mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1370, 1371, 1372, 1373, 1374, 1375, 1376 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 14:25 
Cytuj  
Byl cziornyj Makbet ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 14:43 
Cytuj  
Tak, parę lat temu chyba, moje źródła w KKK donosiły, ale nie wiem czy było głośno. Jakaś nowoczesna adaptacja. W sumie to uniwersalna sztuka.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 14:59 
Cytuj  
sula napisał(a):
Fakt. Zresztą i znacznie później też było dużo ruchów migracjnych w płn Afryce. Choćby Wandalowie i później Arabowie, a jeszcze wcześniej tez pewnie pod tym względem się działo.

Tak mi się przypomniało:
https://www.youtube.com/watch?v=-evIyrrjTTY
:]

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 16:25 
Cytuj  
bla bla bla... trybunał kur... !

Chyba powoli zmierza to ku końcowi.
"Niekonstytucyjny jest przepis ustawy o Trybunale Konstytucyjnym, który umożliwił poprzedniemu Sejmowi wybór dwóch sędziów TK w miejsce tych, których kadencje mijają w kadencji obecnego Sejmu - to stanowisko Prokuratora Generalnego przygotowane dla TK. - Jeżeli Trybunał tak uzna, to oczywiście uderzymy się w pierś i przeprosimy- zapewnił Sławomir Neumann, szef klubu PO. Ustawa, o której mowa, została przyjęta głosami koalicji PO-PSL."


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 16:25 
Cytuj  
Był sobie akademik.

Na parterze mieszkali Grecy, na pierwszym piętrze Węgrzy, dalej Austriacy, Czesi, Polacy, Francuzi. Na ostatnim piętrze mieszkali Niemcy.

Wszyscy żyli we względnej zgodzie, na dole bezpieczeństwa budynku pilnowała ochrona (niektórzy lokatorzy też mieli broń na wszelki wypadek), zaś pomiędzy poszczególnymi piętrami można było się swobodnie poruszać. Przy spełnieniu określonych warunków, można było przyjąć nowych lokatorów na każde piętro. Brylowali w tym Niemcy ale nie ma się co dziwić, u nich z okien ostatniego piętra rozciągał się piękny widok. No i całkiem nieźle płacili za mycie okien.

Pewnego dnia do drzwi na dole zapukali Marsjanie. Ochrona postanowiła ich nie wpuszczać. Mieszkający na parterze Grecy z niepokojem obserwowali rosnącą ilość Marsjan pod swoimi oknami. Hałasowali, zakłócali porządek pod akademikiem i domagali się wpuszczenia do środka. Ochroniarzom coraz trudniej było utrzymać porządek, zaś Grecy zirytowani hałasem zaczęli się domagać stanowczej reakcji ze strony Rady Akademika.

Zanim jednak cokolwiek uradzono, Marsjanie przedarli się przez kordon ochrony i zaczęli szturmować windę z okrzykiem „chcemy na ostatnie piętro!”. Niemcy z samej góry zaczęli do nich wołać „chodźcie, pomieścimy się wszyscy!”, na co stanowczo zareagowały inne piętra, na czele z Węgrami, którzy zablokowali windę na swoim piętrze, za co zostali skrytykowani przez Radę Akademika.

Winda jeździła tam i z powrotem, aż w końcu i Niemcy doszli do wniosku, że ich piętro już więcej Marsjan nie pomieści. Niemcy zawezwali do solidarnego rozmieszczenia zaproszonych przez siebie gości, na wszystkie piętra. Tymczasem przed nie kończącą się falą Marsjan, kolejne piętra zaczęły blokować windę u siebie, zrobili to m. in. Austriacy i Słoweńcy.

I gdy tak trwały rozmowy o sposobie przesiedlenia Marsjan z ostatniego piętra na pozostałych lokatorów, dwóch z Marsjan wpadło piętro niżej i poważnie zraniło nożem kilkunastu Francuzów.

Jakie z tych wydarzeń wyciągnięto wnioski?

Niemieccy i Francuscy komentatorzy prześcigali się w opiniach, iż „to nie jest wina Marsjan, że są agresywni tylko wina całego akademika, że nie potrafił godnie zadbać o ich byt”.

Rada Akademika postanowiła zdelegalizować posiadanie noży do samoobrony przez mieszkańców akademika, nie bacząc na to, że Marsjanie zdobyli swoje noże w sposób nielegalny.

Obecnie toczy się debata na temat tego, czy należy zostawić Marsjan wewnątrz akademika oraz zablokować windę na wszystkich piętrach, jednocześnie pozostawiając nadal otwarte drzwi wejściowe bez kontroli ochroniarzy.

To się dopiero nazywa Żelazna Logika.

:wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 17:09 
Cytuj  
Szach mat pisowcy. PiS liczył na faila w TK żeby potem przez 4 lata zwalać winę na TK, a teraz wytrącili im z rąk broń "upolityczniony trybunał".
Hehe.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 17:29 
Cytuj  
Czy ja wiem? Ludzi uważających, że "TK jest upolityczniony, a jeśli sądzisz inaczej to jesteś idiotą" raczej to nie zmusi do refleksji. Pytanie co w ciągu najbliższych dni zrobi PIS i jak zareaguje po wydaniu orzeczeń przez Trybunał.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 17:47 
Cytuj  
TK nie był, nie jest i nie będzie narzędziem politycznych przepychanek :)

Czyli TK zgodzi się ze stanowiskiem Prokuratora Generalnego czy nie, kto będzie szachował, a kto zrobi szach mat ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 18:26 
Cytuj  
Cytuj:
Nowa ustawa medialna ma wprowadzić powszechną opłatę audiowizualną w wysokości 10 zł miesięcznie. Wpływy na poziomie 1,5 mld zł rozdzielać ma Rada Mediów Narodowych - podał portal wirtualnemedia.pl


Prawdziwy Polak płaci na Polska telewizje. Dodatkowo nowy rząd tworzy Rade Mediów Narodowych aby pilnowała polskiej telewizji.


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 18:29 
Cytuj  
no i fajnie.
10zl moge placic.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 18:33 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Cytuj:
Nowa ustawa medialna ma wprowadzić powszechną opłatę audiowizualną w wysokości 10 zł miesięcznie. Wpływy na poziomie 1,5 mld zł rozdzielać ma Rada Mediów Narodowych - podał portal wirtualnemedia.pl


Prawdziwy Polak płaci na Polska telewizje. Dodatkowo nowy rząd tworzy Rade Mediów Narodowych aby pilnowała polskiej telewizji.


Rotfl, przecież to pomysł PO. Ganisz czy chwalisz montezuma bo nie jestem pewien?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 19:14 
Cytuj  
http://www.bloomberg.com/news/articles/ ... quity-rout

hahahaha glupi japonce, u nas w ZUSie nigdy nie spada
i co jest lepsze
ZUS 1 , rynki 0

face it


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 21:26 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2015, 23:44 
Cytuj  
Posen juz muzulmanski

http://wiadomosci.onet.pl/poznan/demons ... niu/lzlvn0


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2015, 00:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no i fajnie.
10zl moge placic.

To może i za mnie płac jak ci się tak podoba, bo ja TVP nie oglądam, a narodowe media interesują mnie jeszcze mniej.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 gru 2015, 08:21 
Cytuj  
obudź się torbiś i zacznij pisać rozsądnie i logicznie, a nie wyjeżdżasz z jakimiś narodowymi mediami.
Po pierwsze opłata audiwizualna to pomysł twojego PO i PSL.
Po drugie media są wciąż reżimowe jak sam to napisałeś, tylko z narodowymi to mają mało wspólnego, przedładając interesy sąsiadów nad własne, "liberalizm".

Jak próbujesz nasrać na PiS to zrób to z klasą a nie jak ostatni burak ze wsi rozmijając się z faktami.

Tusk 8 lat temu obiecywał znieść abonament RTV. Mieli dwie kadencje i nie zdążyli..

Generalnie PiS nie kontynuuje polityki PO - źle, bo nie kontynuuje; PiS kontynuuje politykę rządów PO - źle, bo to PiS.
I kto tu ma fanbojskie, ideologiczne podejście jak nie elektorat PO?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 1 gru 2015, 08:28 
Cytuj  
z drugiej strony zniesienie abonamentu rtv (ktory byl podatkiem od posiadania tv, radia - debilizm), ktorego nie placilem (i mogli mi skoczyc) na oplate, ktora bede musial bulic, to nic fajnego. A na polska TV i radio mam wyjebane i moglaby dla mnie nie istniec.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2015, 09:04 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mendol napisał(a):
no i fajnie.
10zl moge placic.

To może i za mnie płac jak ci się tak podoba, bo ja TVP nie oglądam, a narodowe media interesują mnie jeszcze mniej.

Zawsze możesz wyjechać z #tenKraj, na pewno jest gdzieś miejsce na świecie gdzie docenią twoje talenty i umiejętności.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2015, 09:15 
Cytuj  
Takich miejsc jest wiele, wiec jak tylko najdzie mnie ochota to tak zrobię. Na razie pomarudzę na ten żart Polaków przy urnach jakim są rządy PiS. Gdybyśmy mieli telewizje publiczna na poziomie BBC to chętnie bym zapłacił. Natomiast nie mam ochoty finansować kolegow Kwiatkowskiego, Kraski, cyz teraz Czabanskiego.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 1 gru 2015, 09:15 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mendol napisał(a):
no i fajnie.
10zl moge placic.

To może i za mnie płac jak ci się tak podoba, bo ja TVP nie oglądam, a narodowe media interesują mnie jeszcze mniej.

Zawsze możesz wyjechać z #tenKraj, na pewno jest gdzieś miejsce na świecie gdzie docenią twoje talenty i umiejętności.



O borzu, jak narodowo, jak zdecydowanie i jak zamykająco. :roll:




Wniosek z konferencji smoleńskich: Tu-154M wysadzono jak budynek:
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... nek/0340g6

"Opublikowano końcowe dokumenty IV Konferencji Smoleńskiej. We wnioskach stwierdzono, że do katastrofy doszło w wyniku "serii eksplozji materiałów wybuchowych, jakie miały miejsce w zamkniętych profilach samolotu, a tym samym były niedostępne dla inspekcji pirotechnicznych""

:lol: :lol: :lol:


Ostatnio edytowano 1 gru 2015, 09:23 przez Profeta, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1370, 1371, 1372, 1373, 1374, 1375, 1376 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.