mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 07:45 
Cytuj  
embe napisał(a):
Wymieniasz oczywiste oczywistości ale całość jest ładnie przyklepana przez polityków/celebrytów i media, w kraju gdzie nie ma wolnych i obiektywnych mediów nie dziwmy się że od młodych lat wpaja się nam że to normalne co się dzieje.

Podaj definicje wolnych mediow. Discovery Channel? Jezeli jakies media podaja cokolwiek o polityce, to zawsze beda subiektywne bo wlascicielem tv jest zawsze osoba prywatna.
Mediow publicznych nie biore pod uwage bo zawsze tam rzadza rzadzacy.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 13:26 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/sedzia-tuleya-nie-b ... 511,s.html
w końcu sędzia mający parcie na szkło, nie będzie się więcej wypowiadał


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 13:34 
Cytuj  
ogladales wczoraj jego wypowiedz w tvn24?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 13:37 
Cytuj  
niestety tak


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 13:38 
Cytuj  
mhm. moze w takim badz razie o kims innym rozmawiamy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 13:52 
Cytuj  
@niah Lepiej zajmij się przyjmowaniem księdza, a nie komentowanie rzeczy których nie rozumiesz.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 14:45 
Cytuj  
stary przebrany za księdza wchodził tobie do łóżka czy jak?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 15:59 
Cytuj  
Niah napisał(a):
stary przebrany za księdza wchodził tobie do łóżka czy jak?


Niah, połowę tego forum albo tata kochał za mocno albo mama wcale...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 17:34 
Cytuj  
zabol najwyrazniej wie o czym mowi...


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 19:01 
Cytuj  
Kiedys bylo cus o Owsiaku... coz z tego nizej jest tru?

Cytuj:
Nie chcę, aby z moich datków, a nawet odsetek od nich była finansowana impreza pod hasłem „róbta co chceta”, na której nie obowiązują żadne zasady moralne, a nieletnia młodzież używa narkotyków i alkoholu. Na każdym Przystanku Woodstock promowana jest sekta Hare Kriszna (ma stałą „wioskę”). Jak wygląda ta impreza można zobaczyć wpisując w YT: Przystanek Woodstock.

to je dobre ;d

kupowanie sprzetu bez przetargu raczej bzdura.

http://pokazywarka.pl/45zdwz/

Cytuj:
DLACZEGO NIE DAJĘ OWSIAKOWI PIENIĘDZY:

Pieniądze z WOŚP nie trafiają do chorych dzieci, tylko do „chorych” czyli niedofinansowanych instytucji publicznych, jakimi są szpitale. Działalność charytatywna powinna z definicji trafiać do osób (Caritas = miłosierdzie można okazywać osobom, a nie instytucjom)

WOŚP nie pomaga chorym dzieciom, tylko uzupełnia braki wyposażenia szpitali, odciążając w ten sposób budżet państwa z ustawowego obowiązku zapewnienia opieki zdrowotnej swoim obywatelom z zebranych podatków. Wrzucając pieniądze do puszki płacę podatek drugi raz.

Owsiak tylko za część zebranych pieniędzy (ok. 50%) kupuje sprzęt dla szpitali. Reszta idzie na koszty obsługi imprez i koszty własne fundacji. Można to sprawdzić w sprawozdaniu finansowym fundacji dostępnym w internecie. Nie wszyscy artyści grają za darmo, niektórzy pobierają spore gaże. Fundacja wydaje milionowe kwoty na własną siedzibę, nowe samochody, sprzęt studyjny, tzw. „działania propagatorskie”, etaty pracowników itp.

Zgodnie ze statutem fundacji WOŚP, tylko pieniądze z działalności gospodarczej fundacja musi wydać na cele statutowe, czyli ochronę zdrowia. Natomiast pieniądze uzyskane ze zbiórek publicznych, aukcji, darowizn, imprez może legalnie wydać na dowolny cel.

Fundacja WOŚP jest 100% udziałowcem spółki „Złoty Melon”, a J. Owsiak jej prezesem. Spółka w przeciwieństwie do fundacji nie musi ujawniać sprawozdania finansowego. Po co istnieje i dlaczego jest ściśle powiązana z WOŚP?

