mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2011, 16:24 
Cytuj  
pogralem wlasnie w bete ,przyznam ,ze gra naprawde fajnie sie prezentuje ,efekty dzwiekowe , specyficzna grafika ,naprawde trzyma to wszystko poziom ,ale nie wiem jakos gra mi sie tak srednio , nie ma juz takiego pier dolniecia jak mialo to miejsce w drugiej czesci ,fakt faktem to dopiero beta ,ale mimo wszystko liczylem ze gra bedzie ciekawsza.


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 10:33 
Cytuj  
http://eu.battle.net/d3/pl/follower/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 18 lis 2011, 00:01 
Cytuj  
Piaskowy napisał(a):
http://eu.battle.net/d3/pl/follower/


Ciekawa sprawa, odkąd na Blizzconie obwieścili, że jednak Followersi będą nie tylko w Normal'u (jak miało to być wcześniej) ich skille znacznie się pogorszyły. W sumie już wcześniej nie miałem ochoty z ich pomocy korzystać, jedyne co mogło by mnie skusić to były skille zwiększające dropa run, gemów, magic items czy golda - a teraz? Pozostaje liczyć na ich udział w fabule..


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2011, 14:10 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
W zamyśle jest to rozwiązanie problemu m.in. Chińskich farmerów handlujących goldem itp. wirtualnymi dobrami w grach. Nie wiem tylko co w takim modelu regionalnym powstrzyma Chińczyków od gry (i farmy) na serwerze Europejskim, następnie przekazanie golda/sprzętu osobie z kontem europejskim, która wystawi to wszystko na giełdzie europejskiej, a po całej operacji dokona przelewu środków z powrotem do Chin? Na takiej zasadzie działa m.in. firma MMOGA, której przedstawicielstwo działa w Niemczech (na tamtejszym ebay'u), a której siedziba mieści się w Kowloon w Hong Kongu..


Jest to jakies tam utrudnienie. Sam planuje odpalenie 10-15 botow w dniu premiery, wolalbym zdecydowanie region NA. Jak bede musial kupic VPN jest to dodatkowy koszt jakby nie patrzec i wycina z marszu mniej ogarnietych farmerow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2011, 14:11 
Cytuj  
Mam nadzieje, ze pierwszego dnia wylapiesz bana :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2011, 14:16 
Cytuj  
AYFKM? Myslisz ze Blizzard zbanuje kolesia ktory bedzie mial 15 kont i bedzie obracal kasa na RMAH na 15 kontach i trzeoal Blizzowi niesamowita kasiore z prowizji bez kiwniecia palcem z ich strony? Haha.

Niektorzy nie zdaja sobie sprawy jakim ta gra bedzie bagnem jesli chodzi o cheaty, boty i farmerow.

Najlepsze jest to ze na pytanie na Blizzconie "jak sobie beda radzic z botami i co wogole maja w planach aby utrzymac gra "czysta"" Wilson odpowiedzial ze nie uwaza aby to byl duzy problem w Diablo 3.... pogratulowac dobrego humoru lol.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2011, 14:17 
Cytuj  
Biorac pod uwage ze ich jedyna obrona sa jakies boty skanujace kazdego gracza ktore zostana szybko rozpracowane przez hordy farmerow nie spodziewam sie wielkich strat.

Kabraxis napisał(a):
AYFKM? Myslisz ze Blizzard zbanuje kolesia ktory bedzie mial 15 kont i bedzie obracal kasa na RMAH na 15 kontach i trzeoal Blizzowi niesamowita kasiore z prowizji bez kiwniecia palcem z ich strony? Haha.

Niektorzy nie zdaja sobie sprawy jakim ta gra bedzie bagnem jesli chodzi o cheaty, boty i farmerow.

Najlepsze jest to ze na pytanie na Blizzconie "jak sobie beda radzic z botami i co wogole maja w planach aby utrzymac gra "czysta"" Wilson odpowiedzial ze nie uwaza aby to byl duzy problem w Diablo 3.... pogratulowac dobrego humoru lol.


