mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1321, 1322, 1323, 1324, 1325, 1326, 1327 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 17:39 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
nie zrozumiales tego co napisalem. do tego przed wojna ucieka sie do najblizszego kraju gdzie jest pokoj i uciekaja zwykle kobiety, dzieci, starcy

No i po co bezmyślnie powtarzasz hasełka z portali internetowych?
Tak wyglądała fala emigracji w czasie wojny w Jugosławii. Pomijając kwestię "najbliższego kraju gdzie jest pokój" uchodźcy w miażdżącej większości nie byli nawet zainteresowani innymi krajami słowiańskimi mimo oczywistej bliskości kulturowej.
Obrazek
Cytuj:
gdzie ja pisze ze oczekuje? nie oczukje niczego tylko pisze ze gdyby imigranci nie chcieli isis w europie to by ich nie bylo.

Gdybyśmy chcieli, żeby nie było przestępczości zorganizowanej to by jej nie było. Jak się czujesz popierając istnienie mafii?
Poza tym nie baw się w mareczka bo napisałeś ponadto:
Cytuj:
nigdy nie uwierze ze srodowisko emigrantow nie wie kto od nich wspolpracuje z isis, agituje namawia itd. gdyby chcieli to by praktycznie isis nie istnialo w europie. ale wiadomix to sa nasi i w sumie to moze nawet ich popieram bo za kilkadziesiat lat to bedzie i tak nasze :)) a jak przyjada z kamera to popierdole jaki to ja jestem zly i jak zle to wplywa na islam :))

Cytuj:
wiesz zawsze mozesz okazac serce i im aktywnie pomoc.

Zawsze możesz użyć mózgu i przestać generalizować.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 17:44 
Cytuj  
embe napisał(a):
Francja staje się państwem z największą ilością obywateli praktykujących religię, ich ideologia laicka chyba jednak się nie sprawdziła.

Czytałem jakiś czas temu ciekawy raport nt. religii na świecie w przyszłości i mimo wyraźnego trendu laicyzacji wśród białych Europejczyków, Australijczyków i Amerykanów to ilość ateistów na świecie się będzie zmniejszać. Najbardziej w Europie. Szkoda, że już linka nie mam :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 17:46 
Cytuj  
Nie pierdziel o Jugosławii bo pracowałem z takimi ludźmi w Niemczech i tak samo zapieprzali ciężko jak ja czy Turcy w latach 90-92, nikomu wtedy nie przychodziło do głowy że kanclerz będzie rozdawał kasę za free, ludzie uciekali przed masakrami jakie dokonywano obok błękitnych hełmów bez uzbrojenia.
Co to ma wspólnego z milionami muzułmanów, którzy nigdy nie skalają się czymś takim jak praca dla niewiernych w europie ?
isis jest wspierane przez muzułmanów na całym świecie, nie przeszkadza im to przyjeżdżać to zachodniego/północnego świata po zasiłki, które się im należą.
Cel przeciętnego szarego muzułmanina to wprowadzanie szariatu tam gdzie go nie ma, nie każdy się chce wysadzać z tego powodu ale każdy do tego dąży.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 17 lis 2015, 17:47 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 17:47 
Cytuj  
zapomniałeś o najważniejszym junkier - że zamachy to w europie standard bo IRA i Baskowie. Dopełniłoby facepalma.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 17:52 
Cytuj  
embe napisał(a):
Nie pierdziel o Jugosławii bo pracowałem z takimi ludźmi w Niemczech i tak samo zapieprzali ciężko jak ja czy Turcy w latach 90-92, nikomu wtedy nie przychodziło do głowy że kanclerz będzie rozdawał kasę za free, ludzie uciekali przed masakrami jakie dokonywano obok błękitnych hełmów bez uzbrojenia.
Co to ma wspólnego z milionami muzułmanów, którzy nigdy nie skalają się czymś takim jak praca dla niewiernych w europie ?

