12:55 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Takie rzeczy tylko w Polsce: PO złoży do Trybunału wycofaną przez PiS skargę na... ustawę o Trybunale, którą uchwaliła PO. Powótrzyć?


konstruktywna opozycja :wink:


Jaki chujowy ten pis :o


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 13:11 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja jestem za pełną integracją, na dziecko powinno być tyle ile w Szwecji.

ok ok Tor ale jednak wolałbym integrowanie nie zaczynać od socjalu, ludzie muszą zacząć zarabiać podobnie jak core EU by była kasa na socjal, magicznego pstryku tu nie będzie, EU reguluje minimalne pensje, reguluje ilość produkcji i ceny produktów, wszystko ładnie działa u nich, a u nas mamy fragmenty tego, które nie działają jak powinny.
Dlatego dziwie się że euroentuzjaści nie chcą pełnej integracji tylko taki stan zawieszenia jak mamy obecnie, czyli rynek zbytu dla core EU, tania siła robocza i miejsce na montownie stawiane za półdarmo.

Nie chce mi się tego pisać kolejny raz, więc ułatwiłoby mi jak byś ty napisał jak dla ciebie może wyglądać integracja unijna i dlaczego jej nie chcesz, eurosceptykiem to raczej nie jesteś patrząc na historie wypowiedzi.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 13:15 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Takie rzeczy tylko w Polsce: PO złoży do Trybunału wycofaną przez PiS skargę na... ustawę o Trybunale, którą uchwaliła PO. Powótrzyć?


Jakby zrobili coś takiego w House of Cards to byście kiwali głową jacy oni sprytni.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 13:34 
Cytuj  
proponuję by sami się pozamykali w ciupach, sami pilnowali i najlepiej sami finansowali swój pobyt w ośrodkach więziennictwa. Wtedy to dopiero im przyklasnę :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 13:39 
Cytuj  
nope, dopoki nie naucza sie wiazac poprawnie krawatow sa burakami.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 13:46 
Cytuj  
Przecież to właśnie ludzie z PO ubierają się najlepiej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 13:48 
Cytuj  
co nie znaczy, ze dobrze:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1318, 1319, 1320, 1321, 1322, 1323, 1324 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.