mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1395, 1396, 1397, 1398, 1399, 1400, 1401 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 15:18 
Cytuj  
@Tor Niestety nie, może szkoda, na zachodzie klawe życie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 16:11 
Cytuj  
Obrazek
Reklama dźwignią pomagania swoim. Przy takich sumach nie dziwię się że wybgazowi nie jest wszystko jedno.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 16:20 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
no jest w tym jakaś logika szkoda , że jak przypomnę - miało być lepiej :)


a jest gorzej? W którym miejscu? Czego Ty się w ogóle człowieku spodziewasz po kilkunastu dniach nowych rządów?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 16:24 
Cytuj  
no jak to, jest gorzej

trybunał kur... !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 16:44 
Cytuj  
Atak w USA - San Bernardino Attack

+ ma być podobno 8-go grudnia rozwałka w Rzymie, a 12-go w Warszawie. Zapowiadają się bombowe Święta.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 16:56 
Cytuj  
mam w dupie kto zasiada w Trybunale i w dupie mam czy są oni z PIS czy PO , tak samo jak w dupie mam czy tych 5 nowych są obecnym posłem , byłem senatorem PIS itp, dla mnie to bez znaczenia, bo sędziowie Trybunału zawsze będą powiązani z jakaś opcją polityczną- jak ktos myśli inaczej to albo udaje , albo jest tępy

-nie podoba mi się powoływanie W NOCY sędziów, z czym można by było poczekać
-nie podoba mi się NOCNE podpisywanie ustaw przez prezydenta,
-nie podoba mi się ,że prezydent zgodnie z Trybunałem Konstytucyjnym powinien niezwłocznie zaprzysiąc 3 sędziów a tego nie robi
-nie podoba mi się, że sam wyrok Trybunału jest dla PIS-u tylko nic nie znaczącą OPINIĄ
-nie podoba mi się próba wprowadzenia cenzury w teatrach- boję się co dalej
-nie podoba mi się ,że Szydło lekką ręką wydała miliony żeby przypodobać się górnikom

czekam na ich ustawy związane z gospodarką i społeczeństwem- niestety w niewyjaśnionych okolicznościach niebieska teczka Szydło PEŁNA GOTOWYCH ustaw zaginęła

-uważam ,że projekt ustawy 500 na dzieci , mimo ,że sam nic nie dostane ( dzieci za stare) , mimo ,że to spory wydatek dla budżetu jest bardzo dobry dla gospodarki, bo ją jakoś rozrusza a i dzietność pewnie jakoś się zwiększy
-uważam ,że projekt ustawy likwidującej obowiązek wysyłania do szkoły 6 latków jest dobry- mam nadzieję,że będzie tak jak zapowiadają ,że będzie dowolność rodziców w tym względzie
-uważam projekt likwidacji gimnazjów za dobry, dla mnie to była pomyłka
-uważam ,że projekt ustawy opodatkowującej duże markety i banki za dobry - dość wywożenia kasy poza Polske

w jaki sposób zbiorą na to pieniądze i przede wszystkim od kogo powoduje moje obawy ( bo czuje ,że to odbije się nie na sieciach czy bankach ale przede wszystkim na nas), ale na razie nie mogę oceniać bo nie ma konkretów

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 16:56 
Cytuj  
Obrazek

:lol:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 17:00 
Cytuj  
a ja w dupie mam czy ustawy podpisują w dzien czy w nocy.
Nic nie słyszałem o jakimkolwiek cenzurowaniu teatrów - daj znać jak będziesz znał jakieś szczegóły, tzn. co gdzie kiedy ocenzurowano.
Btw. nie wydaje Ci się, ze cały mainstream jest pod silną proeuropejską cenzurą od jakiejś dekady?
Rzetelność naszych pismaków jest bliska zeru, afery zamiast nagłaśniać są tuszowane, brudy zamiatane pod dywan, wyszukiwane tematy zastępcze. Nie przeszkadza Ci taka forma cenzury? To bez problemu zniesiesz brak kontrowersyjnych, antypolskich tematów w teatrach.

W jaki sposób zbiorą na te pieniądze? Jest sposób opatentowany przez PO. Prosty - podniesie się podatki, utnie ulgi, mandaty wrzuci do budżetu i wyśle wzmożone kontrole do miejsc pracy czy na ulice. Tego sposobu się obawiasz, no to super, ze PO już nie rządzi. Takie zaciskanie pasa na zielonej wyspie, goniąc zachód... :lol:
Są też inne sposoby można na serio wziąć się za biurokrację. Zrobić to co obiecywało PO, a przez 8 lat im się nie udało. Wypierdzielić 10-20% urzędników można lekką ręką i bez żadnych problemów, naprawdę zamrozić im pensję, bo to granda, by średnie płace w budżetówce były wyższe niż w sektorze prywatnym który ich utrzymuje.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 17:33 
Cytuj  
embe napisał(a):
TK był, jest i będzie polityczną marionetką

Ktoś ci już wyjaśnił treść ostatniego wyroku? Bo dalej nie napisałeś jak on się ma do twoich twierdzeń o Trybunale będącym marionetką PO.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 18:14 
Cytuj  
junkier jak zwykle w swoim swiecie widzianym zza szyb pendolino czy innego pociagu :)

http://niezalezna.pl/73645-masz-prawo-wiedziec-corki-znanych-ojcow-prezesa-tk-i-bylego-prezydenta-w-jednej-firmie

oj tam oj tam :) przeciez to banal. a ja powiem ze to zycie bo z czegos trzeba zyc ?

