mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1416, 1417, 1418, 1419, 1420, 1421, 1422 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 16:01 
Cytuj  
fejkowy opanowany rysio
http://www.tvn24.pl/awantura-w-sejmie-o ... 851,s.html


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 16:07 
Cytuj  
Niestety Ryszard za bardzo zajmuje się ostatnio robieniem medialnego szumu, a za mało merytoryczną krytą. Rozumiem, że w sondażach poczuł powiem zmian i stara się kuć żelazo, ale trzeba to robić z klasą.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 16:07 
Cytuj  
Niah - to masz identyczne poglady jak ja oprocz sprawy uchodzcow. Jestem przeciwko przyjmowaniu ich do Polski bo statystyki twierdza, ze az 90% z nich siedzi potem calymi latami na zasilkach. To po prostu marnotrawstwo pieniedzy podatnikow.
Integracja czy asymilacja ich w krajach zachodnich, ktore w praktyce od dziesiecioleci maja do czynienia z roznej masci imigrantami jest dosyc trudna. Asymilacja przecietnego syryjczyka w Polsce, zakladajac, ze nie zna on polskiego jest praktycznie niemozliwa. Jego szanse na odnalezieniu sie na rodzimym rynku pracy sa zerowe - nie ma co sie oszukiwac.
Tak jak w starym przyslowiu - chcac miec dobre serce, trzeba miec twarda dupe. Zaden populizm politykow - raczej zwkly bilans strat i zyskow. Kazdy przyjety uchodzca to obciazenie dla podatnikow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 16:10 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Niah - to masz identyczne poglady jak ja oprocz sprawy uchodzcow. .


Oj Niahu, wyszło że twoje poglądy to zlepek urojeń i emocji.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 16:14 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
menora, kneset... obeznany jestes:)

Przeczytałem coś zupełnie innego niż obeznany 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 16:14 
Cytuj  
to taka tajemnica tor'a

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 16:21 
Cytuj  
candodiser zjadl dwuznaka przymilajac sie do junkiera...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 16:53 
Cytuj  
@Marek
Dam sobie rękę uciąć, że w sprawie uchodźców masz takie same zdanie co ja.
Ja twierdzę, że przy dobrej polityce imigracyjnej nie będzie problemów, a ty twierdzisz, że przy złej będzie źle. Raczej żadne odkrycie.
Więc może dyskusja powinna być o tym jaka jest dobra, a nie, że nie bo chuj.
unia europejska stosuje politykę rozpierdolmy im domy i przyjmujmy jak leci. Ja twierdzę, że przestańmy wspierać demokratyzację Afryki i Bliskiego Wschodu za pomocą bomb, w tym bomb fosforowych. Kraje zachodnie są odpowiedzialne za sytuację w tych regionach świata więc niech płacą na pomoc w odbudowanie zniszczonych przez siebie państw i na zbudowaniu - jak najbliżej ich ojczyzn - tymczasowych obozów, taniej, bezpieczniej, mądrzej i co tam kurwa jeszcze.
Do tego zniszczenie ISIS to bułka z masłem, ale do tego trzeba wysłać z 200k wojska i trochę żołnierzy musi poginąć, ale jak taki kraj Niemcy w obawie o śmierć pojedynczego żołnierza leje pod siebie to gg.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 17:02 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Niah - to masz identyczne poglady jak ja oprocz sprawy uchodzcow. .


Oj Niahu, wyszło że twoje poglądy to zlepek urojeń i emocji.


a mnie dziwi, ze ty sie caly czas w polityce udzielasz. Przez cale lata ograniczales sie do cytowania wyborczej i przyklaskiwania ruchom PO, ale jak sam potem twierdziles, nigdy zwolennikiem tej partii nie byles.
Nigdy nie odpusciles wylania wiadra pomyj, glownie na PiS. I nie mialo dla ciebie zadnego znaczenia czy slusznie czy nie. Raczej bo taka byla moda.
Jak nastroje w spoleczenstwie sie zmienily stales sie jeszcze bardziej ostrozny. Uciekales sie do krytyki wszystkich przeciwnikow PO, jednoczesnie zdecydowanie zapewniajac, ze absolutnie z PO nie chcesz miec nic wspolnego.
Duzo pustych hasel, jeszcze wieksza porcja demagogii - a to socjalisci, a to rezim, a to czerwoni, panstwo policyjne itd. A jak przychodzi do konkretow to nastepuje seria unikow. Dyskusja z Toba na tematy polityczne ma maly sens, za bardzo dbasz o swoj internetowy image i o to by przypadkiem nie przypisac cie do jakiejkolwiek grupy.
Wiekokrotnie sie deklarowales jedynie, ze jestes liberalem - pewnie przeczytales w necie ze to cool?
Panstwo minimalistyczne - a kto jest za majsymalistycznym.
Co do uchodzcow to... bales sie zajac zdecydowane stanowisko. Sorry ale troche jak dziecko.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 17:03 
Cytuj  
@Marek

