mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1349, 1350, 1351, 1352, 1353, 1354, 1355 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 13:04 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
szczerze powiedziawszy to PIS ma duuuużo lepszych fachowców od PR niż PO
ci sami nieudolni ludzie , którzy robi kampania prezydencką potem robili kampanie do sejmu,
nie mówie już o fachowcach od sieci- ostatnio jakoś przypadkowo pokazali "głowę" tej internetowej ekipy od PIS ( dość dużej :) ) - przypomniało mi się ile to gadania jak to PO sieje hejt w sieci a PIS nic , to tylko "zwykli" ludzie piszą komentarze :)
ogólnie PIS ma zdecydowanie więcej i lepszych fachowców niż PO, co oczywiście wynikało z lenistwa i pewności siebie PO, stare myślenie- postraszmy PIS-em i jakoś będzie nie wystarczyło :)


Bielan wrócił przecież, jest chyba całkiem dobry w PR. No i zrozumieli, że muszą wygrać w internecie. Sporo pewnie poszło w płatnych klakierów, hejt etc. żeby tym razem to głos na "PO" był obciachem.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 13:08 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
W piekle się będziesz smażył, ot co.

piekła nie ma, nieba nie ma, boga nie ma
żyj z tym


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 13:32 
Cytuj  
Wyglądają jak para


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 13:37 
Cytuj  
Obaj maja oczy, jakby sie ostro najarali. Banany zreszta tez.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 13:41 
Cytuj  
Ale musze przyznać, że rokuję mu niezłą karierę. Młody Underwood rosnie:

https://www.linkedin.com/in/edmundjanniger


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 13:45 
Cytuj  
http://natemat.pl/162957,prezydent-duda ... -kardynale

Kod:
List został odczytany przez prezydenta na otwarciu kongresu. Zaczyna się on od zaszczytnych tytułów zaadresowanych do ojca Rydzyka: "Magnificencjo, Ojcze Rektorze Założycielu, Eminencjo, Najprzewielebniejszy Księże Kardynale".


Cos czuje, ze Jarek zazdrosny bedzie :<


_________________
cypis#2942
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 13:59 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
tylko ciekawo jakby rozwiazali sprawe przepisow zwiazanych z bronia typu przechowywanie, kursy itd. plus zakup samej broni na legalnym rynku to tez nie bedzie takie hop siup ze kazdy bedzie z pukawka biegal. plus jakies 1 przypadkowe postrzelenie i zaraz beda media miesiac krzyczec.

Miales wylew jak pisales tego posta?


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 14:16 
Cytuj  
Bartosiak dla mnie to jakiś random gadająca głowa.

Turcja troszkę przesadziła z tym zestrzeleniem ale oni mogą, nie poniosą konsekwencji raczej żadnych.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 14:24 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
szczerze powiedziawszy to PIS ma duuuużo lepszych fachowców od PR niż PO
ci sami nieudolni ludzie , którzy robi kampania prezydencką potem robili kampanie do sejmu,
nie mówie już o fachowcach od sieci- ostatnio jakoś przypadkowo pokazali "głowę" tej internetowej ekipy od PIS ( dość dużej :) ) - przypomniało mi się ile to gadania jak to PO sieje hejt w sieci a PIS nic , to tylko "zwykli" ludzie piszą komentarze :)
ogólnie PIS ma zdecydowanie więcej i lepszych fachowców niż PO, co oczywiście wynikało z lenistwa i pewności siebie PO, stare myślenie- postraszmy PIS-em i jakoś będzie nie wystarczyło :)

PIS genialnie przeprowadził internetową kampanię prezydencką, podczas której Komorowski dotychczas przedstawiany jako pierdołowaty gajowy z wąsem nagle wyrósł na największe zagrożenie dla państwa Polskiego. Z tego wszystkiego sam w końcu zagłosowałem na Dudę :(
cypis napisał(a):
http://natemat.pl/162957,prezydent-duda-napisal-list-do-uczelni-rydzyka-eminencjo-najprzewielebniejszy-ksieze-kardynale

Czepiane się tego jest trochę słabe. W sytuacjach formalnych obowiązuje etykieta językowa i zwracając się do osób piastujących pewne stanowiska używa się określonych formułek grzecznościowych. Skoro Rydzyk jest rektorem to należy się do niego zwracać per Magnificencjo i tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 14:34 
Cytuj  
Bronek zagrożeniem to nie był, spontaniczne naśmiewanie się z niego zostało sprawnie wmontowane w kampanie Dudy, a sama kampania bronka dostarczała sporo świeżego materiału, pewność zwycięstwa i odejście ludzi od pr jakimi otaczał się donek, dało taki efekt jaki mieliśmy.

