mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 17:48 
Cytuj  
Moze i masz racje. Jest ofc jeszcze pare gier na horyzoncie ktore mnie interesuja. Glownie Kickstartery... ale ogolnie to bieda. Wracam tez czesto do starych gierek bo one daja satysfakcje zgrania.

Z tym ze nawet jesli, to moje 'wypalenie' nie zmienia faktow ze nowe gry sa jakie sa. A o tym pisze.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 sty 2013, 17:52 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 17:52 
Cytuj  
Kabra ma manie wielkosci ;d bijcie poklony panu, lemingi ;d


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 17:56 
Cytuj  
Naprawde chcialbym zobaczyc wywod logiczny na temat jak do tego wniosku doszedles... :)

Jesli ktos by ci powiedzial ze muzyka Justina Biebera (czy tam Disco-Polo np.) jest po prostu slaba i robiona na odpierdol sie oraz skierowana do bardzo niewiele wymagajacego odbiorcy po czym (niestety) powiedzialby ze jesli tego sluchasz to wlasnie takim odbiorca jestes tez powiedzialbys ze ma manie wielkosci?

Serio?

Zreszta whatever... pierdolenie o tym kto ma czas a kto nie ma i pseudo filozofia oraz forumowa psychologia mnie nie interesuje. Jak juz zmienicie temat na normalny to mi powiedzcie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 17:58 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Kabra ma manie wielkosci ;d bijcie poklony panu, lemingi ;d

Klękajcie do Miecza Prawdy!

Czy jak to tam kiedyś Ojeciec napisał/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 18:06 
Cytuj  
normalnie drugi testoviron. Pewnie tez z mamusia mieszka.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 18:07 
Cytuj  
Kabra, nie bylo zadnego wywodu logicznego ;) . Ale chyba za bardzo serio to bierzesz do siebie.

Ja uwazam, ze gry są prostsze, ze kiedys w mniejszym stopniu byly robione dla kasy, kiedys mialy to cos, a obecnie czegos takiego ze swieca szukac. Ofkorz bylo tego o wiele mniej, a obecnie jest to robione na potęge. Ale majac to porownanie nie wiem czemu mialbym klekac do miecza przed nowymi grami...

Podstawowy blad jaki popelniasz, to ze nie dajesz sobie luzu i nie powiesz "a niech sobie graja jesli im sie podoba". Nie uzdrowisz rynku gier... no chyba, ze zaczniesz pisac tego bloga ;d

Mi tez sie cisnienie podnosi, jak czekalem na cos choc z mala nadzieja a okazuje sie kupą.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 18:59 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Highlander napisał(a):
Kabra ma manie wielkosci ;d bijcie poklony panu, lemingi ;d

Klękajcie do Miecza Prawdy!

Czy jak to tam kiedyś Ojeciec napisał/


wtf

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 19:07 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Kabra ma manie wielkosci ;d bijcie poklony panu, lemingi ;d

Raczej mało w kroku.

Uważam, że nie ma bardziej chamskiej osoby obecnie niż k. na forum. Jedno wielkie przegięcie. Napieprza na "D3" a doszedł do Inferno. To przecież kilkadziesiąt dobrych godzin gry. Narzeka na "GW2" a spotkałem go niedawno w grze w czasie świątecznego eventu, nawet screena zrobiłem. Istna parodia i szczyt masochizmu.

To po prostu taka osoba, która jak już pisałem musi wszystkim popsuć posiłek i wrzucić muchę ubabraną gównem prosto do zupy. Komuś jakaś gra się spodoba to ten musi wyskoczyć i zacząć gadać jakim ktoś jest idiotą i w jakie gówno gra. Krucjata na rzecz lepszego gustu.

Radzę umówić się z karpiem i człowiekiem z Aten na terapię grupową.

No i pewnie całą tą dyskusją pobudzamy jego ego. Pewnie potem chwali się na mieście jaki to jest popularny i kontrowersyjny. Nuuuuuuuuuuuuuuda.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 19:22 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
iniside napisał(a):
Highlander napisał(a):
Kabra ma manie wielkosci ;d bijcie poklony panu, lemingi ;d

Klękajcie do Miecza Prawdy!

Czy jak to tam kiedyś Ojeciec napisał/


wtf

Niechce mi sie szukać ale było w temacie o książkach ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 19:31 
Cytuj  
Gust do gier...ja pierdole.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 19:54 
Cytuj  
jeśli na jednym biegunie znajomości gier jest inside, to na drugim biegunie jest kabra


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 20:03 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Highlander napisał(a):
Raczej mało w kroku.


Powiedzial koles bez roboty, zalacy sie ze 30 zeta to duzo pieniedzy. :lol: :lol:


Cytuj:
jeśli na jednym biegunie znajomości gier jest inside, to na drugim biegunie jest kabra


Ja jestem juz poza biegunem i orbituje :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 20:05 
Cytuj  
Szanuję pieniądze i nie mam zamiaru wpychać do kieszeni twórcom "TORtanica". Jak tak nie masz co robić z kasą to sam wspomóż Bioware. Może w końcu zrobią jakąś dobrą grę po ostatniej fali porażek.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 20:21 
Cytuj  
Niah napisał(a):
jeśli na jednym biegunie znajomości gier jest inside, to na drugim biegunie jest kabra


Powiedziałbym, że są na tym samym jednak. Jednemu wydaje się, że się zna na grach a drugiemu, że wie jak je robić.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 20:42 
Cytuj  
Na szczescie to co ty mowisz ani nikogo nie interesuje ani nie ma zadnego znaczenia ani wagi.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 22:39 
Cytuj  
Może ciebie Kabra nie, bo każdy po tobie jedzie, że masz klapki, że jesteś ograniczony, że masz małego, że ci się wydaje, że wiesz wszystko.