a przyznaj tak szczerze- brałeś kiedyś zasiłek jak przyjechałeś do UK ?
czy tak od razu ty i twoja żona rzuciliście się w wir pracy zarobkowej i do tej pory nie korzystasz z żadnych zasiłków na dzieci ,dofinansowania do żłobka/przedszkola i wynajmy domu/mieszkania itp?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 17:05 
Cytuj  
embe napisał(a):


Ból dupy pisowców, że Rysiek miał czelność babie zwrócić uwagę, że ta zachowuje się jak dziecko.
Ohh tak mi przykro. FU


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 17:18 
Cytuj  
ciekawe podejscie :

Obrazek


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 17:26 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
menora, kneset... obrzezany jestes:)

fix'd. :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 17:28 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ciekawe podejscie :

Bardzo ciekawe. Zakładam, że autor, kimkolwiek by był, prezentował podobne podejście kiedy TK zobowiązał ustawodawcę do podwyższenia kwoty wolnej od podatku :roll:

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 17:54 
Cytuj  
wtf? Gdzie takie cyrki robią?

Takie skur.... z leczeniem onkologicznym w Krakowie robią? Zakładam, że pewnie jakiś skomercjalizowany szpital trzymany łapą przez spółkę założoną przez lekarzy(+ew. inwestorzy) lub jakiś szpital akademii medycznej gdzie jakaś gruba patologia jest. (choć w takich placówkach raczej na rejestracji nikt by prywatnych wizyt się nie odważył, no chyba, że naprawdę już gruba patologia).


Szczerze mówiąc z czymś takim to się jeszcze nie spotkałem.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 18:06 
Cytuj  
Cytuj:
Jak podaje "Polityka Insight", doszło do pierwszego konfliktu ministra obrony z generalicją. 16 listopada po godz. 22 szef MON Antoni Macierewicz zażądał udostępnienia mu transportowej casy. Chciał nią lecieć następnego dnia rano do Brukseli. Służby powietrzne odmówiły.


_________________
Bishop - Teon

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 18:16 
Cytuj  
embe napisał(a):

Myślę że Rysiek wybrał bardzo dziwny sposób na ujawnienie wszystkich swoich interesików żartując z prezesa.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 18:22 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
@Marek

a przyznaj tak szczerze- brałeś kiedyś zasiłek jak przyjechałeś do UK ?
czy tak od razu ty i twoja żona rzuciliście się w wir pracy zarobkowej i do tej pory nie korzystasz z żadnych zasiłków na dzieci ,dofinansowania do żłobka/przedszkola i wynajmy domu/mieszkania itp?


Serio lordyp, uważam, ze jesteś ofiarą systemu, a całą swoją wiedzę o emigracji bierzesz z populistycznych programów nadawanych w mainstreamie, których jedynym celem było powstrzymanie tejże emigracji.
Oprócz child benefit (w kwocie 30GBP tygodniowo na dwójkę dzieci) jak praktycznie każdy tutaj nigdy nie pobieraliśmy żadnego benefitu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 19:10 
Cytuj  
a to czemu tak ostro - ja np mam znajomego , pracuje sam , zona opiekuje sie dzieci i dostają dodatek do dzieci do czynszu za mieszkanie itp
zadałem pytanie a ty od razu że jestem jakaś ofiarą czegoś tam :)
czyżby Marek przeciwnik emigrantów ekonomicznych sam był kimś takim i bardzo zabolało?
pytanie- chcesz to odpowiadasz , nie to nie , ale jakieś dodatki jak napisałeś to dziwne- poczucie winy czy jak ? :)

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 19:20 
Cytuj  
Przeciez ci odpowiedzial.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1416, 1417, 1418, 1419, 1420, 1421, 1422 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.