Zadziałało też zwyczajne zmęczenie materiału, ludzie mało interesujący się polityką odczuli że PO przez osiem lat nic wielkiego nie przeprowadziła odnośnie zmian jakie powinny być przeprowadzone w gospodarce i finansach, stagnacja nie jest atrakcyjna w kraju, który ma daleko do poziomu krajów zachodnich od strony dobrobytu i bogactwa obywateli.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 14:43 
Cytuj  
Z piachu bata nie ukrecisz drogi panie. Tuzy PO mają problem z samodzielnym rozumowaniem. Były pomysły pr, dobre całkiem. Ale tylko Schet potrafił to grać, reszta czytała z kartki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 14:47 
Cytuj  
embe napisał(a):
Bronek zagrożeniem to nie był, spontaniczne naśmiewanie się z niego zostało sprawnie wmontowane w kampanie Dudy, a sama kampania bronka dostarczała sporo świeżego materiału, pewność zwycięstwa i odejście ludzi od pr jakimi otaczał się donek, dało taki efekt jaki mieliśmy.

Ja z kolei pamiętam tutejszych tytanów intelektu twierdzących, że głosowanie na Komorowskiego dyskwalifikuje człowieka moralnie. Nie zapominajmy też o elektryku analfabecie, który twierdził, że dziadek Bronisława był bolszewikiem, który wymordował Komorowskich i przejął ich nazwisko.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 15:35 
Cytuj  
embe napisał(a):
Bronek zagrożeniem to nie był (...)


Tak chłopak umoczony w interesach z długim ramieniem Moskwy nie był wcale zagrożeniem jako głowa państwa...

Jak Teo czasem coś napiszesz...

Szydło na konferencji powiedziała, że próg dochodowy, żeby dostać 500zł na każde dziecko to 800zł na osobę :lol:
Mam nadzieję, że przynajmniej tyle, że netto.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 15:43 
Cytuj  
Ale to chyba na 1, od 2 wzwyż nie ma cenzusu.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 15:56 
Cytuj  
A możliwe, nie usłyszałem dalej co mówiła.

Oo
http://wpolityce.pl/swiat/272863-chiny- ... i-atomowej


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 16:14 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Czepiane się tego jest trochę słabe. W sytuacjach formalnych obowiązuje etykieta językowa i zwracając się do osób piastujących pewne stanowiska używa się określonych formułek grzecznościowych. Skoro Rydzyk jest rektorem to należy się do niego zwracać per Magnificencjo i tyle.

Kardynalem tez jest? Juz o 'najprzewielebniejszym' nie wspominajac.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 16:36 
Cytuj  
mi akurat się ta akcja spodobała- ile razy ruskie sobie latały w przestrzeni powietrznej Polski ,Łotwy , Litwy i nawet Szwecji- oczywiście im wolno :)
Turcy się nie pierdolili, tym bardziej ,że wiedzą ,że w tamtym regionie są akurat potrzebni i Ruscy nic im nie zrobią- więc stwierdzili a co tam :)
oczywiście racja była po ich stronie- może wreszcie ruskie sie nauczą a jestem przekonany ,że już żaden rosyjski pilot nie wleci w stefe turecką :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 16:38 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Junkier napisał(a):
Czepiane się tego jest trochę słabe. W sytuacjach formalnych obowiązuje etykieta językowa i zwracając się do osób piastujących pewne stanowiska używa się określonych formułek grzecznościowych. Skoro Rydzyk jest rektorem to należy się do niego zwracać per Magnificencjo i tyle.

Kardynalem tez jest? Juz o 'najprzewielebniejszym' nie wspominajac.

Kardynałem jest Zenon Grochowski, który był obecny na tej imprezie. Pismakom oczywiście coś się pojebało.
Ja tam z książętami kościoła za wiele kontaktów nie miałem, ale pierwsza z brzegu strona poświęcona savoir vivre podpowiada, że taka jest poprawna forma grzecznościowa:
http://www.savoir-vivre.com.pl/?tytulow ... sciele,443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 17:06 
Cytuj  
Ok, znalazlem film z odczytywania tego listu i masz racje. My bad


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 17:22 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
mi akurat się ta akcja spodobała- ile razy ruskie sobie latały w przestrzeni powietrznej Polski ,Łotwy , Litwy i nawet Szwecji- oczywiście im wolno :)
Turcy się nie pierdolili, tym bardziej ,że wiedzą ,że w tamtym regionie są akurat potrzebni i Ruscy nic im nie zrobią- więc stwierdzili a co tam :)
oczywiście racja była po ich stronie- może wreszcie ruskie sie nauczą a jestem przekonany ,że już żaden rosyjski pilot nie wleci w stefe turecką :)

Akurat w tym konkretnym wypadku ten entuzjazm jest chyba niezbyt uzasadniony bo interesy Turcji w Syrii, raczej nie pokrywają się z tym co dla nas dobre w tej kwestii.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1349, 1350, 1351, 1352, 1353, 1354, 1355 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.