mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1351, 1352, 1353, 1354, 1355, 1356, 1357 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 20:15 
Cytuj  
Nie mogę się połapać w wiadomościach.
Co z pilotami? Jeden nie żyje ale nie przeżył lub zginął przy lądowaniu czy zabili go po wylądowaniu?
Co z drugim pilotem?

Helikopter mnie nie interesuje.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 20:15 
Cytuj  
Fallout 5

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 20:30 
Cytuj  
Anja Orthodox o uchodźcach: "Jaki prawem mają nam zasrać Europę? Won mi z domu!"

https://www.youtube.com/watch?v=_LaRQyRTBWY

:D


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 20:52 
Cytuj  
To już nadinterpretacja, ale doceniam chęci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 21:38 
Cytuj  
Nowe partie dostały dofinansowania, to stać je nowe armie forumowych warriorów?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 21:47 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/rosyjski-smiglowiec ... l#autoplay


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 22:16 
Cytuj  
Wincyj montezumuff, to wieksza szansa na tak epickie rozmowy, jak ta o kopalni z Nyxem. Lubie to!


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 22:18 
Cytuj  
A to nie Niah?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 22:27 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
masz racje, czasami warto rozpetac trzecia wojne swiatowa zamiast prowadzic normalna polityke, tak po prostu zeby pokazac kto tu rzadzi

teraz niech wypierdoli w ankarze jakis pocisk balistyczny a my za tydzien bedziemy mieli czolgi w warszawie

ale co tam, pokazalismy im


mylisz pojęcia :)
taaak , Putin w imię zestrzelonego 1 samolotu, który jak zaraz wszystkie media na świecie pokażą przekroczył granice Turcji, wywoła wojne

meterrr napisał(a):
z ruskimi powinnismy prowadzic polityke tak jak niemcy, oficjalnie nakladaja sankcje a w tym samym czasie buduja nord stream 2, my powinnismy robic dokladnie to samo


tak to właśnie cały czas wygląda- i rosyjskie samoloty ustawicznie przerywają linie granice powietrzne na terenach Morza Bałtyckiego- ot tak niechcący- wiesz w dobie technologii , która dziś mają nie wiedzą ,że przekraczają granice- robią to ustawicznie jako demonstracja siły- poczytaj trochę o tych przypadkach - zawsze uchodziło im to płazem i pewnie śmiali się że robią co chcą

meterrr napisał(a):
putin zostal postawiony w arcy trudnej sytuacji, jesli konkretnie nie odpowie utraci poparcie w spoleczenstwie, jesli wypierdoli jakims pociskiem w turcje to mamy wojne nato rosja


na razie reakcja Putina była arcy delikatna - otrzymaliśmy cios w plecy , samolot był na stronie syryjskiej- ja myślę ,że gdyby miał pewność , że tak było i nie było to celowe przekroczenie granicy powietrznej Turcji byłby bardziej oburzony :)
wiesz dla niego tych 2 pilotów to pestka i wbrew może Twoim opiniom Putin nigdy nie pójdzie na wojne z NATO - wariat to może i on jest , ale nie aż taki
odpowiedz sobie na pytanie - co mu da 3 wojna światowa?, ile sojuszników gotowych stanąć za Rosją wojskowo jest tak naprawdę ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 22:31 
Cytuj  
Mała korekta, jak do tej pory rosja nie naruszyła granic żadnego państwa europejskiego, dzieje się to tylko na bialorusi i ukrainie, wszelkie loty prowokacyjne odbywają się w przestrzeni neutralnej bardzo blisko granic.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 22:33 
Cytuj  
ja podejrzewam embe
on pierwszy po ich postach odpisuje i każe im spierd...
alibi sobie robi od razu :)


ooo Wojtunik złożył rezygnacje

czyli wszystkie służby w rękach PIS
no i fajnie :)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 22:50 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
taaak , Putin w imię zestrzelonego 1 samolotu, który jak zaraz wszystkie media na świecie pokażą przekroczył granice Turcji, wywoła wojne

Raczej oczywiste, że nie, ale jeżeli uważasz, że nie wywoła to eskalacji sytuacji tam to jesteś bardzo naiwny.

lordyp napisał(a):
tak to właśnie cały czas wygląda- i rosyjskie samoloty ustawicznie przerywają linie granice powietrzne na terenach Morza Bałtyckiego- ot tak niechcący- wiesz w dobie technologii , która dziś mają nie wiedzą ,że przekraczają granice- robią to ustawicznie jako demonstracja siły- poczytaj trochę o tych przypadkach - zawsze uchodziło im to płazem i pewnie śmiali się że robią co chcą

Nikt normalny nie twierdzi, że niechcący (ignorując polityczny PR bullshit), wszyscy sobie zdają sprawę, że każde naruszenie (czy tam zbliżenie się do granicy) jest raczej celowe, tylko są inne sposoby reakcji na takie zaczepki. Turcja z jakiegoś powodu wybrała ten najgorszy, to już nawet nie jest wsadzanie kija w mrowisko, tylko całej nogi. Nie wiem w co grają Turcy, aż takim specem od polityki zagranicznej nie jestem, może rzeczywiście rozchodzi się tylko o te cysterny ropy od isis, ale wszystko wskazuje na to że jest to niebezpieczna gra, która może nie tylko im zaszkodzić.