Zebrane pieniądze Owsiak przetrzymuje do jesieni danego roku obrachunkowego nalokatach, a z odsetek (kilka milionów zł), jak twierdzi, organizowany jest Przystanek Woodstock. Nie chcę, aby z moich datków, a nawet odsetek od nich była finansowana impreza pod hasłem „róbta co chceta”, na której nie obowiązują żadne zasady moralne, a nieletnia młodzież używa narkotyków i alkoholu. Na każdym Przystanku Woodstock promowana jest sekta Hare Kriszna (ma stałą „wioskę”). Jak wygląda ta impreza można zobaczyć wpisując w YT: Przystanek Woodstock.

Koszty obsługi WOŚP są bardzo wysokie. Część Owsiak pokrywa z zebranych pieniędzy poważnie uszczuplając kwotę przeznaczoną na zakup sprzętu. Resztę pokrywają np. budżety telewizji publicznej (czas antenowy), budżety miast (en. elektryczna, ochrona policji i straży miejskiej itp.), budżet Obrony Narodowej (np. przelot Owsiaka samolotem F16 w 2010r.) To wszystko są pieniądze z naszych podatków.

Sprzęt dla szpitali kupowany jest bez przetargów, a szpital nie ma wpływu na wybór firmy i negocjację umowy kupna. Sprzęt często stoi nierozpakowany, bo materiały eksploatacyjne do urządzeń są zbyt drogie, lub szpital nie ma pieniędzy na dodatkowy etat dla osoby obsługującej. Są poważne wątpliwości, na jakiej zasadzie wybierane są firmy od których WOŚP kupuje sprzęt.

WOŚP nie jest apolityczna. Przy okazji tej imprezy promują się politycy (szczególnie jednej opcji).

Caritas zbiera rocznie wielokrotnie większą kwotę bez rozgłosu i wydawania publicznych pieniędzy, a pieniądze trafiają do konkretnych potrzebujących osób.

Owsiak otwarcie promuje eutanazję „Osobiście dopuszczam taki sposób pomocy, bo ja to tak rozumiem - eutanazja to dla mnie pomoc starszym w cierpieniach” – to jego wypowiedź dla „Dziennika”.

Źródło: http://toczytaelita.nowyekran.pl/post/8 ... w-punktach


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 19:31 
Cytuj  
idz pogadaj z rodzicami malych dzieci, ktore uratowal sprzet od owsiaka.
szybko ci powiedza co jest tru i co jest wazne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 19:34 
Cytuj  
Ale ja nie mowie, ze nie tylko pytam czy byc moze nie mogl kupic duzo wiecej.


_________________
.


Ostatnio edytowano 7 sty 2013, 19:36 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 19:35 
Cytuj  
byc moze by mogl.
co nie zmienia faktu, ze mial pomysl, zrealizowal go, zarabia na tym legalnie.
poza tym lepiej troche mniej, niz kurwa wcale jelopie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 19:39 
Cytuj  
No w tym kraju strasznie niektórych boli dupa, jak widzą cudzy sukces.

Nie martw się, zawistnych skurwysynów jest w tym kraju wystarczająco i to na wysokich stanowiskach. Jak by Owsiak zrobił coś na chuj, to dobraliby mu się do dupy w trymiga i sprowadzili na dno.

Jak się komuś nie podoba, to niech nie płaci.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 7 sty 2013, 19:41 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 19:40 
Cytuj  
Wez jakies leki uspokajajace skoro tak sie denerwujesz w takich sprawach na forum internetowym.

Skoro Caritas moze, to Owsiak tez by mogl. A w 100% poswiecenie Caritasu tez nie wierze. Zauwaz jak jest napisane to powyzej - czemu wcale nie ufam, to tak jakby Wośp gówno robil, zakladajac, ze to prawda a raczej tak nie jest. A tacy rodzice o jakich wspomniales to juz w ogole nie sa obiektywni. Przy tego typu sprawach to jest zawsze malo.

Nie napisalem, ze w to wierze tylko, ze chcialbym wiedziec na co idzie ta kasa, i tyle. A spekulacji jest wiele.


_________________
.


Ostatnio edytowano 7 sty 2013, 19:41 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 19:40 
Cytuj  
yh nudzi ci się?

Mam nadzieję, że autor tego tekstu gdy jego dzieciak/wnuk wyląduje w szpitalu zażąda, żeby pod żadnym pozorem nie podłączać go do aparatury od wośp, a najlepiej weźmie dzieciaka ze szpitala- trzeba być w życiu konsekwentnym.