Widzę, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, więc pomogę:
Piszpan napisał(a):
przed wojna ucieka sie do najblizszego kraju gdzie jest pokoj i uciekaja zwykle kobiety, dzieci, starcy

Jestem zmęczony prztykaniem się z zaślepionym idiotą, więc resztę pozostawię bez odpowiedzi. Jak przyjdzie co do czego i tak wstawisz tylko " :wtf: " i uciekniesz do innego tematu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 18:12 
Cytuj  
http://mediumpubliczne.pl/2015/10/anony ... chodzcach/

mocne

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 18:19 
Cytuj  
junkier jak nie rozumiesz roznic miedzy mafia i jej istnieniem a isis i jego istnieniem w europie nie moja wina ale moze poczytaj troche o religi o isis o islamie to sobie wyorbisz pojecie zamiast cytowac tvn. i tak jak embe napisal roznica miedzy emigracja syryjczykow nastawionych na zasilki a uchodzcow z jugoslawi ktorzy szukali jak najblizej miejsca spokojnego, ogromna. nie mowiac o tym (sam znam przyklady jugoslowian siedzacych teraz w austri, pracujacych i dobrze zarabiajacych). brakuje tylko zebys jebnal o emigracji polakow na zachod i porownal do syryjskiej.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 18:33 
Cytuj  
Prezydent Andrzej Duda zastosował prawo łaski wobec ministra koordynatora Mariusza Kamińskiego - informuje nieoficjalnie PAP.

:lol: :lol: :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 18:45 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
brakuje tylko zebys jebnal o emigracji polakow na zachod i porownal do syryjskiej.


torbiś już porównywał. Z lewactwem się nie dogadasz nawet po pijaku piszpan.

dziwne, ze żaden z osobników popierających przyjmowanie uchodźców nie potrafi podać JEDNEGO RZECZOWEGO argumentu, co my europejczycy na tym zyskamy. Posługują się jedynie durnowatą demagogią: a bo tam wojna i my chrześcijanie mamy obowiazek im pomóc, a bo emigracja była zawsze, nawet my polacy emigrowaliśmy i emigrujemy, a bo zamachy to pryszcz bo IRA też robiła zamachy, itd. tęczowo do porzygania.


Ostatnio edytowano 17 lis 2015, 18:48 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 18:46 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
junkier jak nie rozumiesz roznic miedzy mafia i jej istnieniem a isis i jego istnieniem w europie nie moja wina

A to są jakieś? Myślałem, że jakby jakby wszyscy szantażowani przez mafię poszli na policję to by przestała istnieć. A skoro nie zawiadamiają władz to na pewno dlatego, że lubią jak im się zabiera pieniądze a podświadomie sami marzą, żeby być człowiekiem z miasta.
Cytuj:
ale moze poczytaj troche o religi o isis o islamie to sobie wyorbisz pojecie zamiast cytowac tvn.

lol
tzn. będę miał pojęcie jak wrzucę 20% światowej populacji do jednego worka?
Jakie ty masz pojęcie o czymkolwiek skoro uważasz, że typowy tok rozumowania typowego emigranta odnośnie ISIS wygląda tak:
Cytuj:
to sa nasi i w sumie to moze nawet ich popieram bo za kilkadziesiat lat to bedzie i tak nasze

:roll:
Cytuj:
i tak jak embe napisal roznica miedzy emigracja syryjczykow nastawionych na zasilki a uchodzcow z jugoslawi ktorzy szukali jak najblizej miejsca spokojnego, ogromna.

Uchodźcy z Jugosławii nie uciekali do najbliższych geograficznie/kulturowo państw, tylko na bogaty zachód. Twój argument jest inwalidą, ale przecież nie masz zielonego pojęcia jak zachowują się ludzie w czasie wojny, tylko wyczytałeś gdzieś w internecie, że powinni spieprzać do najbliższego spokojnego kraju.
Cytuj:
nie mowiac o tym (sam znam przyklady jugoslowian siedzacych teraz w austri, pracujacych i dobrze zarabiajacych). e]
brakuje tylko zebys jebnal o emigracji polakow na zachod i porownal do syryjskiej.

Nie ma potrzeby. Jestem pewny, że na zachodzie jest masa podobnych wam ludzi dla których wszyscy Polacy to nieroby i złodzieje przyjeżdżający po zasiłki.


