mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 20:32 
Cytuj  
Też bym rzucił chętnie okiem.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 20:55 
Cytuj  
On chyba pytał, czy zrobić stream :).....a nie czy udostępnić konto :). CHyba że się mylę to ja też chcę.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 20:55 
Cytuj  
Robal, moduj lepiej fredy o bf3 a nie wyginasz epeena.


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 31 paź 2011, 10:37 
Cytuj  
Emulator MOOEGE doczekał się ciekawej aktualizacji - dodano Artisanów (wszystkich trzech), można więc przeglądać co będzie można u nich robić (tak jak się domyślałem Enchanting u Mystica wymaga salvage'u run).


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2011, 13:05 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Emulator MOOEGE doczekał się ciekawej aktualizacji - dodano Artisanów (wszystkich trzech), można więc przeglądać co będzie można u nich robić (tak jak się domyślałem Enchanting u Mystica wymaga salvage'u run).

link plz

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2011, 14:32 
Cytuj  
https://github.com/mooege/mooege


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 31 paź 2011, 15:02 
Cytuj  
Tu masz link do autobuilder'a/autoupdater'a:

http://mooext.com/

Jak ściągnie najnowszy update to trzeba tylko przegrać pliki MPQ z katalogu gry do /assets/MPQ emulatora (nie wszystkie - ClientData i CoreData oraz podfolder /base wystarczą).


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 31 paź 2011, 23:13 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Tu masz link do autobuilder'a/autoupdater'a:

http://mooext.com/

Jak ściągnie najnowszy update to trzeba tylko przegrać pliki MPQ z katalogu gry do /assets/MPQ emulatora (nie wszystkie - ClientData i CoreData oraz podfolder /base wystarczą).


Ale grać można? Skille i moby są? Jest jakies summary tego co działa/nie działa?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 20:16 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
yabaddi napisał(a):
Tu masz link do autobuilder'a/autoupdater'a:

http://mooext.com/

Jak ściągnie najnowszy update to trzeba tylko przegrać pliki MPQ z katalogu gry do /assets/MPQ emulatora (nie wszystkie - ClientData i CoreData oraz podfolder /base wystarczą).


Ale grać można? Skille i moby są? Jest jakies summary tego co działa/nie działa?


Na forum podłączonym do strony emulatora są umieszczane informacje o najnowszych kompilacjach, program autobuildera który linkowałem ma wbudowany ekran "what's new" więc można od razu sprawdzić czym się różni najnowszy build. Wystarczy poczytać.

Z innej beczki - podczas wywiadu z Robertem Bridenbecker'em (Vice President of Online Technologies Blizzard'a) została ujawniona informacja dotycząca przydziału do regionów w grze. I tak, gracz kupując dowolną wersję językową będzie mógł grać w dowolnym regionie (np. Amerykanin w Europie, Polak w USA itd.) jednak będzie ograniczony do RMAH (dom aukcyjny za gotówkę) tylko do lokalnego regionu (np. decyduję się na grę na serwerze w USA, mam tam postać ale kupować i sprzedawać na RMAH mogę jedynie na serwerze Europejskim).

W zamyśle jest to rozwiązanie problemu m.in. Chińskich farmerów handlujących goldem itp. wirtualnymi dobrami w grach. Nie wiem tylko co w takim modelu regionalnym powstrzyma Chińczyków od gry (i farmy) na serwerze Europejskim, następnie przekazanie golda/sprzętu osobie z kontem europejskim, która wystawi to wszystko na giełdzie europejskiej, a po całej operacji dokona przelewu środków z powrotem do Chin? Na takiej zasadzie działa m.in. firma MMOGA, której przedstawicielstwo działa w Niemczech (na tamtejszym ebay'u), a której siedziba mieści się w Kowloon w Hong Kongu..


_________________
For the pony!

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 20:21 
Cytuj  
Proxy i tego typu wynalazki? Myślę że nie będzie trudno to obejść, a szkoda, widok emigrantów, którzy jadą za ocean koksić golda byłby bezcenny.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 22:55 
Cytuj  
Co za problem kupić europejskiego czy amerykańskiego boxa / konto i wobec tego mieć dostęp do odpowiedniego RMAH,a grać z Chin?