Pragnę ci przypomnieć, że kryzys "imigracyjny", który (politycznie) rozkłada na łopatki całą UE wynika w dużej mierze z szamba w tamtym rejonie, a ciebie mam wrażenie cieszy fakt, że to szambo tylko się bardziej pogłębi.

lordyp napisał(a):
na razie reakcja Putina była arcy delikatna - otrzymaliśmy cios w plecy , samolot był na stronie syryjskiej- ja myślę ,że gdyby miał pewność , że tak było i nie było to celowe przekroczenie granicy powietrznej Turcji byłby bardziej oburzony :)


Czy ja wiem czy nazwanie Turków poplecznikami terrorystów, i zaznaczeniem że konsekwencje będą poważne, to jest taka delikatna reakcja? Nie wiem czego się spodziewałeś, że Putin poderwie samoloty i zbombarduje terytorium Turcji? Turkowie też prowadzą operacje militarne w Syrii, poza swoimi granicami, nie trudno sobie wyobrazić "przypadkowe" zestrzelenie ich samolotów, czy coś w tym stylu.

lordyp napisał(a):
wiesz dla niego tych 2 pilotów to pestka i wbrew może Twoim opiniom Putin nigdy nie pójdzie na wojne z NATO
To działa w dwie strony, NATO też raczej nie pali się do tego konfliktu, nie jestem pewien czy jak by przyszło co do czego to nie znalazła by się wola żeby nagle Turcja wylądowała poza Nato ;) Generalnie chyba każdy poważny konflikt między NATO a Rosją byłby katastrofalny w skutkach dla całego globu.

Edit: Zresztą gdzieś spotkałem się z głosem, że może rozchodzi o to, że po atakach w Paryżu Rosja zamierzała prowadzić "wspólną" operacje antyterrorystyczną w tamtym rejonie z UE co najwyraźniej jest mocno nie w smak Turcji. A jako że Turcja jest w NATO jak większość krajów europejskich to postanowili z premedytacją sprowokować ruskich, do zaognienia sytuacji wiedząc że wciągnięcie do tego NATO oznacza jeszcze większe ochłodzenie stosunków Rosja-EU, i prawdopodobnie koniec wspólnych działań.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 23:06 
Cytuj  
To prawdopodobne. Taki prztyczek Putinowi w ucho, żeby nie zapomniał jakie jest status quo. Syria, Syrią ale kwestia Ukrainy nie jest rozwiązana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 23:46 
Cytuj  
dla mnie także zestrzelenie samolotu rosyjskiego to było celowe działania polityczne- faktyczne być może chodzi o niedopuszczenie do współpracy Rosji z NATO- w sumie tak podejrzewam

ja tylko stwierdziłem fakt , że wreszcie ktoś miał odwage ( mimo innego swoistego celu) zestrzelić samolot rosyjski, który przekroczył granice- do tej pory wszystkie takie akcje, robione celowo przez Rosje- chyba nikt nie wierzy ze piloci rosyjscy robią takie rzeczy bez wiedzy dowództwa a co za tym idzie Putina - były zbywane machnięciem- ehh co Rosjanie jak zwykle
uważam też ,że Turcy podjęli decyzję świadomie , na pewno nie pod wpływem impulsu jakiegoś generała czy kapitana myśliwca- to chyba też oczywiste
fakt jest faktem Rosjanie dostali przekaz- wlecisz do nas to cie zestrzelimy - zastanawiające ,że jakos nikt nie przekracza granic powietrznych Rosji :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2015, 23:47 
Cytuj  
@Goatus
Gdyby Turcja znalazła się poza NATO, to NATO miałoby problem, bo z ok 90 głowic nuklearnych, które są przechowywane w bazach w Turcji, jakieś 50 jest Natowskich :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2015, 00:31 
Cytuj  
fallout irl , szykujcie kapsle i hunting rifle


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2015, 04:00 
Cytuj  
17 sekund...to chyba wszystko wyjaśnia ;)
http://pikio.pl/wikileaks-rosyjski-samo ... 17-sekund/


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2015, 07:09 
Cytuj  
Rosyjski samolot nikomu w Turcji nie zagrażal. Wojna z ISIS jest wspolna wojna i NATO i Rosji i ostatnio nawet Chin. Zestrzelenie go było aktem głupoty lub prowokacji. Debile ci Turcy.


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 25 lis 2015, 09:07 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
17 sekund...to chyba wszystko wyjaśnia ;)
http://pikio.pl/wikileaks-rosyjski-samo ... 17-sekund/


No co mi zrobisz? Co mi zrobisz? Przeciez mnie nie zestrzelisz... O, kurwa!


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2015, 09:55 
Cytuj  
F-16 > Su-24

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1351, 1352, 1353, 1354, 1355, 1356, 1357 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.