Smutna rzeczywistosc jest taka ze wieksi gracze juz dawno przerzucili sie na kradziez kont. Chinskie piwnice pelne farmujacych interfejsow bialkowych to relikt przeszlosci, latwiej i szybciej jest zlowic i wyczyscic 1000 kont. Imho powinni wprowadzic obowiazek uzycia authenticatora z d3 dla dobra ludzi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2011, 14:42 
Cytuj  
mnie zastanawia kto to będzie kupował
o ile mogę sobie kupić skórkę w LoLu to kupowanie "zwykłych" itemów za real cash to lamerstwo, którego nie kumam :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 18 lis 2011, 15:07 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
mnie zastanawia kto to będzie kupował
o ile mogę sobie kupić skórkę w LoLu to kupowanie "zwykłych" itemów za real cash to lamerstwo, którego nie kumam :)


Też tego nie kumam, zupełnie nierealne wydaje mi się kupowanie jakiegokolwiek "wirtualnego" dobra w grach komputerowych. Na giełdę w Diablo 3 nawet nie zerknę bo uważam, że kupowanie czegokolwiek za gold czy też real cash to psucie sobie zabawy.

Z drugiej strony, trzeba przyznać, że jest spora liczba graczy którym wydawanie pieniędzy na tego typu "atrakcje" nie przeszkadza. Zapewne z myślą o nich Blizzard stworzył cały ten system - nie oszukujmy się, nie dlatego aby graczom było miło ale po to aby na nich zarobić. Nie ma czemu się dziwić, jest to firma i jak każda inna działająca na rynku kieruje się przede wszystkim chęcią zysku. Widzieli jak bardzo rozkręcił się handel w Diablo 2 i zapewne porobili ileś tam symulacji aby oszacować potencjalne zyski z tego źródła. Sądzę, że liczą na spore dochody, a to może sugerować iż liczba potencjalnych kupców na "wirtualne" dobra jest faktycznie spora. No cóż, ich kasa - ich sprawa.


_________________
For the pony!

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2011, 15:12 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Buffchef napisał(a):
mnie zastanawia kto to będzie kupował
o ile mogę sobie kupić skórkę w LoLu to kupowanie "zwykłych" itemów za real cash to lamerstwo, którego nie kumam :)


Też tego nie kumam, zupełnie nierealne wydaje mi się kupowanie jakiegokolwiek "wirtualnego" dobra w grach komputerowych. Na giełdę w Diablo 3 nawet nie zerknę bo uważam, że kupowanie czegokolwiek za gold czy też real cash to psucie sobie zabawy.

Z drugiej strony, trzeba przyznać, że jest spora liczba graczy którym wydawanie pieniędzy na tego typu "atrakcje" nie przeszkadza. Zapewne z myślą o nich Blizzard stworzył cały ten system - nie oszukujmy się, nie dlatego aby graczom było miło ale po to aby na nich zarobić. Nie ma czemu się dziwić, jest to firma i jak każda inna działająca na rynku kieruje się przede wszystkim chęcią zysku. Widzieli jak bardzo rozkręcił się handel w Diablo 2 i zapewne porobili ileś tam symulacji aby oszacować potencjalne zyski z tego źródła. Sądzę, że liczą na spore dochody, a to może sugerować iż liczba potencjalnych kupców na "wirtualne" dobra jest faktycznie spora. No cóż, ich kasa - ich sprawa.


Około 1-15% osób grających w f2p płaci w grach. Więc kasy blizz najebie oporowo ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2011, 15:15 
Cytuj  
ale w F2P płacisz, za rzeczy płatne i to ma sens (mniejszy lub większy, zależy od gry)
płacić za to co można i trzeba samemu odkryć/znaleźć jest imo bezsensu

dla mnie cały fun Diablo to "robienie" postaci czyli gear
jeśli kupię grę i na drugi dzień kupie cały gear to WTF


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 18 lis 2011, 15:25 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
yabaddi napisał(a):
uważam, że kupowanie czegokolwiek za gold [...] to psucie sobie zabawy.


o_O


Z duży skrót myślowy po prostu ;) Osobiście radość w grach takich jak Diablo czerpię ze znajdywania fajnych rzeczy. Kupując je na AH odbieram ją sobie i przez to gra traci (dla mnie) sens.