Kazdy ale to kazdy myslacy ze tk jest apolityczny, powolywany przez dana opcje polityczna jest zwyklym idiota lykajacym wszystko jak leci i tyle. od junkiera sie nie spodziewalem nawet ale myslalem ze tor to troche rozumu wlasnego ma ale widac ".nowoczesnosc" nim zawladnela :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 18:32 
Cytuj  
wyręczę ich:
niezależna.pl, monopol na prawdę to ma wyborcza, TVN z Lisem na czele. Ogarnij się Piszpan.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 18:34 
Cytuj  
Wyroku tk ciągle nie opublikowano. Ciekawe, bo wielostronicowe uzasadnienie napisali w godzinke.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 18:41 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Wyroku tk ciągle nie opublikowano. Ciekawe, bo wielostronicowe uzasadnienie napisali w godzinke.


Ślepota?

http://trybunal.gov.pl/rozprawy-i-oglos ... ytucyjnym/


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 18:54 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):


Jak już jarek przejmie trybunał stanu to będzie kogo skazać :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 18:56 
Cytuj  
Nie, publikacji w DU nie ma, a podobno przesłali w czwartek.
Ale i tak nie mogę znaleźć fragmentu że Prezydent musi przyjąć ślubowanie. Pewnie znowu prywatna opinia sędziego...

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 19:03 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Nie, publikacji w DU nie ma, a podobno przesłali w czwartek.


DU jeszcze nie opublikował. Nic dziwnego. Dla rządu wyrok TK to opinia, z publikacją w DU nie ma pospiechu.


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 19:25 
Cytuj  
odnośnie idei multi-kulti - chyba znalazłem wyjaśnienie skąd to utrzymujące się poparcie:

Syndrom szat cesarza:
Groźba ostracyzmu to dobry bat na przeciętnego człowieka, który przejmuje się opinią innych i uzależnia od nich swoje funkcjonowanie. Społeczeństwo, raz wychowane przez władze i media, samo będzie się po pewnym czasie trzymać za mordę. Był kiedyś taki eksperyment z małpami, dano im do klatki drabinę i na szczycie banany. Jak któraś po nie sięgała, wszystkie małpy lano zimną wodą. Po pewnym czasie wystarczyła jakakolwiek próba wejścia na drabinę, żeby dostać manto od reszty stada. Panujące zasady udzieliły się także małpom dołączonym do eksperymentu później, choc zlane wodą nigdy nie były. Małpy po kolei wymieniano, aż w ostatniej grupie nie było już małp, które zostały kiedykolwiek oblane wodą. Ostateczna grupa nie wiedziała, dlaczego biją małpy wchodzące na drabinę, ale i tak to robiły.

:lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 19:26 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Wyroku tk ciągle nie opublikowano. Ciekawe, bo wielostronicowe uzasadnienie napisali w godzinke.


Ciekawe, że to PiS kontroluje ten druk. Po drugie, to właśnie tak to wygląda, że mają wyrok wraz z uzasadnieniem już w 95-99% gotowy.

Przypominam 'profeskę' PiSu:

https://youtu.be/5aeTPeTldcQ?t=2h1m8s

ps. Budka jest akurat z PO :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 19:43 
Cytuj  
oj Ziobro będzie miał pełne ręce roboty teraz po rządach PO :)

http://mapaafer.pl/


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 6 gru 2015, 19:49 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Kazdy ale to kazdy myslacy ze tk jest apolityczny, powolywany przez dana opcje polityczna jest zwyklym idiota lykajacym wszystko jak leci i tyle.

Ziom, przez kilkadziesiąt minut od ogłoszenia nie byłeś nawet w stanie zrozumieć o co chodziło w wyroku TK. Potem jak się okazało, że jednak orzekł na niekorzyść PO zacząłeś coś tam bełkotać o chyleniu czoła i spieprzyłeś na jakiś czas z tematu. Może pogódź się w końcu, że kwestia TK i jego orzecznictwa nieco przerasta twoje możliwości intelektualne.
Isengrim napisał(a):
Ciekawe, bo wielostronicowe uzasadnienie napisali w godzinke.

Nigdy nie byłeś w sądzie na ogłoszeniu wyroku, prawda?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1395, 1396, 1397, 1398, 1399, 1400, 1401 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.