Wiadomo, że Chińczycy i inni będą sprzedawali też na RMAH europejskim i NA, chyba nikt poważnie nie myśli, że przywiązanie danej wersji językowej / narodowej do konkretnego regionalnego RMAH powstrzyma botterów i gold-sellerów z Azji?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 23:16 
Cytuj  
to zalezy od cen, moze biedna jewropa nie bedzie takim atrakcyjnym rynkiem dla Azjatów
tak czy siak ja sie ich nie boje :p


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 08:51 
Cytuj  
Wyszedł w końcu patch nr 5, lista zmian jest dość długa więc nie wklejam całości tylko linka do tekstu:

http://diablo.incgamers.com/blog/commen ... readme-txt


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 16:45 
Cytuj  
Fajne zmiany dla DH, teraz Impale jest Hatred Generatorem. Jak dla mnie spory buff

Cytuj:
DiabloWikiSkeleton King
Whirlwind damage increased from 100% to 300%.
Cleave damage increased from 80% to 100%.


:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 17:12 
Cytuj  
No no, o 20 napiszę coś więcej jeżeli chcecie.

A tymczasem, "Grafika w grze na najwyższych ustawienia prezentuje się o wiele lepiej. Wprowadzono lekki blur, oraz co najważniejsze, wymuszone wygładzanie krawędzi, dzięki czemu obiekty wyświetlane na ekranie nie są tak „poszarpane”. Niestety po krótkiej rozgrywce zauważyłem znaczny spadek klatek na najwyższych ustawieniach."

http://diablo3.net.pl/portal/d3/1/808/Z ... o_III.html

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 19:34 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No no, o 20 napiszę coś więcej jeżeli chcecie.

A tymczasem, "Grafika w grze na najwyższych ustawienia prezentuje się o wiele lepiej. Wprowadzono lekki blur, oraz co najważniejsze, wymuszone wygładzanie krawędzi, dzięki czemu obiekty wyświetlane na ekranie nie są tak „poszarpane”. Niestety po krótkiej rozgrywce zauważyłem znaczny spadek klatek na najwyższych ustawieniach."

http://diablo3.net.pl/portal/d3/1/808/Z ... o_III.html


Faktycznie, coś zrobili z grafiką - zmiana jest minimalna ale odczuwalna (na plus). W configu warto też "ręcznie" odblokować HDR. Spadku fpsów nie odczułem, przeciwnie - przy level up'ie mam wrażenie, że gra pozbyła się tego efektu spowolnienia.

Reszta zmian również na plus choć nie za bardzo wiem czemu sporo ludzi twierdzi, że poziom trudności wzrósł. Moim zdaniem beta nadal jest trywialnie prosta, jedyne co się zmieniło to chyba dostęp do lepszych sprzętów (u NPCów są teraz do kupienia słabsze itemki niż te co spadają). Od momentu uruchomienia crafta znów idzie się jak przez masło.


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 20:29 
Cytuj  
Na Twitterze napisali że wycofali jednak "Nephalem Altar", prawda to?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 lis 2011, 10:06 
Cytuj  
Piaskowy napisał(a):
Na Twitterze napisali że wycofali jednak "Nephalem Altar", prawda to?


Wyleciał Cauldron of Jordan (będzie dostępny w dalszej części gry, po walce z Leorick'iem - w pełnej wersji gry), altar nadal stał sobie w mieście zaraz obok stasha - przynajmniej jeszcze wczoraj wieczorem, żadnej poprawki od tego czasu nie wypuszczali więc nie wiem..


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2011, 18:57 
Cytuj  
Pograłem trochę, jest AA, w ogóle wszystko jest jakieś ciemniejsze. No i DH wymiata, zajebiście się teraz nim gra. Innych klas nie próbowałem jeszcze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2011, 19:16 
Cytuj  
Stream mój jakby kogoś interesowało.

http://www.own3d.tv/Sobtainer

Zainteresowanie małe, więc wyłączyłem;P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.