Jeszcze parę lat temu większość sprzętu dla dzieciaków była od Wośp i fundacji Polsatu- wątpie, żeby cokolwiek się w tym względzie zmieniło, teoretycznie gdy się na to wszystko popatrzy to zbierane sumy do całości naszego narodowego budżetu są śmieszne, ale rzeczywistość jest jaka jest i gdyby nie ten koleś to by tego sprzętu zwyczajnie nie było. Z tego co pamiętam jak kiedyś przeglądałem z ciekawości raporty wośp to, to nie jest tak, że byle jaki szpital dostaje ten sprzęt, musi być pewność, że będzie obsługiwany i materiały też były do niego dostarczane.

Cytuj:
Sprzęt często stoi nierozpakowany, bo materiały eksploatacyjne do urządzeń są zbyt drogie, lub szpital nie ma pieniędzy na dodatkowy etat dla osoby obsługującej. Są poważne wątpliwości, na jakiej zasadzie wybierane są firmy od których WOŚP kupuje sprzęt.


Byś się generalnie wstydził wklejać coś takiego. Gdzie odnośnik, fakty które potwierdzą cokolwiek z tego wszystkiego. Dlaczego szpital ma kupować sprzęt i negocjować warunki zakupu wtf?-ciekawe czy to w ogóle możliwe w obecnym systemie prawnym i ile by to trwało, nie mówiąc o komornikach którzy sprzętu nie mogą zająć ale konto bankowe już tak, szpital go dostaje, a co kupić itd to doradzają chyba krajowi konsultanci.

Cytuj:
Koszty obsługi WOŚP są bardzo wysokie. Część Owsiak pokrywa z zebranych pieniędzy poważnie uszczuplając kwotę przeznaczoną na zakup sprzętu. Resztę pokrywają np. budżety telewizji publicznej (czas antenowy), budżety miast (en. elektryczna, ochrona policji i straży miejskiej itp.), budżet Obrony Narodowej (np. przelot Owsiaka samolotem F16 w 2010r.) To wszystko są pieniądze z naszych podatków.
Msze mogą lecieć w tydzień w tydzień itd, a karnawału zimą nie można puścić? Święta kościelne, demonstracje i inne też się zabezpiecza i nikt nie protestuje. Wojsko wszędzie na świecie się promuje, to i taki przelot Owsiaka to pikuś w stosunku do marketingowych korzyści- tv, portale internetowe itd.

W sumie nic nowego. Harikriszna mnie rozwaliła, tego argumentu jeszcze nie widziałem.

Od dawna pewne grono smutasów dupa ściska przez Owsiaka i ich sprawa, mnie dupa ściska przez trzech króli, matki boskiej i inne pierdoły- moja sprawa. Najbardziej ich dupa boli, że jeszcze koleś śmie na tym zarabiać. Najlepszy był swego czasu rydzyk, który zarzucał Owsiakowi, że się nie rozlicza- ten to czysty jak łza, każdą złotówkę rozlicza, a księgi finansowe są dawane każdemu do wglądu hehe.


Ostatnio edytowano 7 sty 2013, 19:45 przez White Trox, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 19:43 
Cytuj  
ja jestem spokojny i nie denerwuje sie, tylko wkurwia mnie takie pierdolenie jak twoje.
tak, ci rodzice nie sa obiektywni. i co rok zapierdalaja na orkiestre wrzucajac grube setki do puszek.
proponuje ci poznac jakis i z nimi porozmawiac. wtedy wroc.
a jak jebnales ten tekst dla zabawy, to serio cos sie z toba zlego dzieje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 19:45 
Cytuj  
moze chcialem zwyczajni to zdementowac? Gdzie napisalem, ze popieram goscia co to wysmarowal? Łapiecie z dupy aggro jakies. edit. coz juz naprawde zrobiliscie sie religijni, poprawni politycznie itp. itd.

A wyborem sprzetu z tego co slyszalem zajmuje sie kolegium lekarskie czy cos w tym stylu.


_________________
.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 19:52 
Cytuj  
Jestem w 100% przekonany, że na stronie wośp jest wszystko elegancko podane, ale szczerze nie chce mi się tam zaglądać i szukać dlatego, że xyz nie daje na wośp i go dupa ściska.

Dla mnie eot.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 19:53 
Cytuj  
Ja wspieram WOŚP, czasami bardziej niż finansowo (w 2009 chyba pomagałem z całą firmą im to organizować w mieście), jeżdżę też na woodstocki, ale co jak co - krisznowcy mnie wkurwiają.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.