_________________
For the pony!

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 lis 2011, 16:02 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
ale w F2P płacisz, za rzeczy płatne i to ma sens (mniejszy lub większy, zależy od gry)

Płatne jest to co twórcy gry zadecydują, i nie raz było tak przynajmniej w MMO, że raz jakaś rzecz była tylko w grze, potem i w grze i w skelpiku, później tylko w sklepiku, a potem na powrót i w grze i w sklepiku.

Poza tym, bardzo często są rzeczy dostępne i w sklepiku i w grze, z tym, że wtedy najczęściej te rzeczy w grze są "schowane" za olbrzymim grindem, specjalnie po to, żeby ludzie kupili a nie "zdobyli" w grze.

Poza MMO też to występuje.

Taki WOT np. spróbuj nie wydając żadnej kasy zdobyć najwyższe tierowo czołgi, o ile tam się coś nie zmieniło to, można by sobie żyły podciąć :/

Dlatego, masa ludzi kupuje tam premium czołgi do farmienia, etc

Także płatne ,a nie płatne to się linia zaciera, bo często jest tak, że masz coś w grze teoretycznie, czy tam dla gimbusów, którzy mają samozaparcie do grindzenia (np. Lotro - można nic tam nie wydać, ale to trzeba niezliczoną ilość altów robić, i grindzić w kółko te same deedy tygodniami czy miesiącami).


Blizzard w D3 dzięki temu, m.in. , że gra jest online only i moby oraz dropy są server side - będzie miał prawie, że real-time możliwość wpływania na drop rate w zależności od sytuacji na AH. Podobnie z włączeniem nowych itemów, etc

Na pewno będzie Blizz olbrzymią forsę na tym robił.


-------------

Jeszcze jedno. Boty do D3 są już pisane, przy pomocy tego emu D3, jedno z for na którym ten emu jest rozpracowywany to "stare" forum gdzie były exploty, boty i inne pierdy pisane dla D2.

Stawiam, że w ciągu pierwszych dni już się pierwsze boty na D3 pojawią :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 19:07 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news_8AfqHei2_Blizza ... nsole.html


Mówiłem...

Cytuj:
Nigdy dotąd nie zainwestowaliśmy tyle co teraz w sektor konsolowy, nigdy też nie mieliśmy produktu, który by tak dobrze do niego pasował


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 19:18 
Cytuj  
Nie no to wiadome bylo, od dawna jeczeli o konsolach i zatrudniali ludzi od konsol. Gra pewnie tez zostala tak zaprojektowana zeby to szlo padem obsluzyc.. ciekawe czy dadza obsluge na pc ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 19:34 
Cytuj  
Na moje to D3 serio się nadaje na konsole i sam chętnie pogram na padzie, bardziej mnie wkurwia to, że przez to będzie gorszy wizualnie z powodu kaszlu konsolowego ostatnimi czasy.

Tak czy inaczej, next gen konsolę na 100% kupię i więcej w PC nie zainwestuje już.

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 21:08 
Cytuj  
takie samo gadanie było przed wyjściem current genów które zostały przeskoczone przez pecety szybciej niż ps2/xklocek /offtopic

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 06:57 
Cytuj  
Co z tego skoro ostatnio gry częściej robi się pod konsole niż pc, patrz skyrim...

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 10:05 
Cytuj  
Każdy robi to co chcę, ja tam nie mam w planach rezygnowania z PC.
Tym bardziej, że nigdy nie kupowałem high-endu, tylko raczej mid-end i spokojnie mi takie konfiguracje wystarczały.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2011, 11:23 
Cytuj  
W czwartek będę miał cały dzień D3 dla siebie :E....


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.