Ja też sobie lubię popykać w Wiz VII, raz na 3 miechy odpalę sobie stare M&M albo jak na maxa to odpalam bg II na szalonym z tacticsem i się wkurwiam i mam fun jednocześnie chociaż grałem w to 15 razy, ale to nie sprawia, że nagle muszę oznajmiać wszem i wobec, że reszta gier ssie pałe a Ci co grają to debile i ruchał ich pies bo przecież Ci co kupili DA2 albo D3 zniszczyli mi życie i popsuli rynek gier w ogóle. I będę to powtarzał dopóki to nie dotrze to do twojego zakutego łba.

Teksty o papce od korporacji też dobre. Może dołącz do jakiegoś ruchu anty, co pokazuje cycki albo dupę w TVN to chociaż będzie się można pośmiać a nie załamywać ręce tak jak teraz :D

Ja uparcie twierdzę, że winę za obecną sytuację ponoszą konsole co akurat łatwo udowodnić ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 22:50 
Cytuj  
Jak czesto rozmawiasz o mnie ze swoim lekarzem?

I sorry zabolek ale jestes debilem i bede pisal co mi sie podoba. Zwlaszcza na takie tematy. Chuj mnie to ze ciebie boli jak sie nazywa sprawy po imieniu i ze ciebie wszystko naokolo obraza. Jebnij sie w glowe i zniknij znowu na pare miechow bo spokoj byl jak cie nie bylo prostaku i wez ze soba wodnego bo jestescie 'po jednych pieniadzach'.

I nie interesuje mnie co masz z korporacjami (pewnie robisz dla jakiejs prostacki wyrobniku) ale to co pisze to 100% prawdy i wine za to jak wyglada dzis rynek gier ponosza korporacje i ludzie lykajacy wszytkie bzdury i pomysly tychze a nie zadne konsole.
Inteligencie od siedmiu bolesci.... konsole... lol... za to ze ludzie gina na wojnach wine ponosza maszyny ktorych uzywamy do zabijania czy ludzie i rzady ktorzy nimi kieruja i ktorzy sie zgadzaja na wykorzystywanie do ich celow (zolnierze)?
Jak sie zatniesz przy krojeniu chlebka to winny jest noz?
Taka lamiglowka dla ciebie na noc zebys zasnac nie mogl i sobie doszedl moze do pewnych wnioskow.

Wyszczekany a glupi jak but. Sorry ale jak mowie o kims prostak to wiem co mowie. Ty nie dosc ze jestes prosty jak drut to jeszcze porostu malo inteligentny. 2hit Ultra zabolex Combo... :roll:


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 01:21 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):

Ja uparcie twierdzę, że winę za obecną sytuację ponoszą konsole co akurat łatwo udowodnić ;).


udowadniać to sobie możesz. To nie matematyka, gdzie dowód jest jednoznaczny.

Rynek casualeje i tyle. Może nawet nie tyle casualeje, o ile ilość hardcorowych (czyli dla nas normalnych graczy) jest mniej więcej stała lub rośnie wolno (zgodnie z przyrostem naturalnym, w polsce ujemny przecież) to gry zawitały pod strzechy. Masowo. Pani Jola z kasy Tesco pyka w jakieś Sim Farmy, Pan Jacek łowi ryby na naszej-klasie, a 60-letni Zygmunt popierdala pacmanem na HUJAWIEM z androidem w wersji 2.3 (kupiony na bazarku od ruskich za 100zł - 2 kanistry paliwa gratis).
A jako, że devsi w ciemię bici nie są i za priorytet jebani kapitaliści mają maksymalizację zysków to starają się robić gry dla wszystkich. Tak, żeby ogarnęła i pani Zosia, i pan Zygmunt. Bo może jak przejdzie Pacman-a to poszuka nowych wrażeń na PC.

Więc o ile kiedyś grała dzieciarnia i młodzież zwinna jak małpy i dominowały gry typu Contra (tytuł konsolowy SPECJALNIE) które mało kto w ogóle przechodził do końca o ile nie był cyborgiem na sterydach, to aktualnie przejście gry jest na porządku dziennym. Nawet w typowych arcadówkach/zręcznościówkach - za przykład niech będzie seria Call of Duty (przeszedłem na najwyższym poziomie trudności, do tego na padzie!!!, na klawiaturze i myszce to bym przeszedł jedną ręką z zamkniętymi oczami)

X.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 01:29 
Cytuj  
CoDa nei da sie nie przejsc chyba, ze sie nie chce, single tam to ile, 3h?
W sumie malo kogo single obchodzi w tej grze. Wazne, ze multi zjebali. Chociaz ponoc i tak jest to najlepszy cod z tyc, ktore wyszly po cod4. ;p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 09:04 
Cytuj  
Blablabla...

Kabra nie będę cię qutował bo pewnie drugi raz tego nikt twoich wypocin nie przeczyta.

Możesz sobie pierdolić o jakichś tam korpo, zagadkach z nożem i maszynami i obrażać mnie albo kogoś innego - taki twój poziom i niczego innego po tobie się nie spodziewam (ktoś w ogóle?). Ty jednak na zawsze pozostaniesz hejterem, nerdem i samowielbiącym się debilem, który pierdoli farmazony i wymądrza się jakby pozjadał wszystkie rozumy. Gry są jakie są, nie zmienisz tego, co najwyżej się ośmieszysz tak jak robisz to od dłuższego czasu. Swoja zajebiste poglądy zachowaj dla siebie albo pogadaj o tym z rodzicami przy obiedzie w niedzielę.

I powtórzę po raz kolejny - wracaj do tematu z PoE bo tam się może do czegoś przydasz i twoja prostacka natura nie ujawnia się tam tak często. Sio, już.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.