Ostatnio edytowano 17 lis 2015, 18:49 przez Junkier, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 18:49 
Cytuj  
o kurwa.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 18:49 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Nie ma potrzeby. Jestem pewny, że na zachodzie jest masa podobnych wam ludzi dla których wszyscy Polacy to nieroby i złodzieje przyjeżdżający po zasiłki.


z tą masą to przesadziłeś. Statystycznie 3% polaków.
Jak to wygląda w porównaniu do statystycznych 90% przybyszy z bliskiego wschodu?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 18:52 
Cytuj  
@Junkier
ładnie zaorałeś lewactwo.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 18:55 
Cytuj  
Wiadomo.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 18:57 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... Czolka3Img
Pawłowicz zaorała PiS :o


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 19:07 
Cytuj  
Duda jest jednak zerem. Tego chyba jednak już nic nie naprawi.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 19:11 
Cytuj  
"Sąd uznał, że Mariusz Kamiński zaplanował i zorganizował prowokację CBA. Sąd stwierdził też, że Kamiński zlecił wprowadzenie w błąd Andrzeja K. i podżeganie go do korupcji. Sędzia uznał, że CBA wytworzyło fikcyjną sytuację, w której podstawiony funkcjonariusz miał wręczyć Piotrowi Rybie i Andrzejowi K. kontrolowaną łapówkę za odrolnienie w ministerstwie rolnictwa gruntu na Mazurach. "

Mam nadzieje że takich akcji od teraz będzie więcej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 19:15 
Cytuj  
junkier dla ciebie to:

Kod:
tajna sycylijska organizacja przestępcza z głównym ośrodkiem w Palermo; nazwa zorganizowanej grupy przestępczej o dużych wpływach, powiązaniach z osobami na różnych szczeblach władzy, policją, biznesem, prowadząca działalność gospodarczą finansowaną z przestępstw[1][2]; używana przez media nazwa każdej zorganizowanej grupy przestępczej.


=

Kod:
Celem ugrupowania, które jest spadkobiercą sunnickich ekstremistów z okresu okupacji Iraku przez siły USA i ich koalicjantów, jest ustanowienie hierokracji opartej na zasadach szariatu (prawa koranicznego) na terytorium państwowym Iraku, Syrii oraz Libanu. 29 czerwca 2014 roku ugrupowanie proklamowało na ziemiach okupowanych powstanie kalifatu pod nazwą Państwo Islamskie[9].


to jak z toba dyskutowac?

i dla ciebie to:

http://www.wykop.pl/link/2787441/uchodzca-z-jugoslawii-masakruje-roszczeniowych-syryjskich-imigrantow/

i to:

http://www.nowebalkany.pl/artykul/81/dla-wysiedlonych-nie-ma-sprawiedliwosci

=

http://wpolityce.pl/swiat/267011-uchodzca-z-syrii-stawia-warunki-domaga-sie-prawa-osiedlenia-sie-wraz-z-rodzina-w-niemczech-jesli-nie

gdzie jest ucieczka przed wojna do najblizszego kraju a napierdalaniaem kilku tysi km. zeby dostac sie do bogatego kraju i miec postawe roszczeniowa, zadac wprwadzenia wlasnych praw religii itd. do tego polowa uchodzcow z jugoslawi wrocila do domu a ilu kurwa uchodzcow z syrii egiptu itp. wraca do domu ???

jak kurwa mozna nie widziec roznicy.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 19:21 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
nie zrozumiales tego co napisalem. do tego przed wojna ucieka sie do najblizszego kraju gdzie jest pokoj i uciekaja zwykle kobiety, dzieci, starcy. popatrz na ukraine. gdzie ja pisze ze oczekuje? nie oczukje niczego tylko pisze ze gdyby imigranci nie chcieli isis w europie to by ich nie bylo. biedni emigranci bo seksu im za malo... w


Obrazek


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2015, 19:22 
Cytuj  
embe napisał(a):
"Sąd uznał, że Mariusz Kamiński zaplanował i zorganizował prowokację CBA. Sąd stwierdził też, że Kamiński zlecił wprowadzenie w błąd Andrzeja K. i podżeganie go do korupcji. Sędzia uznał, że CBA wytworzyło fikcyjną sytuację, w której podstawiony funkcjonariusz miał wręczyć Piotrowi Rybie i Andrzejowi K. kontrolowaną łapówkę za odrolnienie w ministerstwie rolnictwa gruntu na Mazurach. "

Mam nadzieje że takich akcji od teraz będzie więcej.


Takie sytuacja powinny być co roku w stosunku do każdego polityka. Któryś da się złapać - pierdziel.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1321, 1322, 1323, 1324, 1325, 1326, 1327 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.